Manchester United

    • Tak a jak doszli do finału w 1999 to nic nie pokazywali nie ??

      Na luzie ograli inter potem juz wydawało by się z beznadziejnego 0:2 zrobili 3:2 z juventusem.

      Przemawia przez ciebie taka nienawiść do manu że zwyczajnie nie potrafisz o nim napisać nic obiektywnego.

      Zawsze musisz napisać że kiepski styl, słaba gra i inne a większość tego nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

      I nie można tu pisać co się tylko chce o manu bo już raz napisałeś i zarobiłeś warna :)
    • Przemawia przez ciebie taka nienawiść do manu że zwyczajnie nie potrafisz o nim napisać nic obiektywnego.


      Wypraszam sobie:) nigdy nie mowiłem ze nienawidzę ManU...bo nie mam podstaw, nic złego mi ten klub nie zrobił / rok 1999 byl takim przełomowym, ale nie sądze by ManU grało jakos specjalnie, wiele zmienilo sie w tej druzynie na plus po 1999,...ale te 'dobre' lata nie trwaly tak długo...moze to wina piłkarzy, ktorzy odeszli albo są juz dziadkami
    • Kolego, co Cię bardziej boli? Zagranie ręką Gallaska, w polu karnym w meczu z United, który jest cienki jak sik motyla, może bramka Heargraves'a na 2:1 w tamtym meczu? A może BATY na OT 4:0? ^^ Pamiętam jak Wegner narzekał wówczas na murawę, śmiech!
      Moim zdaniem United grali w tym sezonie naprawdę ładny futbol, czy Ci się to podoba czy nie, dla mnie tak było. Widziałem ok. 90% ich meczy w tym sezonie, i powiem Ci, że grali jak na angielskie "zwyczaje" bardzo widowiskowo, rzadko kiedy zdarzało się strzelać bramki po przepychankach w polu karnym, bardzo dużo było strzałów z dystansu i dośrodkowań.
      Zmiana trenera?! Człowieku, zastanów się co Ty piszesz. To co, Fergie osiągnął z United, to jakiego nosa ma do nowych piłkarzy (przypominam. C.Ronaldo, Nani, Evra, Haergraves, swoimi czasy Saha, Rooney, teraz Tevez, J.S. Park), to same strzały w "dziesiątkę", i tego co on nie osiągnie chyba ŻADEN współczesny trener. :]
      To wszystko, co miałem do powiedzenia.
    • odkąd pamiętam Cieslak nigdy nie mógł z godnością przyjąć przewagi MU na Arsenalem, zawsze bo jakimś zwycięstwie pisał cos w stylu "wygrali ale w słabym stylu" itp. itd.
      no więc panie Cieslak, wiem że żal ci tyłek ściska bo Arsenal przegrał w tym sezonie można powiedzieć wszystko, MU wygrał ligę i ma szanse na wygranie LM, a twoje bzdetne i bezsensowne komentarze tylko pokazują jaki jesteś "mądry"


      ~~~~~~

      Jak się okazuje, boiskowe sukcesy Manchesteru United pozytywnie wpływają na budżet Evertonu, bowiem włodarze Czerwonych Diabłów umieścili takie klauzule podczas zakupu Wayne'a Rooneya.

      Podopieczni sir Alexa Fergusona po zwycięstwie nad Wigan zdobyli 17. tytuł w historii klubu. Do tego triumfu przyczynił się oczywiście Rooney, który zdobył w lidze dwanaście bramek oraz zanotował tyle samo asyst.

      Wayne trafił na Old Trafford w 2004 roku za bagatela Ł25 miliona, lecz dodatkowe klauzule opiewały na Ł4 miliony, zatem kwota transferu mogła wynieść nawet Ł29 milionów. Red Devils czekają teraz dodatkowe koszty, bowiem za wygranie Premiership na konto Evertonu trafi Ł500 tysięcy.
      Dodatkowe Ł0,5 miliona należy się The Toffees za awans United do finału Champions League, natomiast za wygranie tych rozgrywek kwota się podwoi.


      Pomyśleli cwaniaczki :D i klauzury im teraz zyski węda przynosić, ale nie można powiedzieć że nie było warto =)
    • To jest temat gdzie kazdy moze pisac o Manchesterze co tylko zechce...

      Cytujesz tylko fragmenty mojej wypowiedzi... i wtedy zupełnie zanika sens tych słów.
      Wyraźnie napisałem ze nikt nikogo stąd nie wyprasza. Ale narzekanie na styl gry Manchesteru w tym temacie(założyłbym głównie w celu zrzeszenia fanów United z tego forum) jest prowokowaniem kibiców Czerwonych Diabłów.

      Zuwaz ze w tym przypadku to jest sprzeczne...ManU nigdy nie doszedl do finału cos pokazując...to oznacza ze ten zespoł aby wygrac musi grac tak jak z Barcą.
      Arsenal raz doszedł...przynajmniej raz

      Manchester United doszedł do finału 3 razy(nie licząc tegorocznej edycji - dwa). Za pierwszym razem było to 1968, więc raczej nie wypowiem się na temat drogi United, ponieważ nie było mnie jeszcze na świecie. Drugi raz to finał w 1999r. i tutaj mam nieco większe pole do popisu, ponieważ oglądałem niektóre mecze z tej edycji i to nie jeden raz. Jeżeli uważasz że Manchester nie grał wtedy pięknego i przede wszystkim ofensywnego footballu to chyba w ogóle nie oglądałeś ich spotkań.

      Wiem zagrali w tym sezonie 3 mecze do bani;] jednak uwazam ze zarząd znajdzie dobrego zestępce Wengera...w przyszlosci

      Według ciebie 3 - według mnie co najmniej 5(a łącznie oglądałem TYLKO 15 spotkań(mniej więcej)).
      Ale jeżeli nie znajdzie, to przestaniesz im kibicować?

      Cos w tym jest ale to jest piłka nozna i poprzez piłke zainteresowales sie tym zespołem...(chyba) jak dla mnie najwazniejsze jest to co pokazują na boisku, ale nie mowie ze inne rzeczy sie nie liczą...np za idola lepiej miec charyzmatycznego kapitana zespołu niz czlowieka ktory co drugi dzien robi rozróbe w barze i nie potrafi sie wypowiedziec do kamer...

      Dobra gra przemija, a historia jest wieczna...
      Nigdy nie mógł bym zostać kibicem Chelsea, ponieważ ich historia jest bardzo skromna(bez urazy :)). A styl gry tej drużyny NIGDY by mnie nie przekonał.

      A na koniec mały news(choć wiele razy powtarzany :))
      Cristiano Ronaldo:
      Jestem we właściwym klubie, gram z odpowiednimi zawodnikami i cały czas uczę się czegoś nowego. To jest właśnie wspaniałe będąc jednym z United. Ciągle doskonale swoje umiejętności i chce to robić podczas każdego sezonu - twierdzi Cristiano.

      I bardzo dobrze :) nigdzie nie będzie miał lepiej niż u nas :)

      edit
      futbol.pl/index_2501.php?a_2501=19967
      Jak miło :)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Shepp^^ ().

    • Cos w tej interwencji kuszczaka jest, jednak ta w WHU byla znacznie lepsza;]

      Nigdy nie mógł bym zostać kibicem Chelsea, ponieważ ich historia jest bardzo skromna(bez urazy :) ). A styl gry tej drużyny NIGDY by mnie nie przekonał.


      Strasznie zwracasz uwage na to co bylo kiedys (moze dlatego ze masz sie czym chwalic),...dla wiekszosci sympatyków piłki liczy sie to co jest teraz...fakt historia jest bardzo wazna, jak dla mnie sympatycy Arsenalu, ManU czy Realu mają co wspominać ( zwłaszcza Realu...chociaz wtajemniczeni wiedzą ze Mussolini miał troche do tej historii:) )

      Według ciebie 3 - według mnie co najmniej 5(a łącznie oglądałem TYLKO 15 spotkań(mniej więcej)).


      Wiesz mozliwe ze masz racje..pewnie brales od uwage mecze gdzie Arsenal remisował bądz przegrywal...ja np uwazam ze mecz Fulham - Arsenal 0:3 był słabym widowiskiem i mimo wysokiej wygranej bylem zly na moj klub:P
      lecz mecz z Wigan np mimo remisu 0;0 uwazam za dobre spotkanie

      Kolego, co Cię bardziej boli? Zagranie ręką Gallaska, w polu karnym w meczu z United, który jest cienki jak sik motyla,


      Boli mnie twoja niska inteligencja, nierozumne czytanie tekstów, wyimaginowane sceny, dostosowywanie sie do twojego rozumowania byłoby dla mnie bólem.

      Nie mowiłem ze Ferguson jest zły:P sądze tylko ze na tym etapie nie jest on w stanie zmienic gry ManU na lepszą czy ładniejszą...zrobil to co do niego nalezało i zrobił to dobrze.


      C.Ronaldo, Nani, Evra, Haergraves, swoimi czasy Saha, Rooney, teraz Tevez, J.S. Park


      Mam doskonały dowod ekstra dowod na to ze nie masz pojecia o tym klubie...kazdy z tych piłkarzy był gwiazdą przed przejsciem do ManU
      Rooney - Everton...
      Nani, Anderson - zobacz co oni robili w Portugalii
      Ronaldo - gwiazda Sportingu...kazdy go chcial i znał
      Park - sądze ze po meczach w PSV w LM byl dosc rozpoznawalny

      Moze powiesz ze Chelsea ma talent do znajdowania gwiazd?
      Ballack, Shevchenko, Lampard, Essien wow ale gwiazdy..domyslam sie ze twoim tokiem rozumowania oni dopiero w Chelsea stali sie rozpoznawalni

      odkąd pamiętam Cieslak nigdy nie mógł z godnością przyjąć przewagi MU na Arsenalem, zawsze bo jakimś zwycięstwie pisał cos w stylu "wygrali ale w słabym stylu" itp. itd.
      no więc panie Cieslak, wiem że żal ci tyłek ściska bo Arsenal przegrał w tym sezonie można powiedzieć wszystko, MU wygrał ligę i ma szanse na wygranie LM, a twoje bzdetne i bezsensowne komentarze tylko pokazują jaki jesteś "mądry"


      Wiem, ze nic nie wiesz...i wiem ze rozmowa z tobą nie nalezy do rozmów na wysokim poziomie...sam sie o tym przekonałem:) a co do mądrego: skasujesz te dwie kreski z przodu i dwie z tyłu i bedzie ładnie;] tak jak w twoich sygnaturkach ktore czesto zmieniasz. (zrobisz mi jedną? serio mówie:D)

      Nie mam zalu o nic do ManU;]...powtarzam to juz kilka razy skoro nie rozumiesz to trudno;] nie mam zamiaru za kazdym razem pouczac
      Co do słabego stylu to w meczach z Arsenalem, ManU zagralo zle tylko na Old Trafford 2:1..2:2 na Emirates no to byl bardzo dobry mecz, a 4:0 wynik mowi samo za siebie tak jak 5:1;] (Tottenham) ale ja to rozumiem - puchar
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Ronaldo - gwiazda Sportingu...kazdy go chcial i znał


      Nie bo padne na ryj, znali go scouci kilku zainteresowanych druzyn, w Sportingu nie byl zadna wielka gwiazda, mial 18 lat a wielu pukalo sie w glowe slyszac ile MU zaplacilo za utalentowanego nastolatka.

      Co do innych sie zgodze, co do Ronaldo, lzesz jak pies ide o zaklad ze sam nie wiele wiedziales o takim pilkarzu gdy gral jeszcze w Sportingu, juz bardziej Quaresma, ktory koniec koncow probowal sil w Barcelonie.

      Caly czas unikasz odpowiedzi na pytanie ktore zadal Shepp, czy gdyby Arsenal gral tak zeby Ci sie to nie podobalo to przestal bys im kibicowac?

      Ja nawet wiem dlaczego jej unikasz, poniewaz odpowiedz jak na prawdziwego kibica a za takiego Cie uwazam brzmi "nie" a skoro odpowiedz brzmi "nie" to wszystkie Twoje przytyki do stylu gry United, traca na znaczeniu :)

      Godlike Cieslak napisał(a)
      Wenger w wywiadzie powiedział ze spotkał sie z Ronaldo i o tym ze Portugalczyk trafił na Old Trafford zadecydowały jakies stosunki, ze niby tam w ManU ma w swoim składzie trenerskim jakiegos Portugalczyka ktory zajął sie tym transferem....


      Yhy, a nie bylo w tym wywiadzie "wiecej w Fakcie"?
      Jedyne co sie w tamtym czasie mowilo, to ze jest taki utalentowany Portugalczyk - swietny drybler i ze dzieki umowie o wspolprace ze Sportingiem latwo bedzie go pozyskac, a zeby bylo smieszniej zostal kupiony dopiero po towarzyskim meczu w czasie przygotowan do sezonu czyli juz w bardzo zaawansowanej fazie okna transferowego, nie wierze ze jakby ktos byl zdeterminowany w kwestii zakupu to nie kupilby go wczesniej...

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez zbanowany26 ().

    • Co do innych sie zgodze, co do Ronaldo, lzesz jak pies ide o zaklad ze sam nie wiele wiedziales o takim pilkarzu gdy gral jeszcze w Sportingu, juz bardziej Quaresma, ktory koniec koncow probowal sil w Barcelonie.


      Zdaje sie ze nie dawno czytalem biografie Ronaldo;] i wiesz co? takie kluby jak Arsenal czy Liverpool juz na niego polowały...Wenger w wywiadzie powiedział ze spotkał sie z Ronaldo i o tym ze Portugalczyk trafił na Old Trafford zadecydowały jakies stosunki, ze niby tam w ManU ma w swoim składzie trenerskim jakiegos Portugalczyka ktory zajął sie tym transferem....

      Santa Cruz:
      Nie chodzi mi o to, nie mowie ze kupowanie gwiazd jest złe...no ah...czytaj co napisałem

      czy gdyby Arsenal gral tak zeby Ci sie to nie podobalo to przestal bys im kibicowac?


      Myslalem ze to pytanie to ironia, no ale skoro chcesz to:
      To jest za długi czas...sądze ze nawet po 1 roku ostrego zaprzyjaznienia sie z klubem mozna z nim zostac do konca zycia. Wykluczam opcje ze Arsenal bedzie grał brzydko...zarząd wie co robi i kibice wiedzą co chcą widziec, ten klub mi robi mętlik w głowie...nie da sie tego skasować

      Zbanowany
      PS: jestem ciekaw kto zgłosił Twojego posta:) tak na marginesie

      EDIT: Faktu nie czytam, wp, onetu, wyborczej itp tez nie czytam...chyba ze Arsenal wygra jakis mecz to czasem sie pochwale komus:P

      EDIT 2...Tak jak tekst z niby zalem od ManU czesto pojawia sie tekst o Wengerze mimo ze to nie ten temat...wiec 9 raz edytuje ten post xD by:

      Oni mogą powiedzieć, ten trener nie wygrał niczego, ale stworzył wielką renomę klubowi. To jest ważne.
      Jaki klub można uważać za wielki? Czy tylko taki, który ma trofea? Ten klub [Arsenal] ma historię budowaną przez ludzi z wartościami.

      Post był edytowany 10 razy, ostatnio przez Dejwid ().

    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Mam doskonały dowod ekstra dowod na to ze nie masz pojecia o tym klubie...kazdy z tych piłkarzy był gwiazdą przed przejsciem do ManU
      Rooney - Everton...
      Nani, Anderson - zobacz co oni robili w Portugalii
      Ronaldo - gwiazda Sportingu...kazdy go chcial i znał
      Park - sądze ze po meczach w PSV w LM byl dosc rozpoznawalny


      Teraz to ja sobie wypraszam. Jestem kibicem Diabełków od mniej więcej 6 lat i nie zarzucaj mi, że nie mam pojęcia o tym klubie...
      Rooney był gwiazdą w Evertonie? nie powiedziałbym, strzelił kilka prześlicznych bramek, ale gwiazdorem to on nie był
      Nani, Anderson, Ronaldo - jakby ich Queiroz nie wyłowił, wówczas zdaje mi się, że nie osiągnęli by takiego poziomu jaki prezentują obecnie, tam w Portugalii... Każdy znał i chciał? Bez przesady.
      Park - ?? tylko Ferguson potrafił dostrzec jego talent, gdzie INNE kluby?

      A CO Z TEVEZEM, EVRĄ, i resztą przeze mnie wymienioną? :>:P

      Godlike Cieslak napisał(a)
      Zdaje sie ze nie dawno czytalem biografie Ronaldo;] i wiesz co? takie kluby jak Arsenal czy Liverpool juz na niego polowały...Wenger w wywiadzie powiedział ze spotkał sie z Ronaldo i o tym ze Portugalczyk trafił na Old Trafford zadecydowały jakies stosunki, ze niby tam w ManU ma w swoim składzie trenerskim jakiegos Portugalczyka ktory zajął sie tym transferem....


      Więc tu Cię boli???? :>

      I dobrze, że Ronaldo jest w Man Utd, może i Arsenal gra podobnie jak on sam, ale NIE WSZYSCY, poza tym mi się podoba gra United.

      Po prostu Arsenal został odprawiony z niczym a Twoje pojękiwania przypominają mi te Wengera z końcówki tego sezonu.

      Chelsea to dla mnie leszcze. O nich rozmawiać nie mam zamiaru.
    • Co mnie boli to juz Ci napisałem....
      Nie lubie Ronaldo i sądze ze wszyscy tutaj o tym wiedzą:P nie chciałbym go widziec w Ars nawet za darmo

      Zauwaz ze nam jest potrzebny piłkarz ktory pasuje do stylu naszej gry, bo np Villa wyraził ogromną chec gry w Arsie ale Wenger mu stanowczo odpowiedział ze nie potrzebuje go. Zaloze sie ze inne kluby na miejscu Arsu juz by negocjowały kontrakt z Villą.
      Ronaldo nie pasuje...

      (Temat jest o Manchesterze, a to Wy prowokujecie mnie do odpowiedzi na temat Arsu)

      A CO Z TEVEZEM, EVRĄ, i resztą przeze mnie wymienioną? Podstępny :P


      Tevez: smieszne dosc smieszne....Tevez jest bardzo znanym argentynskim piłkarzem, gral w West Hamie ale interesowalo sie nim bardzo wiele klubów..moze powiesz ze Mascherano tez nie był znany przed przejsciem do Liverpoolu? jezeli piłkarz gra dla reprezentacji nie mozna powiedziec ze jest nową znalezioną gwiazdą. Pamietajmy rowniez ze Tevez gral w niezłym argentynskim klubie przed swoją karierą w Anglii

      Evra: z tego co wiem Evra przed przejsciem do ManU grał juz w reprezentacji Francji to jednak o czyms swiadczy...zobacz co było z Riberym..zagrał na MŚ i juz Bayern sie po niego zgłosił.
      Wczesniej Evra grał w Monaco to jednak nie jest jeszcze tak niski klub...

      Przytocze jeszczer raz temat Parka... - ogladales LM gdzie to Liverpool siegnal po tytul? chyba nie bo bys zobaczył co wyczyniał Park...a jak ManU go kupili to kazdy fan wiedział ze moze wiele oczekiwac bo to nazwisko było znane

      PS: Park sie w ManU zmarnował, prawie nie gra, robi tylko za reklame...do teog ma duża konkurencje..Nani jest lepszy ma to cos

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dejwid ().

    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Przytocze jeszczer raz temat Parka... - ogladales LM gdzie to Liverpool siegnal po tytul? chyba nie bo bys zobaczył co wyczyniał Park...a jak ManU go kupili to kazdy fan wiedział ze moze wiele oczekiwac bo to nazwisko było znane

      PS: Park sie w ManU zmarnował, prawie nie gra, robi tylko za reklame...do teog ma duża konkurencje..Nani jest lepszy ma to cos


      Ekhm... Moim zdaniem w tym roku Park odwalił naprawdę kawał dobrej roboty, szczególnie w meczu z Barcą na OT, ogólnie bardzo solidnie w tym sezonie, zwłaszcza po bardzo ciężkiej kontuzji ;) I gra więcej niż Nani, ten z kolei w meczu zdaje się z West Ham United (4:1), widziałeś jak się wydurnił?

      no! :P
    • Nani link

      No nie wiem czy Park ma jakies szanse w tej rywalizacji;]

      Wiem juz kogo nie bede lubił za kilka lat;] rodzi sie wielka gwiazda, wielki symulant, wielki prowokator, ogolnie dzieciak..no ale gra ładnie:P
      dobrze ze pokazywal sie w meczu z Arsenalem...mimo ze Hoyte nie dawal sobie z nim rady to jednak zawsze niezła lekcja dla naszego młodego obroncy:p


      Mak Gajver:
      Moge sie wyzalic;] pierw powiem ze zal mi ciebie...chcesz uslyszec wiecej to załóż 'wasz' temat;]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dejwid ().

    • On waszego obrońce zwyczajnie ośmieszał jak chciał przez cały mecz ]:-D

      I mam do ciebie takie pytanie może swoje zale zaczniesz wylewac w waszym temacie ????

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez santacruz ().

    • Undefeat napisał(a)
      santacruz napisał(a)
      On waszego obrońce zwyczajnie ośmieszał jak chciał przez cały mecz ]:-D

      Hmm czy my ogladalismy 2 rozne mecze ja przypominam sobie tylko jeen spktakularny drybling naniego, a po za tym co tuukrywac hoyte nie jest pilkarzem az takiej klasy.
      Manure ani troche nie zasłużył na wygranie LM nie mowiaxc juz o Pl, trudno bede kibicowal Chavsky. Powodzenia w utrzymaniu najwiekszych gwiazd Glazer juz sie rozglada jak by tu udziały w manutd sprzedać :)



      kolejne gadanie w stylu nie zasluzyl ale nie liczy sie ze mial strzelone najwiecej bramek, ze stracil najmniej ze w rywalizacji z chelsea i arsenalem ma lepsze dwumecze .......

      szkoda czytac te wasze placze :quasi:

      napiszcie kto zasluzyl i czym zasluzyl.


      P.S. Połowa Arsenalu już rozgląda się za większą kasą ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez santacruz ().

    • P.S. Połowa Arsenalu już rozgląda się za większą kasą ]:-D


      Onet czy ManuSite?

      Arsenalking to najgorsza strona o Arsenalu;] do tego: Flamini to połowa graczy? bo tylko on odszedł;]

      Ehh jak ktos odejdzie to pogadamy...bo narazie to robicie wielką afere z odejscia jednego piłkarza...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dejwid ().

    • Undefeat napisał(a)
      Hmm czy my ogladalismy 2 rozne mecze ja przypominam sobie tylko jeen spktakularny drybling naniego, a po za tym co tuukrywac hoyte nie jest pilkarzem az takiej klasy.

      Jeden drybling? Chyba jednak oglądałeś zupełnie inne spotkanie...

      A resztę twojej wypowiedzi nawet nie chce mi się komentować... :/

      Godlike Cieslak:
      arsenalking.com/index.php?id=5529
      arsenalking.com/index.php?id=5532

      Nie chcę kolejnej dyskusji, a na pewno nie na temat graczy Arsenalu, więc potraktuj te linki jako swego rodzaju źródło informacji, z którego wynika iż niektórzy piłkarze Arsenalu po prostu chcę zmienić barwy klubowe :)


      Ale zmieńmy temat, bo odpisywanie na zaczepki robi się już nudne :)
      Angielska prasa stara się jak może, aby finałowe starcie w Lidze Mistrzów pomiędzy Manchesterem United, a Chelsea Londyn miało wiele podtekstów. Dziennikarze, w poszukiwaniu sensacji, ponownie zaczęli drążyć temat przyszłości Cristiano Ronaldo na Old Trafford. Według doniesień prasowych cała sytuacja ma wyjaśnić się po meczu na Łużnikach.

      W kolejce po Ronaldo stoją ponoć włodarze Realu Madryt. Hiszpanie są tak zdesperowani, aby pozyskać Portugalczyka, że oferują "Czerwonym Diabłom" sumę bliską stu milionom funtów!

      - Jestem szczęśliwy tutaj, ale zobaczymy co stanie się po finale Ligi Mistrzów - miał powiedzieć Ronaldo w wywiadzie dla hiszpańskiego kanału Antena 3.

      - W Manchesterze znalazłem spokój, ale nigdy nie można być pewnym swojej przyszłości. Wiem, że Realowi Madryt odpowiada mój styl gry. Dobrze wiedzieć, że moja gra podoba się także innym hiszpańskim drużynom.

      - Fajnie, że inne kluby interesują się twoją osobą. Miliony razy powtarzałem, że chciałbym zagrać kiedyś w Hiszpanii - zakończył portugalski skrzydłowy.

      Nie ma to jak spekulacje transferowe na temat Ronaldo :)
      Mam nadzieję że jeszcze zostanie u nas przez kilka sezonów.
      Mimo iż jego odejście jest już raczej pewne, to wątpię by SAF sprzedał go teraz - gdy znajduję się u szczytu formy...

      edit
      Arsenalking to nie jedyny serwis na którym od kilku tygodni pojawiają się informację o odejściu Flaminiego i Hleba.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Shepp^^ ().

    • F L O O X napisał(a)
      Jeszcze nie co ponad 7 godzin pozostało do rozpoczecia finału - mecz bedzie wyrównany,co do tego nie ma wątpliwości =)

      Trza 3mać mocna kciuka ^^



      tak a ja myślałem że finał jest w Środę o 20:45 ]:-D
    • F L O O X napisał(a)
      Jeszcze nie co ponad 7 godzin pozostało do rozpoczecia finału - mecz bedzie wyrównany,co do tego nie ma wątpliwości =)

      Trza 3mać mocna kciuka ^^

      A mam takie pytanko Czy typujecie MANU jako drużynę wygraną i jeżeli tak to jakim wynikiem =) ?
    • NowyLamus napisał(a)
      F L O O X napisał(a)
      Jeszcze nie co ponad 7 godzin pozostało do rozpoczecia finału - mecz bedzie wyrównany,co do tego nie ma wątpliwości =)

      Trza 3mać mocna kciuka ^^

      A mam takie pytanko Czy typujecie MANU jako drużynę wygraną i jeżeli tak to jakim wynikiem =) ?


      Buhaha...czemu akurat Manu ma wygrać a nie Chelsea? :lol:Ja obstawiam, że Chelsea wygra, ale nie wiem jakim wynikiem.Ale na 80% Chelsea wygra.
    • Taksumoto napisał(a)
      NowyLamus napisał(a)
      F L O O X napisał(a)
      Jeszcze nie co ponad 7 godzin pozostało do rozpoczecia finału - mecz bedzie wyrównany,co do tego nie ma wątpliwości =)

      Trza 3mać mocna kciuka ^^

      A mam takie pytanko Czy typujecie MANU jako drużynę wygraną i jeżeli tak to jakim wynikiem =) ?


      Buhaha...czemu akurat Manu ma wygrać



      Bo to jest oczywiste ...

      hmm zawsze finały są emocjujące :P obstawiam ... że dojdzie do karnych i tam MU wygra ale ile to nie wiem :P

      u53 top 7 flota top 1 off
    • santacruz napisał(a)
      F L O O X napisał(a)
      Jeszcze nie co ponad 7 godzin pozostało do rozpoczecia finału - mecz bedzie wyrównany,co do tego nie ma wątpliwości =)

      Trza 3mać mocna kciuka ^^



      tak a ja myślałem że finał jest w Środę o 20:45 ]:-D


      Rzeczywiście... a byłem przekonany że dzisiaj =(

      Skoro typujemy to mowie:

      Manchester United 2:1 Chelsea =)
    • Taksumoto napisał(a)

      Buhaha...czemu akurat Manu ma wygrać a nie Chelsea? :lol:Ja obstawiam, że Chelsea wygra, ale nie wiem jakim wynikiem.Ale na 80% Chelsea wygra.

      No ja tylko zapytałem bo przecież generalnie Chelsi umie kopać w piłkę to każdy wie no tylko skoro topic ma taką nazwę to tak z przekąsem podpytałem fanow MU :) A soją drogą ja kompletnie nie mam pojęcia o wynik, ale chciałbym żeby było co najmniej 3-3 dogryweczka i jakieś karne no a wygra oczywiście lepszy :)
    • .:: Ciejmok ::. napisał(a)
      finał coraz bliżej, oby było ładne widowisko i oby Chelsea dostała baty na jakie zasłużyli :]

      Też mam nadzieję, na wygraną MU, ale wolałbym żeby nie było 'batów' im większa równowaga w grze obu drużyn tym ciekawsze będzie spotkanie :)
    • Eszaj napisał(a)
      Myślę, że będzie 2:0 dla United. Obiektywnie ;) A bramki? Tevez & Ronaldo albo Tevez & Park :)


      Buhahah! :lol: :lol: :lol:
      Jeżeli Manu wygra więcej niż 1 bramką, a Chelsea w ogóle nie strzeli to niech mi kaktus wyrośnie na języku.Poza tym występ Ronaldo jest nie pewny.A jak jesteś kibicem Manu to byś sie odważył dać wynik pewnie 6:0 albo 7:0. :lol: