Urlop

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wyjeżdżam na kilka dni i chciałbym w jakiś sposób zabezpieczyć moją flotę i planety. Co mam zrobić?

    W takim wypadku najlepiej jest wziąć urlop. Wchodzisz do zakładki Ustawienia, zaznaczasz ptaszka przy "Aktywuj urlop" i naciskasz przycisk "Zachowaj zmiany" . Urlop trwa minimum 2 dni, a na SpeedUni 1 dzień ( uwaga: przed tym czasem nie można go anulować!) zaś maksymalny czas trwania to oczywiście 35 dni, po którym nieaktywne konto zostanie skasowane (znikają wówczas bez śladu wszystkie planety gracza).
    Oczywiście w momencie gdy zalogujesz się na konto podczas urlopu, licznik nieaktywności zeruje się i znów masz 35 dni do kasacji konta. Od tej pory nikt nie może cię skanować i atakować (uwaga: atak, który rozpoczął się przed aktywacją urlopu dojdzie do skutku). Podczas urlopu również sam nie możesz wysyłać flot ani budować/badać czegokolwiek, zaś wydobycie surowców jest na podstawowym poziomie (20 metalu i 10 kryształu).
    Nadal jednak możesz przeglądać wszystkie zakładki (również Galaktyka) i wysyłać wiadomości. Aby anulować urlop należy wejść do zakładki Ustawienia, zaznaczyć ptaszka przy "wyłącz" i nacisnąć przycisk "Zachowaj zmiany".



    Ostatnia aktualizacja: 07/05/2020
  • URLOP - FAQ






    1. Czy mogę włączyć urlop gdy mam włączone badanie, budowę floty lub budynków?
      -Tak. W takim wypadku budowy czy badania zostaną przerwane na czas trwania urlopu i automatycznie wznowione po wyłączeniu go.
    2. Jaki jest minimalny a jaki maksymalny czas trwania urlopu?
      -Standardowy minimalny czas trwania urlopu to 2dni tj. 48h. Urlop nie jest czasowo ograniczony, należy jednak pamiętać, że po 35 dniach nieaktywnościach i bez ZAKUPIONEJ! antymaterii na koncie zostanie ono automatycznie usunięte.
    3. Czy muszę ręcznie ustawiać wydobycie po zakończeniu urlopu?
      -Nie, gra automatycznie ustawi Twoje wydobycie na 100%.
    4. Czy mogę włączyć urlop podczas gdy moje floty są w ruchu? A podczas ataku?
      -Urlopu nie można włączyć w sytuacji, gdy nasze floty są w powietrzu. Można natomiast aktywować go podczas misji innych graczy w stosunku do nas np. atakuj czy transportuj. Trzeba pamiętać jednak, że po włączeniu urlopu podczas ataku na nas, atak ten dojdzie do skutku a my nie będziemy mieli szansy obrony.
    5. Czy podczas urlopu mogę przeglądać Galaktykę?
      -Nie. Od wersji 6.1.5 została wyłączona możliwość przeglądania galaktyki z aktywnym Urlopem.
    OGame Tech