Manchester United

    • no jak dla mnie chelsea narazie slabo gra i watpie zeby zagrozila arsenalowi sam dobrz wiesz jak grala chelsea z MU jak ta gra wygladala wiec nie martwie sie zbytnio o to.....a Arsenal raczej nie pozwoli na potkniecie sie z dryzynami z konca tabeli....
    • Ivory_89 napisał(a)
      no jak dla mnie chelsea narazie slabo gra i watpie zeby zagrozila arsenalowi sam dobrz wiesz jak grala chelsea z MU jak ta gra wygladala wiec nie martwie sie zbytnio o to.....a Arsenal raczej nie pozwoli na potkniecie sie z dryzynami z konca tabeli....

      W sobotę Chelsea odniosło siódme zwycięstwo z rzędu pokonując na wyjeździe Wigan 0:2, The Blues wyraźnie wrócili do formy co najlepiej pokazuje pogrom City tydzień temu 6:0, obecnie są na 3 miejscu w tabeli tracąc do liderów 3pkt i bardzo możliwe że jeszcze wtrącą się do walki o tytuł. Mecz z United był pierwszym spotkaniem po odejściu JM więc nie dziwota że zagrali słabo.

      Końcówka sezonu zapowiada się bardzo ciekawie, ja tam wierze w Diabły ]:-D
    • Wiesz to jest zalosne..co ma fan prawdziwy do meczu...moze jest młody albo nie ma warunkow finansowych..i przez to nie mozna go nazwac prawdziwym fanem? liczą sie jego uczucia do danego klubu....
    • Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?


      Ja byłem ...
      Ale uważam, że może być fan, który nie jeździ na mecze, gdyż finanse/wiek przeszkadzają ..
    • ja wiem, wiem ale sami zobaczcie, jesli ktos gada ze Kocha ManU to jest przynajmniej smieszne. Fakt mozna kibicowac klubowi, ale mi tutaj chodzi o PRAWDZIWYCH KIBICOW takich ktorzy sa z klubem zawsze. Prawdziwym kibicem moze nazwac sie osoba ktora przynajmniej raz byla na takim meczu. Reszta to zwyczajni fani badz kibice sezonowi ;)

      @kombek, a jakies zdjecia z tego meczu? Nie uwierze ze nie robiles zdjec.
    • Prawdziwy kibic to taki ktory dla ktorego klub jest jedną z najwazniejszych rzeczy...nie wal swoich tez bo są żałosne...nie liczy sie to jak sie pokazujesz tylko co czujesz wewnątrz...
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Prawdziwy kibic to taki ktory dla ktorego klub jest jedną z najwazniejszych rzeczy...nie wal swoich tez bo są żałosne...nie liczy sie to jak sie pokazujesz tylko co czujesz wewnątrz...


      Wlasnie nie jest zalosne. Ale skoro mowisz ze klub dla prawdziwego kibica jest jedna z wazniejszych "rzeczy" to chyba wypadaloby pojechac na chociaz jeden mecz prawda? W koncu klub jest wazny jako rzecz.

      Tez tak z dziewczyna robisz? :) Jest dla Ciebie wazna ale nie jezdzisz do niej? :)
    • Tommy18 napisał(a)
      ja wiem, wiem ale sami zobaczcie, jesli ktos gada ze Kocha ManU to jest przynajmniej smieszne. Fakt mozna kibicowac klubowi, ale mi tutaj chodzi o PRAWDZIWYCH KIBICOW takich ktorzy sa z klubem zawsze. Prawdziwym kibicem moze nazwac sie osoba ktora przynajmniej raz byla na takim meczu. Reszta to zwyczajni fani badz kibice sezonowi ;)

      @kombek, a jakies zdjecia z tego meczu? Nie uwierze ze nie robiles zdjec.


      Nie zrobiłem zdjęć x_x Kiedy byłem w Anglii przy okazji wstąpiłem na meczyk bodajże z Wignam, i nie uważam to za hiper przeżycie, dlatego nie robiłem fotek... ;]


      Prawdziwym kibicem moze nazwac sie osoba ktora przynajmniej raz byla na takim meczu. Reszta to zwyczajni fani badz kibice sezonowi ;)


      Chyba nie za bardzo wiesz o czym mówisz i nie znasz pojęcia kibic sezonowy ...
      Osoba, która nie była nigdy na meczu swojej ulubionej drużyny może spokojnie nazwać siebie kibicem, a z tego choćby powodu, że jest z tym klubem na dobre i na złe.
    • kombek napisał(a)
      Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?


      Ja byłem ...
      Ale uważam, że może być fan, który nie jeździ na mecze, gdyż finanse/wiek przeszkadzają ..


      no, zgadzam się ;] ja nie ma jak pojechać na mecz ManUtd, starzy samego mnie nie puszczą ;] a w sezonie nie ma jak pojechać ;/
    • Najpierw mówisz:

      "Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU? "

      A potem mowisz ze warto pojechac chociaz na jeden mecz...a moze na ten jeden mecz pojade w wieku starosci i co do tej starosci nie jestem prawdziwym kibicem?

      Co do dziewczyny to nie porównuj milosci partnerskiej do milosci barw klubowych...
    • Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?
      Sranie w banie. ]:-D A jak ktoś np.kocha amerykańskie filmy to ma jechać do Hollywood żeby być wiarygodnym?Daj spokój koleś. ;(
    • Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?


      Weź się człowieku schowaj z tymi twoimi tezami bo załosny jesteś... od niejednego prawdziwego kibica - który, uściślijmy, nie był na meczu ManU - dostał byś w szczękę za powiedzenie tego w twarz, bo dla mnie takie stawianie sprawy jest zwykłą zniewagą.

      Od kiedy to obecność na meczu jest warunkiem bycia prawdziwym kibicem, co? O sezonowcu który bywa na meczach powiesz że kocha klub?

      EOT
    • Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?


      To pochwal się na ilu meczach jakiś swoich ulubionych zagranicznych drużyn ty byłeś ]:-D Pewnie na żadnym ^^

      Zauważ że nie każdy ma money żeby jeździć na mecze zagranicznych "gigantów" sama podróż bilet i nocleg kosztowałoby kupę kasy >_>
    • Kolejny powod...wiesz ze na mecze takie ManU itd są specjalne karnety itd..wiec nawet jakbys sie załapał na wyjazd do Anglii to trudno zdobyc sie na mecz...


      Ale jednak rozumiem powod tego Twojego stwierdzenia co do prawdziwego kibica...bo dana druzyna oczekuje od kibica dopingu, a aby kibic dopingowal musi pojechac na mecz...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dejwid ().

    • Albo wyobrażacie sobie kilkaset milionów kibiców na jednym stadionie?Bo tyle a jak nie więcej ma ManU na całym świecie.Nierealne.....A w ogóle szkoda gadać na ten temat.Pozdro.Glory,Glory Manchester ]:-D ]:-D ]:-D
    • ~Aron~ napisał(a)
      Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?


      To pochwal się na ilu meczach jakiś swoich ulubionych zagranicznych drużyn ty byłeś ]:-D Pewnie na żadnym ^^

      Zauważ że nie każdy ma money żeby jeździć na mecze zagranicznych "gigantów" sama podróż bilet i nocleg kosztowałoby kupę kasy >_>


      3 Mecze Chelsea i co drugi mecz WKS Śląsk Wrocław ;]

      Kazdy Kibic fakt, faktem kibicuje klubowi ale czy widzieliscie te gwiazdy z klubu kiedys na zywo? Jak naprawde graja (nie w TV)? Jadac w Anglii obowiazkiem jest pojechanie na taki mecz bedac prawdziwym kibicem klubu.

      Nie mowie ze nie jestescie fanami ManU bo moze i nimi jestescie. Ale zeby powiedziec "Tak jestem prawdziwym fanem ManU" Trzeba czegos wiecej niz tylko pisanie postow o tym jaki to ManU jest boski etc

      Przykre ale prawdziwe. A moje tezy wcale nie sa durne ;) To jest po prostu czysta prawda ;)

      Osoby ktore sa fanami po prostu by uszanowali to, ale jak widze malo tutaj fanow ManU :)
    • Tommy18 napisał(a)
      ~Aron~ napisał(a)
      Tommy18 napisał(a)
      A ja mam takie male pytanie do was "fanow" Man United ;)

      Ilu z was "wielkich fanow" i "kibicow" tego klubu bylo na chocia jednym meczu ManU?


      To pochwal się na ilu meczach jakiś swoich ulubionych zagranicznych drużyn ty byłeś ]:-D Pewnie na żadnym ^^

      Zauważ że nie każdy ma money żeby jeździć na mecze zagranicznych "gigantów" sama podróż bilet i nocleg kosztowałoby kupę kasy >_>


      3 Mecze Chelsea i co drugi mecz WKS Śląsk Wrocław ;]

      Kazdy Kibic fakt, faktem kibicuje klubowi ale czy widzieliscie te gwiazdy z klubu kiedys na zywo? Jak naprawde graja (nie w TV)? Jadac w Anglii obowiazkiem jest pojechanie na taki mecz bedac prawdziwym kibicem klubu.

