Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji



    • najpierw obrazek dla fanów Manchsteru ;) żeby nie było , że to wina Gomeza. Ogólnie jestem kibicem Bayernu od 16lat , myślałem że Manchster wygra 3:1 , 2:1 , ale to co zobaczyłem od 10 minuty przeszło moje oczekiwania. Był tylko krótki komunikat w komentarzach na stronie Bayernu "ciśniemy do przodu" no i od tego momentu się zaczęło. Bardzo mi się podobała gra Bayernu , jeden z 3 najlepszych meczy w tym sezonie. Warto przypomnieć , że Manchster wystawił wszystko co miał a Bayern bez Robbena i Schweiniego wiele traci. Teraz sytuacja się zamieni to Bayern przyjedzie w najmocniejszym składzie do Manchsteru. Wayne'owi liczę powrotu do zdrowia bo wiadomo RPA blisko a taka kontuzja nie jest miła. Zobaczymy za tydzień :D nie mogę się doczekać tego płaczu ze śmiechu gdy usłyszę komentatorów polsatu

      a na koniec ostatnia rzecz :D



      pozdrawiam
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD
    • Bacamody to jest niemożliwe. Rooney wracał z Alianz Arena o kulach. A dodatkowo po zdjęciach widać , że to jest bardzo nieprzyjemne. Więzadła ma chyba całe, nie orientuje się w jego aktualnej sytuacji. A wątpię by na siłę chcieli go faszerować proszkami etc.
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez So Seductive ().

    • a czy gips jest gorszy od zerwanego miesnia??:) bo chyba nie bardzo i zeby odrazu nie wieszac po mnie psow to nie pamietam czy mial zerwany czy naderwany ale wiem ze mial dlugo pauzowac:) i przez to tez nie pojechal na puchar konfederacji
    • 3-4 tygodnie i moze wrocic :) ja w wakacje mialem skrecona kostke dosc po waznie i po niecalych 4 tygodniach pierwszy mecz zagralem:) troche jeszcze czulem i mialem stabilizator :) ale na pelnym obciazeniu nie bylo mowy :) ale oni przy ich mozliwosciach to wydaje mi sie ze wroci:)
    • El NuNo napisał(a):

      Miałem skręconą kostkę i nie mogłem grać 6 tygodni :)
      Przy sposobach klubowych lekarzy i tym jak ważny jest dla drużyny Rooney nie będzie go jakieś 3 tygodnie może 4 :)


      również miałem skręconą kostkę, jakieś 5 miesięcy temu ;) nie grałem 2 tygodnie , stabilizator na nogę i po sprawie ;)
    • Tylko zauważcie u każdego to inaczej wygląda. Ja w momencie gdy jeszcze trenowałem judo miałem kilkanaście razy skręconą kostkę w jednej jak i drugiej nodze. Z każdą następną kontuzją wyglądało to coraz gorzej. Powstają ubytki , noga jest słabsza . Dlatego nie dziwiłem się , że przy zwykłym skręceniu gips na 2 tygodnie a potem tydzień bez chodzenia o sporcie mogłem zapomnieć. Tutaj nawet medycyna nie pomoże , jeśli to pierwsza taka kontuzja Rooneya powinien się cieszyć bo nie jest ona taka duża a na pewno nie wykluczy go z MŚ
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD
    • ManU jest za bardzo uzależniony od Rooneya, nie jestem taki pewien czy przejdzie tą 1/4. ManU bez Rooneya to tak jak Real bez Ronaldo. Nie będzie miał kto gola strzelić Bayernowi, no bo kto Berbatov? Chłopak sobie nie da rady z presją. Machester na 60% za burtą LM.
    • Manchester United 1:2 Chelsea & sędziowie

      szkoda gadać o tym spotkaniu, tyle błędów sędziego jeszcze nie widziałem nigdy...
      boczny też się bardzo popisał , no, ale przecież spalonego przy golu Drogby, metrowego nie było nie?

      oceny :
      VdS - 6 - przy golach raczej bez szans
      Evra - 7 - 1 połowa nic nie grał, w 2 się obudził i dużo działał w ofensywie
      Vidić - 5 - dzisiaj strasznie słabo jak na niego, początek spotkanie, pare błędów
      Ferdinand - 7 - dzisiaj bezbłędny, dobrze w obronie
      Neville - 6 - coś tam próbował w ataku, ale w obronie słabo
      Giggs - 5 -słabo, słabo , słabo, dlaczego Nani nie grał od początku?
      Scholes - 5 - dzisiaj mnie zawiódł, za dużo niecelnych podań
      Fletcher - 6 - walczył, zapadła mi pamięć jedna akcja z jego udziałem gdzie podciągnął całą drużynę, no, ale niestety Park popsuł swoim strzałem..
      Park - 4 - dzisiaj to co grał Park to tragedia, był za słaby na obrońców Chelsea..
      Valencia - 6,5 - 1 połowa nie najlepiej , w 2 już lepiej, w obronie bardzo ładnie grał, w ataku też dobrze, nawet zauważyłem 1 dośrodkowanie z lewej nogi, pierwszy raz odkąd gra w United ;>
      Berbatov - 4 - zawiódł na całej linii, wierzyłem dzisiaj, że strzeli gola, a tu nic..

      zmiennicy :
      Macheda - 7 - wszedł i grał aktywnie, nawet bramkę strzelił, w następnym meczu jego widzę od początku a nie Berbatova..
      Nani - 6,5 - świetnie , tylko dlaczego tak późno? powinien grać od początku...
      Gibson - 5 - za mało grał..


      ps - do końca sezonu wiele meczy, ja wierzę, że United i tak zdobędą mistrzostwo!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • nie widzialem meczu to nie wypowiem sie o grze:P ale tak jak mowilem bez rooneya przegrali:)
      teraz bedzie czy pokonaja bayern xD:P bo jak nie lubie niemcow to jednak maja wieksze szanse na wyjscie jak dla mnie
    • Cezarcfc napisał(a):

      Ja tam żadnych karnych nie widziałem. No może jeden jak by się bardzo uparł ale na pewno nie taki który musiał być podyktowany.


      1 karny - faul na Parku, z początku myślałem, że rzeczywiście nie było, jednak po obejrzeniu powtórki widać podstawienie nogi przez jednego z graczy z Londynu
      2 karny - no to ta ręka, nie pamiętam kogo(chyba Malouda , ale nie jestem pewien) , ale wyraźnie widać było jak dotyka piłki ręką

      sędzie pozwalał na zbyt ostrą grę , nie widział faulów, liniowy też się nie popisał, co tu dużo gadać..

      2 pkt to niedużo, da się odrobić ;)
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Cezarcfc napisał(a):

      Ja tam żadnych karnych nie widziałem. No może jeden jak by się bardzo uparł ale na pewno nie taki który musiał być podyktowany.


      1 karny - faul na Parku, z początku myślałem, że rzeczywiście nie było, jednak po obejrzeniu powtórki widać podstawienie nogi przez jednego z graczy z Londynu
      2 karny - no to ta ręka, nie pamiętam kogo(chyba Malouda , ale nie jestem pewien) , ale wyraźnie widać było jak dotyka piłki ręką

      sędzie pozwalał na zbyt ostrą grę , nie widział faulów, liniowy też się nie popisał, co tu dużo gadać..

      2 pkt to niedużo, da się odrobić ;)



      nie wiem czy to było podstawienie nogi... Park ewidentnie szukał karnego i zagrał trochę zbyt teatralnie spokojnie mógł wyminąć obrońce... a co do ręki to zdecydowanie jej nie było :) jak już to Malouda dostał w bark a ręka była przy ciele i nie było ruchu w kierunku piłki więc karnego nie ma :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Grant- ().