Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • JereManU napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.



      a ja sie nie zgadzam co do skladu... chelsea ma lepszy sklad od MU?? wolne żarty.. hehe


      też tak myślę... :irrit: ManUtd ma dużo lepszy skład :lol: od Chelsea...
      i MU na pewno zdobędzie znowu Mistrzostwo :P


      mówisz to bo jestes kibicem ManU.
      W Chelsea grają sami najlepsi piłkarze a w ManU co Ferdinand, Rooney i Ronaldo a reszta to co?? . . . no jeszcze Vidlić.

      A co do trenera to sie zgodze ze jest najlepszy bo jakby miał taki skład jak Barca czy Chelsea to by wszystko wygrał.
    • DZIKI napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.



      a ja sie nie zgadzam co do skladu... chelsea ma lepszy sklad od MU?? wolne żarty.. hehe


      też tak myślę... :irrit: ManUtd ma dużo lepszy skład :lol: od Chelsea...
      i MU na pewno zdobędzie znowu Mistrzostwo :P


      mówisz to bo jestes kibicem ManU.
      W Chelsea grają sami najlepsi piłkarze a w ManU co Ferdinand, Rooney i Ronaldo a reszta to co?? . . . no jeszcze Vidlić.

      A co do trenera to sie zgodze ze jest najlepszy bo jakby miał taki skład jak Barca czy Chelsea to by wszystko wygrał.



      to drużyna zdobywa mistrzostwo, nie pojedynczy zawodnicy, więc Manchester grał lepiej niż Chelsea ;] MU było najlepsze i trzeba to jasno sobie powiedzieć i wcale nie jest powiedziane, że nie będzie najlepsze i w tym roku ;] jak narazie na rynku transferowym rządzi Bayern(Jansen, Toni itd.) i MU(Tevez, Heargraves, Nani, Anderson), więc bardzo prawdopodobne, że zmiecie Chelsea.
    • PeKa napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.



      a ja sie nie zgadzam co do skladu... chelsea ma lepszy sklad od MU?? wolne żarty.. hehe


      też tak myślę... :irrit: ManUtd ma dużo lepszy skład :lol: od Chelsea...
      i MU na pewno zdobędzie znowu Mistrzostwo :P


      mówisz to bo jestes kibicem ManU.
      W Chelsea grają sami najlepsi piłkarze a w ManU co Ferdinand, Rooney i Ronaldo a reszta to co?? . . . no jeszcze Vidlić.

      A co do trenera to sie zgodze ze jest najlepszy bo jakby miał taki skład jak Barca czy Chelsea to by wszystko wygrał.



      to drużyna zdobywa mistrzostwo, nie pojedynczy zawodnicy, więc Manchester grał lepiej niż Chelsea ;] MU było najlepsze i trzeba to jasno sobie powiedzieć i wcale nie jest powiedziane, że nie będzie najlepsze i w tym roku ;] jak narazie na rynku transferowym rządzi Bayern(Jansen, Toni itd.) i MU(Tevez, Heargraves, Nani, Anderson), więc bardzo prawdopodobne, że zmiecie Chelsea.


      zgadzam się :D MU rozgromi Chelsea na w lidze :D
      a zapominasz o Scholesie, Giggsie, Van Der Sarze, itp....
      moim zdaniem są to świetni zawodnicy !!!
    • ejjj dziki... to popatrz na poprzedni sezon... Chelsea nie zmienila skladu do dzis a nie zostali mistrzami. Ma lepszy sklad a MU zostali mistrzami??? poza tym w MU jest duzo gwiazd takich jak wlasnie rooney, giggs , ronaldo, vad der sar i wiele innych. a patrzac dzis na wzmocnienia widac ze druzyna SAFa teoretycznie jest niedopokonania łączoc tych starych doswiadczonych pilkarzy z mlodymi obiecujacymi pilkarzami. a Chelsea co? ma dobry sklad, ale tez je**** trenera ktory uwaza ze potyczki slowne wszystko zalatwia....
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      ejjj dziki... to popatrz na poprzedni sezon... Chelsea nie zmienila skladu do dzis a nie zostali mistrzami. Ma lepszy sklad a MU zostali mistrzami??? poza tym w MU jest duzo gwiazd takich jak wlasnie rooney, giggs , ronaldo, vad der sar i wiele innych. a patrzac dzis na wzmocnienia widac ze druzyna SAFa teoretycznie jest niedopokonania łączoc tych starych doswiadczonych pilkarzy z mlodymi obiecujacymi pilkarzami. a Chelsea co? ma dobry sklad, ale tez je**** trenera ktory uwaza ze potyczki slowne wszystko zalatwia....


      zgadzam się z każdym słowem tej wypowiedzi :D:D:D
    • ja tam lubie tego trenera Chelsea zawsze powie wprost co myśli a nie czai sie jak inni. czasem trzeba przyznac ze przesadza ale widocznie tak musi być

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DZIKI ().

