Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Z pewnością mogło przybyć, jednak niewiele by to zmieniło i tak jest mniej, liczba graczy zmienia się szybko, tutaj chodzi o to by zauważyć dokąd to na dłuższą metę zmierza.

    Mała poprawka, są dwa Universa na których przybyło graczy, ale ogólnie przez 4 dni ubyło 8346 kont, niezłe tempo, to tak jakby jedno Universum zniknęło w tym czasie, ciekawe czy takie tempo się utrzyma.
  • niestety liczba graczy gwaltownie spada ale moim zdaniem spowodowane to jest tym ze sa wakacje
    i mam nadzieje ze od poczatku wrzesnia liczba zacznie rosnac hehe jak nie to bedzie tragedia poki co pozyjemy zobaczymy
  • A ja się nie martwię bo dzięki spadającej liczbie graczy szybciej zajmę upragnione pierwsze miejsce :D Swoją drogą Juzer - umówiliśmy się, że mi przypomnisz w sobotę/niedzielę a tu twojego PW ani widu, ani słychu ;)

    5699 jest obecnie :)
  • Doctor Devil napisał(a)
    A ja się nie martwię bo dzięki spadającej liczbie graczy szybciej zajmę upragnione pierwsze miejsce :D Swoją drogą Juzer - umówiliśmy się, że mi przypomnisz w sobotę/niedzielę a tu twojego PW ani widu, ani słychu ;)

    5699 jest obecnie :)


    pomyslales o tym ze zostana ci ktorzy sie pilnuja wiec niebedziesz mial kogo farmic :]
    wiec zapomnij :D
  • Doctor Devil napisał(a)
    Swoją drogą Juzer - umówiliśmy się, że mi przypomnisz w sobotę/niedzielę a tu twojego PW ani widu, ani słychu ;)

    5699 jest obecnie :)


    Zdaje się, że zapomniałem przypomnieć, swoją drogą jak widać są wolne miejsca, bo pare osób do dziś mi się nie wytłumaczyło dlaczego nie przesłali danych.

    Jak już zauważono taki odpływ rzeczywiścnie może być spowodowany wakacjami, poza tym wiele kont jest "nieaktywnych" co raczej będzie powodem ciągłego spadku liczby kont, narazie nie zanosi się na zmianę.
  • ja myśle że wiem czemu wszyscy uciekają mamy konkuręcej jeszcze wakacje temu połowa moje klasy grała na 24uni a teraz wszyscy grają to to ścierwo thecrims ostatno powstało właśnie kupe nowych gierek online jakies bitefigchty galaxywars xwars itp. a na domiar złego jeszcze ogame reklamuje te gry nie długo ogame stanie sie grą dla antyków i będzie chistorją jeszcze z 2 lata
  • sledz 17 ale np. bitefight to tej samej firmy co ogame czyli powinny sie reklamowac a ogame traci graczy ale na kazdym uni sa ludzie ktorzy beda grali chocby zostalo tylko 10 osob
  • sledz17 napisał(a)
    ... ostatno powstało właśnie kupe nowych gierek online jakies bitefigchty galaxywars xwars itp. a na domiar złego jeszcze ogame reklamuje te gry...


    Te gry to akurat też dzieło GameForge Gmbh więc nic dziwnego że się samo-reklamują :rolleyes:

    Sytuacja może być jeszcze gorsza, naprawdę grających jest zaledwie pewna część, do liczby kont dochodzą przecież idlerzy, urlopowicze(tylko chwilowo nie biorą udziału, ale jednak nie grają), ludziska w noobie ( z 4/5 nie będzie żadnego pożytku bo odpuszczą sobie Ogame po pierwszym złomowaniu). Tak faktycznie to aktualnie grających może być 50-60% 8o
  • Doctor Devil napisał(a)
    A ja się nie martwię bo dzięki spadającej liczbie graczy szybciej zajmę upragnione pierwsze miejsce :D Swoją drogą Juzer - umówiliśmy się, że mi przypomnisz w sobotę/niedzielę a tu twojego PW ani widu, ani słychu ;)

    5699 jest obecnie :)


    odchodza zwykle ci słabsi :P
  • Odchodzą (u nas przynajmniej) ci co zostaną po raz wtóry zezłomowani... Albo oddają konta tym, którzy grać nie umieją... Więc problemu z dojściem do TOP nie ma... Szczególnie jak się floty nie robi :D
  • ja napisze jedno
    koniec z nowymi uni !!
    nowe uni są zabójcze dla starych kiedyś jak zaczynalem grę było około 9000 ludzi a teraz zaledwie 5500
    na dzień 2.08.2006 jest 5633 osób na uni2
  • masz racje nowe uni tez pogarsza sprawe bo jak by bylo 30 uni to by ci gracze slabsi musieli na jednym z nich grac a tak nowe uni to wszyscy uciekaja na nowe i lipa pozniej dostaja ciegi i koncza grac ale zobaczymy napewno pod koniec wakacji duzo osob wroci hehe
  • no to trzeba napisac chyba petycje do głównego admina gry o zaprzestanie twozena nowych uni bo innego wyjścia chyba nie ma w innym wypadku ogame zejdzie na psy zupełnie (to pisze na poważnie ktoś to powinien zrobic ktos kto moze już z nim pisał)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sledz17 ().

  • Dyskusja toczy się w najlepsze, ale tylko dodam, że potrzeba mi pewnych ludzi co by mi dane przekazali, tam gdzie jest "do wyjaśnienia" potrzebuję kogoś innego, by móc mieć o czym rozmawiać.

    Narazie wygląda na to, że stare Universa pustoszeją przez młode, ale również ludzie w ogóle kończą z tą grą, w końcu zniknęło ponad 8 tys. kont, zobaczymy w poniedziałek czy to stała tendencja, czy zwyczajnie tak dynamicznie się sytuacja zmienia.
  • Ja moge informować o liczbie graczy na universach : 2 5 9 12 13 24 25 30

    //edit

    żeby było równo 10 uni moge jeszcze wziąść uni 38 i 39

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Halik ().

  • W takim razie dołączyłeś do "informatorów" zamykając tym samym listę, mam nadzieję, że spiszesz się lepiej od poprzedniego superinformatora (do dzisiaj się nie wytłumaczył, już nie ma potrzeby jak zresztą wszyscy).

    W poniedziałek kolejna próba.
  • Otóż to, propozycje proszę składać, gdy przy nick'u "informatora" pojawi się w poniedziałek "do wyjaśnienia" (gdy wyjaśnienia brak przez dobę), jeśli jest "wywiązał się" lub "dołączył" znaczy to, że Universa z których ci "informatorzy" nadsyłają dane są zajęte ("zapomniałem przypomnieć" też zajęte), mimo to dziękuję za chęć podjęcia się tego zadania.
  • RE: Populacja graczy na Universach

    Taka prośba - zamiast brak danych pisz "----", żeby ładnie sie to wyrównywało... bo tak jak jest teraz to lekko w oglądaniu przeszkadza :) Tak samo przed nazwą uni < 10 postaw jedną spację z łaski swojej :D