Manchester United

    • GLORY GLORY MAN UNITED!! Man Utd szybko wejdzie w rytm gry i będzie pokazywać co potrafi więc niech każdy Angielski zespół drży bo Diabły usmażą KAŻDEGO :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez GANGsterPonczo ().

    • Dance4Life napisał(a)
      ManU w tamtym sezonie królował , ciekawe co bedzie w tym roku
      w jakiej formie jest C.Ronaldo
      Mysle ze za jakies 2 miechy bedzie mozna stwierdzic :P


      mam nadzieje ze bedzie w dobrej formie, bo w tamtym sezonie byl sila napedowa MU :D
    • vanKRASSek napisał(a)
      Dance4Life napisał(a)
      ManU w tamtym sezonie królował , ciekawe co bedzie w tym roku
      w jakiej formie jest C.Ronaldo
      Mysle ze za jakies 2 miechy bedzie mozna stwierdzic :P


      mam nadzieje ze bedzie w dobrej formie, bo w tamtym sezonie byl sila napedowa MU :D


      w tym sezonie także gra bardzo dobrze :) i w MU i w reprezentacji =)
    • JereManU napisał(a)
      1:0 z Tottenhamem :)
      Po golu Nani'ego :)
      Tylko się cieszyć :P

      bardzo udane początek sezonu :E
      życzę wam wielu sukcesów jak np spadek z premiership :biglol:
      ale cóż przecież nie będziemy się o to kłócić ^^
    • Technik Maliniak napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      1:0 z Tottenhamem :)
      Po golu Nani'ego :)
      Tylko się cieszyć :P

      bardzo udane początek sezonu :E
      życzę wam wielu sukcesów jak np spadek z premiership :biglol:
      ale cóż przecież nie będziemy się o to kłócić ^^


      Bez spamu >_>
      Tutaj wypowiadają się kibice MU, a nie prowokatorzy >_>
    • Wiedziałem, że Nani się sprawdzi :D brawo MU, w końcu wygrana w Premiership, szkoda, że dopiero w 4 kolejce :( po Liverpool'u jesteście moim ulubionym klubem w Premier League :D ja nie wiem, ale MU i Barca świetnie grały w meczach przedsezonowych, a inaugurację miały dosyć słabe, chociaż MU już niewątpliwie się pozbierało :) a z Barcą to wolałbym, żeby tak zostało jeszcze z 3-4 kolejki, żeby Real mógł spokojnie oddalić się w pkt :P Brawo United :)


      EDIT: racja JereManU :(

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez PrzemeK^^ ().

    • Pierwsze zwycięstwo Man Utd

      Nani
      Nani
      East News/Getty Images
      Manchester United dopiero w czwartej kolejce Premiership wygrał pierwszy mecz w sezonie pokonując na Old Trafford Tottenham Hotspur 1:0. Jedyną bramkę zdobył strzałem z 25 metrów Nani, choć sytuacji do zdobycia kolejnych goli było wiele.


      Już w 22. sekundzie bramkę mógł zdobyć Robbie Keane, lecz piłka po strzale reprezentanta Irlandii z 20 metrów odbiła się od poprzeczki i Edwin Van der Sar mógł odetchnąć z ulgą. Kilka minut później dobrą okazję ponownie mieli goście, gdy Jermaine dośrodkował z rzutu rożnego, a głową obok słupka uderzył Pascal Chimbonda. W 21. minucie bardzo dobrą okazję do zdobycia gola miał Rio Ferdinand, lecz instynktownie Paul Robinson sparował strzał reprezentanta Anglii. W tej części meczu Man Utd wyraźnie dominował czego efektem był minimalnie niecelny strzał Michaela Carricka, ale piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od jednego z rywali i wyszła na rzut rożny. Kilka minut później Ryan Giggs dograł dobrą piłkę na 11 metr, a tam nabiegł na nią Paul Scholes, lecz futbolówka znalazła się na górnej siatce Tottenhamu.

      Po zmianie stron bardzo dobrą okazję miał Ricardo Rocha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Garetha Bale, lecz Portugalczyk strzelił obok bramki. W 64. minucie świetną akcję przeprowadził Bale, podał w pole karne do Dimitara Berbatova, tego przewrócił Vidić, Bułgar leżąc uderzył czubkiem buta na bramkę rywali zakładając siatkę Van der Sarowi, lecz z linii bramkowej Rio Ferdinand wybił piłkę. Kilka chwil później Berbatov ponownie miał doskonałą okazję, przypadkiem odbiła się od niego piłka i mając już niemal pustą bramkę przed sobą trafił w rozpaczliwie interweniującego Wesa Browna. Man Utd natychmiast odpowiedział i tym razem z linii bramkowej piłkę wybił Jermaine Jenas po strzale Carlosa Teveza. Jednak w 68. minucie padła bramka dla Man Utd, bardzo mocno z 25 metrów z prawej nogi uderzył Nani, a Paul Robinson mając piłkę na opuszkach palców nie zdołał jej wybić i wpadła ona do siatki gości. Jeszcze przed końcem meczu fantastycznie futbolówkę przyjął Berbatov i natychmiast uderzył na bramkę Czerwonych Diabłów, a futbolówka o centymetry minęła spojenie bramki gospodarzy. Tottenham atakował do końca, ale bramki wyrównującej już nie zdobył.

