Kasia321

    • GA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ksionc napisał(a):

      Witam.

      Czy nie faktem jest ze powinnismy czerpac z tego co przezylismy ze z przeszlosci powinnismy wyciagac wnioski dzieki czemu unikniemy pomyłek w przyszłosci?
      Czy zycie tu i teraz nie ogranicza horyzontów?
      czemu uwazasz ze przyszłosc nie nadejdzie?
      Czy uwazas ze nie warto planowac blizszej i dalszej przyszłosci i wyznaczac cele do których sie dazy?
      Dlaczego ilosc interpunkcji ma byc wskaznikiem okreslajacym stabilnosc osobowosci?? czy nie jest to tylko wyraz expresywnosci denego osobnika???

      Pozdro :P


      Oczywiście, to prawda. W cytacie zaś chodzi o to, żeby nie rozpamiętywać swoich błędów bez końca, gdyż sprawi to, że przestaniemy dostrzegać i cieszyć z tego co się wokół nas dzieje.
      Nadejdzie, tylko nie zawsze taka jakiej oczekujemy. Ten kawałek również nieco inaczej rozumiem niż Ty. Nie należy zatracać się bez pamięci w marzeniach, które są nie do spełnienia, oczywiście, warto marzyć, ale są granice, jak zresztą we wszystkim.
      Wyznaczać cele warto, tylko, żeby były zgodne z tym co możemy osiągnąć, zgodne z naszymi siłami.

      A co do wykrzykników. To nie do końca tak, na pewno świadczy o tym, że osoba nie do końca panuje nad tym co piszę.
      Jest to zauważalne u sporej części graczy odwołujących się i bywa bardzo irytujące ;)

      Rozpruwacz1987 napisał(a):

      Gdzie Twój kotek z avataru ?


      Jakoś przepadł, nie chciało mi się zmieniać, jak tylko odnajdę na dysku, obiecuję, że zmienię.

      aaylasecura napisał(a):

      przypominam pytanie na ktore nie dalas odpowiedzi jakie to sa trudne decyzje ktore podemujesz??


      Wybacz, ale z Tobą dyskutować nie mam zamiaru, szczególnie w moim temacie.
    • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 1017 dni temu.


      Ojej.

      Pytania mogły się nieco zdezaktualizować i mogłam stracić nieco kontekst. Ale spróbujmy.

      Marcepan napisał(a):

      Podbijam ponownie, to już chyba tradycja :P

      Od czego zależy, że do jednych mówimy po nicku a do innych po imieniu? :> Myślę, że to może być kwestia relacji. Może dystansu, jaki staramy się zachować. Odpowiedzi tutaj może być wiele. Wcale nie nadużywam słowa "może".
      Gdybyś mogła zadać mi tylko jedno pytanie, o co byś mnie spytała? I później dziwicie się, że nie odpowiadam prawie trzy lata :P
      Po czym można poznać, że komuś na kimś zależy? :P Nie powinno być z tym trudności, nie powinno to stanowić wyzwania. Jeśli komuś na kimś zależy, należy po prostu to okazywać, tak, aby druga osoba nie musiała się domyślać.
      Co najbardziej cenisz u innych ludzi? Zdecydowanie szczerość.

      :P


      Uff. Chyba aż tak nie wyszłam z wprawy.


      psotka napisał(a):




      To wcale nie są odpowiedzi :P Musiały wystarczyć :P

      Co by Ci tu na spamować...
      Jako, ze święta blisko to może coś związanego ze świętami :)
      Lubisz Boże Narodzenie? Jeszcze kilka lat temu bym Ci odpowiedziała, że uwielbiam. Z czasem to przeminęło.
      Ulubiona potrawa Wigilijna? Pierogi, takiej własnej roboty. Z kapustą i grzybami.
      Najbardziej pożądany/nie pożądany prezent jaki dostałaś? Komputer/komputer.
      Choinka żywa czy sztuczna? Żywa.
      Łatwe pytanka, bo tak na szybko ;P


      Maaaała! :*

      Gootek napisał(a):

      Włosy rozpuszczone czy spięte ? Kiedyś tylko rozpuszczone. Teraz to po prostu kwestia wygody.
      Najlepsze Twoje wspomnienie ? ... jest związane z osobami mi bliskimi. Nie ma tego najlepszego. Jest ich trochę.
      Ulubiona cześć dnia ? Wieczór, kiedy to brak już jakichkolwiek obowiązków i można się zrelaksować.
      Zima czy Lato ? Lato. Jestem ciepłolubna.
      Lubisz mnie ? Z natury jestem pozytywnie nastawiona do ludzi :>

      Pozdrawiam :*


      Pozdrawiam również ;)

      Anima Libera napisał(a):

      byłaś w Centrum Kopernik? Nie miałam okazji. Byłam za to w Młynie Wiedzy. Toruńska odpowiedź ;) Bardzo interesująca przygoda.
      lubisz oglądać gwiazdy? Lubię, choć kompletnie się na nich nie znam.
      kolacja w Paryżu? czy w Rzymie? W żadnym z tych miejsc nie miałam okazji być, ale z pewnością Paryż.
      jaki wolała byś prezent? diamenty? czy szmaragdy? Bez znaczenia. Myślę, że u mnie to bardziej kwestia tego jak zostały oprawione.
      co lepsze bransoletka czy kolczyki? Nie noszę bransoletek. Zdecydowanie kolczyki.
      grałaś kiedyś w piłkę nożna? Zdarzało mi się w młodości. Podobno miałam niezłego cela ;)



      Koniec. Postaram się tu zaglądać.. raz na trzy lata :P
    • Czemu pomarańczowa strona mocy?
      Ulubiony kolor?
      Jesteś leniwa czy pracowita?
      Ulubiony styl gry w Ogame?
      Ulubiona książka?
      Ulubiony film?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Lubisz być męczona przez GO?
      Książka czy film?
      Ebook czy papierowa książka?
      Oddasz swoje rogi?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Ło to Kasia jeszcze się bawi w team'ie :D


      Ostatnia aktywność autorki w temacie była ~3 lata temu, z tego powodu temat zostaje zamknięty. W przypadku chęci aby udzielić odpowiedzi na zaległe pytania, proszę o informację i temat zostanie otwarty.
      /Superman
      01.03.2018r.
      OGame'owa emerytura
      _________________________
      *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
      *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
      *Art do odwołania*
      *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*