Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • DAFI napisał(a)
      to nie zmienia faktu kto był lepszy w pojedynku z dnia 17 wrzesnia :]
      (czyt. Manchester 0 - 1 ARSENAL )


      haha czlowieku ty zeyjesz 17 wrzesnia.... mamy juz gosciu 11 grudnia :D popatrz w tabele :D moze sie wtedy obudzisz. :tongue: :tongue:
    • ManUtd to ogromny klub z wieloma sukcesami, tradycja, ogromna ilosci kibicow na calym swiecie, przepieknym stadionie, swietnym trenerze, dobrze rozwinietej bazie treningowej i szkolce pilkarskiej, Jednym slowem klub kompletny:D
    • L O C K E napisał(a)
      z angielskich klubow najbardziej nie lubie man utd, nie wiem dlaczego moze dlatego ze gra tam ten mały rudzielec


      To dobre. Nie lubisz Roo ale za to jestes fanem lysego, grubasa chyba tez nie 2 metrowca.
      MU 4EVER
    • Balwiez napisał(a)
      Uwielbiam ich a szczegulnie C.Ronaldo.w tym roku manu zgarnie mistrzostwo premierschip.licze na to :tongue:

      Musza zgarnac korone. A teraz czekam na Torresa
    • PIontusddz napisał(a)
      sebas1 napisał(a)
      barteczeq napisał(a)
      MAXIMUS_2000 napisał(a)
      ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D


      jaki ty jestes pusty i zalosny czlek :rolleyes:

      w ciagu 10lat nie bylo nizej niz 3miejsce w lidze i co z tego ze na "miedzynarodowym podrowku" nie maja osianiec?
      sadzisz ze wasza barcelona bylaby w stanie utrzymac sie na takim poziomie w lidze ang? :D
      nie wspomne tu juz o tych ciotach z madrytu :P

      co do tego "zlepku indywidualnosci" to chyba ani jednego meczu ManU nie ogladales:D pokaz mi druga taka druzyne grajaca z "klepki" :rolleyes:
      no fakt C.Ronaldo troszke przesadza no ale...efekty do kibicow tez musza byc :D a to ze nie trafil raz na pusta bramke o niczym nie swiadczy :D
      nawet najlepszym sie moze zdarzyc;/
      aha i ten pan co mnie poprawial: jesli nie jestes pewnien to nie zaprzeczaj innym :rolleyes:

      Lol ,a ten jak zwykle swoje,3 miejsca nazywasz osignieciami :rolleyes: ,licza sie trofea....a tych cos nie widze w ciagu ostatnich kilku lat.
      Obejzyj czasem jakas inna lige,albo LM ,bo chyba umknal ci fakt,ze cala czolowka swiatowa gra z klepki :rolleyes:
      Real i Barca bez problemu utrzymalyby sie w czolowce ligi angielskiej :rolleyes: i jak nazywasz Real ciotami to jak nazwiesz C.Szmacialdo-mega ciota?
      haha Barca i real by sie utrzymaly w Lidze angielskiej ? Ty chyba zartujesz. Po 2 meczach wrocili by ze spuszczonymi glowami do hiszpani bo w Premiership na nic przyda sie ich piekna gra. Tam sie liczy wytrzymalosc i sila czego Barsie brak. Dostali by od Sredniej Druzyny Angielskiej.

      Jakos w lidze mistrzow radzili sobie z wieloma angielskimi druzynami :rolleyes:
      Widac,ze o pilce nie masz duzego pojecia,bo jak ktos potrafi grac w pilke to poradzi sobie w kazdej lidze :P
      Jak tam sie liczy tylko sila i wytrzymalosc, to co tam robi C.Ronaldo,Balack,kiedys Beckham,Henry,Fabregas,kiedys Pires...i wielu innych ,ktorzy dysponuja technika,a nie sila...a wytrzymalosc ma kazdy pilkarz w formie :rolleyes:
    • P1R4C1K napisał(a)
      no to moze byc pozegnalny sezon dla sir"szkota" , jezeli "man u" nie ustrzeli championatu

      Ja bym sie cieszyl gdyby wreszcie ktos inny przejął Manu. Ale szacunek mu sie OfC nalezy.
    • Baxter napisał(a)
      kiedys naprawde nie lubilem tego klubu ale teraz zauwazylem ze jednak grac potrafia, nie ze ich polubilem ale nie mam przeciwko nim nic :)


      Fajnie skleciłeś zdanie.. :rolleyes:

      Dlaczego ich tak nagle polubiłeś ?

      Dlatego, że Ronaldinho został kupiony do Manchester-u United ?
    • Narazie wszystko wskazuje na to, że ManU będą pierwsi, ale jeszcze nie ma półmetka...ManU są świetni, zawsze byli bardzo dobrzy i wszystkie kluby zawsze się z nimi liczyły :D choć jestem z FC Liverpool'em, to wolałbym, że ManU zdobył tytuł, a nie ta kur***** Chelsea. Z Lille w następnej rundzie LM'ów wygrają z palcem w pewnej części ciała :D Arsenal nie ma się co równać z tą potęgą :) a Alex Ferguson to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy Trener w historii piłki nożnej :)
    • PeKa napisał(a)
      Narazie wszystko wskazuje na to, że ManU będą pierwsi, ale jeszcze nie ma półmetka...ManU są świetni, zawsze byli bardzo dobrzy i wszystkie kluby zawsze się z nimi liczyły :D choć jestem z FC Liverpool'em, to wolałbym, że ManU zdobył tytuł, a nie ta kur***** Chelsea. Z Lille w następnej rundzie LM'ów wygrają z palcem w pewnej części ciała :D Arsenal nie ma się co równać z tą potęgą :) a Alex Ferguson to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy Trener w historii piłki nożnej :)


      czy wygraja z lille to sie okaze :tongue:
      tez nie przepadam za manu , liverpool'em, chelsea, ale mam calkiem inne podejscie w tej kwestii, szanuje ich :tongue:
      sir szkot nie za piekne oczy dostal ten tytul :tongue:

      z ciekawostek:
      saha przedluzyl kontrakt z manu do 2009
    • Nigdy nie lubiłem Man.U. i teraz też go nie lubię, ale moja wrogość co do tego klubu spadła wraz z kupnem Kuszczaka. Cieszę się, że ktoś inny jest na pierwszym miejscu zamiast Chelsea. Dla mnie to tu mistrzem może być każdy oprócz Chelsea.
    • Mmm.. jaki fajny temacik :mniam: :D

      To, że ManU to świetna drużyna jest prawdą świętą i niepodważalną! :D Grają bardzo dobrze i tyle :P A na sukcesy na podwórku międzynarodowym przyjdzie czas :D Już wy się o to nie martwcie :D

      Moje zamiłowanie do tego teamu zrodziło się na tułowiu kolegi w czwartej klasie podstawówki (chyba) :D Mianowicie zobaczyłem go w koszulce Manchesteru :D I mi się strasznie spodobała... :D Teraz oczywiście cenie ich za gre a nie kolor strojów :)

      No i gra tam C. Ronaldo :) Mim zdaniem młody geniusz :) I obecnie jeden z moich ulubionych piłkarzy. Jak on jest przy piłce to aż miło się patrzy :D
    • a mnie to obojętne, ale wolałbym, żeby wygrał klub, który posiada jak najmniej gwiazd typu: Henry, Drogba, Rooney czy Gerrard, a tworzący zgrany kolektyw :D narazie ManU prezentuje sie najlepiej :)
    • Tak ManU to potęga! Kibicuje im od 7 roku życia. W tym sezonie nareszcie doczekam się chyba tytułu mistrza no i po cichu licze na wygrany finał Ligi Mistrzów. :D Wreszcie ktoś utrze nosa Mourinio( czy jak mu tam :D) Nie wiem czy wiecie ale każdy klub który na tym etapie rozgrywek mial tyle pkt co ManU ostatecznie wygrywał Premier League!
      Mam nadzieje, że Fergi zaszaleje w styczniu na rynku transferowym ;)Pozdro dla fanów ManU i nie tylko... :D
    • Manchester chce pozyskać Owena Heargreavsa :/ po co im on :/ on nie jest taki świetny...już wolałbym Schweinsteiger'a, jest dużo lepszy :D w ogóle chciałbym, żeby nie kupowali Niemców...mogliby zakupić Riquelme albo Juninho :D:D:D
    • Owen Heargreavs nie jest Niemcem :D On jest Anglikiem tylko gra w Niemczech ;) Ale i tak jest wartościowym defensywnym pomocnikiem, a właśnie na tej pozycji jest zawodnik potrzebny ManU. Juninho też bym nie pogardził :D ;)
    • Odkąd zacząłem się interesować piłka nożna kibicuję MAN UTD tj od jakiegoś 7 roku życia!!!!!

      Oglądam każdy ich mecz jeśli tylko jest on transmitowany i z każdym jeszcze bardziej kocham ten klub!!!!

      Dziś odbyła się 20 kolejka MAN wygrał z Wigam 3:1 a Chelsea zremisowała z Reading 2:2 więc MAN UTD jest liderem z 4 pkt przewagi nad The Blues !!!!


      W tym sezonie Czerwone Diabły znakomicie wystartowały i oby wytrzymały to tempo do końca rozgrywek!!!!

      Pozdro dla wszystkich fanów MAN UTD!!!

      GLORY GLORY MAN UTD!!!!!