Manchester United

    • vanKRASSek napisał(a)
      losowanie ligi mistrzow tez dobrze :D


      Grupa F

      Manchester United
      Roma
      Sporting Lizbona
      Dynamo Kijów


      wyjda, no na pewno MU, i ja sadze ze Dynamo :P

      a ja sądze ze ROMA w tym oknie mocno sie wzmocnila, mam nadzieje ze Totti poprowadzi druzyne do zwyciestwa :)


      mysle ze tytul maja w kieszeni
      W kieszeni to oni maja kupe kasy :) tak latwo to nie bedzie, choc lubie MANuTD to ciezko bedzie w tym sezonie, liverpool zrobil swietne transfery a jest jeszcze Chelsea 8-/ Arsenalu nie wymieniam bo im to ciezko bedzie wywalczyc tytul ale pierwsza czworka spoko 8-/


      VISCA EL BARCA!!
    • vanKRASSek napisał(a)
      losowanie ligi mistrzow tez dobrze :D


      Grupa F

      Manchester United
      Roma
      Sporting Lizbona
      Dynamo Kijów


      wyjda, no na pewno MU, i ja sadze ze Dynamo :P


      Świetne losowanie :)
      Będzie na pewno zacięta walka o 2 i 3 msc :)
    • i to bardzo, pamietam jak chyba 2 lata temu mu bylo 3 w grupie, bo im nie poszlo, ale jednego jestem pewien, ze teraz tak nie bedzie:D wyjdziemy z 1 miejsca, a w finale bedziemy grac z realem albo z barcelona :D
    • Jeżeli ponownie będzie dwumecz z Milanem mam nadzieję że Milan ponownie wygra, chociaż MU też darzę dużą sympatią. I jeszcze podobają mi się ich zakupy, szczególnie Tevez. Chciałbym żeby był finał Milan - MU
    • Wiślak napisał(a)
      Jeżeli ponownie będzie dwumecz z Milanem mam nadzieję że Milan ponownie wygra, chociaż MU też darzę dużą sympatią. I jeszcze podobają mi się ich zakupy, szczególnie Tevez. Chciałbym żeby był finał Milan - MU


      Ooo, to byłby z pewnością ciekawy mecz...z tym, że myślę, że Man Utd będzie maił formę zwyżkową, zachowając najlepszą formę na koniec sezonu 8)
    • Ręce opadają ! Owszem, fajnie że wpadły 3 pkt, ale czy United będzie miał takie zwycięstwa do końca sezonu ? Jeżeli tak, to niech C+ odpuści sobie transmitowanie ich meczy i zacznie relacjonować mecze Liverpoolu albo i nawet Chelsea i Arsenalu, bo to co wyprawia nasza kochanieńka druzyna to NUDA jakich mało. Tevez oprócz biegania po boisku nic nie prezentuje, Nani musi popracować nad skutecznością, Anderson musi się ograć z resztą bo to jego pierwszy mecz itp itd. Jednak co najważniejsze- do gry musi w końcu wrócić Ronaldo i Rooney. Pierwszy z nich to prawdziwa maszynka napędzająca, a Rooney zawsze strzela w trudnych momentach. Tylko Oni są w stanie zmienić grę Diabłów.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DarthButter ().

    • DarthButter napisał(a)
      Ręce opadają ! Owszem, fajnie że wpadły 3 pkt, ale czy United będzie miał takie zwycięstwa do końca sezonu ? Jeżeli tak, to niech C+ odpuści sobie transmitowanie ich meczy i zacznie relacjonować mecze Liverpoolu albo i nawet Chelsea i Arsenalu, bo to co wyprawia nasza kochanieńka druzyna to NUDA jakich mało. Tevez oprócz biegania po boisku nic nie prezentuje, Nani musi popracować nad skutecznością, Anderson musi się ograć z resztą bo to jego pierwszy mecz itp itd. Jednak co najważniejsze- do gry musi w końcu wrócić Ronaldo i Rooney. Pierwszy z nich to prawdziwa maszynka napędzająca, a Rooney zawsze strzela w trudnych momentach. Tylko Oni są w stanie zmienić grę Diabłów.


      kibicuj i wierz ze sie zmieni.

