Manchester United

    • Ja tam nie lubie MU, wczroaj bylem za Benfica, niestety lepszy byl MU a najbardziej w MU nie lubie C.Ronaldo bo on moze kiedys potrafil grac w pilke a teraz ma 3 mecze nieudane i 1 jeden sredni a jak mu cos wyjdzie to mowia ze odrodzenie Ronaldo a po drugie jak mu cos nie wyjdzie to zachowuje sie jakby strzelil na bramke, celujac w okienko, zawial wiatr i pilka trafila w slupek wyaltujac na aut bramkowy, a rzeczywsitosci pilka poszla po ziemi kilka dobrych metrow obok bramki
    • Paablos napisał(a)
      Ja tam nie lubie MU, wczroaj bylem za Benfica, niestety lepszy byl MU a najbardziej w MU nie lubie C.Ronaldo bo on moze kiedys potrafil grac w pilke a teraz ma 3 mecze nieudane i 1 jeden sredni a jak mu cos wyjdzie to mowia ze odrodzenie Ronaldo a po drugie jak mu cos nie wyjdzie to zachowuje sie jakby strzelil na bramke, celujac w okienko, zawial wiatr i pilka trafila w slupek wyaltujac na aut bramkowy, a rzeczywsitosci pilka poszla po ziemi kilka dobrych metrow obok bramki

      Mimo ze jestem kibicem Manu to rowniez nie przepadam za ,,gwiazdorem,, Ronaldo.!! Dla mnie to pozer. i tyle
    • GLORY GLORY of MANCHESTER UNITED :D
      Jesuu ja kocham ten klub... i za kazdym razem jestem z nich dumny...nie wazne czy przegrywaja...sa wielcy i beda wielcy :D
      W sumie to chyba powiedzenie Barcy :/ ale... Od kołyski az po grób wierze w ukochany klub: MaN Utd:D
    • PIontusddz napisał(a)
      Paablos napisał(a)
      Ja tam nie lubie MU, wczroaj bylem za Benfica, niestety lepszy byl MU a najbardziej w MU nie lubie C.Ronaldo bo on moze kiedys potrafil grac w pilke a teraz ma 3 mecze nieudane i 1 jeden sredni a jak mu cos wyjdzie to mowia ze odrodzenie Ronaldo a po drugie jak mu cos nie wyjdzie to zachowuje sie jakby strzelil na bramke, celujac w okienko, zawial wiatr i pilka trafila w slupek wyaltujac na aut bramkowy, a rzeczywsitosci pilka poszla po ziemi kilka dobrych metrow obok bramki

      Mimo ze jestem kibicem Manu to rowniez nie przepadam za ,,gwiazdorem,, Ronaldo.!! Dla mnie to pozer. i tyle

      I do tego kiepski aktor,ale sedzia tydzien temu dal sie nabrac na jego marna gre i nieslusznie przyznal MU karnego.
    • ASSASSIN napisał(a)
      barteczeq napisał(a)
      oj tam Celtic to byl wpyadek przy pracy :P
      kazdemu sie moze zdarzyc ;(
      ale Benfica to juz byla fajna jazda :D
      po prostu jak dla mnie to oni nie istnieli :rolleyes:
      mieli jeden strzal i tyle z ich gry 8)
      ManU idzie po po zwyciestwo w LM i juz :D


      Wypadkiem przy pracy był także mecz z FC Kopenhagą ;)


      w takiej pracy czesto one sie przytrafiaja :D

      ale w derbach nie moglo byc mowy o jakich kolwiek wypadkach 8)
      3;1 :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez eooo ().

    • Mlody91_ napisał(a)
      a teraz zobaczymy kogo wylosuja w dalszej czesci LM.

      Na kogo chcielibyscie zeby ManU trafil?

      Chcialbym zeby wyeliminowali Barce ale nie wiem czy sa w stanie.
    • Na kogo mogli by trafic ... hmmm ...
      Barca jest za mocna ... nie chciałbym zeby to była Chelsea ... bo jestem fanem obu zespołów i nie chce aby jedna z nich odpadła
      Moze tak ... na Inter :P
      CIekawy byłby to pojedynek :D
    • Fistaszek napisał(a)
      Na kogo mogli by trafic ... hmmm ...
      Barca jest za mocna ... nie chciałbym zeby to była Chelsea ... bo jestem fanem obu zespołów i nie chce aby jedna z nich odpadła
      Moze tak ... na Inter :P
      CIekawy byłby to pojedynek :D


      na Chelsea chyba nie moze trafic tak mi sie przynajmniej wydaje ;)
    • barteczeq napisał(a)
      Fistaszek napisał(a)
      Na kogo mogli by trafic ... hmmm ...
      Barca jest za mocna ... nie chciałbym zeby to była Chelsea ... bo jestem fanem obu zespołów i nie chce aby jedna z nich odpadła
      Moze tak ... na Inter :P
      CIekawy byłby to pojedynek :D


      na Chelsea chyba nie moze trafic tak mi sie przynajmniej wydaje ;)

      Owszem moze ....
    • Owszem moze ....
      na Chelsea chyba nie moze trafic tak mi sie przynajmniej wydaje


      nie moze bo po pierwsze i manchester i chelsea byla pierwsza w swojej grupie a po drugie kluby z tego samego panstwa nie moga ze soba grac juz w 1/8 (ale tego drugiego nie jestem pewien)
    • Fil 12 napisał(a)
      Owszem moze ....
      na Chelsea chyba nie moze trafic tak mi sie przynajmniej wydaje


      nie moze bo po pierwsze i manchester i chelsea byla pierwsza w swojej grupie a po drugie kluby z tego samego panstwa nie moga ze soba grac juz w 1/8 (ale tego drugiego nie jestem pewien)

      Aha dzieki nie wiedzialem :D
    • ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D
    • MAXIMUS_2000 napisał(a)
      ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D

      wlasnie to jest druzyna. Ale masz racje moim zdaniem rowniez Sir Alex Ferguson jest juz za dlugo w tym klubie.
    • candy man napisał(a)
      Bardzo lubie Man Utd tylko nie lubie jednego gracza z tej druzyny C.Ronaldo widzieliscie moze CLIP na Polsacie Sport? Jak na pusta bramke nie trafil po pieknej akcji Rooney'a

      Ja widzialem . Mam dokladnie takie samo zdanie. to pozer.
    • MAXIMUS_2000 napisał(a)
      ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D


      jaki ty jestes pusty i zalosny czlek :rolleyes:

      w ciagu 10lat nie bylo nizej niz 3miejsce w lidze i co z tego ze na "miedzynarodowym podrowku" nie maja osianiec?
      sadzisz ze wasza barcelona bylaby w stanie utrzymac sie na takim poziomie w lidze ang? :D
      nie wspomne tu juz o tych ciotach z madrytu :P

      co do tego "zlepku indywidualnosci" to chyba ani jednego meczu ManU nie ogladales:D pokaz mi druga taka druzyne grajaca z "klepki" :rolleyes:
      no fakt C.Ronaldo troszke przesadza no ale...efekty do kibicow tez musza byc :D a to ze nie trafil raz na pusta bramke o niczym nie swiadczy :D
      nawet najlepszym sie moze zdarzyc;/
      aha i ten pan co mnie poprawial: jesli nie jestes pewnien to nie zaprzeczaj innym :rolleyes:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez eooo ().

    • barteczeq napisał(a)
      MAXIMUS_2000 napisał(a)
      ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D


      jaki ty jestes pusty i zalosny czlek :rolleyes:

      w ciagu 10lat nie bylo nizej niz 3miejsce w lidze i co z tego ze na "miedzynarodowym podrowku" nie maja osianiec?
      sadzisz ze wasza barcelona bylaby w stanie utrzymac sie na takim poziomie w lidze ang? :D
      nie wspomne tu juz o tych ciotach z madrytu :P

      co do tego "zlepku indywidualnosci" to chyba ani jednego meczu ManU nie ogladales:D pokaz mi druga taka druzyne grajaca z "klepki" :rolleyes:
      no fakt C.Ronaldo troszke przesadza no ale...efekty do kibicow tez musza byc :D a to ze nie trafil raz na pusta bramke o niczym nie swiadczy :D
      nawet najlepszym sie moze zdarzyc;/
      aha i ten pan co mnie poprawial: jesli nie jestes pewnien to nie zaprzeczaj innym :rolleyes:

      Lol ,a ten jak zwykle swoje,3 miejsca nazywasz osignieciami :rolleyes: ,licza sie trofea....a tych cos nie widze w ciagu ostatnich kilku lat.
      Obejzyj czasem jakas inna lige,albo LM ,bo chyba umknal ci fakt,ze cala czolowka swiatowa gra z klepki :rolleyes:
      Real i Barca bez problemu utrzymalyby sie w czolowce ligi angielskiej :rolleyes: i jak nazywasz Real ciotami to jak nazwiesz C.Szmacialdo-mega ciota?
    • sebas1 napisał(a)
      barteczeq napisał(a)
      MAXIMUS_2000 napisał(a)
      ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D


      jaki ty jestes pusty i zalosny czlek :rolleyes:

      w ciagu 10lat nie bylo nizej niz 3miejsce w lidze i co z tego ze na "miedzynarodowym podrowku" nie maja osianiec?
      sadzisz ze wasza barcelona bylaby w stanie utrzymac sie na takim poziomie w lidze ang? :D
      nie wspomne tu juz o tych ciotach z madrytu :P

      co do tego "zlepku indywidualnosci" to chyba ani jednego meczu ManU nie ogladales:D pokaz mi druga taka druzyne grajaca z "klepki" :rolleyes:
      no fakt C.Ronaldo troszke przesadza no ale...efekty do kibicow tez musza byc :D a to ze nie trafil raz na pusta bramke o niczym nie swiadczy :D
      nawet najlepszym sie moze zdarzyc;/
      aha i ten pan co mnie poprawial: jesli nie jestes pewnien to nie zaprzeczaj innym :rolleyes:

