Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • misiul000 napisał(a)
      Ja lubie ich tylko dlatego że gra u nich Kuszczak!!
      Jak i za Cantone!! :)
      Życze temu klubowi jak najlepjej :P
      Pozdrawiam!!


      Ja ich też lubie ale że tam kuszczak gra to nie wiem czy tak dobrze. Zwalił se chłopak kariere ale może to był tylko przypadek
    • SirKami napisał(a)
      misiul000 napisał(a)
      Ja lubie ich tylko dlatego że gra u nich Kuszczak!!
      Jak i za Cantone!! :)
      Życze temu klubowi jak najlepjej :P
      Pozdrawiam!!


      Ja ich też lubie ale że tam kuszczak gra to nie wiem czy tak dobrze. Zwalił se chłopak kariere ale może to był tylko przypadek


      ze co ??? bronił fenomenalnie wrecz powiem na nie obecnosc PETERA :D:D
    • mój ulubionyy klub od kołyski:P
      tylko ich polityka prowadzenia klubu i transferów to tragedia X(
      ale co zrobić... ;(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez eooo ().

    • PIXMA napisał(a)
      Gtx Turbo napisał(a)
      czemu? zakup C.Ronaldo byl dobrym zakupem.

      Dla tego ze jest świetnym pomocnikiem i warto było
      go kupić:) bardzo celny zakup!! chciał bym zeby MU wygralo
      LM


      przeciez napisalem ze to jest dobry zakup:) zle to zrozumiales jakbys przeczytal wczesnijesz post to bys zobaczyl:)
    • martti napisał(a)
      bardzo lubie MU i mam nadzieje ze w tym roku beda lepsi od tej calej Chelsea


      Zapewne tak widać nawet poczynania MU w lidze
      Chelsea jest przereklamowana prawda ma świetnych
      zawodników ale to jush nie jest to Mu jest jednym z
      najlepszych zespołów Ligi Angielskiej!!
    • PIXMA napisał(a)
      martti napisał(a)
      bardzo lubie MU i mam nadzieje ze w tym roku beda lepsi od tej calej Chelsea


      Zapewne tak widać nawet poczynania MU w lidze
      Chelsea jest przereklamowana prawda ma świetnych
      zawodników ale to jush nie jest to Mu jest jednym z
      najlepszych zespołów Ligi Angielskiej!!



      cp dp chelsea poprostu gosc kupil sobie zabawke i go to cieszy ma super zawodnikow ale jak widac to nie wystarcza aby odnosic wieksze sukcesy jak wygrana w LM
    • Gtx Turbo napisał(a)
      a tak ogolnie to uwazacie ze kupno kuszczaka to dobry transfer czy nie? dla klubu vo dla n s polakow napewno


      Tak bardzo dobry bo Van Der Sar idzie na Emeryturke i
      kuszczak bendzie grać i dlatego go kupił Ferguson
      narescie, Miło widzeć Polaka w dobrym Klubie:D
    • ooo nie wiedzialem ze idzie na emeryture... dzieki za informacje:) ja uwazam ze jeszcze moglby kupic jakiegos polaka. np. Jelenia. bo gra bardzo dobrze mi sie zdaje ze teraz jest najlepszym pomocnikiem polskiej druzyny i pilkarzem
    • Gtx Turbo napisał(a)
      ooo nie wiedzialem ze idzie na emeryture... dzieki za informacje:) ja uwazam ze jeszcze moglby kupic jakiegos polaka. np. Jelenia. bo gra bardzo dobrze mi sie zdaje ze teraz jest najlepszym pomocnikiem polskiej druzyny i pilkarzem


      hummm z tego co wie to MU ma lepszych Pomocników,Napastników nisz
      Jeleń ale jest dobrym piłkarze chciał bym widzieć w MU Przemysław Kaźmierczak
      I Grzelaka nie zaskodziło by ale nasi piłkarze w Polskiej Lidze prezentują
      niski poziom gry!! ci lepsi wybyli z Polski!
    • Gtx Turbo napisał(a)
      a tak ogolnie to uwazacie ze kupno kuszczaka to dobry transfer czy nie? dla klubu vo dla n s polakow napewno


      moim zdaniem to dobre posuniecie ze strony Fergusona, poniewaz Van der Sar przechodzi niebawem na emeryturke :), jednakze czas pokaze jak sie bedzie Polak spisywal :) Miejmy nadzieje ze doskonale i bedzie godnym nastepca w Polsce, Dudka, w MU- Schmeichel'a =)
    • PIXMA napisał(a)
      Gtx Turbo napisał(a)
      ooo nie wiedzialem ze idzie na emeryture... dzieki za informacje:) ja uwazam ze jeszcze moglby kupic jakiegos polaka. np. Jelenia. bo gra bardzo dobrze mi sie zdaje ze teraz jest najlepszym pomocnikiem polskiej druzyny i pilkarzem


      hummm z tego co wie to MU ma lepszych Pomocników,Napastników nisz
      Jeleń ale jest dobrym piłkarze chciał bym widzieć w MU Przemysław Kaźmierczak
      I Grzelaka nie zaskodziło by ale nasi piłkarze w Polskiej Lidze prezentują
      niski poziom gry!! ci lepsi wybyli z Polski!


      Ale ja nie mowilem ze Jeleń byl by najlepzym pomocnikiem w MU tylko ze Jeleń wedlug mnie ejst teraz najlepszym pomocnikiem Reprezentacji Polski.
    • Gtx Turbo napisał(a)
      PIXMA napisał(a)
      Gtx Turbo napisał(a)
      ooo nie wiedzialem ze idzie na emeryture... dzieki za informacje:) ja uwazam ze jeszcze moglby kupic jakiegos polaka. np. Jelenia. bo gra bardzo dobrze mi sie zdaje ze teraz jest najlepszym pomocnikiem polskiej druzyny i pilkarzem


      hummm z tego co wie to MU ma lepszych Pomocników,Napastników nisz
      Jeleń ale jest dobrym piłkarze chciał bym widzieć w MU Przemysław Kaźmierczak
      I Grzelaka nie zaskodziło by ale nasi piłkarze w Polskiej Lidze prezentują
      niski poziom gry!! ci lepsi wybyli z Polski!


      Ale ja nie mowilem ze Jeleń byl by najlepzym pomocnikiem w MU tylko ze Jeleń wedlug mnie ejst teraz najlepszym pomocnikiem Reprezentacji Polski.


      Tak zgodze się z tobą tylko szkoda ze musi siedzieć tu poprostu marnuje się
      Jesli miał by mozliwość wyjechania zapewne by to zrobił,ale mysle
      ze za jakiś czas ktoś doceni Jeleńia i bendzie grac w dobrym klubie:):)
    • PIXMA napisał(a)
      Gtx Turbo napisał(a)
      PIXMA napisał(a)
      Gtx Turbo napisał(a)
      ooo nie wiedzialem ze idzie na emeryture... dzieki za informacje:) ja uwazam ze jeszcze moglby kupic jakiegos polaka. np. Jelenia. bo gra bardzo dobrze mi sie zdaje ze teraz jest najlepszym pomocnikiem polskiej druzyny i pilkarzem


      hummm z tego co wie to MU ma lepszych Pomocników,Napastników nisz
      Jeleń ale jest dobrym piłkarze chciał bym widzieć w MU Przemysław Kaźmierczak
      I Grzelaka nie zaskodziło by ale nasi piłkarze w Polskiej Lidze prezentują
      niski poziom gry!! ci lepsi wybyli z Polski!


      Ale ja nie mowilem ze Jeleń byl by najlepzym pomocnikiem w MU tylko ze Jeleń wedlug mnie ejst teraz najlepszym pomocnikiem Reprezentacji Polski.


      Tak zgodze się z tobą tylko szkoda ze musi siedzieć tu poprostu marnuje się
      Jesli miał by mozliwość wyjechania zapewne by to zrobił,ale mysle
      ze za jakiś czas ktoś doceni Jeleńia i bendzie grac w dobrym klubie:):)


      Nie zoriantowany jestes:) Jeleń juz gra za granica :)
    • uwielbiam MU. życzę im jak największych sukcesów, bo stać ich na to. bardzo bym chciał by odnieśli sukces w LM, ale będzie bardzo trudno, lecz dla chcącego nic trudnego.
    • MU to niezly klub... W Premier League odskoczyli na 3 pkt Chelsea co mnie denerwuje ale nic sie nie bierze z niczego... Graja w tym sezonie dobrze i stad sie to wzielo... Mysle jednak ze Chelsea nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa :D
    • MU musi wygrać w tym roku Premier League. A dlaczego wolisz bardziej liverpool. Ja nie przepadam za nimi. Zaskoczyl mnie ich sukces w LM. Odniesli go, a dlaczego w przyszlych rozgrywkach nie potrafili nawet wyjsc z grupy.