Manchester United

    • RedRogal napisał(a)
      ManU jest w tym sezonie potencjalnym kandydatem na mistrza nie tylko kraju ale i europy. Z takim skladem co oni maja w tej chwili moga zdobyc wszystkie trofea.
      Moja ulubiona jedenastka :
      -Van der Sar
      -G.Neville, R.Ferdinand, Vidic, Evra
      -C.Ronaldo, Hargreaves, Scholes, Giggs
      -Ronney, Tevez

      Jestesmy the best!!!!!!!!!!!!!


      taki skład mi także najbardziej odpowiada ;)
      Nani jeszcze ma czas się pokazać z dobrej strony na Old Trafford :)
    • JereManU napisał(a)
      RedRogal napisał(a)
      ManU jest w tym sezonie potencjalnym kandydatem na mistrza nie tylko kraju ale i europy. Z takim skladem co oni maja w tej chwili moga zdobyc wszystkie trofea.
      Moja ulubiona jedenastka :
      -Van der Sar
      -G.Neville, R.Ferdinand, Vidic, Evra
      -C.Ronaldo, Hargreaves, Scholes, Giggs
      -Ronney, Tevez

      Jestesmy the best!!!!!!!!!!!!!


      taki skład mi także najbardziej odpowiada ;)
      Nani jeszcze ma czas się pokazać z dobrej strony na Old Trafford :)


      ja sadze ze nani powinien wejsc do skladu, ale jeszcze nie teraz ale za jakies miessiac, a i milo by bylo gduby za sara gral kuszczu, ale coz... nie w tym sezonie jeszcze :D
    • Niech sie nie martwia pesymisci i Ci zazdrosni bo sezon sie zaczyna dopiero ManU to wielki klub i juz nie z takich dołków wychodził.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez santacruz ().

    • santacruz napisał(a)
      Niech sie nie martwia pesymisci i Ci zazdrosni bo sezon sie zaczyna dopiero ManU to wielki klub i juz nie z takich dołków wychodził.

      zgadzam się - po prostu mają teraz chwilowy spadek formy - jeszcze do tego doszła kontuzja bardzo ważnego dla czerwonych diabłów piłkarza - mowa tu o Wayne Rooneyu, który nie będzie jeszcze grał przez jakiś czas, ale jak wróci to jestem pewien ze MU będzie grało dużo lepiej niż dotychczas.
      Ale póki co jako kibic Chelsea ciesze się z tej słabości rywala 8)
    • Niop naprawde szkoda mi Carlosa Teveza mial tyle sytuacji zeby strzelic bramke w meczu z Manchesterem City:D A ta bramka Geovaniego nieco pechowa po strzale pilka odbila sie bodajrze od Browna i wpadla do bramki lol ]:-D
    • Ta sytuacja z 90min. Teveza mnie rozbroila ;(. Z metra normlanie nie trafil :O. Poprzeczka Vidica, Okazja Naniego zara na poczatku meczu... Mozna by dlugo wymieniac :P. Ale niestety wygrywa ten co strzeli wiecej goli, a nie ten kto dominuje, a momentami miazdzy rywala ;). Pilka odbila sie od Vidica. Generalnie MC mial duuuuuuuuzo szczescia
    • nom racja :D w sumie po analizie meczu też tak sadzę, że mecz był raczej na remis niż na zwycięstwo gospodarzy :D ta bramka też może i ładnej urody, ale też dużo szczęścia, bo gdyby się od Vidic'a nie odbiła i nie zakręciła do bramki w powietrzu, to nie byłoby bramki, bo wybiłby Van Der Sar najprawdopodobniej :) ale cóż początek sezonu nieudany dla MU :P jeszcze bez zwyciestwa...oby ten chwilowy spadek formy nie trwał już dłużej :) czekam na Ronaldo i Rooney'a bo widac gołym okiem, że ich brakuje :P Chelsea znowu dzięki sędzi zremisowała znowu farciarsko :[ ehhh..
    • MU jeszcze się rozkręci :P

      a Nani, jak sam powiedział Ferguson :
      To transfer na przyszłość
      - nie ukrywa Ferguson zdając sobie sprawę, że Portugalczyk może się od Giggsa dużo nauczyć.
    • hehe nie przeczytalem sygny :P. Nie martw sie we wrzesniu dostana od MU baty ;)

      PS. Jere zauwazylem, ze mieszkasz w tej wiosce obok mojego miasta ^^ :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez peper3 ().

