Manchester United

    • Dwa tygodnie temu w moim poście po meczu w Kijowie dałem typ ManU-Dynamo 4-0 !!!!Trafiłem,można sprawdzić.Komplet punktów,pewny awans i zadanie wykonane.Jeszcze parę meczy i finał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]:-D ]:-D ]:-D
    • Dodajmy, że muszą to być mecze wygrane :)

      Kibica nie poznasz po słowach, lecz po czynach. Ja kupiłem vlepki i porozlepiałem :]

      Na meczu United byłem przed telewizorem jedynie, no i niekiedy w necie oglądam.

      Niestety nie mam na razie warunków, aby jechać na Old Trafford, ale to nie oznacza, że nie jestem prawdziwym fanem !!
    • W bramce Ronaldo to podobał mi się sam zwód przed, dzięki któremu minął przeciwnika i fakt iż padł gol :] Strzał, to tzw. "szczurek". Najbardziej podobała mi się bramka Rooneya, bo co prawda Tevez ładnie przymierzył, ale większą precyzją wykazał się Rooney wbiegając w pole karne i czysciutko "dostawiając" wewn. część prawej stopy do piłki.
    • O ile dobrze zauważyłem, Arsenal w ciągu prawie dwóch tygodni gra pięć meczy w tym jeden w Lidze Mistrzów.

      Jeśli dobrze pójdzie, Arsenal w tym tempie się potknie, co zapewne United wykorzystają :)
    • Dawno mnie tu nie było, ale i nie miałem czasu śledzić poczynań Czerwonych Diabłów ostatnio. Jednak wszystko wskazuje na to, że forma z poprzedniego sezonu nadal się trzyma Old Trafford i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

      Diabły prą do przodu i na pewno cieszy tylko i aż remis z Arsenalem na wyjeździe, oraz wygrana z Blackburn, mimo gry w osłabieniu przez blisko połowę czasu gry - Ronaldo ponownie dał popis :). Zobaczymy co przyniesie mecz z Boltonem za nieco ponad tydzień ;).
    • Bolton-ManU 1-0

      Hmmmmmmmm.Porażka :rolleyes: Anelka wbił nam bramkę i po ptokach.Cóż raz się wygrywa raz nie. ]:-D Ole Gunnar Solskjaer czyli morderca o twarzy dziecka (jeden z moich ulubieńców) został asystentem Alexa Fergussona i będzie zajmował się szkoleniem napastników. ]:-D ]:-D ]:-D Manchester United forever ]:-D ]:-D ]:-D
    • Teraz tylko trzeba mieć nadzieje w Newcastle, bo mają zaległy mecz z Arsenalem. Tylko, że czarno widzę wygraną "Srok", bo dziś ulegli 3-0 Liverpoolowi... :/

      Wiara pozostaje razem z nadzieją... UNITED !!
    • ylko, że czarno widzę wygraną "Srok", bo dziś ulegli 3-0 Liverpoolowi... :/


      A Bolton.?

      Tak samo myśleli w Londynie kibice Arsenalu , jak widać wszystko się może wydarzyć, a na prawdę bliżej jest zwycięstwa Newcastle z Arsenalem, jak był Bolton z ManU.


      300 Post :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Star Warrior ().

    • RE: Manchester United

      Buchar The Assassin napisał(a)
      nie lubie MU ;] dla mnie graja tam przereklamowane gwiazdki :]


      co ty nie powiesz :> każdy tam jest wart swojej seny i gra to co ma grać
      a propos :) Diabełki dzisiaj przegrały bo Ronaldo nie grał =)
    • Przegraliśmy, bo oni byli lepsi. Brak Ronaldo może i był odczuwalny, ale czasami dzieje się tak, że w zawodnikach dzieje sie coś, co nie pozwala im wygrać. Przychodzi mecz z przeciętnym przeciwnikiem z jedną gwiazdą w zespole (tutaj był Anelka :-)) i przegrywają mecz, bo skupiają się tylko na tym zawodniku.

      Co do tego, że nie lubisz ManU, to masz prawo do swojej opinii, ale co do tego, że grają tutaj "przereklamowane gwiazdki", to spójrz na Real Madryt.

      Van der Sar, Brown (O`Shea 88`), Pique (Anderson 59`) , Ferdinand, Evra, Nani, Carrick, Hargreaves, Giggs, Saha, Tevez


      Kto tu niby jest przereklamowany ?
    • No i klops... brak Crisa i Roo jednak swoje robi, ale mi najbardziej brakowało Solskjaera w ostatnim kwadransie ]:-D... ale tylko brakami kadrowymi porażki tłumaczyć nie można, graliśmy fatalnie:( nie mogę tylko odżałować sytuacji Teveza z 72 minuty, to powinna być bramka.
    • RE: Manchester United

      Buchar The Assassin napisał(a)
      nie lubie MU ;] dla mnie graja tam przereklamowane gwiazdki :]


      chyba ci sie z dawnym Galactikos pomyliło :fgrin:


      Ktoś tam wyżej napisał, że trzeba liczyć na Newcastle.
      Liczyć to trzeba ale tylko i wyłącznie na siebie, jak się zaczyna wyliczanie to i kombinowanie i klapa. W 90% liczenie na innych nie przynosi rezultatów. Czasami się uda no ale....
      Porażka bo porażka, meczu niestety nie widziałem ale teraz jest kolejny mecz i kolejny przeciwnik, z którym trzeba wygrac i będzie dobrze... ^^


      We will never die because we are UNITED



      M:baby:
    • chyba ci sie z dawnym Galactikos pomyliło W_Śmiech


      masz 100 % racji, ja uważam tak samo, a jak ktoś pisze że w MU są przereklamowane gwiazdy to widać że sie na piłce nic nie zna 8-/
    • Jakoś pociągną, bo przecież muszą.

      Teraz LM i meczyk ze Sportingiem. Oczywiście licze na dobry wynik, bo jak sobie tłumacze:

      "Miło jest być realistą, ale dla swojej drużyny tylko i wyłącznie optymistą".

      GO GO UNITED !!