Jasnoksieznik

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jasnoksieznik

    Znamy się mało.. to ja może powiem coś o sobie.

    W wyniku mojej osobistej niepoczytalności połączonej z nieświadomością Teamu, nie udało się nikomu zniechęcić mnie do niewiarygodnej podróży w knieje forum w niecnym celu moderowania.

    Dla was niech będę Jasnoksiężnik, dla śmiertelnych bywam Michał.
    O trzech lat przebywam na wygnaniu w Helmutkowie, konkretniej w mieście największej zorganizowanej popijawy świata. Przybyłem tu z Macierzy studiować na koszt niemieckiego podatnika*.
    Hobby, poza oGame, to kino (choć niekoniecznie film, to jakby siłą rzeczy)
    Wiek rzeczą zmienną jest. Jestem wystarczająco stary na Moda, za młody, żeby się żenić.
    Ew. wiadomości weryfikacyjne tej ostatniej tezy przyjmuję wyłącznie za okazaniem zdjęcia :)
    O Muminkach się nie wypowiadam. o polityce lepiej też nie.
    Płeć męska, miejsce bycia - akademik.
    Muzyka - progresywny rock / artrock i to, co dobre ze wszelkich innych gatunków muzyki.

    Kto zapyta, będzie miał satysfakcję, a nawet może odpowiedź.


    *Niemiecki podatnik się wycfanił i pobiera od przyszłego semestru opłaty za studia. Jakby ktoś miał pytania dot. studiów u Helmutów, to może uda mi się poradzić przez PM

    EDIT: Rano się lepiej myśli, zmienione 4. zdanie
  • Czemu mod a nie go?
    Czy lubisz muminki?
    Czemu Gumisie są lepsze niż Muminki?
    Ulubiona książka?
    Ulubiony film?
    U ludzi lubisz...
    U ludz nie lubisz...

    I czemu jestem ideałem dla Ciebie? buahahaha :D

    Txt by lame & n00bs - pierwszy :D
  • GO to częściowo praca poszlakowa, łatwo kogoś skrzywdzić. Może kiedyś.. Póki co, zmierzę się z rolą moda.
    Muminki -> najpierw czytać, potem pytać.
    Książka - póki co Mistrza i Małgorzaty nic nie przebije. Najwięcej razy przeczytałem Hobbita. Najgorsza zła książka, którą lubię - seria o stalowym szczurze.
    Ulubiony film - Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi. 1-2razy/tydz. bywam w kinie, wybrać nie sposób. Jak ktoś mi dostarczy film na taśmie 35mm, to z przyjemnością obejrzę i powiem, czy mi się podobał.
    U ludzi lubię profesjonalizm, konkrety, głębokie, nawet irracjonalne uczucia
    U ludzi nie lubię niekompetencji, bezpodstawnego przerostu ego, pewnej pary bliźniąt.

    David ideałem - taak.. o DiD na U35 jeszcze kiedyś pogadamy. najchętniej przy piwie. Jeśli wpadniesz do mego miasta, to nawet ja stawiam.

    Sorry Abnega, ale mam nastrój na kino (przez procedurę rekrutacyjną straciłem jeden seans)
    Najlepiej ja (puszczam filmy)
    Najlepiej jak sala jest pełna
    Najlepiej na TU, stara aula nr 1200

    Seria "najlepiej" to be updated.
  • Impreza albo prywatna, albo bardzo duża.
    W wypadku tych drugich, preferuję organizowanie. Zabawy typu slalom paletą piwa między gośćmi, bieganie z żarówkami po 4kW, sprzedawanie drinków na metry, czy choćby garderoba.
    Garderobę polecam szczególnie. Całe to wystrojone towarzystwo rozbiera się przed Tobą, muzyczka też jest, a klienci jeszcze Ci za to płacą :D
    Picie -przede wszystkim napoje niżejprocentowe aka. piwo. Na wygodnych meblach, przy właściwej muzyce.
  • jasnoksieznik napisał(a)
    David ideałem - taak.. o DiD na U35 jeszcze kiedyś pogadamy. najchętniej przy piwie. Jeśli wpadniesz do mego miasta, to nawet ja stawiam.


    Hyhyhyhyhy - u35 - wiem, że tęskni... ale ja nadal tam jestem :D

    Jakie ciasto lubisz najbardziej?
  • Ciasto do naleśników. najlepiej ładnie wysmażone, cieniutkie. Warstwami z Nutellą, bitą śmietaną i dżemem, całość posypana wiórkami czekoladowymi, cynamonem i waniliowym cukrem pudrem. Podawać, zanim wystygnie.