      Manchester United - Tottenham Hotspur 1:0 (0:0)
      1:0 Nani 68

      (ASInfo)


      PS. PeKa : Niestety dopiero w 4 kolejce ;( .
    • Fajnie, że w końcu wygrali, ale co to było za zwycięstwo ?! Mimo, że kibicuję Man U to tak naprawdę mieliśmy sporo szczęścia i Koguty mogły spokojnie wygrać z Diabłami... a to byłaby całkowita kompromitacja. Gra United zostawia wiele do życzenia, zwłaszcza tragiczna gra w obronie Vidica i Ferdinanda (choć co do tej dwójki jestem przekonany, że kwestia czasu jest powrót do znakomitej formy). Pozdro
    • zawsze mowilem ze z Naniego bedzie wiekszy pozytek niz np. z Teveza, albo Andersona :D Jeszcze bedzie najlepszym graczem MU :D

      P.S. - Ludzie sa bez sreca, ja prosze w dziale prosb o sygne prosze o sygne z MU, a tu nikt nawet nic nie naskrobie :( do ... niczego z taką robota :D
    • vanKRASSek napisał(a)
      zawsze mowilem ze z Naniego bedzie wiekszy pozytek niz np. z Teveza, albo Andersona :D Jeszcze bedzie najlepszym graczem MU :D

      P.S. - Ludzie sa bez sreca, ja prosze w dziale prosb o sygne prosze o sygne z MU, a tu nikt nawet nic nie naskrobie :( do ... niczego z taką robota :D


      Tak, z Naniego będzie wielki pożytek :D

      PS. Wyskrobię Ci coś dzisiaj albo jutro, tylko poczekaj, ponieważ zaraz idę i będę około 15-16 :D

      Pozdro :)
    • JereManU napisał(a)
      vanKRASSek napisał(a)
      zawsze mowilem ze z Naniego bedzie wiekszy pozytek niz np. z Teveza, albo Andersona :D Jeszcze bedzie najlepszym graczem MU :D

      P.S. - Ludzie sa bez sreca, ja prosze w dziale prosb o sygne prosze o sygne z MU, a tu nikt nawet nic nie naskrobie :( do ... niczego z taką robota :D


      Tak, z Naniego będzie wielki pożytek :D

      PS. Wyskrobię Ci coś dzisiaj albo jutro, tylko poczekaj, ponieważ zaraz idę i będę około 15-16 :D

      Pozdro :)


      z gory dzieki, a ma ktos link do bramki Naniego, bo nie widzialem, a slyszalem ze ladna :D bylem ostanio na lonie przyrody prawie kompletnie odciety od swiata, mialem tylko telefon :(
    • Manchester United - Sunderland


      1 wrzesnia 2007



      Co sądzicie, niby wiadomo ze wygra MU, ale poczatek sezonu nie za ciekawy... Jak im pujdzie z Sunderlandem? Mecz juz nawet niedaleko, ale gramy w domku, co duzo ulatwia. Czy Nani znowu blysnie?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vanKRASSek ().

    • vanKRASSek napisał(a)
      Manchester United - Sunderland


      1 wrzesnia 2007



      Co sądzicie, niby wiadomo ze wygra MU, ale poczatek sezonu nie za ciekawy... Jak im pujdzie z Sunderlandem? Mecz juz nawet niedaleko, ale gramy w domku, co duzo ulatwia. Czy Nani znowu blysnie?


      W domku gramy, więc wygramy :)
      Myślę, że MU powoli się rozkręci (chociaż ostatni mecz tego nie pokazał) :)




      PS. Sygnę zrobiłem już w połowie :) do 18 dzisiaj powinna być :) , więc poczekaj na moją prackę :)
    • rassija napisał(a)
      powinno byc 3:0 i nani znow blysnie ten jego gol ostatnio to cudenko ^^



      JereManU napisał(a)
      vanKRASSek napisał(a)
      Manchester United - Sunderland


      1 wrzesnia 2007



      Co sądzicie, niby wiadomo ze wygra MU, ale poczatek sezonu nie za ciekawy... Jak im pujdzie z Sunderlandem? Mecz juz nawet niedaleko, ale gramy w domku, co duzo ulatwia. Czy Nani znowu blysnie?


      W domku gramy, więc wygramy :)
      Myślę, że MU powoli się rozkręci (chociaż ostatni mecz tego nie pokazał) :)




      PS. Sygnę zrobiłem już w połowie :) do 18 dzisiaj powinna być :) , więc poczekaj na moją prackę :)


      tez sadze ze MU sie powoli rozpedza, a sila napediwa bedzie 2 portugalczykow Nani i Ronaldo :D

      ps -JereManU, dzieki za to ze chcialo Ci sie zajac moja sygienka :P
    • Glory glory Man Utd..! Heh:P Mój ulubiony klub Premier Lingue! Teraz mają sznase zdobyc mistrza Angli..:D I życze im tego z całego serca..:D
      powodzonka wam..:D C.Ronaldo pokaż klase..:P