Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ten temat nie ma już racji bytu. Populacja jest straasznie przekłamana. Np. na U1 jest masa kont które powinny być skasowane :D Konta z 0p jest ponad 6,5k !! Na innych uniach skala jest mniejsza, ale łącznie da to dużą liczbę 8-)
    A czy to bug, czy sztucznie podtrzymywane przez Niemców to każdy ma swoją teorię :D
  • Ariel Szary napisał(a)
    Ex3me wyslalem Ci pw, sprawdz swoja skrzynke


    tak Was troszke podenerwuje <;

    Uni 64

    Kont łącznie: 13.536



    po miesiącu będzie 10 k z czego 5 k aktywnych później będzie się robić tak jak na reszcie uni to tylko kwestia czasu ^^

    a Uni 4 tak wygląda 2.267 kont
    1punkt - 1372 miejsce
    5K punktów - 1032 miejsce
    100K punktów - 802 miejsce

    ogólnie jest tragedia :E
  • dosłownie umieramy...
    grałem na uni 29 ale z 3k graczy nie będę grał......
    na 61 zostanę już-jest narazie to 7k prawie, a było 10k jak zaczynałem....
    ciekawe jak bedzie na 64......
  • Na u61 sytuacja nie jest, az tak zla:
    Graczy ogolnie: 6323
    >= 1 pkt. - 5525 graczy
    >= 100 pkt. - 5105 graczy
    >= 1000 pkt - 4542 graczy
    >= 10000 pkt. - 2645 graczy
    >= 100000 pkt. - 940 graczy
  • a może GO pokasowali by konta np nieaktywne tydzień i dłużej te co mają 0 pkt bo wiadomo że tam nikt nie będzie już grał aby galaktykę takie coś obrzydza. Taka mała dygresja z mojej strony
  • Najmniejsza liczba graczy ....1.903[/color] UNI 21
    faktyczna liczba graczy 1392 (zaczyna się punktacja )
    top 1000 punktacja 6k
    top 500 punktacja 500k
    top 300 punktacja 2kk
    top 100 od 4,5kk
  • Dante. napisał(a)
    Mam pytanie ??

    Co GO zamierzają zrobić z Unieversami na których liczba graczy gwałtownie spada w dół . Na UN 21 jest tylko 1877 graczy to jest SZOK !!

    GO nie mają w tej sprawie nic do gadania. Wszytko zależy od GF.

    U44
    Liczba graczy: 4.889
    1 pkt: 4.186
    5k pkt: 1.328
    100k pkt: 626
  • Bubers napisał(a)
    a może GO pokasowali by konta np nieaktywne tydzień i dłużej te co mają 0 pkt bo wiadomo że tam nikt nie będzie już grał aby galaktykę takie coś obrzydza. Taka mała dygresja z mojej strony


    GO nie maja mozliwosci kasowania kont graczy, jesli konto wyladuje na banie wtedy kasuje sie automatycznie. Natomiast konta na ktorych byla lub jest antymateria nie kasuja sie, dlatego niektore maja po 200-300 dni nieaktywnosci :).

    Dante.(a)
    Mam pytanie ??

    Co GO zamierzają zrobić z Unieversami na których liczba graczy gwałtownie spada w dół . Na UN 21 jest tylko 1877 graczy to jest SZOK !!


    To faktycznie znikoma liczba, jeszcze w tym pewnie nieaktywni, urlopowicze i zbanowani gracze, ale tak jak napisal kolega wyzej, GO sa tylko wolontaruszami, nie moga z tym nic zrobic. Za to odpowiada i moze na to wplynac tylko firma GF, ale patrzac na to jak tworza nowe gry i ile ich jest to mysle ze nie maja chyba pomyslu i checi na to by zrobic jakas rewolucje ktora na nowo przyciagnie graczy. Nie wiem jak polaczenie uni wyglada od strony technicznej, czy jest to mozliwe, ale zapewne przy takim ruchu, jesli zostalby wykonany, zmienily by sie pozycje graczy i musialo by to byc rozwiazane w jakis sposob, pewnie wiecej galaktyk czy cos podobnego, co niektorym zapewne tez by sie nie spodobalo i kasowali by konta.
    Poczekamy zobaczymy, z dnia na dzien liczba ludzi spada, moze sie za jakis czas ocknal jesli koszty zacznal im sie rownac z zyskiem. Jezeli na uni zostaloby np. 500 graczy to nie wiem czy oplaca sie im utrzymywac serwer.
    Uni 8 - top 3 OFF
    Uni Quantum - top 60 OFF
  • Dzisiaj u mnie było 1992 konta na uni, kilku się chyba zarejestrowało bo wybiło się coś do 2010. Ale co z tego, skoro gość na miejscu nieco ponad 1100 dopiero ma 1k pkt. Druga sprawa, chyba z 1/3 ludzi jest na urlopach bądź z (iI). Załóżmy optymistycznie, że zostaje z 900 graczy którzy jeszcze "grają" tzn siedzą bez urlopu - nie ma gdzie miejsca w gali wolnego znaleźć :) szkoda... dawniej to było po 5k ludzi i non stop były od kogoś skany, bez przerwy coś się działo, a dzisiaj skanuje mnie w sumie 3 osoby, w kółko ci sami :E

    Yesterday, upon the stair,
    I met a man who wasn’t there
    He wasn’t there again today
    I wish, I wish he’d go away...
  • To tak jak mnie ... na dodatek to ludzie z którymi mamy wojnę :E

    Uni23 z przed chwili:

    Ogólna liczba kont: 3344
    Od 2754 miejsca zaczynają się 1 pkt'owcy. Kończą się na miejscu 2690 co daje nam 64 konta z co najmniej 1 pkt. Potem pkt szybko rosną. Top 1500 to już 2207 pkt czyli jakby nie była ponad 2 razy więcej niż na innych uniach. Czyli uni23 jeszcze jako funkcjonuje ale flot mało na uni a jak są to wielgaśne i nie ma bata żeby coś z nich ustrzelić jak grasz eko z niewielką flotą jak ja.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ex3me ().

  • Imhoteph napisał(a)
    Uni36

    (Miejsce xxx z 1.950)

    nie widze tego w różowych barwach ;/


    Ale i tak jesteśmy najlepsi, Impuś. :* :D

    Porównując u23 do u36:
    Na nowszym jest ciekawiej, więcej flot, u23 umiera. :(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez War Lord ().

  • no tak :) ale liczba mniej niż 2k graczy... nie jest już tak za ciekawa... chodzi o sam fakt ;/
    starsze Unia umierają śmiercią naturalną... to oczywiste... ale np. takie Uni10... ponad 2k graczy.... i to długo sie utrzymuje :)
  • Dziki Pies napisał(a)
    A mnie ciekawi czemu z dnia na dzien na kazdym universum ubylo kilkaset kont - bo widzialem konta ktore mialy I I ponad rok i sie nie kasowaly...


    Lepiej żeby ubywało po 20 -30 kont codziennie niż od razu by miały ubyć wszystkie nieaktywne konta :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sergio ().