B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • I jak tam... już po sesji? (szczerze mówiąc nie łapie się jeszcze w tych waszych studenckich realiach, dlatego pytam ;) ) duże zaległości masz do odrobienia, popatrz jak się ten topic bez Ciebie zapuścił :P
  • tio ja z racji ze dawno Zubra nie meczylam smiem wstawic pytania o!


    1. Ulubine slowo ?
    2. Znienawidzone slowo ?
    3. Co Cie nakreca :>
    4. Co Cie odrzuca :>
    5. Ile lizakow jestes w stanie dac za czochranie futra :O


    wszelkie podobienstwo do prawdziwych zdarzen jest przypadkowe :O
  • Obiecales wczoraj wieczorem odpowiedziec na pytania, a tu dalej nic. Jak sie do tego ustosunkujesz?

    Dlaczego najpierw obiecujesz a potem sie wymigujesz?

    Dlaczego zgole Ci futro za to:D?
  • Heineken czy Zywiec ?

    xD
    wiem. .wybierzesz Żubra^^


    Wolisz mieć futro , czy być ogolonym przez Nyę:D?

    Jak weszłeś na forum 1 raz , to kogo poznałes jako ta pierwszą osobe?
  • OMFG - ale zaległości - no cóż - rogi zaczesane - do boju ^^.


    @Stockholm aka Spinak

    Stockholm napisał(a)
    * Czym Żubr chłodzi się latem a czym grzeje w zimę ? (chodzi o napój) ?


    No jeśli chodzi o napój to grzeje się kawką (choć tą nie gardzę o żadnej porze roku i dnia:D) i gorącą czekoladą, choć jak pewne sam wiesz, nie ma to jak ramiona kobiety ^^. W lato może nie chłodzą (i dobrze :D), ale zapewniam, że czasami warto się spocić ^^.
    Jeśli zaś chodzi o chłodzenie Żubrzego cielska, to chyba nikogo z tu obecnych nie zdziwi, że moim wyborem będzie jedyne, złociste, zapienione po brzegi szklanki piffko made in puszcza :D. Możemy też dodać do tego Nestea ;).


    @Superman

    Superman napisał(a)
    A wiedziałem że kiedyś coś tu pisałem :D ... akurat Ciebie nie mam na przypominaniu i mi się zapomniało :P Narazie Claire i Jeth mają ta przyjemność :D :P


    Ooooo to wykujesz się, zakujesz i przekujesz do tego Lipca :P Dziobak, Kujon itd :P
    Żuber, Żuber ... poka rogi :D dam Ci chmiela do kufela :D :P Sam to wymyśliłem :] ^^


    Kopyto strzeliło lipiec ^^. Praca oddana, ale obrona przesunięta na wrzesień, bo niestety nie udało mi się ze względu na za wysoką trawę w puszczy, która powodowałatrudności z dotarciem zawsze tam, gdzie było trzeba ^^ - ech - nikomu już nie zależy na zagrożonych gatunkach ^^.

    Superman napisał(a)
    A pytałem z czego masz ta obrone :> tzn jaki temacik :P Wiem, wiem ... [SIZE=1]Ciekawski jestem[/SIZE] :D :baby:

    Jak tam futerko :> ostatno coś duszne dni są :baby: żyjesz :> ^^ ... idz się ogolić :P


    Obrona będzie z pracy - taki to już dziwny zwyczaj panuje na studiach ^^. Ale musze przyznać, że człowiek jest do tego dobrze przygotowywany przez te wszystkie lata na uczelni - każda sesja przypomina obronę przed galopującym stadem....pcheł :D. Co do temaciku pracy to po daniu jednej z najmniejszych objętością procentową butelek na "zajęciach zapoznawczych" trafił mi się "projekt informatyzacji przedsiębiorstwa" ^^. No, ale mówiąc poważnie - wybór okazał się dobry :).

    Futro się ma dobrze, a na duszne dni polecam czesanie pod włos grzebieniem pneumatycznym ^^. O goleniu nie ma mowy - ludzie z większymi pelerynkami niż Twoja próbowali już mnie do tego namówić ^^.


    @Arni

    Dance4Me napisał(a)
    a żubrzyk mnie rozpija xD ;)


    pokojowa flota od żubrzyk w składzie 1 kasta żubrów zmierza do imprezy u Arnhem'a ;) po kilku godzinach zaciętego .... Wy****** KAcccccccccccccccc!! :D


    Buehehe - Arni, to ja Ci transporty śle, a Ty się sam złomujesz - nie ładnie tak ^^. Mam nadzieję, że PZ nie był zbyt duży,bo recki by krążyły cały dzień po orbicie ^^. Następnym razem przy takim pushu dostaniemy bana w monopolowym :D.

    Dance4Me napisał(a)
    a żubrzyk po ostatniej imprezie znowu mi zaż... dywan :D :P ;)

    jak tam samopoczucie ;) :P :D


    BEZEDURA :P. Nie obwiniaj mnie za to, że poskąpiłeś ogóreczków :P.

