Manchester United

    • Jestem kibicem ManU i muszę przyznać z bólem serca, że Ronaldo nie dokońca
      jest dobry w tym co robi. Nie chodzi mi o samą grę, bardziej o zachowanie
      na boisku...wiem, że zawodnik powinien umieć trochę udawać, być dobrym
      aktorem, ale bez przesady. Często przez niego mecze nie są zbyt interesujące
      , bo zawsze jak ktoś koło niego przebiegnie i choćby go musnął on zaraz się
      kładzie w bardzy prymitywny sposób. Jako zawodnik radzi sobie dobrze i mieć
      takiego zawodnika w klubie to skarb, ale mógłby jednak trochę stwardnieć i
      nie być taką delikatnością :]
    • ten kombek to jakieś niewyżyte dziecko neo, które nie ma co robić w niedziele więc wypisuje głupoty na forum i twierdzi że był na Old Trafford, że kibice angielscy nie nienawidzą Ronaldo itp. itd.

      kombek jak by go nienawidzili to już by go tam nie było na 100 % bo żadnemu zawodnikowi nie sprawie przyjemności gra dla fanów którzy go nie lubią/nienawidzą
      jeśli nawiązujesz do incydentu z MŚ 2006 to o tym już dawno wszyscy zapomnieli i nie ma co tego przypominać >_>
    • tak dobrze to napisałeś:) pamiętam jeszcze moment kiedy zagrał na OT wszyscy kibice buczeli kiedy był przy piłce.. wtedy chciał odejść.. jednak przekonałą go matka a zaraz po tym kibice nadal go kochali i nie na jednej stronie czytałem jak specjalnie dla niego za zimna krew śpiewlai na stadionie piosenki...
    • Iglesias napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      no i LM wraca :D oczywiście meczu nie będzie w TVP >_> co za złodzieje x_x


      nie bedzie w TVP ale bedzie na innym kanale ;P teraz kazdy ma satelite ;P


      no chyba nie każdy ma :D ja np. nie mam :|
      ale jakoś żyje :)
    • Black Rider napisał(a)
      Iglesias napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      no i LM wraca :D oczywiście meczu nie będzie w TVP >_> co za złodzieje x_x


      nie bedzie w TVP ale bedzie na innym kanale ;P teraz kazdy ma satelite ;P


      no chyba nie każdy ma :D ja np. nie mam :|
      ale jakoś żyje :)


      też nie mam:D:D:Dale jakoś da isę przeżyć...mecz z dynamempowinien być bardzo interesujacy:Pale i tak wiemy kto wygra:D:D:D:D
    • Scholes nie zagra, Vidic jest w kadrze ale prawdopodobnie też nie wystąpi. do absencji Hargreavesa i Nevillea już sie przyzwyczajamy. Szkoda tylko że nie zagra Saha, chociaż w ostatnich meczach co prawda nie błyszczał, ale ja ciągle wierze w jego powrót na dobre.

      Mój typ Dynamo - ManU 0:2
    • Panowie nareszcie ManU gra swoj football ;] 2:0 wygrywaja w 20 min po golach Ferdinanda i Rooneya tak trzymac i okaze sie ze po meczu dostana "piatke " coraz bardziej ofensywnie gra ManU a za sprawa czego ? Rooneya ktory wrocil .
    • Po ciekawym spotkaniu 3pkt na konto United.

      Graliśmy dobrze, chociaż mniej więcej w połowie drugiej połowy (wiem że głupio brzmi) było kilka minut nieskładnej gry ze strony United. Częste błędy w obronie, utrata inicjatywy w środku pola w wyniku czego piłka rzadko trafiała pod nogi napastników ManUtd, kilka razy było gorąco w polu karnym diabłów. Na szczęscie inicjatywa szybko wróciła na odpowiednią stronę. Oprócz tego krótkiego kryzysu nie ma się do czego przyczepić.

      Największe pochwały należą się Andersonowi i Naniemu. Ten pierwszy szalenie pracowity, widać ze zaczyna się ogrywać. Nani chociaż wszedł na końcówke zdążył kilka razy błysnąc. Ronaldo utrzymuje poziom, Tevez chociaż bez bramki pracował sporo.

      Teraz tylko ograć Middlesbrough i czekać na potknięcie Arsenalu w premiership.
    • Najważniejsze są trzy punkty,pierwsze miejsce w grupie z kompletem i pewny awans do następnej rundy :D Za dwa tygodnie festiwal bramek w LM na Old Trafford! ]:-D :rolleyes: ]:-D


      A propos transmisji,czy nie macie wrażenia,że TVPubliczna ma gdzieś Manchester United?Wolą pokazywać w kółko włoskie lub hiszpańskie kluby.A United ma chyba najwięcej fanów na świecie,no i w polsce oczywiście też ]:-DCzyż nie mam racji? Glory ManU!!!


      /edit: jeżeli twój post był ostatni w danym temacie a chcesz coś nowego napisać to go zedytuj, a nie pisz kolejnego swego posta pod poprzednim :> Tortoise
    • lukaszekk napisał(a)
      Mój ukochany klub z Angli .... :)


      Bardzo pragne aby ManU zdobyło mistrza :)
      Mistrza LM i Premiership! Poza tym wydaje mi się,że przy doborze meczów LM w TVP decydujące zdanie ma Szpakowski.A wszyscy wiemy jakie kluby lubi ;)
    • Necro(man) napisał(a)
      A propos transmisji,czy nie macie wrażenia,że TVPubliczna ma gdzieś Manchester United?Wolą pokazywać w kółko włoskie lub hiszpańskie kluby.A United ma chyba najwięcej fanów na świecie,no i w polsce oczywiście też ]:-DCzyż nie mam racji? Glory ManU!!!


      Oczywiście, że MU jest najlepsze !!! chociaż Barcelonę też lubię :P
    • man utd.. kibicuje im z pół roku swojego życia.. a ty meksus mam nadzieje że barcelonie nie kibicujesz bo mają ronaldinho i wygrywają.. bo ronaldinho pewnie odejdzie... a barca już traci formę..... tzw. sezonowiec by był z ciebie