sbd :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O boshe sbd ty w CT??!! Nie wierze!

    Waż słowa! Ja Ci dam, że modki gupie!

    A żeby nie było - pytanie mam:
    Jakie ulubione zwierzatko? Proszę również o dłuższe uzasadnienie z uwzględnieniem dotychczasowych doświadczeń :E
  • Terpsychora! napisał(a)
    A żeby nie było - pytanie mam:
    Jakie ulubione zwierzatko? Proszę również o dłuższe uzasadnienie z uwzględnieniem dotychczasowych doświadczeń :E


    z ulubionych zwierzątek to najbardziej zwierzaczek :E
  • sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    buuuu nie postarałeś się paskudo...
    /me obmyśla karę.


    mrrrrrrrr ^^
    pamietaj o obroży :E

    zapomnij że ją jeszcze kiedykolwiek ujrzysz!
  • Terpsychora! napisał(a)
    sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    buuuu nie postarałeś się paskudo...
    /me obmyśla karę.


    mrrrrrrrr ^^
    pamietaj o obroży :E

    zapomnij że ją jeszcze kiedykolwiek ujrzysz!


    ok, kajdanki wystarcza ^^
  • sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    buuuu nie postarałeś się paskudo...
    /me obmyśla karę.


    mrrrrrrrr ^^
    pamietaj o obroży :E

    zapomnij że ją jeszcze kiedykolwiek ujrzysz!


    ok, kajdanki wystarcza ^^

    yhym ok ale przykuje Cię nagiego do pręgierza na Starym Rynku i będę Cię chłostać a jak mi sie znudzi to dam Cię pochłostać przechodniom, potem przypale żelazem wielkie T! na pośladku!

    Edit:
    I przywiążę sałatę do łydek i zjedzą Cię króliczki!

    Edit 2:
    Nie dam się upić!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Terpsychora! ().

  • Terpsychora! napisał(a)
    sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    buuuu nie postarałeś się paskudo...
    /me obmyśla karę.


    mrrrrrrrr ^^
    pamietaj o obroży :E

    zapomnij że ją jeszcze kiedykolwiek ujrzysz!


    ok, kajdanki wystarcza ^^

    yhym ok ale przykuje Cię nagiego do pręgierza na Starym Rynku i będę Cię chłostać a jak mi sie znudzi to dam Cię pochłostać przechodniom, potem przypale żelazem wielkie T! na pośladku!

    Edit:
    I przywiążę sałatę do łydek i zjedzą Cię króliczki!



    etam ;) upije Cie jak zwykle !
  • succubus napisał(a)
    Co Ci sie ostatnio śniło :>?

    i nie pisz, że nie pamietasz bo takiej odp nie przyjmuje :P


    looooooool

    pierwszy raz od dluuugiego dluuugiego czasu cos mi sie dzisiaj snilo ...
    generalnie jesli juz miewam jakies sny, to sa to sny erotyczne... ale wczoraj to bylo przegiecie.

    ... za duzo kawy i redbulla chyba na noc wypilem, bo snilo mi sie, ze bylem dilerem... i przyszedl do mnie UWAGA : Szalony Nest ... i kupowal u mnie amfetamine, chwalac jaki to poprzedni towar byl wysmienity...

    MASAKRA :D
    jak sie obudzilem, to sie sam smialem :D :D :D
  • sbd napisał(a)
    succubus napisał(a)
    Co Ci sie ostatnio śniło :>?

    i nie pisz, że nie pamietasz bo takiej odp nie przyjmuje :P


    looooooool

    pierwszy raz od dluuugiego dluuugiego czasu cos mi sie dzisiaj snilo ...
    generalnie jesli juz miewam jakies sny, to sa to sny erotyczne... ale wczoraj to bylo przegiecie.

    ... za duzo kawy i redbulla chyba na noc wypilem, bo snilo mi sie, ze bylem dilerem... i przyszedl do mnie UWAGA : Szalony Nest ... i kupowal u mnie amfetamine, chwalac jaki to poprzedni towar byl wysmienity...

    MASAKRA :D
    jak sie obudzilem, to sie sam smialem :D :D :D


    BUAHAHHAHHHAHHA paaaaaaaadłeeeeeeeeeeeem :D:D:D:D SIABAD HAHAHAH A TANIO CHOCIAŻ BYŁO ? :D

    nie no lol, kozacko :D

    Ja swoją drogą miałem w życiu pare snów związanych z ogame...

    No i raz w klubie troszkę przeholowałem z alkoholem, ponoć wyszedłem na dwór i stałem przed klubem, a znajomym mówiłem że pilnuje deuteru bo na moona zaraz doleci :DDDDD
  • Szalony Nest napisał(a)
    sbd napisał(a)
    succubus napisał(a)
    Co Ci sie ostatnio śniło :>?

    i nie pisz, że nie pamietasz bo takiej odp nie przyjmuje :P


    looooooool

    pierwszy raz od dluuugiego dluuugiego czasu cos mi sie dzisiaj snilo ...
    generalnie jesli juz miewam jakies sny, to sa to sny erotyczne... ale wczoraj to bylo przegiecie.

