Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:
  • Z jakiejś strony te dane czerpiesz? Jednak najlepsze będą dane podawane bezpośrednio od graczy, którzy sprawdzą w określonym dniu liczbę kont.

    Co do wykresów to sobie już zrobiłem odpowiedni szablon i wykresy mogę sporządzać, nie potrzeba ich tak wielu, chodzi o to by przedstawić to co najważniejsze, trzeba wybrać odpowiednie treści do tego.

    Spróbuję sam znaleźć "informatorów", bo się chyba nie doczekam.
  • Juzer informacje są jak najbardziej prawdziwe. Strony ci nie podam bo nie mam zamiaru rozpowszechniac jej, sam z niej korzystam tylko gdy chcę sprawdzic na wykresie ile osiągnąłem :). Informacje te są wyciągane z serwera przez boty (nielegalnie) i są prawdziwe. Korzystanie z tych informacji zabronione nie jest, rozmawiałem o tym z GO(choc łatwo nie było bo team omija ten temat szerokim łukiem;)).
  • Juzer napisał(a)
    Z jakiejś strony te dane czerpiesz? Jednak najlepsze będą dane podawane bezpośrednio od graczy, którzy sprawdzą w określonym dniu liczbę kont.

    Co do wykresów to sobie już zrobiłem odpowiedni szablon i wykresy mogę sporządzać, nie potrzeba ich tak wielu, chodzi o to by przedstawić to co najważniejsze, trzeba wybrać odpowiednie treści do tego.

    Spróbuję sam znaleźć "informatorów", bo się chyba nie doczekam.


    strona nielegalna ;)
  • xard4s napisał(a)
    Aktualne dane z iloscia graczy na wszystkich (poza 44) uni znajduja sie na stronie mapaogame.net/porownanie.php
    Po kliknieciu na nr uni mozna zobaczyc wykres


    Współtworzysz to w końcu, to się nie dziwię, że reklamujesz. Nie zaprzeczam, że te dane są fałszywe, widać od razu, że nie, będę się tym ratował gdy nie dostanę danych.

    Co jest na wykresie, bo mi się włączyć nie che?
  • Nie przeglądałem całego tematu i niewiem czy juz ktoś pisał z Universum17, ale jeśli nie to ja sie zgłaszam na informatora

    Aktualnie jest 5753 graczy


    Jeśli już ktoś jest z Uni17 to prosze mnie poinformowac
  • Jeżeli nikt jak dotąd z U27 nie zglosil sie to ja ssie zglaszam na informatora :)

    U27 - 5654 graczy


    Muszynianek napisał(a)
    Nie przeglądałem całego tematu i niewiem czy juz ktoś pisał z Universum17, ale jeśli nie to ja sie zgłaszam na informatora

    Aktualnie jest 5753 graczy


    Jeśli już ktoś jest z Uni17 to prosze mnie poinformowac


    U17 już jest zajęte.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez damganos2 ().

  • Muszynianek napisał(a)
    Nie przeglądałem całego tematu i niewiem czy juz ktoś pisał z Universum17, ale jeśli nie to ja sie zgłaszam na informatora

    Aktualnie jest 5753 graczy


    Jeśli już ktoś jest z Uni17 to prosze mnie poinformowac


    Heh to jest standard, ze na starych universach jest garstka graczy aktywnych [w porownaniu z nowymi] jedynym plusem tego jest, ze servery chodza jak burza :tongue:
  • Teraz widzę, wykres jest, czyli tworzę coś podobnego, jedyny sens tego taki, że legalne to będzie. Czy te wykresy się poszerzają, czy obejmują zawsze 5 miesięcy i wcześniejsze dane przepadają?
  • xard4s napisał(a)
    Aktualne dane z iloscia graczy na wszystkich (poza 44) uni znajduja sie na stronie mapaogame.net/porownanie.php
    Po kliknieciu na nr uni mozna zobaczyc wykres


    o tym mowilem, ale niestety nielegalne ;) podobno...
  • The Ori napisał(a)
    nie wiem po co sie tak podniecac ta stronka jak jest nielegalna (podobno). lepiej robic to samemu, kazdy poda dane i bedziemy mieli 100% pewnosc.


    Niby nielegalna ale wszyscy z niej korzystają :]

    Dobra koniec offtopu.

    Wykres troche nadziubdziany, troche male slupki i liczby universów. Poza tym ok :)
  • Sejk napisał(a)
    @x4rdas - wygryziemy was.
    Niedługo z inicjatywy obywatelskiej zostaną utworzone takie same banki danych jak u was i wasza strona straci racją bytu :P

    Jakich "was"? Ja nic o mapie nie wiem, nie używam, nie mam nic wspólnego ;) A jak powstaną banki to też będą nielegalne, hihi.
  • Muszynianek napisał(a)
    damganos2 napisał(a)


    U17 już jest zajęte.



    A kto jest informatorem uni 17 ?


    Doctor Devil ( U 17 );

    czytaj pierwszego posta z laski swojej


    /EDIT

    Juzer znalazlem ludzi na pozostale universa. Dane beda podawane "via me". Dopisz mnie do:

    uni29, uni31, uni34, uni36 i uni37 ... :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez unnamed^ ().

  • Przyznam masz niesamowite zdolności, mi się udało ze dwie znaleźć, a tutaj coś takiego, dzięki. Mamy komplet, przydałoby się ustalić godzinę o której powinny dane spłynąć, może w południe? Nie znaczy to, że trzeba punktualnie o tej godzinie, wiadomo ludzi może nie być, ale od 12 do 16 dobrze by było gdyby spłynęły.
  • Juzer napisał(a)
    Przyznam masz niesamowite zdolności, mi się udało ze dwie znaleźć, a tutaj coś takiego, dzięki. Mamy komplet, przydałoby się ustalić godzinę o której powinny dane spłynąć, może w południe? Nie znaczy to, że trzeba punktualnie o tej godzinie, wiadomo ludzi może nie być, ale od 12 do 16 dobrze by było gdyby spłynęły.


    godziny w sam raz dla mnie :) ale spodziewaj sie danych z samego rana ;)
  • Nie wiem jak pozostali, ale najlpeiej gdyby spłynęly w podobnym czasie. Jeśli "informatorzy" tutaj zaglądają to niech każdy wyśle mi godziny w których może mi dane przesłać, mam nadzieję, że znajdę takie, które będą odpowiadały.

    Skoro chcesz z rana przysłać, to mogę ustalić jakieś ranne godziny, w końcu masz wśród "informatorów" najwięcej do powiedzenia, rano nawet bardziej by pasowało.
  • Juzer napisał(a)
    Nie wiem jak pozostali, ale najlpeiej gdyby spłynęly w podobnym czasie. Jeśli "informatorzy" tutaj zaglądają to niech każdy wyśle mi godziny w których może mi dane przesłać, mam nadzieję, że znajdę takie, które będą odpowiadały.

    Skoro chcesz z rana przysłać, to mogę ustalić jakieś ranne godziny, w końcu masz wśród "informatorów" najwięcej do powiedzenia, rano nawet bardziej by pasowało.


    najbardziej pasuje mi 8 rano, ale ludzie pewno spia o tej godzinie :P

    moge przesylac dane w godzinach 8-16 wiec postaram sie jakos podporzadkowac