    Samopoczucie? Całkiem nieźle, gdyby jeszcze jakiś miły ktoś zdecydował się wpłacić jakiś mały fundusz na głodujące Żubry na moje konto, to mogłoby się okazać, że stać mnie będzie na zimowe futro ^^.


    @Lunarion King

    Lunarion King napisał(a)
    pytanko... żiubziuku dlaczego w moim FC masz mniej postów niż Jeth..?? a obaj tak samo chcecie mnie zbanować.... xD


    Stwierdziłem, że Ty możesz tylko należeć do jednego z nas, więc wyzwałem jetha na pojedynek. Z momentem, gdy wypowiedział magiczne słowa "po makale" pojedynek dobiegł końca ^^.
    Poza tym banowanie jest nuudne :P.


    @Deadwing vel Jogi

    Deadwing napisał(a)
    Cheers mate!
    Mam nastepujące pytania:
    - Co się stanie jak jak będziesz karmił dzieci ukradkiem?
    - Podaj do czego w informatyce służy (n)applet?
    - Jaki jest twój alkoholowy rekord w piwie?
    - Pociąg z punktu A turla się do punktu B z prędkością 10m/s. W tym samym czasie z punktu B do punktu C startuje żuk z prędkością 4 cm/s. Biorąc pod uwagę fluktuacje w czasoprzestrzeni króla Jerzego, oraz przyjmując twierdzenie Yellowstone za prawdziwe (możliwe jest wypicie 0,5 litra wódki w minutę) oraz dogmaty hermetyczne Kabały odpwoiedz na pytanie: w jakim czasie stowarzyszenie lucyferskie obediencji celtyckiej, wzywające 72 duchy Kabały obejmie kosmografię niewidzialnego i sztukę spagiryczną i skontaktuje się z Ra-Hoot-Khuitą?


    - Jak będę karmiłdzieci ukradkiem, to chyba tylko Twoje, bo mnie póki co wystarczy rola wujka, która i tak jest zbyt wymagająca jak na moje możliwości psychologiczne ^^. No bo jak ktoś ma się kimś opiekować, jeśli sam jeszcze nie dorósł :D. Zatem jeśli bym podkarmiał Twoje berbecie, zapewne to one będą mi zgrywały klejne sezony Scrubs na płytki ^^.

    - A czy ja wyglądam na informatyka? Ja tam jestem tylko ze względu na Was, wykłady z angielskiego, uzupełnianie płynów na aulii Falandysza, ziomków w kapturach jeżdżących po dziedzińcu w rytm radia maryja i ogłądania nowych sposóbów wyżebrywania fajka przez Waldusia ^^.

    - Nie wiem kiedy, ale na pewno będzie to miało związek z Pyciem (dla niekumatych - nasz ulubiony wykładowca z plamą na krawacie ^^) i oznaczać będzie imprezę u Ciebie w domu :D.


    @Nieustraszona

    NieustraszonA napisał(a)
    kiedy mi dziadzius sprawisz porzadnego lizaka na te stara lata :O:>
    co odpowieadac na pytanie "co slychac ?" :>
    co zrobic gdy cukier skonczyl sie w domu :-/
    dlaczego Rzóbżyk nie pisze sie w ten sposob :>
    i wstydliwe....jak pozbyc sie krepujacych odruchow kiedy klebek futra staje w gardle :-/


    Dziadziuś sam ledwo ma na kępkę koniczynki, a co dopiero na lizaczka. Fundusz emerytalny Art C.O.M.A ostatnio traci notowania ^^. Ale zobaczymy co da się zrobić, póki co musisz się zadowolić czochraniem jetha :D.
    Jak ja nienawidzę tego pytania ^^. Jedno z najpopularniejszych tuż po "cześć" i to na którego brak konkretnej odpowiedzi powoduje paplanine w stylu "jakoś leci - dzięki". Tak naprawdę nikt nie chce słyszeć tego pytania, bo nie da się na nie odpowiedzieć na poczekaniu, a każdy je zadaje :D. Wolałbym na przykład "co porabiasz dziś wieczorem - może skoczymy na piwo?" :].
    Brak cukru, oznacza brak kawy, brak kawy oznacza Żubra strrrrasznie niezadowolonego z życia ^^. Wtedy nie ma środków zastępczych, żeby nie wiem co - trzeba iśc po cukier (albo wysłać po na zakupy młodszego brata ^^).
    Żubrzyk się pisze tak jak widać z kilku powodów. Po pierwsze jestem Życzliwy, a U otwarte pokazuje, że jestem człowiekiem otwartym na Bawienie się Raźnie i Zakręcenie. Y pokazuje, że mam osobowość z ogonkiem ^^ i w końcu K odpowiadające za inną część mojej natury - Khe Khe - Kłaczek :D.

    Co do ostatniego pytania - na to nie ma sposobu - można co najwyżej winę zwalić po wszystkim na jetha ^^.

