Manchester United

    • Meksus napisał(a)
      wygramy tylko zależy teraz ile ;]


      oby jak najwięcej ^^ VDS wraca do gry więc jestem troche spokojniejszy, jeszcze tylko gary musi dojść do pełni sił :D

      edit/ literówka :O

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Fefi FX ().

    • Black Rider napisał(a)
      Meksus napisał(a)
      wygramy tylko zależy teraz ile ;]


      oby jak najwięcej ^^ VDS wraca do gry więc jestem troche spokojniejszy, jeszcze tylko gary musi dojść do pełni sił :D

      edit/ literówka :O


      VDS wkońcu będzie grał bo wszedzie inaczej piszą?
    • kombek napisał(a)
      Jak narazie to manchester nie świeci..
      Aston Villa - Manchester United 1:0 (stan z 14 min)


      no fatalny poczatek ale moze w drugiej polowie zgasnie swiatlo i strzela ze 3;p:D


      PS
      UNITEEED! WRACAJĄ DO GRY! Wayne Rooney wyrównuje wynik meczu! Błąd defensywy Aston Villi. Składna akcja gości przynosi pożądany efekt! 1-1!


      1-1

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez monderado ().

    • no i mamy 1-1 :D ]:-D

      monderado widzę że relacje live na devilpage oglądasz :) ;)

      do boju Diabełki :>


      edit/

      o_o :fsmile:
      Gooooooool :D
      Kapitalną asystę zalicza Carlos Tevez, który świetnie zagrał do Anglika. Wayne nie mógł zmarnować takiej okazji. Bramka do szatni, Aston Villa wydaje się być pogrążona...
      GOOOL! Wayne Rooney znowu na liście strzelców

      1-2


      edit/
      VILLA NA KOLANACH! RIO FERDINAND! 0-3

      Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystane przez reprezentanta Anglii. Piłka uderzona z woleja po drodze odbiła się jeszcze od słupka bramki gospodarzy.

      8) ;) ]:-D

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Fefi FX ().

    • A ja mam to szczęście ogladać ManU na Canal+ i na dodatek w HD.Super.Tylko szkoda,że Rooney zawalił karnego >_>Ale jest git.Villas na kolanach.Glory MU :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NecroMan ().

    • Takie mecze pokazują, że nazywanie Manchesteru United Diabłami jest bardzo trafne. Szkoda straconej bramki, była długa passa, trzeba jednak przyznac, że Vidic jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Brown.

      Świetnie grał Rooney i Tevez, Nani również stwarzał zagrożenie. Z taką grą 3 listopada Manchester może wygrac z Arsenalem.

      AHA! Proszę zmienic skład MU na pierwszej stronie. Przecież doszli Nani, Hargreaves, Anderson i Tevez.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apocalyptic ().

    • Black Rider napisał(a)
      no i na pierwszej stronie by pasowało usunąć Alana Smitha bo przecież on już nie gra w MU :D
      pozdro


      Nie tylko Smitha, Heinze też odszedł

      Mam nadzieję, że C.Ronaldo też za niedługo odejdzie
    • kombek napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      no i na pierwszej stronie by pasowało usunąć Alana Smitha bo przecież on już nie gra w MU :D
      pozdro


      Nie tylko Smitha, Heinze też odszedł

      Mam nadzieję, że C.Ronaldo też za niedługo odejdzie


      Ronaldo musi zostac nie tylko dlatego, ze gra swietnia ale jest bardzo barwnym graczem :D Bez niego zycie byloby smutniejsze
    • aluss napisał(a)
      kombek napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      no i na pierwszej stronie by pasowało usunąć Alana Smitha bo przecież on już nie gra w MU :D
      pozdro


      Nie tylko Smitha, Heinze też odszedł

      Mam nadzieję, że C.Ronaldo też za niedługo odejdzie


      Ronaldo musi zostac nie tylko dlatego, ze gra swietnia ale jest bardzo barwnym graczem :D Bez niego zycie byloby smutniejsze


      Ronaldo według mojej opinii musi odejść z wspaniałego klubu jakim jest Manchester i grac w 4 lidze
    • kombek napisał(a)
      aluss napisał(a)
      kombek napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      no i na pierwszej stronie by pasowało usunąć Alana Smitha bo przecież on już nie gra w MU :D
      pozdro


      Nie tylko Smitha, Heinze też odszedł

      Mam nadzieję, że C.Ronaldo też za niedługo odejdzie


      Ronaldo musi zostac nie tylko dlatego, ze gra swietnia ale jest bardzo barwnym graczem :D Bez niego zycie byloby smutniejsze


      Ronaldo według mojej opinii musi odejść z wspaniałego klubu jakim jest Manchester i grac w 4 lidze


      ja już czasem sam nie wiem co o nim myśleć, jeszcze niedawno chciał odejść i jego matka go rpzekonała do powrotu.. a teraz tak chwali Man U że aż to troche podejżane...
    • UWAGA UWAGA !

      Na pewnej stronie znalazłem artykuł, że UEFA wydała rozkaz, że zawodnicy nie mogą mieć włosów na żelu. Oburzony tym faktem C.Ronaldo nie zgadza się z decyzją i planuje zrobić strajk.

      Może wreszcie z tego powodu nie będzie grał w Manchesterze ! Oby !
    • kombek napisał(a)
      UWAGA UWAGA !

      Na pewnej stronie znalazłem artykuł, że UEFA wydała rozkaz, że zawodnicy nie mogą mieć włosów na żelu. Oburzony tym faktem C.Ronaldo nie zgadza się z decyzją i planuje zrobić strajk.

      Może wreszcie z tego powodu nie będzie grał w Manchesterze ! Oby !



      skoncz napinke i zacznij sie leczyc o taka rada bo bzdety gadasz niesamowite ....


      C. Ronaldo to najlepszy technik w tej chwili z wszystkich piłkarzy który dalej się rozwija a jak wygląda i co robi niech cie nie obchodzi podziwiaj jak gra...
    • kombek ile masz lat ?? :|
      bo sądząc po twoich wypowiedziach to na pewno nie więcej niż 12...
      Cristiano Ronaldo to znakomity i bardzo wartościowy piłkarz i mam nadzieje że nigdy nie odejdzie z MU a ty sie lepiej zastanów zanim coś głupiego znowu napiszesz
    • kombek napisał(a)
      UWAGA UWAGA !

      Na pewnej stronie znalazłem artykuł, że UEFA wydała rozkaz, że zawodnicy nie mogą mieć włosów na żelu. Oburzony tym faktem C.Ronaldo nie zgadza się z decyzją i planuje zrobić strajk.

      Może wreszcie z tego powodu nie będzie grał w Manchesterze ! Oby !



      na pewnej stronie? :] na jakiej łosiu? Ronaldo w tej chwili jest nie dość, że najlepszym piłkarzem MU, to jeszcze na równi z Drogba'ą,Gerrard'em Fabregas'em całej Premiership :]
    • kombek napisał(a)
      UWAGA UWAGA !

      Na pewnej stronie znalazłem artykuł, że UEFA wydała rozkaz, że zawodnicy nie mogą mieć włosów na żelu. Oburzony tym faktem C.Ronaldo nie zgadza się z decyzją i planuje zrobić strajk.

      Może wreszcie z tego powodu nie będzie grał w Manchesterze ! Oby !


      kombek ty kibicu sezonowcu.. gdyby nie chciał grać w United.. to by podpisywał kontraktu.. a przecież SAF na siłę jeszcze żadnego zawodnika nie trzymał do końca kontraktu.. zedytuj swoją końcówkę wypowiedzi.. przemyśl to co napisałeś i dopiero wróć..
    • Wiecie, moje zdanie na temat C.Ronaldo popiera większość fanów Manchesteru z Anglii...
      A co do tego czy jestem sezonowcem - człowieku nie ośmieszaj się kibicowałem Manchesterowi, jak nie wiedziałeś co to piłka nożna ..
    • Może wreszcie z tego powodu nie będzie grał w Manchesterze ! Oby !


      to jest fragment twojej wypowiedzi.. zaufaj mi że ronaldo miał wiele innych poważniejszych powodów zeby odejsc z Man U! i co? ktoś stawiał opór.. nie.. wiec nie wiem co mi tu wciskasz..
      a po 2! skoro UEFA wydała ten rozkaz to jak odejdzie z United do innego klubu to też będzie zakaz.. chyba że sie wyniesie za tereny europy..
    • kombek napisał(a)
      Nie lubie Ronaldo, a Manchesterowi kibicuje jak nie wiedzieliście co to piłka nożna.

      A co do tego rozporządzenia to zakaz tyczy się żelu


      "..jak nie wiedzieliscie co to piłka.."-nie powtarzaj się..
      "..to zakaz tyczy się żelu"-tak wiem że żelu, i się nie dziwię CR, on ma charakter lalusiowaty i bez zelu będzie miał cięzko:D:D:D.. ale co to da że odejdzie z United? tylkos traty! bo United straci wspaniałego skrzydłowego.. a Ronaldo nic nie zyska bo zasada będzie sie tyczyć i innych lig..

      P.S. nie pisz ze ja sam sie powtarzam.. tylko teraz próbowałem wytłumaczyć to jeszcze "bardziej po polsku" bo chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... to tyle ode mnie..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kwas123456789 ().

    • Wiesz teraz siedze w Anglii przedtem byłem na Old Trafford i czytałem, że Ronaldo nie jest zadowolony z nowego rozporządzenia, ale musi się dostosować jak nie chce grać w lidze Amerykańskiej
    • kombek napisał(a)
      Wiesz teraz siedze w Anglii przedtem byłem na Old Trafford i czytałem, że Ronaldo nie jest zadowolony z nowego rozporządzenia, ale musi się dostosować jak nie chce grać w lidze Amerykańskiej


      to co w tym ostatni poście napisałeś.. to nic nie jest sprzeczne z moja opinią.. ale poprzednim postom powinieneś poświęcić więcej uwagi..
    • kombek napisał(a)
      Nie lubie Ronaldo, a Manchesterowi kibicuje jak nie wiedzieliście co to piłka nożna.

      A co do tego rozporządzenia to zakaz tyczy się żelu

      a kogo to obchodzi że ty nie lubisz C.Ronaldo ?? 8-/ ważne że prawdziwi kibice MU go kochają a to że jakiś pseudokibic na forum wypisuje jakieś bzdury o nim i o jakiś beznadziejnych przepisach dotyczących żelu na głowie to jest po prostu śmieszne i żenujące.
      moim zdaniem jesteś kibicem chel$ea i specjalnie takie głupoty wypisujesz o piłkarzy MU X( już nie raz sie spotkałem z takim przypadkiem i mogę sie założyć że ty jesteś tego przykładem. idź lepiej jakąś bajkę na tv pooglądać a nie na forum w poważnych tematach jakieś bzdety wypisywać... 8-/
    • ja nie zaprzeczam że moze i będzie zakaz używania żelu.. bo do tego się nie czepiam.. tylko że kolega pieprzy głupoty o ronaldo.. od kiedy np. taki SAF wybiera drużynę po poziomie wzajmenych kontaktów?? zawsze to po umiejętnościach.. a stosunki miedzy nimi tylko sprzyjają współpracy.. a to że ty nie lubisz ronaldo to szczerze to mało kogo obchodzi..
    • Black Rider napisał(a)
      kombek napisał(a)
      Nie lubie Ronaldo, a Manchesterowi kibicuje jak nie wiedzieliście co to piłka nożna.

      A co do tego rozporządzenia to zakaz tyczy się żelu

      a kogo to obchodzi że ty nie lubisz C.Ronaldo ?? 8-/ ważne że prawdziwi kibice MU go kochają a to że jakiś pseudokibic na forum wypisuje jakieś bzdury o nim i o jakiś beznadziejnych przepisach dotyczących żelu na głowie to jest po prostu śmieszne i żenujące.
      moim zdaniem jesteś kibicem chel$ea i specjalnie takie głupoty wypisujesz o piłkarzy MU X( już nie raz sie spotkałem z takim przypadkiem i mogę sie założyć że ty jesteś tego przykładem. idź lepiej jakąś bajkę na tv pooglądać a nie na forum w poważnych tematach jakieś bzdety wypisywać... 8-/


      Chłopcze po pierwsze:
      Angielscy fani nie lubią Ronaldo..
      Uważasz się za prawdziwego kibica, skoro nawet nie wiesz, że PRAWDZIWI kibice MANU w większości nie lubią Ronaldo
      Kibicowałem manchesterowi od dawna więc nie wciskaj mi kitów ..
      Chelsea ? Nie bądź śmieszny ..
    • kombek napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      kombek napisał(a)
      Nie lubie Ronaldo, a Manchesterowi kibicuje jak nie wiedzieliście co to piłka nożna.

      A co do tego rozporządzenia to zakaz tyczy się żelu

      a kogo to obchodzi że ty nie lubisz C.Ronaldo ?? 8-/ ważne że prawdziwi kibice MU go kochają a to że jakiś pseudokibic na forum wypisuje jakieś bzdury o nim i o jakiś beznadziejnych przepisach dotyczących żelu na głowie to jest po prostu śmieszne i żenujące.
      moim zdaniem jesteś kibicem chel$ea i specjalnie takie głupoty wypisujesz o piłkarzy MU X( już nie raz sie spotkałem z takim przypadkiem i mogę sie założyć że ty jesteś tego przykładem. idź lepiej jakąś bajkę na tv pooglądać a nie na forum w poważnych tematach jakieś bzdety wypisywać... 8-/


      Chłopcze po pierwsze:
      Angielscy fani nie lubią Ronaldo..
      Uważasz się za prawdziwego kibica, skoro nawet nie wiesz, że PRAWDZIWI kibice MANU w większości nie lubią Ronaldo
      Kibicowałem manchesterowi od dawna więc nie wciskaj mi kitów ..
      Chelsea ? Nie bądź śmieszny ..



      weź kombek przymknij się, bo juz to mnie wkurza.. wszyscy cie już wyśmieli a ty dalej swoje..widać że ty sie sugerujesz zdaniem innych kibiców..

      zadam ci pytanie.. czemu ty tak w ogóle nie lubisz tak strasznie tego CR?