    • peper3 napisał(a)
      hehe nie przeczytalem sygny :P. Nie martw sie we wrzesniu dostana od MU baty ;)


      oj, zgadzam się w 100% , tylko ManUtd się zgra i będzie siał postrach w Premiership i LM :)
    • Ajaj ... wtopili z Man City... Ale nie dziwić się jak tam grała większość rezerwy bez formy. Jak widać Van der Sar bardzo stracił formę. Szkoda że Kuszczak cały czas siedzi na ławce.
    • Na pewno się jeszcze rozkręci MU, tylko potrzeba zgrania :)

      a tutaj coś dla użytkownika PeKa oraz ogólnie dla odprężenia :) :
      pewnego dnia czterech angielskich kibiców wybrało się w góry.podczas wspinaczki rozgorzała między nimi dyskusja o to , który z nich jest najbardziej oddany swojej drużynie.nie mogąc rozstrzygnąć sporu, postanowili udowodnić swoją miłość do klubu nie słowami, ale czynem.Kiedy weszli już na sam szczyt góry , kibic Arsenalu stanął nad przepaścią i krzyknął "to dla was kanonierzy"i skoczył w dół.Sympatyk chelsea nie chcąc być gorszym rzucił sie w przepaść po drodze " to dla was The Blues".Na to kibic Manchesteru United spojrzał w dół wziął głęboki oddech, krzyknął "to dla was Czerwone Diabły" po czym zepchnął w przepaść fana Liverpoolu...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JereManU ().

    • Beckham napisał(a)
      Ajaj ... wtopili z Man City... Ale nie dziwić się jak tam grała większość rezerwy bez formy. Jak widać Van der Sar bardzo stracił formę. Szkoda że Kuszczak cały czas siedzi na ławce.



      o czym ty mówisz ten strzał był nie do obrony bo to był rykoszet z taka rotacja ze wkrecał sie bramke przy slupku..........
    • Beckham napisał(a)
      Ajaj ... wtopili z Man City... Ale nie dziwić się jak tam grała większość rezerwy bez formy. Jak widać Van der Sar bardzo stracił formę. Szkoda że Kuszczak cały czas siedzi na ławce.



      dlaczego niby "bardzo stracił formę"? przecież nie zawinił przy bramce Manchesteru City ;] to był mocny strzał, zobacz jak piłka wkręcała do bramki, więc obwiniać Van Der Sara przy tej bramce jest totalnym idiotyzmem ;]
    • PeKa napisał(a)
      Beckham napisał(a)
      Ajaj ... wtopili z Man City... Ale nie dziwić się jak tam grała większość rezerwy bez formy. Jak widać Van der Sar bardzo stracił formę. Szkoda że Kuszczak cały czas siedzi na ławce.



      dlaczego niby "bardzo stracił formę"? przecież nie zawinił przy bramce Manchesteru City ;] to był mocny strzał, zobacz jak piłka wkręcała do bramki, więc obwiniać Van Der Sara przy tej bramce jest totalnym idiotyzmem ;]


      Zgadzam się, Van er Sar, może jest w trochę słabszej formie, ale na pewno jeszcze się rozkręci, tj. cały zespół MU.
      A przy tej bramce wcale nie zawinił :) .
    • Wariatek napisał(a)
      Jak zawsze Man Utd. rozkreca sie w polowie jesieni:D
      Ale wedlug mnie nie da rady chyba wygrac LM ale za to ma duze szanse na Mistrzostwo:)


      Być może, ale fatalny start ligi może spowodować , że zawodnicy Sir Alexa Fergusona skoncentrują się wyłącznie LM, zadowalając się 2msc w lidze, chociaż myślę, że o Mistrzostwo także mogą powalczyć :)
    • Aż się zdziwiłem jak zobaczyłem że mój ulubiony klub tak sobie radzi a na dodatek Rooney moim zdaniem serce zespołu z Manchesteru ma kontuzje :(
      Na razie brakuje im zgrania i skuteczności słyszałem że Obafemi Martins ma przejść do ManU może on poprawi skuteczność i wyjdziemy z tego kryzysu mam nadzieje że tak będzie.
      Szkoda tej porażki w derby ale każdemu się zdarza i lekki kryzys lepszy na początku niż na końcu w końcu muszą z niego wyjść czekam na następny mecz oby wygrany.