Manchester United

    • Flamzol napisał(a)
      vanKRASSek napisał(a)
      Flamzol napisał(a)
      Mam nadzieję, że skład MU jest bardziej zgrany niż kibice klubu bo jak nie to nie będzie z kim walczyć ;)

      I już spokój ;)


      chelsa, nie wtracaj sie jak prawdziwi kibice sie kłócą :D i to nie jest twoj temat, czyli o chelsa, wiec

      ale racja, powinien byc spokoj i porzadek :D


      naucz się pisać i uciekaj do tematu z R10 :D


      akurat umiem pisac, umiem nawet alfabet co "F" :D

      i sam z tad uciekaj nie wiem, pisz w temacie o chelsa jak jest, jak nie to zaloz, i tam sie wypowiadaj do woli.
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      nie zalezy mi zebys mi wierzyl :D ja tobie na pewno nie uwierze szczegolnie jezeli chodzi o wiek za glupi jestes :p




      dobra.. mądry głupiem zawsze ustępuje... dlatego ja ustąpie..

      PIontusddz napisał(a)
      owszem ma, twoj tez kiedys bedzie mial co w tym dziwnego ? roboty nie ma fizycznej wiec nie wiem co w tym wiek przeszkadza ? wiem na czym polega kibicowanie w odroznieniu do ciebie ! ty nie wiesz bo myslisz ze jak sobie swoj pokoik ozdobisz i przeczytasz kilka ksiazek o Manu to bedziesz kozak i bedziesz wielkim fanem ! jestes gownem a nie kibicem



      miedzy innymi na tym polega ale nie tylko...


      zaraz wpadnie zielony koles i zrobi porządek.. strzez sie PIontusddz... zielony pan zawsze czuwa... nie znasz dnia ani godziny...


      hmmm.. to juz bedzie piąte ostrzezenie... prawdopodobnie banik stały..
      no to z głowy :D:D:D


      będzie cisza 8)
    • Flamzol napisał(a)
      dlaczego??? interesuje mnie MU :evil: może nawet bardziej jak ciebie
      tak więc nie ucieknę stąd

      i pisze się Chelsea
      kolejna kłótnia ;) idę coś poogladac w TV bo dziwna atmosfera sie zrobila ;)
    • nie glupi jestem, akurat ty nie mozezs tego wiedziec ale nie chce mi sie pisac, ale jak cos szanoje to pisze wszystko dobrze, al tu mi sie takie bledy zdarzaja, bo chelsea mnie nie interesi,i jej nie lubie...

      i mam juz dosc, ide sobie jais film obejzec, niech oczy odpoczna od komputera :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vanKRASSek ().

    • vanKRASSek napisał(a)
      nie glupi jestem, akurat ty nie mozezs tego wiedziec ale nie chce mi sie pisac, ale jak cos szanoje to pisze wszystko dobrze, al tu mi sie takie bledy zdarzaja, bo chelsea mnie nie interesi,i jej nie lubie...

      i mam juz dosc, ide sobie jais film obejzec, niech oczy odpoczna od komputera :D


      to i tak nic :D niektorzy piszą "czesi" albo "czelsi" hehe.... co do filmiku to na TVP 1 jest calkiem spoko :D:D:D
    • w pierwszej chwili chcialam dac calemu towarzystwo po ostrzezeniu bo pieknie sie klocicie, spamujecie i offtopujecie... :irrit:
      ale mam inny pomysl...
      jeszcze raz zobacze w tym temacie taka klotnie to temat eksterminuje zebyscie nie mieli gdzie sie klocic... a wam wlepie ostrzezenia...

      pozdrawiam
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • PIontusddz napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      vanKRASSek napisał(a)
      Flamzol napisał(a)
      Zapewniam kibiców ManU, że Chelsea i Liverpool łatwo nie odpuści :D


      a wez sie ty schowaj :D Chelsa po nowych transferach mu nie ma szans :D Wiec wg. mnie liga angielska podbita ponownie :D


      zgadzam się :)

      EDIT : 1000 post !!!
      a gdzie amsz tego posta bo ja widze niecale 500 :)
      Wszyscy mowicie ze ManU wygra. Owszem kibicuje im ale to nie takie proste.
      To nie jest tak ze sie wchodzi i wygrywa Premiership. Trzeba byc dobrym i prezentowac rowna forme przez caly sezon. A dzieci co mowia ze premiership juz jest podbita, niech lepiej zaczna grac w baseball. Nie wolno lekcewazyc innych druzyn i szanowac chocby takie Chelsea :)
      PS. Dzieci, zrozumcie, ze zeby wygrac Premiership trzeba wlozyc w to troche wysilku a nie .


      mi chodziło o 1000 posta w temacie o ManUtd :)
      masz dużo szczęścia, nie dostałeś bana :)
      widać , że wszyscy się boją Lady Claire (i bardzo dobrze :) ) ... nikt nie pisze ... ^^

      może ja zacznę ...
      Transfer Teveza do MU cd. ... :

      Propozycja WHU
      West Ham United zaproponował sprzedaż Kio Joorabchian'owi kartę Tevez'a za 6 mln funtów czyli najniższa kwota jaką wg władz Premier League powinni otrzymać młoty za przedaż karty zawodniczej.