    NieustraszonA napisał(a)
    tio ja z racji ze dawno Zubra nie meczylam smiem wstawic pytania o!


    1. Ulubine slowo ?
    2. Znienawidzone slowo ?
    3. Co Cie nakreca :>
    4. Co Cie odrzuca :>
    5. Ile lizakow jestes w stanie dac za czochranie futra :O


    wszelkie podobienstwo do prawdziwych zdarzen jest przypadkowe :O


    Lubie jak mnie drrrrręczysz ^^.

    Ulubione słowo - hmmmm - przeszedłem od "brum", przez "bździum", "plum" i "ciuf" (dzięki dżet:D), ale obecnie chyba postawiłbym na "khe khe" i radosne "juuuuu" :].

    Znienawidzone - ależ to proste - "płacenie" w trybie rozkazującym zwrócone do mła persone ^^.

    Nakręca mnie śmiech - od skręcania się w pół, poprzez turlanie się po podłodze, aż w końcu bezdech - zdecydowanie człowiek, który potrafi się śmiać potrafi dać sobie radę w każdej sytuacji - tych ciężkich, tych oficjalnych, tych spotnanicznych, tych intymnych, a nawet tych niespodziewanych :).

    Odrzuca mnie chamstwo i buta - są różne sytuacje i ludzie różnie mogą się zachowywać, ale tego typu zachowań nic nie tłumaczy i prowadzą one zawsze do jednego wielkiego focha.

    Ohohohoho, skora stawka jest tak wysoka, to chyba będę zmuszony zrobić chupa chupsa wielkości waty cukrowej na patyku ^^. Ja tam przekupny nie jestem, ale są rzeczy, których Żubr odmawiać nie powinien ;).


    @Lolitka19 & Barbie_19

    Buehehe - nie wiem czyim multi są te konta, ale gratuluje zaciętości i gustu przy wyborze avków ^^. Urzekła mnie Wasza/Twoja historia :D.


    @Kłaczek vel eustachy

    eustachy napisał(a)

    Zuberku - jak ci sie podoba twor moj nowy widoczny tuz pod tu co czytasz wlasnie ?:>


    Troszkę czasu minęło od kiedy zadałeś to pytanie, więc pewnie, jak to zręcznie określiłeś "twór Twój nowy/stary widoczny tuż podtym co zacytowałem troszkę wyżej" także uległ zmianie. Mogę Ci za to powiedzieć, że obecny twór sygnaturkowy jest całkiem ładniusi, choć wolałbym coś bardziej włochatego ^^.


    @Marudka

    Marudhen napisał(a)
    żubrzyku, kiedy będziemy mogli się trochę sponiewierać razem?
    Czy teraz również się wykręcisz ze zlotu?
    Do karkóweczki z grilla ogórek czy papryka konserwowy? (wolę zapytać, żeby w przyszłości - niedalekiej - wiedzieć, co serwować :P )


    Bierz ZŁOśnika pod pachę i możemy się sponiewierać po to, by potem wystawić zdrowie psychiczne gonziora na kolejną próbę :D. Hmmm...koniec sierpnia? :]
    To zależy gdzie zlot będzie, bo obecnie biorąc pod uwagę, żepracuje 7 dni w tygodniu, a urlop mam już wykorzystany - może być cieżko, chyba, żedam coś w zastaw szefowi - gonziora w różowych pończochach, albo konto na uni 7 dla jego syna ^^.
    Kurcze - do tego mnie obsłużą - nie przywykłem do takich luksusów przy tej bandzie dzikusów z B4E ^^. Zaiste powinnaś dostać tytuł honorowego dowódcy naszego soju :D. Co do wyboru, to zdecydowanie ogóreczek- może to wynik pracy z Akodo. Ale ja mam jedno pytanie - kto będzie kisił tego ogóra :D?


    @EGM

    Elessar GroM napisał(a)
    Zubrzyk napisał:
    Hmmmmm....co by tu powiedzieć, żeby prawdziwe było, a pod paragraf nie podpadało


    Ależ mi chodziło o paszówkę, na żubrzą przekąskę a nie na holenderską podpałkę... :P
    Sorry za małą nieobecność dostałem ban na komp od adminao nicku mama ;)


    Eeeeetam, będziesz się banem przejmował - złóż skargę w SiO ^^. Najwyżej po odrzuceniu jej dostaniesz ograniczenie praw obiadowych :D.

    Elessar GroM napisał(a)
    Jakieś plany na wakacje?? a może wpadłbyś na Dolny Śląsk?? :> zobaczyć ów ogródek na żywo?? zapraszam serdecznie :)

    edit: Czemu się z mojej sygnaturki Dziadu śmiejesz ;) :P? (mnie sie tam podoba :D)

    edit2: Co powiesz na taką maskotkę?


