Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:
  • Bez obrazy ale uważam że bez sensu jest szukanie tylu informatorów i utrudnianie sobie życia gdy takie informacje są dostępne w dużo prostszy i pewny sposób. Poza tym, autor na początku mówił że chce liczyc w przybliżeniu pieniądze z komandora, nie wiem dlaczego teraz nic o tym nie wspomina.

    Tak czy siak powodzenia życzę :)
  • Juzer napisał(a)
    Nie wiem jak pozostali, ale najlpeiej gdyby spłynęly w podobnym czasie. Jeśli "informatorzy" tutaj zaglądają to niech każdy wyśle mi godziny w których może mi dane przesłać, mam nadzieję, że znajdę takie, które będą odpowiadały.

    Skoro chcesz z rana przysłać, to mogę ustalić jakieś ranne godziny, w końcu masz wśród "informatorów" najwięcej do powiedzenia, rano nawet bardziej by pasowało.


    Więc ja mogę przesyłać 14 - 18...
  • T_H_G napisał(a)
    Bez obrazy ale uważam że bez sensu jest szukanie tylu informatorów i utrudnianie sobie życia gdy takie informacje są dostępne w dużo prostszy i pewny sposób. Poza tym, autor na początku mówił że chce liczyc w przybliżeniu pieniądze z komandora, nie wiem dlaczego teraz nic o tym nie wspomina.

    Tak czy siak powodzenia życzę :)


    Próbuję działać legalnie, o "stronie" wiem, wykorzystam ją jako źródło awaryjne gdyby ktoś zawiódł.

    Co do "Komandora" to był taki żart, jeśli wiadomo ile jest kont to sobie można łatwo policzyć, iloraz liczby kont i ceny tej usługi, szkoda miejsca na coś takiego.

    Z tego co piszecie widzę, że 12-ta pozostaje jako godzina przesyłania danych. Widzę, ze wielu nie odpowiada, czyli jest niestety możliwość, że zastosuję się do rady T_H_G. Wiesz o której dane aktualizują, nie mogę zapytać jednego z współtworzących tę "stronę", bo nie ma skrzynki do prywatnych wiadomości, ciekawe dlaczego?
  • Juzer napisał(a)
    Próbuję działać legalnie, o "stronie" wiem, wykorzystam ją jako źródło awaryjne gdyby ktoś zawiódł.

    Hihi, cziter. ;)
    Wiesz o której dane aktualizują, nie mogę zapytać jednego z współtworzących tę "stronę", bo nie ma skrzynki do prywatnych wiadomości, ciekawe dlaczego?

    Skrzynka już włączona, wyłączyłem bo mi ludzie spamili. ;-]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xar ().

  • Z tego co się dowiedziałem po rozesłaniu do "informatorów" wiadomości wynika, że dwóch mam z głowy, bo wyjeżdzają, niektórzy nie odpowiedziel w ogóle, czarno to widzę.

    Chyba będzie trzeba ratować się żródłem awaryjnym.

    U 2, 7, 42 są wolne.
  • skomentuje to cale przedsiewziecie krotko: LOL ^^

    po co to robic skoro xard4s przedstawil po stokroś lepsza bardziej rozbudowana, zawierajacyca wiecej danych ?
    tamta strona byla by nielegalna gdyby zawierala jakies tresci sprzeczne z prawem polskim a raczej tam ich nima wiec gadanie o jej nielegalnosci jest bez sensu^^

    jeszcze te nazwy ^^: informator, superinformator, naczelny informator, kiedy bedzie stanowisko tajnego agenta ? ^^
  • chaozu^ napisał(a)
    skomentuje to cale przedsiewziecie krotko: LOL ^^

    po co to robic skoro xard4s przedstawil po stokroś lepsza bardziej rozbudowana, zawierajacyca wiecej danych ?
    tamta strona byla by nielegalna gdyby zawierala jakies tresci sprzeczne z prawem polskim a raczej tam ich nima wiec gadanie o jej nielegalnosci jest bez sensu^^

    jeszcze te nazwy ^^: informator, superinformator, naczelny informator, kiedy bedzie stanowisko tajnego agenta ? ^^


    Skomentuje ten cały komentarz krótko.

    Jesteś zwykłym wichrzycielem, co wie każdy, szukasz "dziury w całym", na tamtej stronie, są podawane statystyki codziennie i każde Universum oddzielnie, brak porównania wszystkich, bardzo to nieczytelne w ogólnym ujęciu. Tutaj będzie można zobaczyć to w skali "makro" w większych przedziałach czasowych, co umożliwi dostrzeżenie ogólnych tendencji, po co to piszę taki "superszukacz dziur w całym" (podoba się) i tak coś znajdzie.

    Masz może jakiś lepszy pomysł, czy tylko potrafisz "pierożku" ograniczyć się do bezrozumnej krytyki i bzdurnych skarg?

    Nie chcesz nie zaglądaj, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz.

    Jakaś nowa inicjatywa, "zlazłeś" z administracji na zwykłych uczestników forum?
  • perONE napisał(a)
    Punkty 1191066 (Miejsce xx z 5687)

    u30



    Punktów nie musiałes pokazywać :D

    Niestety na uni6 tendencja spadkowa...:(


    @chaozu^ zastanów się nad tym co piszesz, jeżeli trudno Ci się myśli to zapisz się na jakieś treningi
  • Małe pytanko, co jest do jasnej ....., dostałem dane tylko dla 6 Universów.

