Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      StekuU napisał(a)
      Właśnie ale dobrze byłoby by gdyby Van Der Sar skończył karierę bo Kuszczak się w tym sezonie już ograł w Premiership (parę udanych wystepów ManU) i teraz może już bronić w pierwszym składzie.
      No SAF już faktycznie kasy trochę wydał ale mi się zdaje że to jeszcze nie koniec i jeszcze jakiś hit transferowy będzie.


      van der sar jeszcze ze dwa sezony pewnie pobroni jesli bedzie w dobrej formie... co do hitu transferowego to juz raczej go nie bedzie, ferguson jedynie pokupuje kilku mlodych zdolnych pilkarzy zeby mogli rozwinac sie w skladzie mlodym MU :D


      zgadzam się...Van Der Sar jeszcze pobroni trochę :P

      EDIT : 900 post :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JereManU ().

    • JereManU napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      StekuU napisał(a)
      Właśnie ale dobrze byłoby by gdyby Van Der Sar skończył karierę bo Kuszczak się w tym sezonie już ograł w Premiership (parę udanych wystepów ManU) i teraz może już bronić w pierwszym składzie.
      No SAF już faktycznie kasy trochę wydał ale mi się zdaje że to jeszcze nie koniec i jeszcze jakiś hit transferowy będzie.


      van der sar jeszcze ze dwa sezony pewnie pobroni jesli bedzie w dobrej formie... co do hitu transferowego to juz raczej go nie bedzie, ferguson jedynie pokupuje kilku mlodych zdolnych pilkarzy zeby mogli rozwinac sie w skladzie mlodym MU :D


      zgadzam się...Van Der Sar jeszcze pobroni trochę :P

      EDIT : 900 post :D


      no w takim tempie to moze przegonilmu Real z tymi postami :D:D:D
    • noi mamy nowa wiadmosc :D

      Zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów, drużyna AC Milan jest gotowa, by złożyć ofertę za młodego piłkarza Man United, Giuseppe Rossiego.


      i niech go lepiej wezma, im mniej wlochow w skladzie tym lepiej :D

      oni tylko psuja cala atmosfere :?
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      noi mamy nowa wiadmosc :D

      Zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów, drużyna AC Milan jest gotowa, by złożyć ofertę za młodego piłkarza Man United, Giuseppe Rossiego.


      i niech go lepiej wezma, im mniej wlochow w skladzie tym lepiej :D

      oni tylko psuja cala atmosfere :?


      hmmm...ciekawa nowina... :D
      ale jeżeli chcą go kupić to niech zapłacą przynajmniej przyzwoicie :P
      bo Rossi to DROGI talent :D:D:D
    • skonczylo sie kupowanie zaczęlo sie sprzedawanie :D:D:D

      oby przeszedl do tego milanu bo to jedyny wloch w skladzie MU i raczej nie jest mile widziany na Old Trafford bo caly czas SAF go wypożycza...
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      skonczylo sie kupowanie zaczęlo sie sprzedawanie :D:D:D

      oby przeszedl do tego milanu bo to jedyny wloch w skladzie MU i raczej nie jest mile widziany na Old Trafford bo caly czas SAF go wypożycza...


      taaak...
      Włoch wśród Anglików nie czuje się pewnie zbyt dobrze... :D:D:D
    • Konrad_u17 napisał(a)
      Słyszałem ze na devilpage.pl wybuchł bunt :)
      Redaktorzy itd poodchodzili tworząc jednocześnie tworząc coś nowego: redlog.pl
      Słyuszałem ze cały czas trwają pracę nad polepszeniem serwisu.
      Wszystkich serdecznie zapraszam ;)


      hmmm...
      ciekawy ten nowy serwis WWW poświęcony MU...
      obszerne artykuły :P szczególnie ten dotyczący Giggs'a...
    • i tak najlepszy jest oficjalny angielski serwis manutd.com

      tak jest wszystko na bierzaco i po angielsku, ale angielski to nie problem bo wystarczy wrzucic do tlumacza internetowego i looz :D wszystko sie rozumie... a z polskich serwisow to preferuje manutd.pl :P bo wszystkie teksty biora z tej angielskiej strony, i to 10 razy szybciej sie ukazuja niz na innych serwisach :D:D:D
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      i tak najlepszy jest oficjalny angielski serwis manutd.com

      tak jest wszystko na bierzaco i po angielsku, ale angielski to nie problem bo wystarczy wrzucic do tlumacza internetowego i looz :D wszystko sie rozumie... a z polskich serwisow to preferuje manutd.pl :P bo wszystkie teksty biora z tej angielskiej strony, i to 10 razy szybciej sie ukazuja niz na innych serwisach :D:D:D


      tak...
      ja także często zaglądam na manuserwis.com :D:D:D
      a manutd.com jest świetny nawet po angielsku wiele się rozumie...poza tym fajny jest podgląd stadionu 3D :D:D:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JereManU ().

    • JereManU napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      i tak najlepszy jest oficjalny angielski serwis manutd.com

      tak jest wszystko na bierzaco i po angielsku, ale angielski to nie problem bo wystarczy wrzucic do tlumacza internetowego i looz :D wszystko sie rozumie... a z polskich serwisow to preferuje manutd.pl :P bo wszystkie teksty biora z tej angielskiej strony, i to 10 razy szybciej sie ukazuja niz na innych serwisach :D:D:D


      tak...
      ja także często zaglądam na manuserwis.com :D:D:D
      a manutd.com jest świetny nawet po angielsku wiele się rozumie...poza tym fajny jest podgląd stadionu 3D :D:D:D


      no ta virtualna podróz po old trafford jest super... bo we flashu wszystko jest fajne :D:D:D
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      JereManU napisał(a)
      Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      i tak najlepszy jest oficjalny angielski serwis manutd.com

      tak jest wszystko na bierzaco i po angielsku, ale angielski to nie problem bo wystarczy wrzucic do tlumacza internetowego i looz :D wszystko sie rozumie... a z polskich serwisow to preferuje manutd.pl :P bo wszystkie teksty biora z tej angielskiej strony, i to 10 razy szybciej sie ukazuja niz na innych serwisach :D:D:D


      tak...
      ja także często zaglądam na manuserwis.com :D:D:D
      a manutd.com jest świetny nawet po angielsku wiele się rozumie...poza tym fajny jest podgląd stadionu 3D :D:D:D


      no ta virtualna podróz po old trafford jest super... bo we flashu wszystko jest fajne :D:D:D


      zgadzam się :P
    • wogole duzo elementow flasha ma ta stronka... wlasnie sie dowiedzialem ze tej stronki ze negocjacje co do kontraktu teveza zostaly zamkniete :D szanowne powitanie panie Carlosie w Teatrze Marzeń :D
    • No, to jak Tevez w ManU, to panowie nie mamy wątpliwości, kto zostaje mistrzem i wicemistrzem na koniec przyszłego sezonu(czytaj odpowiednio... mistrz- ManU v-ce-Liverpool) :D:D:P
    • PeKa napisał(a)
      No, to jak Tevez w ManU, to panowie nie mamy wątpliwości, kto zostaje mistrzem i wicemistrzem na koniec przyszłego sezonu(czytaj odpowiednio... mistrz- ManU v-ce-Liverpool) :D:D:P


      niech mistrzem będzie i Fulham, tylko nie Chelsea X( X( X(
    • Marek1502 napisał(a)
      Jak dla mnie do Chelsea najbardziej zasługują na mistrzostwo.

      Do boju Chelsea!!!!!!




      hehe.. no to mnie rozbawiles.. a niby czym tak sibie na nie zasluzyla???
    • Mieli najlepszego strzelca w tym sezonie, a nie wygrali mistrzostwa bo mieli pecha, ale mogę się założyć, że w następnym sezonie wygrają. Man jest tylko o jeden kroczek przed nimi.
    • Marek1502 napisał(a)
      Mieli najlepszego strzelca w tym sezonie, a nie wygrali mistrzostwa bo mieli pecha, ale mogę się założyć, że w następnym sezonie wygrają.


      faktycznie... nie ma co.. mieli pecha jak nic... ze tracili pkt na remisach z bezsensownymi klubami to faktycznie trzeba miec pecha, albo byc poprostu gorszym.

      Marek1502 napisał(a)
      Man jest tylko o jeden kroczek przed nimi.


      Kroczek?! czlowieku, puki co to 13 kroczkow!! zobacz sobie ile MU ma tytułów Misrza a ile Chelsea. Nie liczac innych trofeów.
    • Marek1502 napisał(a)
      Dobra poddaję się masz racje, ale i tak nie podoba mi się styl gry Man-u



      a jeszcze po takich wzmocnieniach to MU bedzie bardzo groźne nie tylko w Anglii ale w calej Europie.

      tylko dziwie sie ze Murinho nie robi zadnych transferów :? , czyzby sie zmienił, czy tez moze Roman nie dal mu zbyt pokaznego budzetu :P a moze czeka na zimowe okno transferowe :D:D:D poczekamy zobaczymy
    • JereManU napisał(a)
      Marek1502 napisał(a)
      Podaję się masz racje, ale i tak nie podoba mi się styl gry MaN-u


      a mi się nie podoba styl gry Chelsea :P


      a mi sie nie podoba chelsea pod kazdym względem :D
    • to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez DZIKI ().

    • DZIKI napisał(a)
      to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.


      nie zgadzam się... :D
      Sir Alex Ferguson JEST najlepszym trenerem na świecie :P:P:P
    • DZIKI napisał(a)
      to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.



      a ja sie nie zgadzam co do skladu... chelsea ma lepszy sklad od MU?? wolne żarty.. hehe
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      DZIKI napisał(a)
      to lige wygra Liverpool i będzie spokój, a tak naprawdę to myślę że albo Chelsea albo ManU wygra. Chociaż bardziej lubie ManU to większe szanse ma Chelsea mają lepszy skład ale znowu ManU ma chyba najlepszego trenera na świecie.



      a ja sie nie zgadzam co do skladu... chelsea ma lepszy sklad od MU?? wolne żarty.. hehe


      też tak myślę... :irrit: ManUtd ma dużo lepszy skład :lol: od Chelsea...
      i MU na pewno zdobędzie znowu Mistrzostwo :P