    Wakacje niestety moje już dobiegły końca i zamiast Śląska wybrałem Kaszuby, ale nie narzekam ^^. Aczkolwiek ogródek chętnie bym zobaczył - takiej trawki Żubr nie przepuści ^^. No i do tego ten "basenik" - kopyta bym sobie pomoczył - to igliwie w puszczy mnie dobija :D.

    Z sygnaturki się nie śmieje - po prostu mnie urzekła, powaliła na kolana i nakazała wyć do księżyca z rogami wbitymi w sosenkę ^^. Ale teraz zwaliłeś sobie na głowę poważne obowiązki mój drogi - opiekować się takim skromnym mną nie jest łatwo - szczególnie jak przychodzi pora godowa :D.

    Jeśli zaś chodzi o maskotkę, to właśnie tutaj dopiero pozwolę sobie na luksus buchnięcia śmiechem - buahahahahaha - to teraz możecie mi się kazać bujać ^^. Kto pierwszy na przejażdżkę na grzbiecie rogacza na oklep i bez amortyzatorów :D?

    Elessar GroM napisał(a)
    Widzę, iż nastał trend na żubrzą sygnę :D... Tylko sam Żubr żuberka w sygnaturce ni ma :D... wstyd :P Powodzenia na tym przez co czasu nie masz żeby userom odpisywać i nie dziękuj :)


    Czas na odpisanie w końcu się znalazł - choć podejść do tego miałem chyba kilkadziesiąt :D. Jeśli chodzi zaś o Żubrzą sygnaturkę, to uległem akcji jetha, popartej przez vaderkę i chyba jeszcze dziś do niej powrócę przy uroczystych dźwiękach brzęczących kapsli :D.

    Elessar GroM napisał(a)
    I jak tam... już po sesji? (szczerze mówiąc nie łapie się jeszcze w tych waszych studenckich realiach, dlatego pytam ;) ) duże zaległości masz do odrobienia, popatrz jak się ten topic bez Ciebie zapuścił :P


    Nie się zapuścił, tylko dałem Wam szansę na samoobsługę :D. Ale skoro tacy wygodni jesteście - to już serwuje odpowiedzi na pytania ;). Co do sesji, to różnie to bywa na różnych uczelniach. Do tego rzecz jasna dochodzi coś takiego nieodłącznego w życiu studenta jak sesja poprawkowa, bez której semestru nie można zaliczyć do w pełni studenckich ^^.

    Elessar GroM napisał(a)
    Elektryczna napisał(a)
    Zuuuuuuuuuuuuuuuubrze czekamy na odpowiedzi :D


    :dobrypost: Pani wyżej bardzo dobrze mówi :)
    zobaczymy jak mistrzu odpowie ^^
    -Rozwin skrot LUPCIUPTRACHBAM :D


    Mistrzu? Przestań, bo się rumienie ^^. Jeszcze trochę i będę musiał zacząć jakiś specjalny kostium nosić ^^.
    Co do skrótu - to ja Ci zadania ułatwiać nie będę mój drogi :D. Jak dla mnie jest to fonetyczny zapis warnów nadawanych przez wrednego Żubra nieszczęsnym użytkownikom :D.


    @Vadercia

    lady vader napisał(a)
    hrhrhrhrrrr... a spamnę sobie tutaj ^^

    :fgrin:

    Żuberek to jak będzie z tymi kopytkami ^^?

    I kiedy dostanę pierwszego warna za spam? :D


    Spamuj, spamuj - gdzie lepsze go tego znajdziesz miejsce niż w temacie smoda ^^. Co do zaprojektowanego przez Ciebie logo dla akcji ochrony żubrzej sygnatury, to po prostu uwiodło mnie ^^. Jestem gotów dla tego ponownie zmienić sygnaturkę, a nawet dam Ci dobrać avka do pary ^^.

    Z kopytkami? A co ma z nimi być? Jeśli chodzi o wartość użytkową, to masażyk gwarantowany :D.

    Na warna za spam trzeba sobie zapracować, jesteś na najlepszej drodze do oświecenia spamowego, ale póki co zalecam dalsze korepetycje u zawodowych spamatorów ^^.


    @Nya

    Nya napisał(a)
    Zuberek wrocil^^

    Co wolisz:

    Misie super zelki cole czy dzdzownice super ekstra owocowe zelki?


    Zdecydowanie wolę opcję numer jeden i to z kilku powodów - po pierwsze misie są puchate a do tego to swoje ziomki, bo są włochate :D, czego brak pełzającym kręgom (z pełnym uznaniem dla dżdżoWNICY ^^). Po drugie ze względu na colę - choć żałuję, że nie są bąbelkowane ^^.

    Nya napisał(a)
    Zuuuuuuuuuuuuuuuubrze czekamy na odpowiedzi :D


    Jak ja luuuuuubie jak wyjecie na mój widok ^^. Prawie jak jeth :D.

    Nya napisał(a)
    Obiecales wczoraj wieczorem odpowiedziec na pytania, a tu dalej nic. Jak sie do tego ustosunkujesz?