    Podziękowania dla Onrii' ego, Xajmaq'a (pomimo zajęć napisał o 12:00), lukos'a, bo napisali o 12:00. Dziękuję też [HIGHLANDER]'owi, Entersandman'owi i Promo, że napisali. Jeszcze 16:00 nie minęła, ale nie spodziewam się, że wszystkie dane dotrą.

    Czy ze skrzynkna moja coś jest, była pussta, czyli wszyscy mogli bez problemu pisać.

    Na nielegalnej stronie nie ma danych za dzisiejszy dzień, jak widać "informator" jest potrzebny, zanim przystąpię do prowadzenia tych statystyk, muszę mieć naprawdę słownych ludzi, narazie nie ma ich zbyt wielu jak widać, dopóki takich nie znajdę lub się nie znajdą statystyki nie ruszą.
  • Juzer napisał(a)
    Małe pytanko, co jest do jasnej ....., dostałem dane tylko dla 6 Universów.

    Podziękowania dla Onrii' ego, Xajmaq'a (pomimo zajęć napisał o 12:00), lukos'a, bo napisali o 12:00. Dziękuję też [HIGHLANDER]'owi, Entersandman'owi i Promo, że napisali. Jeszcze 16:00 nie minęła, ale nie spodziewam się, że wszystkie dane dotrą.

    Czy ze skrzynkna moja coś jest, była pussta, czyli wszyscy mogli bez problemu pisać.

    Na nielegalnej stronie nie ma danych za dzisiejszy dzień, jak widać "informator" jest potrzebny, zanim przystąpię do prowadzenia tych statystyk, muszę mieć naprawdę słownych ludzi, narazie nie ma ich zbyt wielu jak widać, dopóki takich nie znajdę lub się nie znajdą statystyki nie ruszą.


    jestes pewien ze nie dostales nic ode mnie?? wysylalem przed 12 PW...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez unnamed^ ().

  • Juzer wysłałem Ci dodatkowe uni. i mam propozycję, w pierwszym poście jak być mógł pisać kto Ci już przysłał dane to nie bedzie takich problemów, poprostu kazdy informator bedzie wiedzał że dostałęś informację. ale to moja mała sugestia.
  • The Ori napisał(a)
    jestes pewien ze nie dostales nic ode mnie?? wysylalem przed 12 PW...


    Niestety nic nie mam, jeśli zachowałeś tę wiadomośc wyślij mi ją teraz.

    Xajmaq napisał(a)
    Juzer wysłałem Ci dodatkowe uni. i mam propozycję, w pierwszym poście jak być mógł pisać kto Ci już przysłał dane to nie bedzie takich problemów, poprostu kazdy informator bedzie wiedzał że dostałęś informację. ale to moja mała sugestia.


    Chyba tak będzie najlepiej, dopiszę kto się wywiązał.

    Coś już pozmieniałem, jak to wygląda, zrozumiałe te strzałeczki?

    Narazie nie ma sposobności by zielonej użyć, wszędzie ludzi ubywa.
  • wyslalem jeszcze raz, mam nadzieje, ze dojdzie. a co do strzaleczek, to super pomysl, bedzie przejrzysciej :)


    /EDIT

    LorD_BarmaN napisał(a)
    no to do rzeczy:

    UNI12
    xxx (Miejsce xx z 5595)


    dane podajemy na PW do Juzer'a

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez unnamed^ ().

  • Jeszcze 15 Universów, dojdę z tym do ładu to wyjdzie kto sobie zlekceważył obowiązek.

    Teraz zamieszcze to co mam, zobaczymy jak to będzie wygladało. Jedno już widzę, wszędzie konta ubywają, czyli ludzie odchodzą nie na młode Universa, ale w ogóle.
  • Dzięki za ocenę, pewnie da sie jeszcze ładniej i przejrzyściej, ale narazie problem to brak danych.

    Jeśli zagladają tutaj osoby z Universów bez danych nie piszą, zawsze lepiej po czasie niż wcale.

    Na U 22 przybyło kont, a to ciekawe, co tam ludzi wabi?
  • Juzer napisał(a)
    Dzięki za ocenę, pewnie da sie jeszcze ładniej i przejrzyściej, ale narazie problem to brak danych.

    Jeśli zagladają tutaj osoby z Universów bez danych nie piszą, zawsze lepiej po czasie niż wcale.

    Na U 22 przybyło kont, a to ciekawe, co tam ludzi wabi?


    moze i sie da ale chyba masz teraz malo czasu...;) i tak jest spoko...a jesli ktos podalby dane o 18 to i tak nie bylyby zbyt oddalone od tych z 16..
  • Er.. takie pytanie, czemu u40 nie jest updatnięte? Wysłałem przecież PM z ilością graczy (fakt ,że przed czasem ale o innej godzinie nie mogłem)


    [edit]
    Ah, nie przeczytałem PM :p

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Robuscracker ().

  • 13 unie zwalniam dopuki se nowego konta nei znajde :D

    18 unia:5630
    27 unia:5625
    Godzina 18.40

    Edit: rano na 13 było 5666 graczy. To moje ostatnie dane :) gdzieś tak z godziny 10 rano

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mojra ().

  • Nie rozumiem po co ludzie się zgłaszają a nie wywiązują się ze swoich obowiązków :rolleyes:

    Niestety ludzi nam ubywa , tylko na jednym uni wzrosła, ale i tak jest tendencja spadkowa na całym ogame :(

    Mam nadzieje, że przy następnym podliczeniu graczy wszyscy się dobrze wywiążą;)