Manchester United

    • Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.
      Dziecko nie osmieszaj sie, kazdy glupi moze sie tego dowiedziec (wykuc na pamiec). Liczy sie duch i serce oddane klubowi a przez 3 lata to ty mogles co najwyzej brudne majtki oddac :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PIontusddz ().

    • PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.


      tak bo pewnie jeszcze na OT pracuje, a Tobie pozwolili sobie wszrdzie pojsc :D Mozliwe ze byles na jakis meczach moze na wielu, ale nie pisz ze znasz stadion na wylot...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vanKRASSek ().

    • PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.
      Dziecko nie osmieszaj sie, kazdy glupi moze sie tego dowiedziec (wykuc na pamiec). Liczy sie duch i serce oddane klubowi a przez 3 lata to ty mogles co najwyzej brudne majtki oddac :)



      smieszny jestes koles... nic o mnie nie wiesz i nie znasz mnie a piszesz jakbys mnie znal na wylat jak niby stadion MU.. i ja sie ośmieszam? równie dobrze ja moge ci powiedziec ze przez ze 3 lata bylem na kazdym meczu MU i co? nie wiesz tego.. tak samo jak ja nie wiem nic o twoim ojcu.. dla mnie to moze on mieszkac i na biegunie. Jestem kibicem MU 3 lata i widac nauczylem sie wiecej od ciebie... Obraza sie najwiekszych wrógów, czyli Arsenal, a nie wlasnych ziomkow. wiesz wogole ze to Arsenal jesy najwiekszym wrogiem United?
    • vanKRASSek napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.


      tak bo pewnie jeszcze na OT pracuje, a Tobie pozwolili sobie wszrdzie pojsc :D Mozliwe ze byles na jakis meczach moze na wielu, ale nie pisz ze znasz stadion na wylot...
      Sorry pracjuje na Old Trafford ale nie na stadionie tylko w tej dzielnicy bo to jest nazwa dzielnicy a dopiero pozniej nazwali tak stadion :):)
      No moze przesadzilem ze na wylot, ale bylem na kilku meczach mam tam znajomego wiec znam stadion bardzo dobrze :) No moze tylko sektor VIP jest mi obcy ale zamierzam to zmienic :)
    • PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.
      Dziecko nie osmieszaj sie, kazdy glupi moze sie tego dowiedziec (wykuc na pamiec). Liczy sie duch i serce oddane klubowi a przez 3 lata to ty mogles co najwyzej brudne majtki oddac :)


      zmień avek ;)
      nie pokazuje, że jesteś fanem MU ;)
    • JereManU napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.
      Dziecko nie osmieszaj sie, kazdy glupi moze sie tego dowiedziec (wykuc na pamiec). Liczy sie duch i serce oddane klubowi a przez 3 lata to ty mogles co najwyzej brudne majtki oddac :)


      zmień avek ;)
      nie pokazuje, że jesteś fanem MU ;)
      nie musi :) nie jestem fanatykiem i nie pokazuje na kazdym kroku ze kocham ManU :) Lubie Henry'ego za jego gre i technike :) Arsenalu nie lubie z wiadomyych wzgledow :) Ale Henry nie gra juz w kanonierach wiec o czym mowa ?
    • to o niczym nie świadczy... mozesz byc nawet 10 lat kibicem jakiesgo klubu i g**** o nich wiedziec.. a widzisz, ja jestem z MU 3 lata i zapewniam cie ze wiem duuuzo wiecej o Mu niz ty o CFC....

      bo kibicowanie to nie jest tylko bronienie swojego klubu przed atakami kibicow inych druzyn...


      Kibicuje im nie od wczoraj i dlatego zawsze bronię Chelsea jeśli ktoś mówi bo Romek....

      i na pewno nie wiesz więcej chyba, że otworzysz strony wszelkiego typu o MU - skąd wiesz ile ja wiem o Chelsea???
      Ja przynajmniej nie obrażam np. MU na wszelkie sposoby bo dla mnie każda drużyna która gra w Premiership to jest b. dobry zespół i także możliwe jest to, że wiem więcej o MU niż ty ;)
      U66
      OFF