    Dlaczego najpierw obiecujesz a potem sie wymigujesz?

    Dlaczego zgole Ci futro za to:D?


    Obiecałem i jeszcze jak widać długo mi zajęło odpowiedzenie na nie.Obiecuje od dzisiaj poprawę i będę regularnie odpowiadałw swoim temacie, a jeśli nie będę miał na to czasu, to hypnos do czasu odpowiedzi zapewni Wam rozrywkę w postaci striptizu ^^. Ojojoj, zdaje się, że zegarek mi się zaczął spóźniać :D.

    Nie wymiguję się, tylko w sposób bezczelny unikam nabijania sobie postów ^^. Co do futra, to wszystko zależy od metody - jeśli preferowana przez Ciebie łączy się z moczeniem w wazalinie - zaryzykuje :D.


    @Ciastek

    Ciachowy napisał(a)
    Dlaczemu nie gracisz mi w każdym ST hęęę? 1 przegapiłeś :P i mojego sojusznika tyż nie pochwalisz lamo ....


    Jak to nie grace w każdym ST - miewam małe opóźnienia jak pokazuje tenże temat, ale nie przepuszcze okazji tego, by Ci zagratkować - szczególnie jak wjeżdżasz bombkami w bunkier i robisz kilkanaście procent z własnej floty celem podtrzymania wojny ^^. Dlatego właśnie na graty i sz/o możesz zawsze u mnie liczyć, z miłą chęcią powychwalam zabójczość rodzynek ^^.

    Sojusznika nie gratkowałem, bo by się jeszcze wydało, że jestem stronniczy wobec Ciebie i że kolesiostwo i że układy, itd. Teraz ciiiii - może nikt się nie dowie :D.


    @Matiq

    Matiq napisał(a)
    dobra, koniec tego dobrego :P

    kiedy wlepisz The0ne'owi bana za spam? dobrze wiesz gdzie:D:D:D


    Zbliża się do tego wielkimi krokami ^^. Te wysyłane na mnie kilka razy w tygodniu 9k pancków wcale jego sytuacji nie poprawia :D. Musimy przecież coś z tym zrobić, bo się biedak zapracuje - może Art jakieś stypendium mu obiecał :D. Tak, czy inaczej dostanie bana w ramach szczepienia antyspamowego ^^.


    @Nieustraszony vel Pawcio

    @NieustraszonY. napisał(a)
    Heineken czy Zywiec ?

    xD
    wiem. .wybierzesz Żubra^^


    Wolisz mieć futro , czy być ogolonym przez Nyę:D?

    Jak weszłeś na forum 1 raz , to kogo poznałes jako ta pierwszą osobe?


    Udam, że tego pytania o piwo nie widziałem :P. Co do futra zaś, to może do zimy odrośnie, nie będę się martwił dopóki sople nie będąmi wisieć znosa i innych wystających części ^^.

    Jako jednego z pierwszych poznałem Gambita, Munia, An, Szyszka i Al'a :). Jak widać, prócz jednej osoby wszyscy wylądowali w teamie :D.


    UFFFFFFFFFFFFF - kuniec ^^ :gszo:
  • Czym Żubr najczęściej/najchętniej* podróżuje ?
    Czy Żubra gryzą komary ?
    Czy to prawda, że Żubr wieczorem podchodzi bliżej ? :D

    Możemy też dodać do tego Nestea ;) .

    A jaki smak ?

    [SIZE=7]* niepotrzebne skreślić[/SIZE]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Spinak ().

  • Żubrzyk napisał

    UFFFFFFFFFFFFF - kuniec ^^ :gszo:


    To jeszcze nie koniec "I'll be back" ;) a gdzie obiecana zmiana sygnaturki ??:> dostajesz warna od Gajowego Ogame'owej Puszczy, jeszcze jeden i pójdziesz pod odstrzał :tratata:
  • Lubisz pastować buty?? ^^Wypastujesz moje?
    Mam zaproszenie na ślub z osobą towarzyszącą, przyłączysz się? ;)
    Jakiego koloru masz kapcie?
    Jakie jest twoje ulubione piwko w drugiej kolejności za tym wiadomym?

    Tyle Ci starczy, tylko odpowiedz szybko, a nie pół roku się zbierasz w sobie :]
  • o Łuber znowu sobie zrobisz zaleglosci i bedziesz bidolil ze nie masz kiedy odpowiedziec ^^

    IDealista czy romantyk :>
    dostac z bicza czy z pejczyka :>
    byc rogaczem czy przyprawiac komus rogi :>

    kiedy to piffko w wafce :>
    czy moze lepiej przyjniesc mam trawke do zubrowki :>

    a teraz ciezsze z ciekawa odpwoiedzia :ziew:

    komu dal bys najwiekszego lizaka na swiecie =] :>
    kto jest najbardziej NieudobRuchanA modka w timie :>

    kiedy zagonisz Wojtusia i Deyzderka do roboty :>

    starczy bo i tak sie nie wylizesz z pytan do wrzesnia :O
  • Nya napisał(a)
    nie nie nie to nie koniec :D to dopiero poczatek :D


    jak wolisz:

    Zuuuuuuuuuuuuuuuurze !

    czy moze:

    Zuuubrzyyyyykuuuuu !

    Ktore bardziej po jethowemu?


    Jak tam urodzinki udaly sie?



    znowu nie otrzymalam odpowiedzi:/ tym razem dam Ci wybor:D:

    Wolisz golarke /elektryczna^^/elektryczna/ czy elektryczna? ^^


    maly edit^^//poniewaz nie odpowiadasz pomecze sierciucha eustachego mogem prawda^^??

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nya ().

  • Ja sie nie musze pytac^^ Zuberek pozwoli mi na wszystko :D dobry dziadzia:*

    A zeby spamu nie bylo^^ (wiem wiem, specjalizacja - spamerka) zadam pytanko^^

    Kiedy ostatnio podcinales Eustachemu pazurrrki^^?


    kkkkklllllaaaaaacccczzzzzeeeekkk :D ^^
  • Moderujesz już dość długo HP, więc chciałam Cię zapytać jak Ci się podoba ten dział? Co w nim lubisz najbardziej? Co Ci w nim najbardziej przeszkadza? Czemu tak rzadko odwiedzasz swój temat :>?
  • Przerwa była strasznie długa, ale czasu na forum mało, a ten co jest trza na moderkę poświęcić :). Jako, że mamy weekend, to troszkę wolnego udało mi się wyskrobać - a więc do roboty :D.


    @Pawcio

    NieustraszonY. napisał(a)
    gratki :)

    Ja musze przeproisic ;>
    bo czoś zaniedbałem Ciebie:D

    Czy chciałbyś zeby Zubr był maskotką euro 2012 xD?


    Pewno - z resztą to chyba jedyny słuszny wybór.Żubr jest typowo Polski, a więc mamy nutkę patriotyczną, do tego puchaty, a więc dzieciarnia zadowolona będzie, do tego rzadki, więc i kobiety się przyciągnie do oglądania piłki :D.

    NieustraszonY. napisał(a)
    to ja jeszcze dopiszę kilka pytan ;P

    piesek czy kotek ;>
    pawcio czy nieustraszony;>

    no i wreszcie jakiego nicka mam mieć;>
    pawcio1300 czy deamrus czy behreit ;>


    Pies zdecydowanie. Po pierwsze dlatego, że mam sentyment do jetha i Stiviego, po drugie dlatego, że od urodzenia zawsze u mnie w domu pies był, po trzecie dlatego, że pies Żubra w puszczy odnajdzie, a kot nie :P.

    pawcio rzecz jasna - jedyny i niepowtarzalny :]. Takiego też nicka mieć powinieneś - inaczej będę się czuł nieswojo otrzymując od Ciebie PW :D.

    Pawelq napisał(a)
    Nadal twoim ulubionym piwem jest Żubr?
    Co sądzisz o 15 letniej młodzieży ?


    Raczej nie inaczej ;).
    Ych - każdy musi przepłynąć to morze beztroski i głupoty ^^. Sam bez tratwy nie dałbym sobie rady ^^.



    @Spinak

    Spinak napisał(a)
    Czym Żubr najczęściej/najchętniej* podróżuje ?
    Czy Żubra gryzą komary ?
    Czy to prawda, że Żubr wieczorem podchodzi bliżej ? :D

    Możemy też dodać do tego Nestea ;) .

    A jaki smak ?

    [SIZE=7]* niepotrzebne skreślić[/SIZE]


    Najczęściej to środkami komunikacji miejskiej ;). Sam jesteś z Warszawy więc wiesz jak stolica wygląda w godzinach szczytu :D. Tylko tramwaj i metro, no i autobusy, tam gdzie dla nich wydzielono specjalny pas ;). Wolałbym swoim kochanym autkiem, ale w korkach przepalałem 400 PLN miesięcznie,co jest dosyć sporo jak na moją pensyjkę ^^. Dlatego ograniczam się do jeżdżenia weekendami i wieczorami, a tak pozostaje wiernym fanem karty miejskiej, którą pachując legitką studencką używam przez miesiąc w cenie 30PLN :D.

    Gryzą niestety, choć już złożyłem petycję do wiodących producentów szamponów o wyprodukowanie jakiegoś nowej generacji, co by futro pancerne się robiło :D.

    Podchodzi bardziej - ale to zależy od tego, czy jesteś samotną brunetką, czy kumplem któremu brakuję 3 PLN na piwo ^^. Tak, czy inaczej nocny marek jestem, a bawić się mam czas ino wieczorami, więc to by się zgadzało :].

    Nestea - jedyny słuszny smal - brzoskwiniowy ;).