      Lol ,a ten jak zwykle swoje,3 miejsca nazywasz osignieciami :rolleyes: ,licza sie trofea....a tych cos nie widze w ciagu ostatnich kilku lat.
      Obejzyj czasem jakas inna lige,albo LM ,bo chyba umknal ci fakt,ze cala czolowka swiatowa gra z klepki :rolleyes:
      Real i Barca bez problemu utrzymalyby sie w czolowce ligi angielskiej :rolleyes: i jak nazywasz Real ciotami to jak nazwiesz C.Szmacialdo-mega ciota?
      haha Barca i real by sie utrzymaly w Lidze angielskiej ? Ty chyba zartujesz. Po 2 meczach wrocili by ze spuszczonymi glowami do hiszpani bo w Premiership na nic przyda sie ich piekna gra. Tam sie liczy wytrzymalosc i sila czego Barsie brak. Dostali by od Sredniej Druzyny Angielskiej.
    • to już nie jesyt ten sam zespół ;D

      uwielbiałem M.U. jak grali tam jeszcze
      E. Cole
      D.York
      to były torpedy ;D
      3 minuty do końca
      wynik 0:1 :/ już porażka w mych oczach :(
      a tu pisku
      mecz zkończył się 2:1 <lol> dla M.U. :D

      pozdro ;"

      i za to ich kochałem a teraz tylko lubie :P
    • hanghor napisał(a)
      to już nie jesyt ten sam zespół ;D

      uwielbiałem M.U. jak grali tam jeszcze
      E. Cole
      D.York
      to były torpedy ;D
      3 minuty do końca
      wynik 0:1 :/ już porażka w mych oczach :(
      a tu pisku
      mecz zkończył się 2:1 <lol> dla M.U. :D

      pozdro ;"

      i za to ich kochałem a teraz tylko lubie :P

      heh Finał LM!! Bayern 1 : 2 ManU. Ole gunnar Solskjear.
    • sebas1 napisał(a)
      barteczeq napisał(a)
      MAXIMUS_2000 napisał(a)
      ughh .. Man Utd .. tragedia .. majacy taka druzynę, zaplecze, sponsora, trenera od wielu sezonów ZERO OSIAGNIĘĆ w miedzynarodym podworku.

      I wy to nazywacie "druzyna " ??

      To zlepek indywidualnosci porownywalny do "Galaktikos" :D


      jaki ty jestes pusty i zalosny czlek :rolleyes:

      w ciagu 10lat nie bylo nizej niz 3miejsce w lidze i co z tego ze na "miedzynarodowym podrowku" nie maja osianiec?
      sadzisz ze wasza barcelona bylaby w stanie utrzymac sie na takim poziomie w lidze ang? :D
      nie wspomne tu juz o tych ciotach z madrytu :P

      co do tego "zlepku indywidualnosci" to chyba ani jednego meczu ManU nie ogladales:D pokaz mi druga taka druzyne grajaca z "klepki" :rolleyes:
      no fakt C.Ronaldo troszke przesadza no ale...efekty do kibicow tez musza byc :D a to ze nie trafil raz na pusta bramke o niczym nie swiadczy :D
      nawet najlepszym sie moze zdarzyc;/
      aha i ten pan co mnie poprawial: jesli nie jestes pewnien to nie zaprzeczaj innym :rolleyes:

      Lol ,a ten jak zwykle swoje,3 miejsca nazywasz osignieciami :rolleyes: ,licza sie trofea....a tych cos nie widze w ciagu ostatnich kilku lat.
      Obejzyj czasem jakas inna lige,albo LM ,bo chyba umknal ci fakt,ze cala czolowka swiatowa gra z klepki :rolleyes:
      Real i Barca bez problemu utrzymalyby sie w czolowce ligi angielskiej :rolleyes: i jak nazywasz Real ciotami to jak nazwiesz C.Szmacialdo-mega ciota?


      tak nazywam to osiagnieciami bo trzeba bylo przez te 10 lat przez cale sezony zaiwaniac wygrywac mecze a nie zagrac kilka spotkan niekiedy po szczesliwych losowaniach i mowic ze sie jest niepokonana druzyna.
      czy mozna mowic same komplementy o druzynie ktorej udal sie jeden sezon?
      pewnie ze mozna ale jak sie zacznie drugi to przestaja te slowa miec znaczenie ;(
    • haha Barca i real by sie utrzymaly w Lidze angielskiej ? Ty chyba zartujesz. Po 2 meczach wrocili by ze spuszczonymi glowami do hiszpani bo w Premiership na nic przyda sie ich piekna gra. Tam sie liczy wytrzymalosc i sila czego Barsie brak. Dostali by od Sredniej Druzyny Angielskiej.


      moze i fakt ale zalezy kto co lubi ja wole doskonale wyszkolenie techniczne niz brutalna gre ale do ligi angielskiej nic nie mam ni lubie tylk wloskiej
      PS
      ManU jest nawet fajne ale nienawidze Cristiano Ronaldo