    • DZIKI napisał(a)
      ja tam lubie tego trenera Chelsea zawsze powie wprost co myśli a nie czai sie jak inni. czasem trzeba przyznac ze przesadza ale widocznie tak musi być



      tak musi być, dlatego Chelsea żadnego znaczącego trofeum nie zdobyła :D
    • PeKa napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      ja tam lubie tego trenera Chelsea zawsze powie wprost co myśli a nie czai sie jak inni. czasem trzeba przyznac ze przesadza ale widocznie tak musi być



      tak musi być, dlatego Chelsea żadnego znaczącego trofeum nie zdobyła :D


      i bardzo dobrze niech tak zostanie
    • DZIKI napisał(a)
      PeKa napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      ja tam lubie tego trenera Chelsea zawsze powie wprost co myśli a nie czai sie jak inni. czasem trzeba przyznac ze przesadza ale widocznie tak musi być



      tak musi być, dlatego Chelsea żadnego znaczącego trofeum nie zdobyła :D


      i bardzo dobrze niech tak zostanie


      nie no.. w konczu ma te 3 tytuly mistrza :P hehe


      a tak bedzie wygladac tabela pod koniec sezonu 2007/2008 :D:D:D





      mało tego... takie bedą wyniki z CFC i Arsenalem :D:D:D


      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Sidious-Naboo ().

    • RED DEVIL napisał(a)
      Zgadzam się w zupełności w następnym sezonie będzie królował MU:D chociaż te wyniki z Arsenalem i CFC to mało prawdopodobne gdyż będą jeszcze większe np: 10:0 =)



      hehe... to bylby HIT dopiero jakby naprawde tak MU zakonczyli sezon :D:D:D
      a jeszcze te wyniki mhhh.. miód malina :P heh
    • Wystarczyło by wygranie Ligi mistrzów,Premiership oraz pucharu Angil :D
      Trzy korony i gitarka tak jak za pamiętnych czasów =)





      300 post

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RED DEVIL ().

    • RED DEVIL napisał(a)
      Wystarczyło by wygranie Ligi mistrzów,Premiership oraz pucharu Angil :D
      Trzy korony i gitarka tak jak za pamiętnych czasów =)





      300 post


      tak jak w 1999 kiedy nikt nie mogl powstrzymac ManU przed zdobyciem trzech koron a finał LM z Bayernem jest zapamietany jako najlepszy final wszech czasow...
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      tak jak w 1999 kiedy nikt nie mogl powstrzymac ManU przed zdobyciem trzech koron a finał LM z Bayernem jest zapamietany jako najlepszy final wszech czasow...


      Tego sie nie zapomina... dwie bramki w doliczonym czasie [91min i 93min]!
      To był najpiekniejszy finał jaki oglądałem :)
      Miejmy nadzieje ze w tym sezonie Man.Utd wygra lige mistrzow :)
    • FLOOX napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      tak jak w 1999 kiedy nikt nie mogl powstrzymac ManU przed zdobyciem trzech koron a finał LM z Bayernem jest zapamietany jako najlepszy final wszech czasow...


      Tego sie nie zapomina... dwie bramki w doliczonym czasie [91min i 93min]!
      To był najpiekniejszy finał jaki oglądałem :)
      Miejmy nadzieje ze w tym sezonie Man.Utd wygra lige mistrzow :)


      tak...to był piękny finał...
      oby MU wygrał w tym sezonie LM...czekamy już 7 lat... a poza tym jak na taki utytułowany klub jak Manchester United tylko 2 Puchary Mistrzów to trochę mało...trzeba nadrobić zaległości w tym względzie :]
    • JereManU napisał(a)
      FLOOX napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      tak jak w 1999 kiedy nikt nie mogl powstrzymac ManU przed zdobyciem trzech koron a finał LM z Bayernem jest zapamietany jako najlepszy final wszech czasow...


      Tego sie nie zapomina... dwie bramki w doliczonym czasie [91min i 93min]!
      To był najpiekniejszy finał jaki oglądałem :)
      Miejmy nadzieje ze w tym sezonie Man.Utd wygra lige mistrzow :)


      tak...to był piękny finał...
      oby MU wygrał w tym sezonie LM...czekamy już 7 lat... a poza tym jak na taki utytułowany klub jak Manchester United tylko 2 Puchary Mistrzów to trochę mało...trzeba nadrobić zaległości w tym względzie :]



      jesli chodzi o trofea europejskie to fakt..mamy ich malo...

      ale jesli chodzi o trofea angielskie to nawet liverpool nie ma ich wiecej...
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      ejjj dziki... to popatrz na poprzedni sezon... Chelsea nie zmienila skladu do dzis a nie zostali mistrzami. Ma lepszy sklad a MU zostali mistrzami??? poza tym w MU jest duzo gwiazd takich jak wlasnie rooney, giggs , ronaldo, vad der sar i wiele innych. a patrzac dzis na wzmocnienia widac ze druzyna SAFa teoretycznie jest niedopokonania łączoc tych starych doswiadczonych pilkarzy z mlodymi obiecujacymi pilkarzami. a Chelsea co? ma dobry sklad, ale tez je**** trenera ktory uwaza ze potyczki slowne wszystko zalatwia....


      Dobrze gada piwa mu :D
      Dodam że fajnie by było zobaczyć jak piłkarze MU cieszą się ze zdobycia PM a jeszcze lepiej żeby potrójną koronę zdobyli.
      Z takim składem jaki teraz mają to może się udać.
      Glory, Glory Man United!!!
    • zdecydowanie, powinno się udać :P
      ale żeby chociaż PM i Mistrzostwo Anglii zdobyć... i w sumie też Puchar Anglii (ostatni w 2003 roku)...chociaż i Puchar Ligi Angielskiej by się przydał do muzeum xD :D:D:D
    • JereManU napisał(a)
      zdecydowanie, powinno się udać :P
      ale żeby chociaż PM i Mistrzostwo Anglii zdobyć... i w sumie też Puchar Anglii (ostatni w 2003 roku)...chociaż i Puchar Ligi Angielskiej by się przydał do muzeum xD :D:D:D



      w sumie to przydaly by sie wszystkie puchary jakie sa mozliwe do zdobycia... a juz niedlugo najblizszy puchar :D a raczej tarcza :D tarcza wspolnoty :D hehe
    • T H C napisał(a)
      mecz o tarcze wygraja w 100% tevez - rooney to dopiero bedzie atak:D


      miejmy nadzieję, że mocny...bo ja się obawiam czy razem pogodzą się na boisku...w końcu mają podobny styl gry...więc...czas pokaże...
    • T H C napisał(a)
      moze maja podobny slyl ale mysle ze sie zgraja zreszta ferguson o to zadba:D


      Ferguson wie co robi :D jakby nie byl pewny co do teveza to by go nie sprowadzal...

      a niby jak maja sie nie pogodzic??? pozabijaja sie na boisku? bedzie gut.. zobaczycie
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      T H C napisał(a)
      moze maja podobny slyl ale mysle ze sie zgraja zreszta ferguson o to zadba:D


      Ferguson wie co robi :D jakby nie byl pewny co do teveza to by go nie sprowadzal...

      a niby jak maja sie nie pogodzic??? pozabijaja sie na boisku? bedzie gut.. zobaczycie


      ZOBACZYMY... xD
    • no no ... w tym oknie transferowym MU rulezz :D nie dosc ze kupuja to jeszcze sprzedaja... i to nie byle sumka bo 5,5 mln


      Boss Sunderland, Roy Keane wygrał walkę o pomocnika "Czerwonych Diabłów" - Kierana Richardsona! Na odejście gracza szykowało się już od paru dni. Tym samym "Keano" wygrał batalię o gracza z takimi klubami, jak Manchester City czy Everton FC.
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      no no ... w tym oknie transferowym MU rulezz :D nie dosc ze kupuja to jeszcze sprzedaja... i to nie byle sumka bo 5,5 mln


      Boss Sunderland, Roy Keane wygrał walkę o pomocnika "Czerwonych Diabłów" - Kierana Richardsona! Na odejście gracza szykowało się już od paru dni. Tym samym "Keano" wygrał batalię o gracza z takimi klubami, jak Manchester City czy Everton FC.


      najważniejsze, że do Sunderlandu xD ... Keane dobrze go poprowadzi ... :D