Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • na moim uni jest 3 700 graczy ja juz nie gram od miesiecy , urlop , mysle ze aktywnych graczy dawno jest tam mniej niz 2 k . Ta gra jest zla bo zaczyna sterowac czasem graczy , w pewnym momencie to zauwazasz i odchodzisz. Nie moze byc tak ze ja musze byc przy kompie wtedy kiedy tego chce jakis program. Sprawe rozwiazalo by ustawianie czasow flot na godziny ( dokladne ) a nie na procenty szybkosci....
  • ja grałem nie dawno jeszcze na uni 2 jednak już skończyłem grać ale pewną rzecz zauważyłem że drastycznie spadł próg pkt do top 1500 ja jak zaczynałem w sierpniu 2006 to próg był ok 150k pkt a teraz jest marne 90 k pkt a przed nami wakacje więc dużo osób zapomni o ogame więc możliwe że próg spadnie do ok 75 k
  • bleble_p napisał(a)
    ja grałem nie dawno jeszcze na uni 2 jednak już skończyłem grać ale pewną rzecz zauważyłem że drastycznie spadł próg pkt do top 1500 ja jak zaczynałem w sierpniu 2006 to próg był ok 150k pkt a teraz jest marne 90 k pkt a przed nami wakacje więc dużo osób zapomni o ogame więc możliwe że próg spadnie do ok 75 k


    na orgu uni9 próg był 2 miesiące temu 6000pkt, a teraz chyba niecałe 4000 :/ próg we flocie...11 statków
  • i co na to poradzicie?
    niestety nic... apele, prośby... nie pomogą:) ot pozostało nam czekać na u54...
    no właśnie, co zrobić? a ja mam takiego małego pomysła tylko niestety potrzeba "poruszyć" niebo i ziemię a potem trzymać się swojego:
    otóż co powiecie na wielką akcję bojkotu nowych uniwerków? jak? bardzo prosto... osoby ze starszych uni rejestrują się na nowym uniwersum. wchodzą raz na konto... budują załóżmy 1 poziom kopalni metalu, wychodzą z przeglądarki... wracają do własnego życia... ot tyle:) za miesiąc konto się skasuje i lamki nie będą miały z kim grać:)

    niestety trzeba gdzieś 8-9k graczy chętnych... akurat jakby zebrać z każdego uni tych najbardziej aktywnych na forum (żeby o tym przeczytali) może by coś z tego wyszło...

    skąd wiem że na 99,9% to nie wypali:P
  • pomysł z bojkotem wymyślony przez Warchlaka już zastosowałem gdy pojawiło się uni 53.Po prostu nie mogłem się opanować i na pewno jak tylko ruszy 54 zrobie to znowu:D
    PS.na 44 jest nas już tylko 4681od ostatniego przeliczenia przybyło15
  • _VoXu_ napisał(a)
    Fajnie zrobiłeś tylko szkoda ze co miesiac otwieraja nowe uni :( z każdym stanie sie to samo przez miesiąc utrzyma się 13k graczy a potem zleci to 4k ... :evil:


    Hehe, kiedyś spadało do 4k tertaz leci do 3,5k :(
    W ciągu zaledwie 3 miesięcy spadła liczba na wszystkich starych uni o 500, czyli po wakacjach zostanie nas tylko 3k na uni :/
  • misiek_grizli napisał(a)


    Hehe, kiedyś spadało do 4k tertaz leci do 3,5k :(
    W ciągu zaledwie 3 miesięcy spadła liczba na wszystkich starych uni o 500, czyli po wakacjach zostanie nas tylko 3k na uni :/



    juz dawno jest ponizej 4 k , poprostu jak populacja spada do okolo 3,5 wlacza sie bot i nabija kont do 4k i po miesiacu konta znikaja i tak w naokraglo
  • Co do ilości pkt do top 1500 to dwa miesiące temu trzeba było mieć 90k pkt teraz top 1500 to dokładnie 61.484 pkt...
    10% liczby pkt osoby top1500 też w tym momencie nic nie da bo na uni18 wychodzi że ochroną będą objęte osoby poniżej 6k pkt
    osoby które grają od ponad 2 lat robią ustawki żeby wejść do ST i kasują konta a nowych osób nie widać :(

    zapomniałem liczbie graczy :)
    26.05 16:00 - 3.515
    27.05 8:00 - 3.668 - chyba wstawili boty :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NobodyR ().

  • stolar85 napisał(a)
    to straszne gdy zaczynałem gre na uni3 było ponad 4tys graczy teraz ta liczba wynosi 3700 graczy, coś jest nie tak. Administratorzy gry powinni coś z tym zrobić!!!


    hehe ciekawe co? może jakieś propozycję?