      Zagadra
      Lecimy od 0, start 13.01.2015 :E
    • PIontusddz napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.
      Dziecko nie osmieszaj sie, kazdy glupi moze sie tego dowiedziec (wykuc na pamiec). Liczy sie duch i serce oddane klubowi a przez 3 lata to ty mogles co najwyzej brudne majtki oddac :)


      zmień avek ;)
      nie pokazuje, że jesteś fanem MU ;)
      nie musi :) nie jestem fanatykiem i nie pokazuje na kazdym kroku ze kocham ManU :) Lubie Henry'ego za jego gre i technike :) Arsenalu nie lubie z wiadomyych wzgledow :) Ale Henry nie gra juz w kanonierach wiec o czym mowa ?


      to zmień avek, na ten, w którym Henry jest w koszulce Barcy ;)
    • PIontusddz napisał(a)
      vanKRASSek napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.


      tak bo pewnie jeszcze na OT pracuje, a Tobie pozwolili sobie wszrdzie pojsc :D Mozliwe ze byles na jakis meczach moze na wielu, ale nie pisz ze znasz stadion na wylot...
      Sorry pracjuje na Old Trafford ale nie na stadionie tylko w tej dzielnicy bo to jest nazwa dzielnicy a dopiero pozniej nazwali tak stadion :):)
      No moze przesadzilem ze na wylot, ale bylem na kilku meczach mam tam znajomego wiec znam stadion bardzo dobrze :) No moze tylko sektor VIP jest mi obcy ale zamierzam to zmienic :)


      nooo, powodzenia :D ja tez znam dobrze, jak ktos kto byk na paru meczach, i dla info dla tych co nie byli, to nie jest jak w polsce ze jest samo boisko , i pare drewnianych laweczek :D
    • PIontusddz napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      Moj ojciec pracuje w Anglii w Manchesterze wiec Old Trafford znam na wylot.
      Dziecko nie osmieszaj sie, kazdy glupi moze sie tego dowiedziec (wykuc na pamiec). Liczy sie duch i serce oddane klubowi a przez 3 lata to ty mogles co najwyzej brudne majtki oddac :)


      zmień avek ;)
      nie pokazuje, że jesteś fanem MU ;)
      nie musi :) nie jestem fanatykiem i nie pokazuje na kazdym kroku ze kocham ManU :) Lubie Henry'ego za jego gre i technike :) Arsenalu nie lubie z wiadomyych wzgledow :) Ale Henry nie gra juz w kanonierach wiec o czym mowa ?



      taa... wyskoczyl taki sie wozi po wątku o ktorym pewnie nie ma pojecia. Nawet po tym forum widac ze nie zabardzo interesujesz sie MU.. ja pisze tutaj od samego poczatku kiedy ten temat istnieje. Bo bardzo lubie dyskutaowac na ten temat... a ty? chyba sie dopiero obudziles, masz wiecej postów napisanych ode mnie a posty w tym wątku nie dasc za malo to jeszcze niedawno pisane... masakra...
    • wez sie opanuj dziecko ? dla ciebie posty oznaczaja milosc do klubu ? ile masz lat ? 14 ?
      Nie kloce sie tutaj bo wiele osob nie ma pojecia o czym mowi np. ty,
      udzielam sie na bardziej oficjalnych stronach jezeli chodzi o ManU. Slyszales o takim czyms jak DevilPage ? lol idz umyj plecy i idz spać juz pozno jest :)

      //EDIT: literówki

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PIontusddz ().

    • vanKRASSek napisał(a)
      ja to bym sie zamkna z tymi klotniami, bo to jest temat do pisania o milosci do tego klubu, a nie o wzajemniej nienawisci uzyszkodnikow forum...
      powiedz to wielkiemu fanowi od 3 lat <lol2> on nie rozumie co to jest milosc :) dla niego licza sie cyferki i ilosc wiadomosci :)
    • PIontusddz napisał(a)
      wez sie opanuj dziecko ? dla ciebie posty oznaczaja milosc do klubu ? ile masz lat ? 14 ?
      Nie kloce sie tutaj bo wiele osob nie ma pojecia o czym mowi np. ty,
      udzielam sie na bardziej oficjalnych stronach jezeli chodzi o ManU. Slyszales o takim czyms jak DevilPage ? lol idz umyj plecy i idz spać juz pozno jest :)

      //EDIT: literówki



      Naprawde żałosny jestes? wpadł jakis nepek, narobil szumu i mysli ze jest fajny... ja mam plecy czyste.. ty pewnie musisz je sobie myc szczotką drucianą bo brut ci nie zejdzie...

      Jesli chodzi o devil page to piszesz do jednego z bylych tlumaczy artykułów do tej stronki, teraz mam wlasna... jesli chodzi o posty to zawsze cos wskazują, chociazby to od kiedy dany gosc interseuje sie czyms.. U ciebie widac ze od niedawna wiesz co to jest Manchester United
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      wez sie opanuj dziecko ? dla ciebie posty oznaczaja milosc do klubu ? ile masz lat ? 14 ?
      Nie kloce sie tutaj bo wiele osob nie ma pojecia o czym mowi np. ty,
      udzielam sie na bardziej oficjalnych stronach jezeli chodzi o ManU. Slyszales o takim czyms jak DevilPage ? lol idz umyj plecy i idz spać juz pozno jest :)

      //EDIT: literówki



      Naprawde żałosny jestes? wpadł jakis nepek, narobil szumu i mysli ze jest fajny... ja mam plecy czyste.. ty pewnie musisz je sobie myc szczotką drucianą bo brut ci nie zejdzie...

      Jesli chodzi o devil page to piszesz do jednego z bylych tlumaczy artykułów do tej stronki, teraz mam wlasna... jesli chodzi o posty to zawsze cos wskazują, chociazby to od kiedy dany gosc interseuje sie czyms.. U ciebie widac ze od niedawna wiesz co to jest Manchester United
      No tak przepraszam :) Masz racje ja wiem co to jest Manchester od 25 lat a ty od 3 no tak co tutaj porownywac :) jestes super :) Oczka sie kleja ? idz juz sie moze poloz tylko nie zapomnij sie przytulic do misia :)
    • Flamzol napisał(a)
      Mam nadzieję, że skład MU jest bardziej zgrany niż kibice klubu bo jak nie to nie będzie z kim walczyć ;)

      I już spokój ;)


      nawet już kibice Chelsea nas uciszają :O właśnie spokój :)
    • Flamzol napisał(a)
      Mam nadzieję, że skład MU jest bardziej zgrany niż kibice klubu bo jak nie to nie będzie z kim walczyć ;)

      I już spokój ;)


      chelsa, nie wtracaj sie jak prawdziwi kibice sie kłócą :D i to nie jest twoj temat, czyli o chelsa, wiec

      ale racja, powinien byc spokoj i porzadek :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vanKRASSek ().

    • PIontusddz napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      PIontusddz napisał(a)
      wez sie opanuj dziecko ? dla ciebie posty oznaczaja milosc do klubu ? ile masz lat ? 14 ?
      Nie kloce sie tutaj bo wiele osob nie ma pojecia o czym mowi np. ty,
      udzielam sie na bardziej oficjalnych stronach jezeli chodzi o ManU. Slyszales o takim czyms jak DevilPage ? lol idz umyj plecy i idz spać juz pozno jest :)

      //EDIT: literówki



      Naprawde żałosny jestes? wpadł jakis nepek, narobil szumu i mysli ze jest fajny... ja mam plecy czyste.. ty pewnie musisz je sobie myc szczotką drucianą bo brut ci nie zejdzie...

      Jesli chodzi o devil page to piszesz do jednego z bylych tlumaczy artykułów do tej stronki, teraz mam wlasna... jesli chodzi o posty to zawsze cos wskazują, chociazby to od kiedy dany gosc interseuje sie czyms.. U ciebie widac ze od niedawna wiesz co to jest Manchester United
      No tak przepraszam :) Masz racje ja wiem co to jest Manchester od 25 lat a ty od 3 no tak co tutaj porownywac :) jestes super :) Oczka sie kleja ? idz juz sie moze poloz tylko nie zapomnij sie przytulic do misia :)



      i pewnie jeszcze w brzuchu matki czytałes magazyny sportowe a ojciec zakładał ci pieluchy z logiem MU... nie?


      Flamzol napisał(a)
      Mam nadzieję, że skład MU jest bardziej zgrany niż kibice klubu bo jak nie to nie będzie z kim walczyć ;)

      I już spokój ;)


      chelsa, nie wtracaj sie jak prawdziwi kibice sie kłócą :D i to nie jest twoj temat, czyli o chelsa, wiec


      Tego ****** nazywasz kibicem? on nawet nie wie na czym to polega

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Sidious-Naboo ().

    • vanKRASSek napisał(a)
      Flamzol napisał(a)
      Mam nadzieję, że skład MU jest bardziej zgrany niż kibice klubu bo jak nie to nie będzie z kim walczyć ;)

      I już spokój ;)


      chelsa, nie wtracaj sie jak prawdziwi kibice sie kłócą :D i to nie jest twoj temat, czyli o chelsa, wiec

      ale racja, powinien byc spokoj i porzadek :D


      naucz się pisać i uciekaj do tematu z R10 :D
      U66
      OFF

      Zagadra
      Lecimy od 0, start 13.01.2015 :E
    • PIontusddz napisał(a)
      Nie wiem, ty na pewno tego nie wiesz bo jestes za maly zeby to pojac. pozdrawiam i dobranoc WIELKI KIBICU OD 3 lat :)



      Taki z ciebie kozak? nawet nie podales daty urodzenia... zapewne sie wstydzisz bo za duzo lat nie masz? hmm 25 lat z MU.. to chyba w poprzednim wcieleniu...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Sidious-Naboo ().

    • PIontusddz napisał(a)
      hmm no nie wiem mi sie wydaje ze w tym ;) lat mam 35 i nie wstydze sie tego :) a dzieci na forum takie jak ty mysla ze sa cool i super ale to wam minie z wiekiem :) spokojnie :)


      w takim razie Twój ojciec musi mieć około 60 lat...
    • owszem ma, twoj tez kiedys bedzie mial co w tym dziwnego ? roboty nie ma fizycznej wiec nie wiem co w tym wiek przeszkadza ? wiem na czym polega kibicowanie w odroznieniu do ciebie ! ty nie wiesz bo myslisz ze jak sobie swoj pokoik ozdobisz i przeczytasz kilka ksiazek o Manu to bedziesz kozak i bedziesz wielkim fanem ! puuufff

      /proszę nie obrażać innych, nastepnym razem nie skończy się na upomnieniu...
      C.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PIontusddz ().

    • PIontusddz napisał(a)
      hmm no nie wiem mi sie wydaje ze w tym ;) lat mam 35 i nie wstydze sie tego :) a dzieci na forum takie jak ty mysla ze sa cool i super ale to wam minie z wiekiem :) spokojnie :)


      jak widac tobie nie minęło... moze poszedles z rozwojem w inna strona.. nie w ta co potrzeba...

      a ja mam 17 lat, pochodze z nieprawego łoża Ryana Giggsa i Victorii Beckham i mam przyrodnia siostre Stacey oraz wujka Davida... wierzysz mi???
      tak samo ja tobie...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Sidious-Naboo ().

    • PIontusddz napisał(a)
      owszem ma, twoj tez kiedys bedzie mial co w tym dziwnego ? roboty nie ma fizycznej wiec nie wiem co w tym wiek przeszkadza ? wiem na czym polega kibicowanie w odroznieniu do ciebie ! ty nie wiesz bo myslisz ze jak sobie swoj pokoik ozdobisz i przeczytasz kilka ksiazek o Manu to bedziesz kozak i bedziesz wielkim fanem ! jestes gownem a nie kibicem


      zgłoszone :O dostaniesz DUŻEGO bana 8)

      PS. w pokoju mam białe ściany =) i żadnej książki o MU nie czytałem :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JereManU ().

    • PIontusddz napisał(a)
      nie zalezy mi zebys mi wierzyl :D ja tobie na pewno nie uwierze szczegolnie jezeli chodzi o wiek za glupi jestes :p




      dobra.. mądry głupiem zawsze ustępuje... dlatego ja ustąpie..

      PIontusddz napisał(a)
      owszem ma, twoj tez kiedys bedzie mial co w tym dziwnego ? roboty nie ma fizycznej wiec nie wiem co w tym wiek przeszkadza ? wiem na czym polega kibicowanie w odroznieniu do ciebie ! ty nie wiesz bo myslisz ze jak sobie swoj pokoik ozdobisz i przeczytasz kilka ksiazek o Manu to bedziesz kozak i bedziesz wielkim fanem ! jestes gownem a nie kibicem



      miedzy innymi na tym polega ale nie tylko...


      zaraz wpadnie zielony koles i zrobi porządek.. strzez sie PIontusddz... zielony pan zawsze czuwa... nie znasz dnia ani godziny...


      hmmm.. to juz bedzie piąte ostrzezenie... prawdopodobnie banik stały..
      no to z głowy :D:D:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Sidious-Naboo ().