      Nie mowie ze nie jestescie fanami ManU bo moze i nimi jestescie. Ale zeby powiedziec "Tak jestem prawdziwym fanem ManU" Trzeba czegos wiecej niz tylko pisanie postow o tym jaki to ManU jest boski etc

      Przykre ale prawdziwe. A moje tezy wcale nie sa durne ;) To jest po prostu czysta prawda ;)

      Osoby ktore sa fanami po prostu by uszanowali to, ale jak widze malo tutaj fanow ManU :)

      Odpowie mu ktoś za mnie bo ja nie chce dostać ostrzeżenia...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Domingo_ ().

    • Ciumars napisał(a)
      Osobiście jestem kibicem Białej gwiazdy, a jeżeli chodzi o Premiership to wygra Arsenal.


      A co nas to interesuje ??!! to jest temat poświęcony Manchesterowi United ,a nie Arsenalowi.

      Przyjaciół miej blisko, a wrogów jeszcze bliżej
      PRZESZŁOŚĆ
      UNI 21 - TOP450
      UNI32 - TOP250
      UNI 23.org - TOP100
    • Chcial sie chłopak wyrazić...Ars jest najwiekszym rywalem ManU w tym sezonie, wiec chłopak stwierdzając ze Ars wygra odrzucil ManU czyli jednak cos sądzi o ManU..sądzi ze nie wygra ligi
    • Tommy18 napisał(a)
      1)
      Jadac w Anglii obowiazkiem jest pojechanie na taki mecz bedac prawdziwym kibicem klubu.

      2)Ale zeby powiedziec "Tak jestem prawdziwym fanem ManU" Trzeba czegos wiecej niz tylko pisanie postow o tym jaki to ManU jest boski etc

      3)
      Przykre ale prawdziwe



      Po pierwsze to sie jedzie do Anglii a nie "a Anglii" - mniej mięśni więcej rozumu :fgrin: A jak twierdzisz, że Twoim obowiazkiem jaest pojechanie na meczto ja współczuje klubowi, któremu kibicujesz. Zasadniczo dla mnie to byłaby PRZYJEMNOŚĆ....A jakbym już się jakimś cudem znalazł w Anglii to mi by wystarczyło samo obejrzenie Teartu Marzeń....na pewno jakby była taka możliwość do do Manchesteru bym zawitał.

      Po drugie, jeżeli dla ciebie nie można być prawdziwym fanem bez obejrzenia meczu na żywo to naprawde po raz pierwszy od bardzo dawna współczuje ci czowieku....i wspieram za razem. Bo co ma piernik do wiatraka?????

      po trzecie...przykre to są...twoje teorie wieśniackie, a z prawdą to one mają tyle wspólnego jak Ty z prawdziwym fanem MU.


      I dobrze, że skonczyłeś już tu pisać bo obraziłeś wszystkich tu zgromadzinych dla MU....



      Panowie apel do was. nie dajcie się prowokować byle idiotom, oni na to czekają. Olewajcie takie posty, niech sobie pisze co chce. Ja wiem komu kibicuje i czyim fanem jestem....a że wpadł jakis troll i coś chrzani to.....F**** it


      We will never die because we are UNITED




      M:baby:
    • Mamy kolejne zwycięstwo w LM :D. Szczerze mówiąc przeraziłem się gdy zobaczyłem skład United, brak Ferdinanda Hargreavesa i Andersona... pomyślałem sobie że SAF znów chce trzymać kibiców w niepewności do końca fazy grupowej. Na szczęsice myliłem się, chociaż nie w optymalnym składzie, zagraliśmy piękny mecz. Młodzi zawodnicy świetnie się spisali, choćby gol Pique otwierający wynik. Naniego chwaliłem nie raz i zrobię to znowu :D rozegrał dziś piękny mecz, szkoda że nie zwieńczył go bramką, choć miał do tego okazje. Znakomite podania, gra w 100% dla drużyny, nigdy dla siebie. Ja w nim widzę przyszłość United.

      Dla mnie jedyną smutną wiadomością wieczoru jest remis Arsenalu, oczywiście nie żebym lubił londyńczyków ale obstawiłem na nich i kupon mi nie wszedł przez ten jeden mecz X(
      ->Godlike Cieslak jak nie trzeba to potraficie nawet 7 bramek wkiermanić, a jak jesteście potrzebni to nawet jednej nie strzelicie :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Domingo_ ().

    • Ivory_89 napisał(a)
      gratuluje awansu do fazy pucharowej LM ;) widze angielskie kluby przoduja w tyc rozgrywkach..


      I ManU i Arsenal mają już pewny awans. Obie te drużyny spisują się świetnie za równo w lidze jak i w Lidze Mistrzów. I bardzo dobrze, niech górują. A Arsenal niech zdobędzie LM, na prawdę na to zasługuje.
    • Szyszka napisał(a) Obie te drużyny spisują się świetnie za równo w lidze jak i w Lidze Mistrzów.


      eee Arsenal ostatnio zremisówał, więc nie wiem czy tak swietnie :fgrin:



      M:baby: