Manchester United

    • rolensy1551 napisał(a)
      man utd.. kibicuje im z pół roku swojego życia.. a ty meksus mam nadzieje że barcelonie nie kibicujesz bo mają ronaldinho i wygrywają.. bo ronaldinho pewnie odejdzie... a barca już traci formę..... tzw. sezonowiec by był z ciebie


      Pół roku ?
      Nie no jaki kibic
      Ja MANU kibicuje ok 10 lat
    • No ManU jest dobre tylko zastanwaim sie czy jest dobre na wygranie LM ? Bo wreszcie trzeba wygrywac. .. zapomniec juz o tym finale z Bayernem i wygrac cos nowego a nie tylko Premier Leagu.. mysle ze jezeli sie zmotywuja to sa zdolni do tego.. coraz bardziej odzywaja z tymi wynikami .. nie tak jak na poczatku sezonu ;p
    • a ja kibicuje ManU od pierwszego meczu jaki zobaczyłem na oczy czyli pamiętny finał LM 1999 r. I od tego czasu zawsze i wszędzie będę im kibicował. Glory Glory Man United

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fefi FX ().

    • FIRMA napisał(a)
      nie lubię takich kibiców co kibicują drużynie która w tym momencie jest najlepsza i wygrywa mecz za meczem.
      Masz rację.Ja jestem od dobrych piętnastu lat wiernym FANem United.I jestem na dobre i złe!A niektórzy skaczą z drzewka na drzewko i spamują co się da.ManU forever ]:-D ]:-D ]:-D
    • kombek napisał(a)
      rolensy1551 napisał(a)
      man utd.. kibicuje im z pół roku swojego życia.. a ty meksus mam nadzieje że barcelonie nie kibicujesz bo mają ronaldinho i wygrywają.. bo ronaldinho pewnie odejdzie... a barca już traci formę..... tzw. sezonowiec by był z ciebie


      Pół roku ?
      Nie no jaki kibic
      Ja MANU kibicuje ok 10 lat



      pół roku swojego życia.. to bez sensu brzmi.. przepraszam pół swojego zycia kibicuje:) a od pół roku to ja konta na tym forum chyba nie mam<lol2>
    • Manchester U. [4 - 1] Middlesbrough
      3' [1 - 0] Nani
      6' [1 - 1] J. Aliadiere
      33' [2 - 1] W. Rooney
      55' [3 - 1] C.A. Tevez
      85' [4 - 1] C.A. Tevez


      Kolejny mecz i znowu 4 gole strzelone w tym 3 przez super duet napastników.

      GLORY GLORY MAN UTD
    • santacruz napisał(a)
      Manchester U. [4 - 1] Middlesbrough
      3' [1 - 0] Nani
      6' [1 - 1] J. Aliadiere
      33' [2 - 1] W. Rooney
      55' [3 - 1] C.A. Tevez
      85' [4 - 1] C.A. Tevez


      Kolejny mecz i znowu 4 gole strzelone w tym 3 przez super duet napastników.

      GLORY GLORY MAN UTD


      Dobrze że Teveza wyporzyczyli to chociaż ma kto bramki strzelac.
    • Mac Abra napisał(a)
      santacruz napisał(a)
      Manchester U. [4 - 1] Middlesbrough
      3' [1 - 0] Nani
      6' [1 - 1] J. Aliadiere
      33' [2 - 1] W. Rooney
      55' [3 - 1] C.A. Tevez
      85' [4 - 1] C.A. Tevez


      Kolejny mecz i znowu 4 gole strzelone w tym 3 przez super duet napastników.

      GLORY GLORY MAN UTD


      Dobrze że Teveza wyporzyczyli to chociaż ma kto bramki strzelac.



      tak tak.. jeszcze niedawno narzekaliśmy w tym temacie ze wyniki 1:0 2:0 są monotonne i mecze nudne.. i co sie teraz okazuje:P oby nie zapeszyć:)
    • Hoho tak trzyamc i to wygrana nie z byle jakim Midelsborough ;] Tak trzymac ManU .. coraz wiecej tych goli , rozkrecaja sie chlopaki z meczu na mecz juz nie moge doczekac sie LM nareszcie Tevez strzelil cos.
    • he, piszecie ze mu kibicujecie od 6, 10, a nawet 11 lat, ale nie piszecie jak kibicujecie. Ja kibicuje od 6 lat, ale w 2002 roku pojechalem do Anglii tylko po to zeby zobaczyc mecz mu... Mam też ich proporzec w pokoju, portfel z logiem, a nawet siedy pobilem sie z jednym gosciem co munie lubil, i to na serio :D
      wiec nie piszcie ile, alejak kibicujecie Manchesterkowi :D

      luie tez Barcelone, ale nie tek jak Mu, albo rwgionalny klub Motor Lulin, ale bez jaj, Mu jest moja miloscoa, bo chyba nie ma takiej osoby ktora lubila by tylko 1 klub :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vanKRASSek ().

    • vanKRASSek napisał(a)
      he, piszecie ze mu kibicujecie od 6, 10, a nawet 11 lat, ale nie piszecie jak kibicujecie. Ja kibicuje od 6 lat, ale w 2002 roku pojechalem do Anglii tylko po to zeby zobaczyc mecz mu... Mam też ich proporzec w pokoju, portfel z logiem, a nawet siedy pobilem sie z jednym gosciem co munie lubil, i to na serio :D
      wiec nie piszcie ile, alejak kibicujecie Manchesterkowi :D

      luie tez Barcelone, ale nie tek jak Mu, albo rwgionalny klub Motor Lulin, ale bez jaj, Mu jest moja miloscoa, bo chyba nie ma takiej osoby ktora lubila by tylko 1 klub :D


      Ojej tak ci zależy na licytacji kto ma dłuższego? :? Ja mam całą sciane pomalowaną w barwy ManUtd + flaga na środku a w szafie wszystkie wzory koszulek. Czy to coś zmienia? Wszyscy tu kibicujemy ManU i nie ma sensu udowadnianie kto bardziej...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Domingo_ ().

    • vanKRASSek napisał(a)
      he, piszecie ze mu kibicujecie od 6, 10, a nawet 11 lat, ale nie piszecie jak kibicujecie. Ja kibicuje od 6 lat, ale w 2002 roku pojechalem do Anglii tylko po to zeby zobaczyc mecz mu... Mam też ich proporzec w pokoju, portfel z logiem, a nawet siedy pobilem sie z jednym gosciem co munie lubil, i to na serio :D
      wiec nie piszcie ile, alejak kibicujecie Manchesterkowi :D

      luie tez Barcelone, ale nie tek jak Mu, albo rwgionalny klub Motor Lulin, ale bez jaj, Mu jest moja miloscoa, bo chyba nie ma takiej osoby ktora lubila by tylko 1 klub :D
      Cos mi tu nie pasuje ]:-D Mówisz,że w 2002 roku pojechałeś do Anglii na mecz United?No to nieżle,bo z twojego profilu wynika,że miałeś wtedy 10 lat........Hmmm.Może jeszcze pociągałeś piwo z Fergussonem? ]:-D :rolleyes: ]:-D
    • vanKRASSek napisał(a)
      he, piszecie ze mu kibicujecie od 6, 10, a nawet 11 lat, ale nie piszecie jak kibicujecie. Ja kibicuje od 6 lat, ale w 2002 roku pojechalem do Anglii tylko po to zeby zobaczyc mecz mu... Mam też ich proporzec w pokoju, portfel z logiem, a nawet siedy pobilem sie z jednym gosciem co munie lubil, i to na serio :D
      wiec nie piszcie ile, alejak kibicujecie Manchesterkowi :D

      luie tez Barcelone, ale nie tek jak Mu, albo rwgionalny klub Motor Lulin, ale bez jaj, Mu jest moja miloscoa, bo chyba nie ma takiej osoby ktora lubila by tylko 1 klub :D


      eee no sorki ale ja pamiętam jeszcze czasy Yorka&Cola.....i nie mam rozwieszonych flag MU w pokoju. Moje ściany nie są pozasłaniane tysiącami plakatów MU a pokój mam zielony a nie czerwony. Nie mam też rogów jak każdy czerwony diabeł i nie modle się do Fergusona przed snem. Nie pobiłem równiez wszystkich kibiców Chelsea w mieście a mimo to uważam się za kibica MU...na dobre i na złe, a nie tylko wtedy gdy jest dobrze.

      A tak btw to iloś proporczyków i innych gadżetów nie reprezentuje dla mnie poziomu kibicowania. No ale może ja jestem inny :fgrin:
      Nie wazne w jaki sposób ale jak movno kibicujemy MU :]



      A co do jutra...to mam nadziej, że Arsenal straci stołek lidera :)
      Anglik czy Hiszpan....dla Rio i Vidic'a to zadna różnica ^^


      M :baby:
    • "2:3" no dosc malo prawdopodobne...zbyt duza ilosc goli..Arsenal nie straci 3 bramek to jest raczej niemozliwe...sądze ze ManU tez nie straci 3 bramek...typuje 2:1 chociaz nie ma RvP wiec 1:1 tez by mnie nie zdziwilo..
      Strzelcy bramek przy stanie 2:1 to:
      Ars: Rosicky, Adebayor
      ManU: Tevez

      ManU nie wygra na Emirates...pamietamy Seville np na tym stadionie..wiekszosc typowała ze wygra a wynik...chyba wiekszosc wie jaki...
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      "2:3" no dosc malo prawdopodobne...zbyt duza ilosc goli..Arsenal nie straci 3 bramek to jest raczej niemozliwe...sądze ze ManU tez nie straci 3 bramek...typuje 2:1 chociaz nie ma RvP wiec 1:1 tez by mnie nie zdziwilo..
      Strzelcy bramek przy stanie 2:1 to:
      Ars: Rosicky, Adebayor
      ManU: Tevez

      ManU nie wygra na Emirates...pamietamy Seville np na tym stadionie..wiekszosc typowała ze wygra a wynik...chyba wiekszosc wie jaki...


      Nie przesądzajmy :> Arsenal co prawda jest w dobrej formie ale Manchester ostatnio za skutecznością tez nie ma problemu. Jak współpracuje Rooney z Tevezem w ataku widzieliśmy w meczu z M'boro, a Vidic-Ferdinand to chyba najlepsza defensywa na wyspach, no i jutro prawdopodobnie do składu wróci Evra więc napastnikom kanonierów nie bedzie łatwo. Jeśli jednak obie drużyny zaprezentują ofensywny futbol - na jaki licze - wynik 2-3 jest prawdopodobny.

      Wierzę że United wygra na Emirates...
    • Kto wygra sobotni pojedynek ? A kto to wie, zbyt dobre drużyny grają aby można było wytypować zwycięzcę. Godlike, może nie traci 3 bramek ale za to potrafi tracić 4 :D (pamiętne 4-2 dla ManU na Highbury). Almunia bez wątpienia nie popisał się przy akcjach Manchesteru. Jedno jest pewne: mecz będzie zacięty, na pewno obejrzymy świetne widowisko.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DarthButter ().