Manchester United

    • "Odejdzie ta Twoja "trójka" i co zrobisz? Nie będziesz ich fanem? Znajdziesz sobie zapewne następną "trójkę", której będziesz kibicował i się przyzwyczaisz do nich, ale oni i tak kiedyś odejdą. Kibicujesz zawodnikom, a nie klubowi - coś zupełnie odwrotnego niż ja. Strzeli gola zawodnik, to cieszę się za jego jednego, ale i za całą drużynę, za klub."

      Naucz sie czytac:) kiedy mowilem komu kibicuje? kiedy mowiłem ze jestem tylko fanem tej trójki? mowie ze bez nich Arsenal gra słabo bo to jest fakt tak jak ManU bez Schoelsa Ronaldo i Rooneya...tymbardziej ze Arsenal ma słaba ławka rezerwowoych...
      A czy trzech zawodnikow moze zmienic wynik meczu sądze ze tak..spojrz np na mecz Arsenal Barca gdzie jeden Larsson zmienił wszystko;]...
      Zawsze sie znajdą liderzy zespołu;]...

      Wątpie ze jest na swiecie ktos kto kibicuje piłkarzom nie zwaracając w jakim klubie grają...
      Nie mow mi jak kibicuje i komu ok? to na przyszlosc bo nie masz o tym zadnego pojecia...i nie obchodzi mnie rowniez jak Ty kibicujesz bo jest to Twoja prywatna sprawa...juz sie dosc nasluchalem tutaj farmazonow o kibicowaniu np ze prawidzwy fan ktory kocha klub to nie wazne co ale musi obejrzec prawdziwy mecz;]

      Co do wyniku meczy to...zwykle tego nie mowie bo sie czesto nie zdarza ale sędzia chcial udowodnic swoją niezaleznosc i twardosc pod koniec spotkania co zle wplynelo na Arsenal bo jak wszyscy wiemy to oni zawsze kończą...
      Tak czy siak jest 1:1 wynik zły..Gilberto Silva - porażka...Nie bylo ani Cesca ani Hleba ani RvP...jezeli szybko nie wrócą moze byc jednak problem...

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Dejwid ().

    • Nadmieniłem w swoim poście, że nie rozwinąłeś swojej odp. i mogłem palnąć głupstwo, dlatego zwracam honor i przepraszam :)

      Kiedyś miałem starcie z jednym fanem Arsenalu, co mieszka w Londynie i był na kilku meczach tego klubu, a mnie zwyzywał, że prawdziwy fan, to musi być na meczu swojej drużyny... Co o tym sądzicie? Ja nie mam warunków, aby lecieć do Manchesteru, pozwiedzać Old Trafford i obejrzeć mecz... czy przez to nie jestem "prawdziwym fanem" ?
    • Kiedyś miałem starcie z jednym fanem Arsenalu, co mieszka w Londynie i był na kilku meczach tego klubu, a mnie zwyzywał, że prawdziwy fan, to musi być na meczu swojej drużyny... Co o tym sądzicie? Ja nie mam warunków, aby lecieć do Manchesteru, pozwiedzać Old Trafford i obejrzeć mecz... czy przez to nie jestem "prawdziwym fanem" ?

      też raz miałem podobną sytuacje i koleś uważał że jak ktoś nie był chociaż raz na meczu swojego klubu to nie może być prawdziwym fanem. oczywiście to są brednie bo nie każdy może sobie pozwolić na taki wyjazd na mecz, szczególnie do zagranicznego klubu, ważne jest to sie sie do danego klubu czuje ;)
    • A mnie wcale sie nie podoba. Prawda, liczą się trzy punkty, ale zdobyte w takim stylu mnie w ogóle nie zadawalają... Giggs słupek, Rooney słupek, Ronaldo symulant... coś nie tak. Ferguson powinien w meczu z Romą wypuścić z pięciu graczy, którzy nie siadają nawet na ławce i zmobilizować ich tak, aby zagrali lepiej, niż z Bayernem w finale LM. Może to coś da zawodnikom z pierwszego składu do zrozumienia, by wzięli się w garść.

      ____________
      EDIT:

      Przeczytałem "Teraz bardziej mi się podoba", a nie "Tevez..." :)

      Tak więc nawiązując do Teveza... dobry mecz. Dwa gole na przełamanie passy dają do zrozumienia, że te 5 lat, które wg. niego samego spędzi na OT to kłamstewko, a manager United będzie starał się go zatrzymać na co najmniej 7 lat :)

      Osobiście wolałbym, aby strzelał po golu w meczu, niż dwa gole w meczu i mecz bez gola :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 1878 ().

    • przecież grali dobrze o czym ty mówisz po co grać na maxa z takimi cieniasami jak Derby ???

      nie wiem też co masz do słupków to chyba pokazuje że po za 4 bramkami były jeszcze sytuacje

      oglądałem cały mecz i bardzo mi sie podobał choć wielkim widowiskiem nie był bo to był mecz 2 drużyny z 20

      GLORY GLORY MAN UTD :D :D :D
    • santacruz napisał(a)
      przecież grali dobrze o czym ty mówisz po co grać na maxa z takimi cieniasami jak Derby ???

      W takich meczach trzeba pokazać, że się ma przewage i innym klubom udowodnić, że mają się czego bać.

      nie wiem też co masz do słupków to chyba pokazuje że po za 4 bramkami były jeszcze sytuacje

      Sytuacje są po to, aby je wykorzystywać. Za same sytuacje goli nie będzie.

      oglądałem cały mecz i bardzo mi sie podobał choć wielkim widowiskiem nie był bo to był mecz 2 drużyny z 20

      Też oglądałem i 39min pierwszej połowy wyglądały jak pojedynek drużyny z 9 miejsca z drużyną z 10. Od 40 do przerwy widać było, kto dyktuje warunki. Po przerwie podobna gra jak przez 39 min pierwszej, a później to już gra w kratke. Najpierw United, później Derby. Byliśmy skuteczniejsi, a co od Ronaldo - miło, że poświęca się dla klubu, ale bez przesady...[/quote]

      GLORY GLORY MAN UTD :D :D :D

      Tutaj nie mam zastrzeżeń 8)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 1878 ().

    • .Q. napisał(a)
      santacruz napisał(a)
      przecież grali dobrze o czym ty mówisz po co grać na maxa z takimi cieniasami jak Derby ???

      W takich meczach trzeba pokazać, że się ma przewage i innym klubom udowodnić, że mają się czego bać.

      nie wiem też co masz do słupków to chyba pokazuje że po za 4 bramkami były jeszcze sytuacje

      Sytuacje są po to, aby je wykorzystywać. Za same sytuacje goli nie będzie.

      oglądałem cały mecz i bardzo mi sie podobał choć wielkim widowiskiem nie był bo to był mecz 2 drużyny z 20

      Też oglądałem i 39min pierwszej połowy wyglądały jak pojedynek drużyny z 9 miejsca z drużyną z 10. Od 40 do przerwy widać było, kto dyktuje warunki. Po przerwie podobna gra jak przez 39 min pierwszej, a później to już gra w kratke. Najpierw United, później Derby. Byliśmy skuteczniejsi, a co od Ronaldo - miło, że poświęca się dla klubu, ale bez przesady...


      GLORY GLORY MAN UTD :D :D :D

      Tutaj nie mam zastrzeżeń 8)[/quote]

      4:1 to chyba wystarczy żeby pokazać swoją wyższość to raz

      Co tam słupki jak wpadły 4 gole to dwa

      Wygrali to 3

      Szukasz dziury w całym i tak byli nieźle zmotywowani jak na pojedynek z outsiderem bo po strzeleniu 1 i 2 bramki nadal pracowali na inne.
    • Arsenal - uuuu :noob:

      Meczyk się ciekawie zapowiada:

      AS Roma vs. Manchester United
      12 Grudnia 07
      Godzina: 20:45

      Wie ktoś może na jakim kanale mecz będzie lecieć? No... prócz Sky Sports
    • hehe Arsenal też widze potrafi zaskoczyć :E
      Dla "Kanonierów" była to pierwsza ligowa porażka od kwietnia, z kolei dla Middlesbrough było to pierwsze ligowe zwycięstwo od 1 września.


      MU ]:-D
    • U, dawno do tego tematu nie zaglądałem, a napisałem tutaj 1000 posta (w tym temacie), więc napiszę o swoim ulubionym klubie także swojego 1000 posta :D :D :D

      Niewątpliwie 5 zwycięstw w LM to świetny dorobek :)
      Szkoda tylko trochę wpadki Kuszczaka...

      A w lidze po fatalnym początku jest tylko lepiej :P
      Oby nie przegrać już żadnego meczu do końca sezonu :P
    • Heh nie rozumiem czemu wszyscy jestescie zaskoczeni grą Arsenalu...dla mnie to nic dziwnego...z takim składem.....
      A co do ManU to grają w lidze z Liverpoolem...bedzie 1:1 na Anfield teraz no praktycznie nie da sie wygrac jezeli Liverpool jest pełen energii i mobilizacji a zapewne w meczu z MU bedze;]
    • Dokładnie... to nie powinno być dla nas zaskoczenie, że Arsenal przegrał, ani dla kibiców tego klubu wstydem, bo czego innego się po nich spodziewać można?

      liverpool 0-1 MAN UTD // mój typ ;) O'Shea ? :P
    • Jutro mecz z Romą, który zapowiada się, nie powiem, interesująco...

      Prawdopodobny skład United:

      ....................Kuszczak

      Brown....O'Shea....Pique....Simpson

      Eagels....Carrick....Anderson....Nani

      ...............Rooney......Dong


      Ciekawe co też Dong zaprezentuje :rolleyes:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Domingo_ ().

    • .Q. napisał(a)
      Dokładnie... to nie powinno być dla nas zaskoczenie, że Arsenal przegrał, ani dla kibiców tego klubu wstydem, bo czego innego się po nich spodziewać można?

      liverpool 0-1 MAN UTD // mój typ ;) O'Shea ? :P


      Typowe biadolenie kogos kto nie moze sie pogodzic ze na chwile obecna ktos jest lepszy, tez jestem kibicem MU ale doceniam gre Arsenalu, przegrali z cieniutkim Boro? My przegralismy z jeszcze cienszym Boltonem, nalezy sie cieszyc z ich wpadki ale nie od razu wypisywac takie brednie, choc i kolega do ktorego pisales wiele wiecej obiektywizmu nie zachowal piszac ze na Anfield nie da sie wygrac, Liverpool gra w tym sezonie mega w kratke wiec wszystko moze sie zdarzyc, nie wiem czemu ale ja czuje wysokie zwyciestwo MU, ale to tylko przeczucie mysle ze tak z 3:0 dla MU XD

      Pilkarze Liverpoolu zagraja pod olbrzymia presja, od tego wyniku w duzej mierze zalezec bedzie stolek Beniteza a to tylko woda na nasz mlyn :D

      EDIT: Wlasnie ze nie pisales jako fan MU, pisales jako antyfan Arsenalu a to juz duza roznica, taka postawa jest najgorsza jaka mozna tylko reprezentowac, druzynie ktora jest rownie silna co nasza, wmawiac, ze porazki to ich codziennosc

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez zbanowany26 ().

    • ASSASSIN napisał(a)
      MU miało szczęście Kuszczak też :) Remis mało sprawiedliwy jak co mecz oglądałem ;)
      Forza Roma :)


      ten dalej swoje bzdety .... ehhh

      połowa składu na ławce, mecz o pietruszke a miejsca w grupie podzielone wczesniej.


      teraz losowanko


      Manchester United, zwycięzca grupy F Ligi Mistrzów, w kolejnej fazie rozgrywek, 1/8 finału, może zmierzyć się z jedną spośród pięciu drużyn, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Tę pozycję zajęły ekipy Schalke, Olympiacosu, Lyonu, Celitcu, Fenerbahce - wiemy, że United na pewno nie zagrają z Romą, Liverpoolem i Arsenalem.


      więc szykuje się łatwe zwycięstwo a romie życzymy Barcelony albo Chelsea

      precz z burdelarzami ]:-D
    • Jeżeli chcemy myśleć o mistrzostwie to trzeba jutro wygrać, bo Arsenal jest mocny i nie możemy stracić punktów.

      UNITED!! UNITED!!!
      Mój typ: 2:1 dla nas.

      Przyjaciół miej blisko, a wrogów jeszcze bliżej
      PRZESZŁOŚĆ
      UNI 21 - TOP450
      UNI32 - TOP250
      UNI 23.org - TOP100
    • Wakabayashi napisał(a)
      Jeżeli chcemy myśleć o mistrzostwie to trzeba jutro wygrać, bo Arsenal jest mocny i nie możemy stracić punktów.

      UNITED!! UNITED!!!
      Mój typ: 2:1 dla nas.



      widać że prawdziwy kibic :D

      Ja z Manchesteru to lubie tylko C.Ronaldo :P