Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Szczerze to od kilku lat MU nic nie osiagnol,a polityka kadrowa ma do bani,a jezeli ktos uwaza C.Ronaldo za bardzo dobrego pilkarza to sie na pilce nie zna,bo to mieczak,beksa i kiepski aktor,a dotego ma klapki na oczach.
      Jest tylko jeden prawdziwy RONALDO ten z Brazylii :D
    • sebas1 napisał(a)
      Szczerze to od kilku lat MU nic nie osiagnol,a polityka kadrowa ma do bani,a jezeli ktos uwaza C.Ronaldo za bardzo dobrego pilkarza to sie na pilce nie zna,bo to mieczak,beksa i kiepski aktor,a dotego ma klapki na oczach.
      Jest tylko jeden prawdziwy RONALDO ten z Brazylii :D



      dlaczego C.Ronaldo nie rozumiem :rolleyes:. Mnie się jego styl gry podoba; nie mam nic do niego, on jest jeszcze młody i zobaczysz, że osiągnie dużo więcej w przyszłości.
    • sebas1 napisał(a)
      Szczerze to od kilku lat MU nic nie osiagnol,a polityka kadrowa ma do bani,a jezeli ktos uwaza C.Ronaldo za bardzo dobrego pilkarza to sie na pilce nie zna,bo to mieczak,beksa i kiepski aktor,a dotego ma klapki na oczach.
      Jest tylko jeden prawdziwy RONALDO ten z Brazylii :D


      MU od kilku lat nie opuszcza czołówki ligowej a to jest najwieksze osiągniecie które marzy sie wielu klubom... trzymac sie tak długo na pozycji to też trzeba potrafić... Jesli klub zajmuje nie pierwsze ale 2 lub3 miejsce to tez jest ogromne osiągniecie, a szczególnie w lidze angileskiej która jest na bardzo wysokim poziomie... a co do ronaldo z brazyli to szkoda słów na niego....dobry był 4 lata temu a C.Ronaldo jest dobry teraz!
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      sebas1 napisał(a)
      Szczerze to od kilku lat MU nic nie osiagnol,a polityka kadrowa ma do bani,a jezeli ktos uwaza C.Ronaldo za bardzo dobrego pilkarza to sie na pilce nie zna,bo to mieczak,beksa i kiepski aktor,a dotego ma klapki na oczach.
      Jest tylko jeden prawdziwy RONALDO ten z Brazylii :D


      MU od kilku lat nie opuszcza czołówki ligowej a to jest najwieksze osiągniecie które marzy sie wielu klubom... trzymac sie tak długo na pozycji to też trzeba potrafić... Jesli klub zajmuje nie pierwsze ale 2 lub3 miejsce to tez jest ogromne osiągniecie, a szczególnie w lidze angileskiej która jest na bardzo wysokim poziomie... a co do ronaldo z brazyli to szkoda słów na niego....dobry był 4 lata temu a C.Ronaldo jest dobry teraz!


      Dla takiego klubu z tradycjami jak MU bycie w czolowce ligowej nie jest sukcesem,policz sobie ile jest takich klubow w najlepszych ligach swiata(hiszpanska,angielska,wloska) ,ktore od lat trzymaja sie czolowki,a mimo to w ciagu kilku ostatnich lat osiagnely jakis sukces..... a co zrobil MU....zyje tradycjami......i wegetuje 8o
      Co do C.Ronaldo,to ogladam lige angielska i wiem jak ta ciapa gra,nawet Bekcham jest twardszy od niego,a to juz swiadectwo o jego przecientniactwie :D ,wystarczy jakis lepszy obronca,2,3 ,,uswiadamiajace faule" i C.R gasnie. Na razie to on saba nic nie prezentuje,a do prawdziwego Ronaldo(nawet bez formy) sie nie umywa :P
    • Cristiano Ronaldo nie lubię ale Barcelony jeszcze bardziej. Za jakieś pół godziny Manchester gra z Benfiką. Ciekawe czy wygrają. Trzeba sobie przygotować miejsce przed TV. :D
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      Dobrze grają... jak narazie MU wychodzi z grupy :D jest 1:1 z Benyficą ale mam nadzieje ze na tym sie nie zakonczy i wygramy ten mecz:D

      Wygrywamy i to w pieknym stylu Vikic Giggs Saha :D:D Brawo ManU
    • Pumkas napisał(a)
      Noo ii kolejny mecz i kolejne 3 pkt i to jeszcze z Benfica gdzie sezon temu dostali w dwuch meczach to juz chyba swiadczy o czyms :D :D

      osobiscie nie widzialem meczu ale napewno zagrali dobrze juz nie wspomne o niesamowitym ostatnio Lousie Saha :) 8)

      OBY DALEJ TAK DIABELKI


      Dosc dlugo utrzymywalo sie 1:1 a Manchester ciagle cisnal na Benfice ;) No i wpadly 2 bramy :P :D
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      nie kto był lepszy tylko kto miał fuksa... przy wyniku jednobramkowym wlasnie fuks sie liczy...


      Jaki fuks ? MU stracił na koniec gola z własnej głupoty gdyby nie Kuszczak było by więcej ... obronił karnego w debiucie 8)

      Lubie MU ale cieszyłem sie ze przegrali z Celtami bo wkońcu kto stał na budzie 8)
    • oj tam Celtic to byl wpyadek przy pracy :P
      kazdemu sie moze zdarzyc ;(
      ale Benfica to juz byla fajna jazda :D
      po prostu jak dla mnie to oni nie istnieli :rolleyes:
      mieli jeden strzal i tyle z ich gry 8)
      ManU idzie po po zwyciestwo w LM i juz :D
    • barteczeq napisał(a)
      oj tam Celtic to byl wpyadek przy pracy :P
      kazdemu sie moze zdarzyc ;(
      ale Benfica to juz byla fajna jazda :D
      po prostu jak dla mnie to oni nie istnieli :rolleyes:
      mieli jeden strzal i tyle z ich gry 8)
      ManU idzie po po zwyciestwo w LM i juz :D


      Wypadkiem przy pracy był także mecz z FC Kopenhagą ;)