    @EGM

    Elessar GroM napisał(a)
    Żubrzyk napisał

    UFFFFFFFFFFFFF - kuniec ^^ :gszo:


    To jeszcze nie koniec "I'll be back" ;) a gdzie obiecana zmiana sygnaturki ??:> dostajesz warna od Gajowego Ogame'owej Puszczy, jeszcze jeden i pójdziesz pod odstrzał :tratata:


    Hehehe - a Ty podobno miałeś modkiem zostać, a dalej masz jakieś badziewne gwiazdki z przeceny ^^. Sygnę już 2 razy od tego czasu zmieniłem,ale do tej kudłatej jeszcze powrócę :D.

    Elessar GroM napisał(a)
    Lubisz pastować buty?? ^^Wypastujesz moje?
    Mam zaproszenie na ślub z osobą towarzyszącą, przyłączysz się? ;)
    Jakiego koloru masz kapcie?
    Jakie jest twoje ulubione piwko w drugiej kolejności za tym wiadomym?

    Tyle Ci starczy, tylko odpowiedz szybko, a nie pół roku się zbierasz w sobie :]


    Pastować cichobiegi? Toż to grzech :D.
    To zależy czy szukasz kompana w ławie kościelnej, czy kompana do stania przed ołtarzem ^^.
    Nie noszę kapci - źle się w nich czuję, żadne nie są wyprofilowane na kopyta :D.
    Poza wiadomym to chyba Królewskie, Żywiec i Tatra ;).



    @Elektronek

    Nya napisał(a)
    nie nie nie to nie koniec :D to dopiero poczatek :D


    jak wolisz:

    Zuuuuuuuuuuuuuuuurze !

    czy moze:

    Zuuubrzyyyyykuuuuu !

    Ktore bardziej po jethowemu?


    Jak tam urodzinki udaly sie?


    Hmmm - kiedyś odpowiedziałbym, że reaguję na Żuuuubbbrrrruuuuuuuuuu :D. Ale od kiedy Supcio mnie rozpieszcza zdrobnieniami nicka, to postawię na Żuuuubruuuuusiuuuuuuuuu :D.

    Po jethowemu to jest "juuuuuuuuuuu + akurat potrzebny zwrot" ^^.

    Urodzinki świetnie - dziękuję - przepłynąłem jakoś to morze promili, dobiłem do brzegu,ale kosztem kolejnego siwego włosa :].

    Nya napisał(a)
    znowu nie otrzymalam odpowiedzi:/ tym razem dam Ci wybor:D:

    Wolisz golarke /elektryczna^^/elektryczna/ czy elektryczna? ^^


    maly edit^^//poniewaz nie odpowiadasz pomecze sierciucha eustachego mogem prawda^^??


    Oj, bo Ty taka niecierpliwa :bicz:

    Wolę golarkę elektrzyczną w postaci osobowej :D.

    Dręcz, molestuj, gwałć i oraj :D

    Nya napisał(a)
    Ja sie nie musze pytac^^ Zuberek pozwoli mi na wszystko :D dobry dziadzia:*

    A zeby spamu nie bylo^^ (wiem wiem, specjalizacja - spamerka) zadam pytanko^^

    Kiedy ostatnio podcinales Eustachemu pazurrrki^^?


    kkkkklllllaaaaaacccczzzzzeeeekkk :D ^^


    Ech - te me łagodne serce ^^.
    Pazurków mu nie podcinałem - za to regularnie sprawdzam, czy laduje zawsze na 4 łapy ^^.



    @Archon

    Dark Archon napisał(a)
    Jak często sie golisz ? :D


    Nie zdążyłem Ci odpisać jeszcze zanim odszedłeś z teamu, ale w nagrodę zdradzę Ci tajemnicę mego sukcesu. Golę się tylko jak cru,Wnica, vaderka, Claire,albo NieustraszonA (klientów przybywa :D) mająakurat sezon na futra :D.
    Tak szczerze natomiast, to zarośnięty chodzę cały czas. Z teamu możesz wypytać wiele osób - chyba nikt oprócz lamci i Wnicy nie widział mojego wygolonego pyska :D. Po prostu bez sierści na twarzy czuję się jak obrzezany ^^.



    @NieustraszonA

    NieustraszonA napisał(a)
    o Łuber znowu sobie zrobisz zaleglosci i bedziesz bidolil ze nie masz kiedy odpowiedziec ^^

    IDealista czy romantyk :>
    dostac z bicza czy z pejczyka :>
    byc rogaczem czy przyprawiac komus rogi :>

    kiedy to piffko w wafce :>
    czy moze lepiej przyjniesc mam trawke do zubrowki :>

    a teraz ciezsze z ciekawa odpwoiedzia :ziew:

    komu dal bys najwiekszego lizaka na swiecie =] :>
    kto jest najbardziej NieudobRuchanA modka w timie :>

    kiedy zagonisz Wojtusia i Deyzderka do roboty :>

    starczy bo i tak sie nie wylizesz z pytan do wrzesnia :O


    Narobiłem już wystarczających, a biadolić i tak będę - to już w zasadzie moje hobby :D.

    Ani ze mnie idealista, ani romantyk- wolę się raczej określać jako przeciętnego inaczej z uśmiechem na pysku :D. Romantyzmu we mnie tyle, co drwalu zza Urala, który od dziecka karczuje drzewa szpadlem ^^. Aczkolwiek czasami mnie coś napada i i z rogów mi skrzydełka amorka wyrastają :D. Tak więc chyba bliżej mi do idealisty ;). Broń boże nie mylić z ideałem ^^.

    Zdecydowanie z pejczyka - LeeLoo mnie uzależniła :D.

    Być rogaczem - bo nie mam innego wyjścia - natura potrafi być okrutna :D.

    To piffko miało być już tyle razy, a tu NieustraszonA okazało się boi się pociągów :( :P.
    Za trawkę podziękuję - wystarczy, że dostałem mandat za picie z fontannyi wyławianie grosików językiem ^^.

    Hmmm - no jeśli lizaka to tylko Tobie, bo wiem, że profesjonalnie byś go wylizała :D.
    Nieudobruchaną najbardziej jest Abi - po to jej tylu moderatorów :D. Ale jesłi o moderatorkach mowa, to Ty, choć po tej ostatniej rozmowie mogło się to zmienić :P.

    Dezyderek i Wojtuś zostali zatrudnieni jako elitarni upownicy :D.



    @Kłaczek

    Siersciuch eustachy napisał(a)
    Zuber prawda ze pozwalasz Nya mnie pomeczyc ?:> ^^


    A Ty udajesz, że Ci się to nie podoba :P.



    @Deshawn

    Deshawn napisał(a)
    czemu donaldzio wygrał wyobry :>


    Bo oczywistą oczywistością jest, że wykształciuchy górą :D.



    @Jeffik

    Jeffik napisał(a)
    Byłeś kiedyś w Rzeszowie, chociaż przejazdem?
    Słuchasz metalu?
    gadu czy irc?
    winamp czy foobar?
    ;) czy :)
    <: czy :fa:


    Byłem i mój genialny kolega wpadł na pomysł, by wykrzykiwać hasła proLegijne co zakończyło się zabawą w berka i chowanego w przedziałach ^^.

    Słucham i to z przyjemnością - bo ja ogólnie rockowy futrzak jestem ^^.

    GG i IRC mają swoje zalety - jak w teamie to IRC, jak prywatnie to zdecydowanie gg. Choć przyznać trzeba, że perwersji takiej jak na IRC nie odskuteczniam na gg - no chyba, że akurat NieustraszonA zapuka :D.

    Wsio mi ryba, byle kukało ^^.

    :) - bo tików nerwowych się jeszcze nie nabawiłem, mimo iż Supcio i jeth nad tym dzielnie pracują :D.

    :fa: - bo inaczej mi pensję obetną :D.



    @Arni

    Arnhem napisał(a)
    Zubrzyk i po co się bunkrujesz w Tym swoim domku ?( i tak Cię tam rozbunkruje ^^ ;)


    Liczę na to, ale uprzedzam, bez ciężkich dział przeciw kacu się nie uda :P.
    Poza tym ja słyszałem, że miałeś się w Wawie pojawić :].



    @Hasky

    Hasky vel. Pudełko napisał(a)
    żubrzyk-PW

    a żeby spamu nie było:
    lubisz alkohol? jaki najbardziej?


    Następny niecierpliwy :bicz: - przez Was mi się pejczyk wytrze :P.
    Żubrowi zadawać takie pytanie to normalnie wstyd - rozejrzyj się kiedyś po sklepie i etykietach na butelkach, a będziesz wiedział :D.



    @HeLLGirL

    HeLLGirL napisał(a)
    Moderujesz już dość długo HP, więc chciałam Cię zapytać jak Ci się podoba ten dział? Co w nim lubisz najbardziej? Co Ci w nim najbardziej przeszkadza? Czemu tak rzadko odwiedzasz swój temat :>?


    Miło, że zapukałaś :D. Dzięki Tobie się dowiedziałem,że mi temat otworzyli na nowo :D.

    Modkuję HP od roku i siedmiu miesięcy i nad uwielbiam ten dział i twierdzę, że nie ma sobie równych na tym forum :). Lubię w nim to, że rozmawiać można o wszystkim i dowiedzieć wielu interesujących rzeczy. Najbardziej przeszkadza mi to, że Al, gambit i Szyszek porzucili temat o komiksach i Garfieldzie ;(.

    ^^

    Rzadko bywam, bo jest tak jak na początku tego posta napisałem :). Potem na 2 tygodnie zostałem ex-em, więc temat był zamknięty ^^. Ale obiecuję poprawę, myć codziennie ząbki i czesać grzywkę i nigdy więcej nie upominać ludzi w WiP przed Tobą ^^.



    :graty: dla Was i :gszo: dla mnie :D