      jak tak bardzo chcesz obejrzec super football chelsea jutro c+ serwuje ci jej mecz

      16.55 Piłka nożna Liga angielska Mecz Aston Villa Birmingham - Chelsea Londyn

      c+ sport
    • nie przebudziło się :]...oczekujemy od MU lepszej gry i więcej bramek :P znowu minimalne zwycięstwo, co cieszy rzecz jasna, ale styl gry jaki MU teraz prezentuje, pozostawia wiele do życzenia :(... 1:0 z Sunderland'em po bramce Louis'a Sahy :D
    • mblumek napisał(a)
      Aston Villa 2 - 0 Chelsea
      47' Knight
      88' Agbonlaho

      Tak...Tak Już tylko 2 Pkt :D:D:D

      GLory Glory Manchester United :D:D


      Świetnie, oby więcej takich wpadek rywali :) .
    • oby...bo widoczny jest brak Rooney'a i Cristiano Ronaldo :D na szczęście ten drugi napewno zagra :) Chelsea przegrała i MU nadrabia punkty :P i tak ma być... ale żeby Chelsea musiała nadrabiać pod koniec sezonu :>
    • Lepiej źle zacząć parę pierwszych meczów a potem wygrywać niż na odwrót :>
      Po tej wpadce Chelsea ManU dostanie skrzydeł i poleci tak aż do mistrzostwa a mi też żal Ruuda bo Diabłom teraz właśnie brakuje tego kogoś kto skończy ich piękne akcje a Ruud jest prawdziwym łowca bramek patrz. Tytuł Króla Strzelców w Primiera Division i miał kontuzje przez miesiąc.
    • PeKa napisał(a)
      ...na szczęście ten drugi napewno zagra :) ...


      LoL :quasi: Skąd wiesz, że Cristiano nie złapie jakiegoś urazy, nie dostanie czerwonej kartki w meczu poprzedzającym spotkanie z Chelsea... (odpukać!, ale każdą ewentualność należy wziąźć pod uwagę).

      Co do gry United - powiedzmy sobie szczerze, Manchester gra słabo, spowodowane jest to niezgraniem zespołu, brakiem Rooney'a oraz w ostatnich meczach Ronaldo.

      Wierzę, że już wkrótce Manchester wróci do formy z poprzedniego sezonu, kiedy to drużyna Sir Alexa Fergusona grała najładniejszą piłkę w europie.

      Co do nowych transferów:

      Hargreaves - Hm... Walczy stara się, ale mimo wszystko jednak bez żadnej rewelacji, nie byłem przekonany do tego transferu, uważam, że Anglik nie jest wart tych pieniędzy. Możliwe jednak, że się myle :>

      Tevez - w West Hamie nie zachwycał, tzn pod koniec sezonu pokazał na co go stać. Mam nadzieję, że w United Argeńtyńczyk odpowiedni rytm 'złapie' już wkrótce ;)

      Nani - Jak na razie jestem z niego zadowolony, jest aktywny w grze, strzela, wrzuca, ogólnie gra dobrze. Zawsze może być jednak lepiej :]

      Anderson - ... Nie lubie Brazylijczyków w United :> Może być podobnie jak z Klebersonem... Może jednak Anderson rozwinie się tak jak Ronaldo? I za 20 lat wszyscy będą pamiętać Andersona jako najwybitniejszego piłkarza United w historii xD. Ma 18 lat i wszystko przed nim ;)

      Pozdrawiam
      MEMENTO MORI, MEMENTO SABAT
      REKORD ACS: 3383 %
      REKORD SOLO: 1432 %
      __________________________
    • Osobiście sam bardzo lubie Man UTD


      Nie mam nic przeciwko tej drużynie a wręcz przeciwnie bardzio ją lubie...mam nadzieje na jakieś fajne mecze w jej wykonaniu


      man utd - Czerwone Diałbym RLS
    • Lepiej miec slaby poczatek niz koncowke. Ale zobaczycie jak wroci Rooney to odrazu bedzie lepsiej. Beda zwyciezac mecz po meczu. A w tym sezonie maja naprawde zajebisty sklad. Takiego jescze nie mieli. Ja jestem spokojny o nich. Oprocz tego ze zdobeda mistrzostwo i jeszcze w tym roku wygraja LM:D:D:D:D:D