    ... za duzo kawy i redbulla chyba na noc wypilem, bo snilo mi sie, ze bylem dilerem... i przyszedl do mnie UWAGA : Szalony Nest ... i kupowal u mnie amfetamine, chwalac jaki to poprzedni towar byl wysmienity...

    MASAKRA :D
    jak sie obudzilem, to sie sam smialem :D :D :D


    BUAHAHHAHHHAHHA paaaaaaaadłeeeeeeeeeeeem :D:D:D:D SIABAD HAHAHAH A TANIO CHOCIAŻ BYŁO ? :D

    nie no lol, kozacko :D

    Ja swoją drogą miałem w życiu pare snów związanych z ogame...

    No i raz w klubie troszkę przeholowałem z alkoholem, ponoć wyszedłem na dwór i stałem przed klubem, a znajomym mówiłem że pilnuje deuteru bo na moona zaraz doleci :DDDDD



    Tiaaa, kiedys jak spalem, siostra mi sie na spiku o cos pytala [zwiazane z kompem], to jej odpowiedzialem, ze ma isc na support i poszukac hypnosa :D :D :D [ona nie wie co to support, ani kto to hypnos :D :D :D ]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sbd ().

  • Szalony Nest napisał(a)
    No i raz w klubie troszkę przeholowałem z alkoholem, ponoć wyszedłem na dwór i stałem przed klubem, a znajomym mówiłem że pilnuje deuteru bo na moona zaraz doleci :DDDDD

    roooooooootfl xD

    sbd napisał(a)
    Tiaaa, kiedys jak spalem, siostra mi sie na spiku o cos pytala [zwiazane z kompem], to jej odpowiedzialem, ze ma isc na support i poszukac hypnosa :D :D :D [ona nie wie co to support, ani kto to hypnos :D :D :D ]

    A w tym miejscu przewróciłem się na plecy i nie mogłem wstać, roootfl xD

    A zeby nie bylo, ze tylko spamie, to pytanko: sbd, co sądzisz o Polsacie Cyfrowym? A o n-ce?:>

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)
    A zeby nie bylo, ze tylko spamie, to pytanko: sbd, co sądzisz o Polsacie Cyfrowym? A o n-ce?:>


    Hypciu ja Cie prosze :D ja nawet teraz w pracy siedze... dajze mi spokoj :E Wiadomo przeciez, ze najlepszy jest Canal+ :D :D :D
  • Witam :)

    No to po powitaniu przechodzimy do pytan ^^

    1. Jak sadzisz czy fakt ze jestes kobieta ma wplyw na to ze dobrze nam sie gada :>
    2. Jak bedzie jakies glosowanie moge na Ciebie liczyc? :)
    3. Jeszcze sie nie znudzila praca turbówki :>:D
    4. Trzeba wyskoczyc na jakies piwko, to moze SGO zostaniesz - alkohol dobrze na Ciebie wplywa, decyzje podjales sluszna, nie uwazasz :>

    PzdR ^^
  • [Onar] napisał(a)
    BUSH górą :P

    Dlaczego najlepszym prezydentem jest BUSH?
    Jakim chcesz być prezydentem i dlaczego takim jak BUSH?
    Na uni 5 teraz GO'ujesz :D więc czy chcesz wstąpić do BUSH?

    Pozdrawiam


    ad1. nie bede tutaj mowil raczej o swoich pogladach politycznych ;)
    ad2. prezydentem bede, ale takim innym, wyjatkowym :P
    ad3. nie dziekuje, mam swoj sojusz :P


    1. Jak sadzisz czy fakt ze jestes kobieta ma wplyw na to ze dobrze nam sie gada Podstępny
    2. Jak bedzie jakies glosowanie moge na Ciebie liczyc? :)
    3. Jeszcze sie nie znudzila praca turbówki Podstępny :D
    4. Trzeba wyskoczyc na jakies piwko, to moze SGO zostaniesz - alkohol dobrze na Ciebie wplywa, decyzje podjales sluszna, nie uwazasz Podstępny


    ad1. ale kobieta to ja jestem taka troche oszukana ... :D
    ad2. Wiesz przecie, ze jesli chodzi o glosowania, to nie ma dla mnie rzeczy niemozliwych :E
    ad3. eeee, turbo fajne jest :)
    ad4. mowisz, ze po piwku z Toba... jakies awanse ? Ja myslalem, ze to sie trzeba przespac :E


    Pozdrawiam sbd

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sbd ().

  • Jakby wyglądała Twoja podróż marzeń? Ze szczegółami, miejsce, przejazd, jaka muzyka leciałaby w odtwarzaczu, co byś chciał po drodze zobaczyć i dlaczego? Co byś jadł, pił, co śpiewał? Jak spędzałbyś czas?

    Tylko bez odwalania fuszery bo Ci więcej nie spamne! To ma być porządna wypowiedz bo jak widzę to na razie włazisz tylko na drzewo i dyndasz z tymi odpowiedziami jak nie powiem kto...tfu tzn co. I to zwierzątko tez chce mieć w zoo ]:-D

    Zdraviam
    T!

    Misja nr II
    6 Twoich największych zalet.
    6 Twoich paskudniastych wad.
    6 Rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie życia/rzeczy do których masz słabość.
    6 Rzeczy, które byś z tego świata usunął bez żalu.
    <:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Terpsychora! ().

  • Terpsychora! napisał(a)
    Jakby wyglądała Twoja podróż marzeń? Ze szczegółami, miejsce, przejazd, jaka muzyka leciałaby w odtwarzaczu, co byś chciał po drodze zobaczyć i dlaczego? Co byś jadł, pił, co śpiewał? Jak spędzałbyś czas?

    Tylko bez odwalania fuszery bo Ci więcej nie spamne! To ma być porządna wypowiedz bo jak widzę to na razie włazisz tylko na drzewo i dyndasz z tymi odpowiedziami jak nie powiem kto...tfu tzn co. I to zwierzątko tez chce mieć w zoo ]:-D

    Zdraviam
    T!

    Misja nr II
    6 Twoich największych zalet.
    6 Twoich paskudniastych wad.
    6 Rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie życia/rzeczy do których masz słabość.
    6 Rzeczy, które byś z tego świata usunął bez żalu.
    <:


    ad wycieczka :D

    Hmm, hmmm,
    Ciezko mi wymyslic takie jedno wymarzone miejsce ;) Francja/Wlochy, dobrze wspominam i pewnie chce jeszcze odwiedzic, ale to nie jest to ;)

    Moze jakis Meksyk, WV Tuaregiem ^^ - The Rolling Stones z dobrego audio BOSE. [wiem wiem, nie wybaczysz mi tuarega :D ] Chce miec cieplo, jakas woda, zeby sie pobyczyc, no i koniecznie kojoty... zeby mozna bylo za nimi pobiegac ];->
    Jadlbym pewnie w MaCu :D znaczy... miejscowe potrawy ;) a do picia oczywiscie lokalne wino :P Bym sobie otworzyl okno w tuaregu i bym sobie zwiedzal :D .. a pozniej bym pewnie musial isc piechota, bo nie wytrzymałbym zrzędzenia... ze tak tu pieknie a ja samochodem jezdze :D :D :D


    wady ...

    "affff" (r) Teriowe
    - proznosc
    - lenistwo
    - cynizm
    - skrajna upierdliwosc
    - slabo rozwinieta empatia :P
    - gadzeciarstwo
    - papierosy


    ... zalety ?
    - spontanicznosc
    - dazenie do celu [Machiavelli bylby dumny] - zastanawialem sie, czy tego do wad nie wrzucic :P
    - gadzeciarstwo :E
    - fantazja ^^
    - cholernie rozwinieta intuicja graniczaca czasami z przepowiadaniem przyszlosci :D :D :D
    - ciezko to okreslic, ale zdolnosc do takiego chill outu ;) odlaczenia spraw sluzbowych od prywanych ;) [wada jest to, ze zwykle stosuje wspomagacz w postaci drinka :D ]

    ... slabosci :

    - chrzesnica Maja ;)
    - czerwone PallMalle ;P
    - internet
    - praca
    - komunikator ;)
    - dobry alkohol
    - samochod

    ... wyeliminowalbym
    - prostactwo
    - buractwo
    - zaklamanie
    - debilizm
    - bezsilnosc
    - religie :E


    Jak zle wypadlem to nie bij ;)
    ide na fajke, bo mnie to duzo pracy kosztowalo i skupienia :D
    pozdrawiam sbd
    :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sbd ().

  • sbd napisał(a)
    Terpsychora! napisał(a)
    T <merda ogonkiem>
    Dobrze się spisałeś. Nie będę bić :D


    ahh, gdybym sie ciut bardziej postaral, ogonek bylby pewnie diabelski ... ]:->

    Jakbyś się NIE postarał to byłby wręcz szatański :P
  • tu mnie jeszcze nie bylo :P

    będziesz się zlościl czy cieszył ze Ci CT wyciagam z odchłani?? ]:-D

    kiedy w końcu zrobisz mi to szkolenie?? 8-/

    a jak Cie ladnie poprosze to zbanujesz T_Senda na dluzej?? :rolleyes: