Manchester United

    • Mr. Majestic napisał(a)
      Ronaldo chciał trochę przykozaczyć, ale coś mu nie wyszło. I dobrze, że nie trafił - może następnym razem pomyśli :E.

      No szkoda, że Chelsea przegrała... ;( MU więcej szczęścia poprostu miało :(.



      Szczęście sprzyja lepszym ... :] :] trochę przykozaczyc ? nie wiem z czym strzał jak strzał ... dobra interwencja cecha ... może chciał ale w meczu z Barcelona

      u53 top 7 flota top 1 off
    • a do tego piękny rekord Giggsa :D
      Skrzydłowy MU w finałowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn rozegrał 759. mecz w barwach drużyny z Old Trafford. Tym samym poprawił rekordowe dotąd osiągnięcie legendy "Czerwonych Diabłów", Bobby'ego Charltona.
    • W przeciągu całego sezonu ManU zasłużył na ten triumf ... karne fuks bo fuks, ale lepszy ma szczęście :D Mecz na pewno mógł się podobać widzom, dużo akcji, dużo szczęścia, słupki, poprzeczki, efektowne sytuacje .... a co do SE to myśle, że diabełki będą miały problemy z Zenitem :D
    • Ariel Szary napisał(a)
      karne to zawsze zwyciestwo fuksiarskie :-/
      na szczescie nie kibicowalem zadnej druzynie
      ale wspolczuje chelsea :(
      i gratuluje manU


      Karne - to tylko loteria =)

      To prawie jak wygrać w totka ^^

      Jea! Man Utd wygrało - czekałem na to od 97 roku hihi ^^
    • Mr. Majestic napisał(a)
      Ronaldo chciał trochę przykozaczyć, ale coś mu nie wyszło. I dobrze, że nie trafił - może następnym razem pomyśli :E.

      No szkoda, że Chelsea przegrała... ;( MU więcej szczęścia poprostu miało :(.


      @#$%^$#@! niestety cholerka wystarczył jeden gol.. jeden jedyny badz jeden wiecej obroniony :/
    • Freddie Mercury napisał(a)
      Ale jaka dramaturgia spotkania po nietrafieniu Terrego, jeden gol przesądził o całym spotkaniu. Choć patrząc na sam mecz ten słupek, poprzeczka, czerwona kartka(!?) to ManU za dużo nie pokazał i jeżeli oceniając sam finał to Niebiescy powinni wznieść trofeum.


      Nastepny ktory ogladal pol spotkania wez sie juz kolezko nie udzielaj, a sytuacji gdzie Cech dwa razy wyciagal niewiarygodne pilki najpierw po glowce Teveza a pozniej juz nie wiem po czyjej dobitce nie widziales? Gdzie Tevez minal sie o pare cm z pilka w sytuacji sam na sam z pusta bramka, gdzie Terry chyba wybil pike glowka lecaca prosto do bramki tez nie widziales?

      Wiec nie rob z siebie glupka, spotkanie bylo swietne i wyrownane, kazdy mogl zwyciezyc, jedna i druga druzyna mialy swoje szanse, Chelsea swojego gola strzelila przypadkiem a w dobrych sytuacjach walili w slupki i poprzeczki, przypominam ze strzal w slupek jest strzalem niecelnym...
      Czerwona kartka calkowicie sluszna choc tak naprawde nic nie zmienila poza tym ze Chelsea miala jednego dobrego strzelca mniej w karnych.

      Co do idiotow piszacych ze Ronaldo sie nie popisal? A bramka to sie sama strzelila? Fakt karnego zepsul ale poraz pierwszy w wielkim meczu zagral na przyzwoitym poziomie.

      Prawda jest taka ze Ronaldo jest w tej chwili murowanym faworytem to wszelkich rocznych nagrod, jak np Zlota Pilka a jesli jeszcze zwojuje cos z Portugalia na Euro to juz bedzie pewniakiem.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zbanowany26 ().

    • Gratuluję ManU zdobycia Pucharu Ligi Mistrzów. Cieszę się że po raz kolejny ktoś pokazał Chelsea że nie wystarczy nieograniczony budżet aby wygrać.

      W chwili gdy C. Ronaldo podszedł do piłki pomyślałem "pewnie nie strzeli tak jak Beckham nie trafiał i potem wszyscy z tych karnych zapamiętają że to właśnie on nie strzelił, ciekawe jak sobie radzi w tym momencie z presją"... ale kiedy Terry trafił w słupek miałem już zamiar wyłączać telewizornię i jednak się okazało że dali radę :D

      Jeszcze raz gratki
    • vul6 napisał(a)
      Gratuluję ManU zdobycia Pucharu Ligi Mistrzów. Cieszę się że po raz kolejny ktoś pokazał Chelsea że nie wystarczy nieograniczony budżet aby wygrać.


      Niby mówisz prawde, ale w końcu rzuty karne to loteria ... podczas regulaminowego czasu i dogrywki Chelsea była tak samo dobra jak Manchester może nawet i lepsza, tylko nie mieli szczęścia ...
    • Lubię obdywa zespoły, ale wolę ManU :] liczyłem na nich w tym finale :P Naszczęscie wygrali, należało im się za cała gre również w Lidze Angielskiej ;)
      Gratulacje, a Chelsea "SzO" xD
    • Pigeonias napisał(a)
      vul6 napisał(a)
      Gratuluję ManU zdobycia Pucharu Ligi Mistrzów. Cieszę się że po raz kolejny ktoś pokazał Chelsea że nie wystarczy nieograniczony budżet aby wygrać.


      Niby mówisz prawde, ale w końcu rzuty karne to loteria ... podczas regulaminowego czasu i dogrywki Chelsea była tak samo dobra jak Manchester może nawet i lepsza, tylko nie mieli szczęścia ...


      Grałem kiedyś w menagery piłkarskie i bardzo lubiłem grać chelsea bo była dobrym zespołem który mógł walczyć w ciężkiej lidze angielskiej. Potem jednak przyszedł Abramowicz i przestałem lubić ten klub a zauważyłem za to że masa ludzi go pokochała. To akurat mi się nie podoba że na boisku grają pieniądze wydane przez człowieka który nagle wkroczył do klubu. A ManU lubię od dawna więc cieszę się że ten klub wygrał i jeszcze pokazał Chelsea że w futbolu nie wystarczy kasa i kilka lat pompowania w klub petrodolarów.
    • gratulacje dla ManU ;] pokazali wczoraj jak sie gra w pilke ;] Pierwsza polowa byla piekna ... chelsea nie istniala xD szkoda tej bramki pod koniec ... II polowa juz bardziej wyrownana, dogrywka tez roznie xD w karnych trochesz szczescia i mamy mistrza xD brawo xD
    • I LoVe MiLkA ^^napisał(a)
      Mr. Majestic napisał(a)
      Ronaldo chciał trochę przykozaczyć, ale coś mu nie wyszło. I dobrze, że nie trafił - może następnym razem pomyśli :E.

      No szkoda, że Chelsea przegrała... ;(MU więcej szczęścia poprostu miało :(.



      Szczęście sprzyja lepszym ... :]:]trochę przykozaczyc ? nie wiem z czym strzał jak strzał ... dobra interwencja cecha ... może chciał ale w meczu z Barcelona


      A ja mogę napisać - "Głupi ma zawsze szczęscie" ;).

      Wg. mnie Drogba został niesprawiedliwie potraktowany czerwoną kartką. Myślę, że jakby został na boisku i strzelał karnego zamiast Anelki, wszystko mogło by się inaczej potoczyć.

      Ale nie ma co już grzebać, co się stało już się nie odstanie. Trudno :quasi:.
    • Wielkie poklony dla Van der Sara :) piekna obrona ^^
      Ronaldo nie powienien sie tak przejmowac tym karnym bo gdyby nie jego piekna bramka zapewne karnych by nie bylo...
      A Terry'ego mi szkoda serio... za miekkie serce mam xD

      Lecz jak to powiedzieli komentatorzy - puchar nalezy sie obu zespolom i z tym sie zgadzam...

      Jedyne co bylo niepotrzebne w tym meczu to te spiecia i kartki pod sam koniec :rolleyes:
    • Mecz ładny dużo akcji, rywalizacji. :) Mecz był wyrównany, obie drużyny grały dobrze i obydwie chciały zdobyć puchar. MU bardziej sobie zasłużyło na ten triumf w całym sezonie lepiej grali. :)

      1 Bramka Ronaldo. Piękne rozegranie, ładne dośrodkowane i piękna bramka Ronaldo. Później odpowiedz Chealse - troche myśle że był to przypadek odbicie od graczy MU i później jak by Van Der Sar się nie poślizgnął myśle że by to wybronił.
      Ronaldo troszkę zlamił karnego :E ale też dobra interwencja Cecha. Jak strzelał Terry było takie napięcie że myślałem że nie wyrobie i ten słupek. To był bardzo dramatyczny mecz ;). W sumie szkoda Chealse bo się bardzo starali mieli troszkę mniej szczęścia. :P


      MANCHESTER UNITED !!!! :P :D :)
    • *Travis* napisał(a)
      panowie mozna gdzies zobaczyc lub sciagnac meczyklub urywki z polskim komentarzem z TVP ??


      na pewno można gdzieś na warezach albo oficjalnych stronach tych klubów na forach poszukaj ....



      co do meczu .. mi sie osobiście podobał bardzo akcji było wiele tak jak wspominacie słupki poprzeczki kapitalne interwencje ale gdyby ManUtd wykorzystał 100% akcje jak dośrodkowanie [SIZE=7](chyba)[/SIZE] Haergravesa i minięcie się z piłką Teveza przed pustą bramką, albo strzał Teveza interwencja Cecha i nieudana dobitka Carricka .. Chelsea nie miało zbyt wiele tak klarownych sytuacji ... wg mnie wynik zasłużony ... Utd grało lepiej i tyle :)
    • Mr. Majestic napisał(a)
      Wg. mnie Drogba został niesprawiedliwie potraktowany czerwoną kartką. Myślę, że jakby został na boisku i strzelał karnego zamiast Anelki, wszystko mogło by się inaczej potoczyć.

      Ale nie ma co już grzebać, co się stało już się nie odstanie. Trudno :quasi:.


      Ze co ze nieslusznie dostal czzerwona kartke tos chyba nie widzial co zrobil uderzyl Vidica udezyl i to bez dyskusji Lubosz widzial wszystko i pokazal to co powinien pokazac tylko i wylacznie czerwona kartke:P.A co do meczu Manchester wygral zasluzenie :P.To ze Terry nie potrafi chodzic to ja wiedzialm :P juz od dawna :P hehe

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ImperatorHKS ().

    • Ja jestem całe zycie za Man Utd - ale mowiąc szczerze to troche lepiej w meczu grała Chelsea.

      Jelsi chodzi o poszczególnych graczy:

      C.Ronaldo - chciał pokazać profasjonalność przy tym karnym,jaki to nie jest i nie wyszło - zawsze największe gwiazdy nie trafiają - przykładem jeste mecz w zeszłym/czy tez 2 lata temu Anglia - Portugalia.

      J.Terry - bozia go skarała =)
      C.Ronaldo strzelał na pustą bramke a ten z bani jeszcze doleciał... więc musiał nie trafić chociaz dla mnie pewniakami do karnych byli Terry I Giggs - bo oni zawsze strzelają =)

      D.Drogba I Anelka - czerwona kartka dla Drogby a potem nie strzelony karny przez Anelke - ciach

      Dobrze ze Heinze nie grał,ze dalej ta kontuzja bo tez karteczka by padła - tez by do bitki skoczył =)

      //Rasistowskie teksty proszę zachować dla siebie,
      upominam,
      Hellgirl
    • Dobrze ze Heinze nie grał,ze dalej ta kontuzja bo tez karteczka by padła - tez by do bitki skoczył =)


      Rozumiem ze jestes z ManU całe zycie, ale jeden news Ci gdzies sie podział;]
      Heinze gra w Realu Madryt

      Co do Anelki..cokolwiek moderatorka ucieła to sie z tym zgadzam;] Anelka to...
    • Seria rzutów karnych była chyba najbardziej emocjonującym momentem odkąd zacząłem kibicować United. Gdy Cech obronił strzał Ronaldo po prostu się rozpłakałem... to był jeden z najgorszych momentów w moim życiu. Następnie wykorzystane karne zarówno przez Manchester jak i przez Chelsea. Potem do piłki podszedł Terry... nic już nie miało znaczenia. Liczył się tylko on i VDS. Uderzył... widziałem jak holender rzuca się w drugą stronę... pomyślałem - jednak tak to się skończy, to już koniec... ale nagle dotarło do mnie że kapitan Chelsea, wielki Terry trafia w słupek. Nie potrafię wyrazić słowami co wtedy czułem. Manchester wrócił z dalekiej podróży... i wtedy już wiedziałem że to wygrają. I tak się właśnie stało. Manchester United po raz trzeci w historii zdobył Ligę Mistrzów.

      United ponad życie...

      P.S Szkoda że to właśnie Terry nie strzelił...

      btw.
      Nie rozumiem skąd ta cała dyskusja o Ronaldo. Uderzył dość dobrze. A Cech go wyczuł i rzucił się w dobrą stronę. Zdarza się nawet najlepszym - Trezeguet przestrzelił karnego na MŚ w 2006r, a Beckham na Euro w 2004r. Takich przykładów jest mnóstwo. Tylko za cały mecz dla Ronaldo należą się wielkie brawa.
    • O lol jakie gdybanie...

      A gdyby Drogba a gdyby nie karne...

      A gdyby Liverpool wygral z Chelsea to by nie byli w finale...

      Co za ludzie :quasi:

      W pierwszej polowie powinno byc 3:1 dla Manchesteru...

      Strzal Caricka

      Miniecie sie z pilka Teveza

      i bylo by po meczu...

      Pozniej Drogba mial slupek i to by bylo na tyle z gry Chelsea...

      Wygral Manchester pokazal ze jest najlepszy zarowno w lidze jak i na swiecie...

      Zabralismy Chelsea wszytsko i puchar europy i mistrza bylismy lepsi a gdybanie mozna sobie wsadzic...

      pozdrawiam kibicow NAJLEPSZEGO KLUBU SWIATA