Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:
  • Dziwne jest to, że gra, powiedzmy, 4000 ludzi na Universum i skarżą się niektórzy, że nudzą się, że nie ma kogo "farmić" itd.
    Więc walczcie między sobą, a nie okopujcie się w swoich pewnego rodzaju MEGAFARMACH.
    Sami idziecie na łatwiznę, a macie pretensje do nowych graczy, zazwyczaj niedoświadczonych, wiedząc, że będą dostarczycielami łatwych łupów, dodatkowo wyśmiewając się z nich, że są noobami.
    Nie łaska to zaatakować silniejszych graczy w zespołach ACS, nawet tych z Top1-50, wywołać więcej "szalonych wojen", może wprowadzić dodatkowo konkurencję między UKŁADAMI SŁONECZNYMI lub ich grupami itp.??
    Przestaniecie się nudzić i także innych swoimi narzekaniami na zły los i małą ilość słabeuszy do "farmienia".

    Czas samemu naruszyć "status quo" na UNIVERSACH, a nie liczyć tylko na "noobków"

    Stary NOOB.
  • AXOON napisał(a)
    Tak jak zawsez wam dam
    Uni 18
    (Miejsce xxx z 4315)


    AXOON napisał(a)
    Jka zawsze wam daje
    Uni 18
    Punkty xxxxxx (Miejsce xxx z 4584)


    Może i jeszcze jest jakaś nadzieja...
    przybyło trochę ludzi :)
  • wiem ze zazwyczaj gdy wchodzi nowe uni to jest przepełnione, ale u49 juz troszke istnieje a l.graczy wacha sie 13000 a 14000. wiem że po tym jak skasują się konta nieaktywnych bedzie nas troche mniej, ale widze ze z kazdym dniem ludzi przybywa. a co do starych uni to moze nie jestem zabardzo w temacie, ale widzialem np ze na u2 wprowadzono cos takiego jak pomoc zielonym i to zacheca ludzi zeby tam grac gdyz nie musza mozolnie sie rozbudowywac.
  • Trzeba by coś napisać by tematu nie zamknęli przypadkiem.

    Minęło pół roku i liczba kont wróciła prawie do stanu z początku, jednak bardziej z powodu utworzenia 7 Universów niż z ogólnego wzrostu liczby graczy, na starszych nie spada narazie poniżej 4000, te trochę młodsze tracą dość szybko graczy zbliżając się do tych starszych.
  • Ja myślę

    Hmm. Tak naprawdę 4k graczy na uni to za mało.

    Mam 1 pomysł w 2 wariantach,

    Można by napisać petycje do GF aby zaprzestali otwierania nowych uni (raczej nie przejdzie)
    Albo poprosić o to by uniwersa z liczbą graczy 4k były łączone. (To może przejść) Oczywiście łączenie uni zawsze było by między uniami o sąsiednich numerkach.

    Zaraz powiecie pewnie że nie ma szans. Mylicie się. Jak się podpisze 4k ludzi to na pewno nie ma ale jak podpisze się z 30k - 50k osób to już jest siła i sądzę że GF łatwo tego nie zlekceważy ponieważ łączenie uni nie obniży im zysków a wręcz zwiększy bo będą mieli mniejsze koszta utrzymania serwerów.
  • RE: Ja myślę

    A które uni dołączysz do którego? na jakich zasadach? gracze mają porozmieszczane planety w różnych miejscach, zapewne na wszystkich uni zajęte są planety z pozycji 4-7 gdzie są największe planety, porozmieszczasz ludzi po innych galaktykach, a jak nie chcą bo chcą mieć w tym samym układzie? Małe prawdopodobieństwo że przejdzie, prędzej przeszło by zamykanie uni poniżej 2k-2,5k graczy...
  • Aktualny stan ludności na uni 32 to 4.091 kont.
    Ogólnie jestem za łączeniem uni bo im więcej ludzi tym lepiej (jest gdzie latać:D)
    I fall to get up, I get up to fight, I fight to win ;).
    Quantum ON
    Vega ON
    Uni 32 - Emerytura :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marco333 ().

  • RE: Ja myślę

    NobodyR napisał(a)
    A które uni dołączysz do którego? na jakich zasadach? gracze mają porozmieszczane planety w różnych miejscach, zapewne na wszystkich uni zajęte są planety z pozycji 4-7 gdzie są największe planety, porozmieszczasz ludzi po innych galaktykach, a jak nie chcą bo chcą mieć w tym samym układzie? Małe prawdopodobieństwo że przejdzie, prędzej przeszło by zamykanie uni poniżej 2k-2,5k graczy...


    moze ludzi z jednego uni porozmieszczac w galaktykach 10-18?
  • co tu dużo gadać....stare unia wymiearaja...trzeba co s z tym zrobic.....


    na 12 uni jest ju mniej niz 4k graczy....14 uni czeka to samo

    spada ta liczba w tak szybkim tempie ze niedlugo w top 1500 beda wszuscy gracze....tak ich malo
  • RE: Ja myślę

    Laserdance napisał(a)
    NobodyR napisał(a)
    A które uni dołączysz do którego? na jakich zasadach? gracze mają porozmieszczane planety w różnych miejscach, zapewne na wszystkich uni zajęte są planety z pozycji 4-7 gdzie są największe planety, porozmieszczasz ludzi po innych galaktykach, a jak nie chcą bo chcą mieć w tym samym układzie? Małe prawdopodobieństwo że przejdzie, prędzej przeszło by zamykanie uni poniżej 2k-2,5k graczy...


    moze ludzi z jednego uni porozmieszczac w galaktykach 10-18?



    Właśnie porozmieszczać ich w galach 10/18 ale np takie loty były by normalne jakby było tylko od 1do 9