      Jednak taka propozycja może zostać odrzucona przez Kio Joorabchian'a, który jest pewny swego i chce rozstrzygnąć sprawę w sądzie Arbitrażowym. Gdyby Kio nie zgodził się na propozycję WHU to nie warto oczekiwać szybkiego transferu Carlosa na OT.

      Urodzony w Iranie biznesmen twierdzi, że stołecznej drużynie należy się jedynie 100 tysięcy funtów, zapisane w pierwotnej umowie z firmą MSI, mimo iż ważność tego dokumentu zakwestionowała Premier League.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JereManU ().

    • tak ale napisales 1000 post a nie 100 :| wiec patrz co piszesz


      Mam szczescie ale nie zalezalo mi czy dostane bana czy nie !
      MU 3;0 Chińczyki

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PIontusddz ().

    • Bever napisał(a)
      To w nowym sezonie ManU mistrzem Anglii i zdobywca Ligi Mistrzów!!! Miejmy nadzieję, że tak będzie ;)


      Chciałbym żeby miał znów mistrzostwo bo ich lubię, ale w Europie będzie królował nadal Milan. Nie widzę innego rozwiązania. No Wisełka w tym sezonie nie będzie grała w LM, to Milan może czuć się spokojny :)
    • Az sie zdziwlem, ze tyle kasy na transfery poszlo. Jestem ciekawy czy Tevez bedzie grał od poczatku tego sezonu, czy moze od polowy lub nastepnego.
      Generalnie uwazam, ze w tym sezonie bedzie potrojna korona :D(w najgorszym razie podwojna :))

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez peper3 ().

    • Heinze: Nie chcę grać w United


      Sprawa Gabriela Heinze miała wyjaśnić się wczoraj. Argentyńczyk w końcu spotkał się z mediami, aby powiedzieć kilka słów odnośnie swojego odejścia do Liverpoolu. Heinze potwierdził, iż nadal liczy na opuszczenie Old Trafford i przenosiny na Anfield.

      Zgodnie z obietnicą, obrońca United wrócił wczoraj do treningów po kilkutygodniowym urlopie po Copa America. Wczoraj Heinze uczestniczył w sesji wraz z zespołem.
      Ponadto do wyścigu o zawodnika Mistrzów Anglii szykuje się jego były klub, Paris Saint Germain. Mało jednak prawdopodobne jest, aby to PSG było nowym pracodawcą dla Heinze. Wszystko dlatego, że Heinze upiera się od dłuższego czasu, iż pragnie dołączyć do największego rywala, FC Liverpoolu. Takie jednak rozwiązanie stanowczo wyklucza Sir Alex Ferguson, jak i pozostali działacze klubu. Jeśli Szkot miałby sprzedawać piłkarza to z pewnością zgodziłby się na ofertę z Francji, co zresztą potwierdza David Gill.

      Po spotkaniu z menagerem United, Heinze mówił:
      - Rozmawiałem z trenerem i powiedział, że skoro moim celem jest odejście z klubu, zostanie on spełniony o ile na stole pojawi się wysoka oferta. Dzisiaj to tylko Liverpool składa taką propozycję i to sprawia problem w tej sytuacji. Na początku lata otrzymałem obietnicę ze strony United, że będę mógł odejść jeśli pojawiająca się oferta będzie korzystna dla obu stron. W tej chwili, propozycję złożył Liverpool.

      - Trener jest poważny jeśli chodzi o to i rozumiem jego pogląd. Ja także poważnie traktuję tą sprawę. Moi prawnicy już pracują nam sprawą i zamierzam poczekać jeszcze kilka dni, aby otrzymać pełne sprawozdanie.

      Heinze przyznaje także, że nie widzi już siebie grającego w barwach Manchesteru United. Argentyńczyk zdecydowany jest, aby jego przyszłość w klubie jak najszybciej się rozwiązała.

      - W tej chwili chcę tylko i wyłącznie sprawnego rozwiązania tej sagi. Wypełniłem moje obowiązki, powracając na trening i nadal będę zachowywał się jak profesjonalista. Będę zjawiał się na sesjach i zobaczymy, co się wydarzy. Mam uraz mięśnia, ale nie jest to na tyle poważny uraz, aby wyłączył mnie z gry na długo.

      - Ludzie mówią, że jest oferta z Juventusu, ale ja nic o tym nie wiem. Naprawdę, tylko Liverpool złożył jak dotąd jedyną ofertę. Nie chcę spędzać czasu w klubie po prostu czekając i co za tym idzie nie grając. Myślę, że to nie byłoby najlepsze dla mnie, jak i dla klubu.

      Sprawa wygląda bardzo ciekawie, ale kibice Manchesteru United mają prawo być rozczarowani, bo to jeszcze tak niedawno Gabriel Heinze swoimi świetnymi występami w linii obrony i ofiarnymi interwencjami, podbijał serca kolejnych to fanów. Teraz, trudno sobie wyobrazić Argentyńczyka ponownie w czerwonym trykocie, szczególnie teraz, gdy w pełni zadeklarował się o chęci przejścia do FC Liverpoolu.

      Można sobie zadawać pytanie, gdzie się podział ten zadziorny piłkarz, który walczył o każdy skrawek murawy? Czyżby to konkurencja na lewej obronie w postaci jednego zawodnika - Patrice'a Evry, skłaniała Argentyńczyka do odejścia? Na pewno wiele jest pytań w tej sprawie i wydaje się ona ciekawa. Z drugiej strony jednak można lekkie zdegustowanie w związku z wypowiedziami Heinze...
    • Manchester United pokonał w sparingowym spotkaniu szkocki Dunfermline Athletic 4:0 (2:0). Całe spotkanie w barwach "Czerwonych Diabłów" rozegrał Tomasz Kuszczak. Edwin van der Sar całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.
      Pierwszy na listę strzelców, w 23. minucie spotkania wpisał się Christopher Eagles, który wykorzystał znakomite, crossowe podanie Ryana Giggsa. Sam Walijczyk trafił do bramki Dunfermline niespełna kwadrans później, po świetnym podaniu Wayne'a Rooney'a.

      W drugiej części gry Rooney dwa razy pokonał bramkarza przeciwników. Najpierw w 60. minucie, z rzutu karnego, (faulowany Darren Fletcher), następnie trzy minuty przed końcem gry, kiedy wykorzystał błąd McManusa i spokojnie wpakował piłkę do siatki.
      Dunfermline Athletic - Manchester United 0:4 (0:2)
      Bramki: Christopher Eagles (23), Ryan Giggs (35), Wayne Rooney - dwie (60 - karny, 87)

      Dunfermline Athletic: Murdoch (65 - McKenzie) - McGuire (46 - Shields), Bamba (57 - Wilson), Thomson (90 - Burchill), Woods (46 - Muirhead) - Williamson (46 - Harper), Phinn, Simmons (46 - Young), O. Morrison (46 - McManus) - Crawford, Hamilton (65 - Glass).

      Manchester United: Kuszczak - Bardsley, Brown (46 - Eckersley), Pique, Silvestre - Eagles, Fletcher, Scholes, Hargreaves (65 - Evans) - Rooney, Giggs (79 - Eikrem).



      GraTTki MU, jestem ciekawy jakiim wynikiem zakończył by się mecz, gdyby zagrał Cristiano, Nani, Anderson i Tevez :D kolejny sparing wysoko wygrany...brawo :)
    • PeKa napisał(a)
      Manchester United pokonał w sparingowym spotkaniu szkocki Dunfermline Athletic 4:0 (2:0). Całe spotkanie w barwach "Czerwonych Diabłów" rozegrał Tomasz Kuszczak. Edwin van der Sar całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.
      Pierwszy na listę strzelców, w 23. minucie spotkania wpisał się Christopher Eagles, który wykorzystał znakomite, crossowe podanie Ryana Giggsa. Sam Walijczyk trafił do bramki Dunfermline niespełna kwadrans później, po świetnym podaniu Wayne'a Rooney'a.

      W drugiej części gry Rooney dwa razy pokonał bramkarza przeciwników. Najpierw w 60. minucie, z rzutu karnego, (faulowany Darren Fletcher), następnie trzy minuty przed końcem gry, kiedy wykorzystał błąd McManusa i spokojnie wpakował piłkę do siatki.
      Dunfermline Athletic - Manchester United 0:4 (0:2)
      Bramki: Christopher Eagles (23), Ryan Giggs (35), Wayne Rooney - dwie (60 - karny, 87)

      Dunfermline Athletic: Murdoch (65 - McKenzie) - McGuire (46 - Shields), Bamba (57 - Wilson), Thomson (90 - Burchill), Woods (46 - Muirhead) - Williamson (46 - Harper), Phinn, Simmons (46 - Young), O. Morrison (46 - McManus) - Crawford, Hamilton (65 - Glass).

      Manchester United: Kuszczak - Bardsley, Brown (46 - Eckersley), Pique, Silvestre - Eagles, Fletcher, Scholes, Hargreaves (65 - Evans) - Rooney, Giggs (79 - Eikrem).



      GraTTki MU, jestem ciekawy jakiim wynikiem zakończył by się mecz, gdyby zagrał Cristiano, Nani, Anderson i Tevez :D kolejny sparing wysoko wygrany...brawo :)


      dobrze ze kuszczu gral, moglo by zostac tak na stale, ze sar lawe grzeje, i tak caly sezon :D