    David, takie pytanie przed śniadaniem, Ty Okrutniku!
  • jasnoksieznik napisał(a)
    @von Hell: Wracaj tam, skąd przyszedłeś, tyle Ci powiem :D
    Takich rzeczy się nie robi po dwugodzinnym maglu!
    (Hmm.. z drugiej strony, to kiedy, jak nie właśnie wtedy?) :)


    Ihihihi - reszta egzu i modków :D To nie ma, ze boli :P
  • jasnoksieznik napisał(a)
    @von Hell: Wracaj tam, skąd przyszedłeś, tyle Ci powiem :D
    Takich rzeczy się nie robi po dwugodzinnym maglu!
    (Hmm.. z drugiej strony, to kiedy, jak nie właśnie wtedy?) :)


    wlasnie wtedy, wlasnie wtedy :D

    /me goes back to hell
  • Będzie płytami:

    Collage - cała "Moonshine", całe "Baśnie"
    Satellite - całe "street.."
    Marillion - Script i Fugazi
    Pink Floyd - Dark side, WYWH, The wall
    Par Lindh Project - VeniVidiVici, Gothic Impressions, Mundus incompertus, Live in America
    King crimson - In the court of the crimson king
    Dire Straits - Brothers in arms
    Emerson Lake & Palmer - Brain Salad Surgery
    Myslovitz - Miłość w czasach
    Rick Wakeman - 6 Wives.., Myths & Legends..
    Tyle spontanicznie, nad resztą musiałbym pomyśleć.
  • Riverside.. mam cosik, chyba dość nowego, ale mnie nie pociąga specjalnie. Za to pierwszy Quidam mi się podobał. Jest taki.. cukierkowy.

    Zapomniałem o Genesis - The Knife
  • Wracając do tematy Riverside - odgrzebałem to, co mam na kompie i muszę przyznać, że niezłe.. Ale i tak mnie nie rusza :P

    @Jeff: Kiedyś był Puszek patrzący tymi swoimi wielkimi oczętami..
    Ale od czasu zaliczenia sesji jest znów happy.
    No i próba wstawienia innego Avka jeszcze się nie powiodła, ale pracuję nad tym.

    Na rowerze nie jeżdżę. W lato złamałem tylną oś, więc rowerek jest niejezdny.. Nie wiem też, czy mi go nie zaiwanili spod uczelni. Stoi, jeść nie woła.. więc niech dalej stoi.

    Mój procent solo? Lepiej się nie będę przyznawał.. Nie ma takiego Uni, na którym by trafił do ST. ACS jeszcze niższy..

    Mod, bo ma więcej do czynienia z ludźmi i rozmową, niż z kontami. Poza tym, w grze jest za dużo cwaniaków, którzy perfidnie łamią zasady, a potem się tłumaczą, jakby nie wiedzieli o co chodzi. Nie chcę mieć z nimi kontaktu.
    Poza tym, zielony też jest ładny :)

    @Lupus: Nie, nie słuchałem. Nie jestem pewny, czy chcę usłyszeć :|
  • Skądś wiedziałem, że to David mi podbije temat :)
    Życie moderatorskie - ciężka sprawa - wprowadza w alkoholizm i wyobcowanie.
    Stałem się już socjopatą na 102 - nie wychodzę z pokoju, chyba ze po kawę i dragi, a jeśli raz na godzinę nie dam nikomu bana, mam problemy z potencją..

    A na serio - faktycznie, zajmuje moderowanie trochę dużo czasu, już mnie kilka razy prawie zezłomowali w trakcie edytowania niektórych wątków, ale w sumie - podoba mi się. Fakt, że na pracę społeczną online decydują się ludzie (przynajmniej trochę) podobnie do mnie postrzeleni powoduje, że fajnie jest siedzieć na forum i irc'u.
    A nasi kochani użytkownicy - no cóż, czasem są krnąbrni oraz źli, ale generalnie w porządku. Czasem nawet dziękują za upomnienia :D
    Najchętniej wziąłbym więcej działów i więcej Uni, niestety czas mi nie pozwala..
  • ulubiony słodycz ?
    jaki owoc lubisz najbardziej i dlaczemu jest to truskawka ? ;)
    lubisz pic kawe ? :P



    aaa i co bys zrobil zeby mi humor poprawic ;):D
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin

  • Ulubiony słodycz - jeśli może byc ciacho, to na pewno będzie to eClaire'ka :*
    Kawa to podstawowe źródło witamin między 8 i 18 - ożywia ciało i umysł!
    Dziennie piję ok. litra, a jutro mam zaplanowane ok. 30 litrów 8o
    Dlaczego truskawka: Dlatego!
  • a co bys zrobil gdyby zlośliwa eClaire'ka stanela Ci w gardle ?:>

    ooo kawopij :D
    to ja witam w klubie :]
    :*


    hmmm jaki kolor damskiej bielizmy lubisz najbardziej ? ;)
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin