Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • vanKRASSek napisał(a)
      Ja teraz jeszcze bardziej się boje, że Ronaldo odejdzie, bo znowu mówi się o jego transferze do Realu... ;( Gdzieś czytałem, że jego manager spotkał się z kimś z Realu...


      no to niech spi****** i tyle robi problemy mysli ze jest gwiazda i pepkiem swiata myli sie
      pojdzie tam i bedzie tak jak beks od zarabiania tam kasy dla nich i tyle
      a MU se bez niego poradzi:)
    • Jak odejdzie przynajmniej zmniejszy sie liczba symulowań w lidze o jakies 50%
      za to wspolczuje wtedy obrońcom Premiera Division...bo nie raz bedą musieli "wynurzać wielką gwiazde z głębi oceanu"
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Jak odejdzie przynajmniej zmniejszy sie liczba symulowań w lidze o jakies 50%
      za to wspolczuje wtedy obrońcom Premiera Division...bo nie raz bedą musieli "wynurzać wielką gwiazde z głębi oceanu"


      bo z taka z niego gwiazda sep jeb****
      nic nie potrafi tylko sie kiwa non stop i udaje gwiazde
      podaje jak nie ma co zrobic..
    • Stefanek55
      Ronaldo jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie... czy Ci się to podoba czy nie. W sezonie zdobył ponad 40 bramek, z czego kilka po świetnym rajdzie bądź uderzeniu. Zaliczył również kilka asyst, z czego kilka to naprawdę klasa światowa. Jako piłkarz jest fenomenalny, zawodnik prawie doskonały( oczywiście ma kilka wad, ale te wynikają raczej z jego charakteru). Co innego gdybym miał go oceniać jako człowieka... ale nie o tym teraz mówimy.


      Samej sytuacji nawet nie chce mi się komentować... zachowanie hiszpańskich oraz angielskich gazet jest poniżej krytyki. A już o postawie Ronaldo nie wspomnę...
    • Shepp^^ napisał(a)
      Stefanek55
      Ronaldo jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie... czy Ci się to podoba czy nie. W sezonie zdobył ponad 40 bramek, z czego kilka po świetnym rajdzie bądź uderzeniu. Zaliczył również kilka asyst, z czego kilka to naprawdę klasa światowa. Jako piłkarz jest fenomenalny, zawodnik prawie doskonały( oczywiście ma kilka wad, ale te wynikają raczej z jego charakteru). Co innego gdybym miał go oceniać jako człowieka... ale nie o tym teraz mówimy.


      Samej sytuacji nawet nie chce mi się komentować... zachowanie hiszpańskich oraz angielskich gazet jest poniżej krytyki. A już o postawie Ronaldo nie wspomnę...


      w pełni się zgodzę , teraz jest najlepszy ! :) i tylko jego charakter nie których zniechęca żeby to przyznać ...
    • Jako piłkarz jest fenomenalny, zawodnik prawie doskonały( oczywiście ma kilka wad, ale te wynikają raczej z jego charakteru)


      Jest strasznie niestabilny...co z tego ze w meczu wykona wolnego w słupek, albo zdobedzie bramke..jak potrafi zawodzić na calej lini...a te zwody czasem są kompletnie niepotrzebne...mówie o tym jak stoi drybluje (nic z tego nie wynika) i podaje...czysta strata czasu...
      symulowanie teoretycznie nie jest wada...bo dzieki temu zdobywa często piłke dla swoich...za to praktycznie Ronaldo tym zachowaniem denerwuje prawie całą piłkarską Europe kibiców;] np mnie:)
      da sie rozumiec, ze czasem koles chce zanurkowac, ale on to robi non stop i to przy byle jakim kontakcie, smiać mi sie chce jak taki piłkarz Arsenalu jak Walcott (miniaturka, drugi Lennon) popycha tak Ronaldo ze ten leci na kilka metrów:P
      nawiązanie do tej reklamy co Drogba lezy na ziemi poprzez babcie zmywającą podłoge:P

      PS: i nie mam zadnych komplesków:)
    • panowie wiekszosc z was nawet nie ma pojecia o MU!
      jestem wielkim ich fanem od 9 roku zycia wiec wiem troche wiecej niz wy
      moim zdaniem Ronaldo jest najlepszym pilkarzem ale co z tego?
      jest to mega sep!
      podaje tylko jak nie ma co zrobic?
      czasami ma ladne mecze nie powiem
      ale z reguly cieniuje..
      mowie to jako fan MU
      ps paul scholes ryan giggs sa lepsi od niego:)
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      ps paul scholes ryan giggs sa lepsi od niego:)


      no właśnie strasznie się o nich mówi , i zdecydowanie mają lepsze statystki niż C.Ronaldo ..., :rolleyes:

      człowieku zastanów się :)
    • Godlike Cieslak
      Brak waleczności wynika z jego charakteru. Codzienne treningi tu nie pomogą, on musi zrozumieć że szacunek zdobywa się przede wszystkim za walkę do samego końca, a nie za zdobycie kilku bramek w sezonie. Ale właśnie rozegrał sezon życia, przez wielu uważany jest za najlepszego piłkarza na świecie, więc ma podstawy by sądzić że jego "filozofia" futbolu jest lepsza od stylu gry Rooneya czy Teveza. Jeżeli w meczu nie zdobędzie bramki, lub nie zaliczy asysty staje się całkowicie bezproduktywny. Taki styl gry powoduje że Ronaldo spotyka się z wielką falą krytyki za każdy słabszy mecz. I mimo iż takie momenty zdarzają się każdemu zawodnikowi - u niego są szczególnie widoczne.

      A co do wymuszania fauli... mnie też to denerwuje, ponieważ sam "gram" w piłkę i zawsze staram się walczyć do samego końca - tego wymaga ode mnie trener. Ale Ronaldo gra zupełni inaczej. Wymusza faule, bo to daje mu kolejną szansę na zdobycie bramki i udowodnienie jak bardzo wartościowym jest piłkarzem. Takie zachowanie nie jest fair-play i oczywiście uważam że to jego wada, ale naprawdę nad nią pracuje. W poprzednich sezonach praktycznie każdy kontakt innego zawodnika z Crisem kończył się efektownym przewróceniem. Teraz jest już znacznie lepiej, ale do perfekcji dużo mu jeszcze brakuje.

      btw. Zapewne Gerrard stanie się jego następcą:)

      Stefanek55
      Skoro jesteś wielkim fanem United to musisz wiedzieć że w tym sezonie coraz częściej grał zespołowo i coraz mniej tracił piłkę. Więc skąd te zarzuty?
      Podaje jak nie ma pomysłu by rozwiązać daną sytuację inaczej, ale chyba nic w tym złego - robi tak większość piłkarzy.

      Czasami jego drybling jest nie potrzeby - to fakt. Ale widać że obserwuje zachowanie obrońcy i jeżeli ten nabiera się na jego zwody to po prostu go omija. Więc nie do końca jest to takie niepotrzebne. Oczywiście jak obrońca nie reaguje to podaje, ale świadczy to tylko o jego boiskowej mądrości.

      Scholes i Giggs kiedyś byli świetni, ale ich era powoli przemija... obecnie Ronaldo jest od nich dużo lepszy.
    • Shepp^^ napisał(a)
      Godlike Cieslak
      Brak waleczności wynika z jego charakteru. Codzienne treningi tu nie pomogą, on musi zrozumieć że szacunek zdobywa się przede wszystkim za walkę do samego końca, a nie za zdobycie kilku bramek w sezonie. Ale właśnie rozegrał sezon życia, przez wielu uważany jest za najlepszego piłkarza na świecie, więc ma podstawy by sądzić że jego "filozofia" futbolu jest lepsza od stylu gry Rooneya czy Teveza. Jeżeli w meczu nie zdobędzie bramki, lub nie zaliczy asysty staje się całkowicie bezproduktywny. Taki styl gry powoduje że Ronaldo spotyka się z wielką falą krytyki za każdy słabszy mecz. I mimo iż takie momenty zdarzają się każdemu zawodnikowi - u niego są szczególnie widoczne.

      A co do wymuszania fauli... mnie też to denerwuje, ponieważ sam "gram" w piłkę i zawsze staram się walczyć do samego końca - tego wymaga ode mnie trener. Ale Ronaldo gra zupełni inaczej. Wymusza faule, bo to daje mu kolejną szansę na zdobycie bramki i udowodnienie jak bardzo wartościowym jest piłkarzem. Takie zachowanie nie jest fair-play i oczywiście uważam że to jego wada, ale naprawdę nad nią pracuje. W poprzednich sezonach praktycznie każdy kontakt innego zawodnika z Crisem kończył się efektownym przewróceniem. Teraz jest już znacznie lepiej, ale do perfekcji dużo mu jeszcze brakuje.

      btw. Zapewne Gerrard stanie się jego następcą:)

      Stefanek55
      Skoro jesteś wielkim fanem United to musisz wiedzieć że w tym sezonie coraz częściej grał zespołowo i coraz mniej tracił piłkę. Więc skąd te zarzuty?
      Podaje jak nie ma pomysłu by rozwiązać daną sytuację inaczej, ale chyba nic w tym złego - robi tak większość piłkarzy.

      Czasami jego drybling jest nie potrzeby - to fakt. Ale widać że obserwuje zachowanie obrońcy i jeżeli ten nabiera się na jego zwody to po prostu go omija. Więc nie do końca jest to takie niepotrzebne. Oczywiście jak obrońca nie reaguje to podaje, ale świadczy to tylko o jego boiskowej mądrości.

      Scholes i Giggs kiedyś byli świetni, ale ich era powoli przemija... obecnie Ronaldo jest od nich dużo lepszy.


      moim zdaniem rayan jest najlepszym pilkarzem MU.
      gdyby nie byl by nie wychodzil w 1 skladzie(wiek)
    • To będzie teraz sezon
      To będzie wojna miedzy: ManUtd a Chelsea
      W Chelsea będzie trenował Scolari
      Już nie mogę sie doczekać następnego sezonu
      A co do Ronaldo nie przejdzie do Realu Madryt
    • LINK

      Filmik o CR no widac tutaj ze faktycznie dobrze sie kiwa...moim zdaniem jest to najlepszy piłkarz w historii, jezeli chodzi o zwody, drybling itp..
      niestabilny ale najlepszy, a czemu??
      Bo Ronaldo nauczyl sie kilkunastu kiwek i przez to jest nieobliczalny...
      taki Roni10 stosuje głównie Flip Flapa/Elastico i pozniej juz ludzie przestali sie troche na to nabierać...
      Maradona..co on potrafił? schodzić na boki, ale wielka filozofia...


      PS: mógłbym podać rowniez filmik ala Ronaldo niewypał...ale zeby nie wzbudzac kontrowersji...
    • Stefanek55 napisał(a)
      moim zdaniem rayan jest najlepszym pilkarzem MU.
      gdyby nie byl by nie wychodzil w 1 skladzie(wiek)

      Tylko Giggs nie mieści się do pierwszego składu. Zauważ że najczęściej grał tylko jedną połowę lub końcówki spotkań.

      Godlike Cieslak napisał(a)
      PS: mógłbym podać rowniez filmik ala Ronaldo niewypał...ale zeby nie wzbudzac kontrowersji...

      Nikt nie jest idealny, każdy piłkarz popełnia błędy...

      R K W D
      Porównując piłkarzy patrze na to jak grają, a nie ile mają lat.
      Giggs jest OBECNIE gorszy od Ronaldo i to nie podlega żadnej wątpliwości. Kilka lat temu grał świetnie, ale ja patrze tylko na ten sezon i tylko na grę... nic więcej.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Shepp^^ ().

    • Shepp^^ napisał(a)
      Stefanek55 napisał(a)
      moim zdaniem rayan jest najlepszym pilkarzem MU.
      gdyby nie byl by nie wychodzil w 1 skladzie(wiek)


      Tylko Giggs nie mieści się do pierwszego składu. Zauważ że najczęściej grał tylko jedną połowę lub końcówki spotkań.


      Zauwaz ze on ma 35 lat :O I gra zawodowo juz ponad 17 lat x_x
      Btw Giggs jest juz malo potrzebny zespolowi , bardziej motywuje zawodnikow niz sam gra ;) Choc oczywiscie czasami mu sie uda zagrac wspanialy mecz (mowie tylko o tym sezonie ) Taki Del Piero reprezentacji Wloch ;P
    • To są już legendy i niekiedy przydadzą sie zespołowi
      Mi sie wydaje że od następnego sezonu Giggs i Paul
      Scholes będą grać po 5 min.
      W Manutd jest tyle dobrych pomocników na dobrym poziomie
      Sir Alex Ferguson by mugł kupić jescze 1 napastnika
      Bo Saha ciegle ma kontuzje i tylko grają Rooney i Tevez
    • R1D3R napisał(a)
      To są już legendy i niekiedy przydadzą sie zespołowi
      Mi sie wydaje że od następnego sezonu Giggs i Paul
      Scholes będą grać po 5 min.
      W Manutd jest tyle dobrych pomocników na dobrym poziomie
      Sir Alex Ferguson by mugł kupić jescze 1 napastnika
      Bo Saha ciegle ma kontuzje i tylko grają Rooney i Tevez


      to jest fakt i jego kontuzję to straszny minus , mimo to wydaje mi się że C. Ronaldo będzie nadal najlepszy ; )
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      LINK

      Filmik o CR no widac tutaj ze faktycznie dobrze sie kiwa...moim zdaniem jest to najlepszy piłkarz w historii, jezeli chodzi o zwody, drybling itp..
      niestabilny ale najlepszy, a czemu??
      Bo Ronaldo nauczyl sie kilkunastu kiwek i przez to jest nieobliczalny...
      taki Roni10 stosuje głównie Flip Flapa/Elastico i pozniej juz ludzie przestali sie troche na to nabierać...
      Maradona..co on potrafił? schodzić na boki, ale wielka filozofia...


      PS: mógłbym podać rowniez filmik ala Ronaldo niewypał...ale zeby nie wzbudzac kontrowersji...


      nie prowonuj szkolenia kiedy a dzis dzis smolarek bylby lepszy od pele a cr to dno
    • mam nadzieje że SAF kupi jakiegoś klasowego napastnika, sezon sie zbliża wielkimi krokami, co do Sahy nie jestem pewny, Manucho kontuzjowany podobno, trzeba napastnika sprowadzić na OT
      żałuje że nie kupili Alvesa, niestety jest już w Barcelonie :(
    • el Patron napisał(a)
      mam nadzieje że SAF kupi jakiegoś klasowego napastnika, sezon sie zbliża wielkimi krokami, co do Sahy nie jestem pewny, Manucho kontuzjowany podobno, trzeba napastnika sprowadzić na OT
      żałuje że nie kupili Alvesa, niestety jest już w Barcelonie :(


      no jest w Barcie bardzo szkoda;)
      co do Sahy jest to dobry napastnik i bedzie dobrym zmiennikiem;)
    • NO Sir Alex ferguson powiedział że wzmocni ManUtd góra 2 zawodnikami
      Jak by kupili Klaasa Jana Huntelaara to by było super
      Ciekawe czy asystent SAF Carlos Queiroz podpisze kontrakt z Reprezntacją Portugali
    • Hmm United po wygraniu wszystkiego co było mozliwe w poprzednim sezonie, skromnie podchodzą do tegorocznych transferów, widocznie zabawa w "kto wiecej gwiazd postawi na ławce" jest im obca;]...i bardzo dobrze

      Nie wiadomo czy ten najbardziej nażelowany zostanie w klubie...
      Pływać Krysia moze, tylko po angielskim torze...nie wiadomo jak diving school przydałaby sie w Espani