B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

  • Karp już dostał w czajnik młotkiem
    już choinka stoi w oknie
    już spirytus jest kupiony
    i makowiec upieczony.
    Dużo szczęścia, pomyślności żarcia, picia no i gości :D

    :*
  • @Ajax

    Ajax napisał(a)
    Które to już święta z HP? :)

    Najlepszego! :)


    Święta z HP już 3 - kurde jak ten czas szybko leci, ale jesli chodzi o śwęta zielone, to dopiero 2 - wcześniej jakoś mnie nie olśniło, żeby moderować :D. Dobrze, że jednak postanowiłem zakwitnąć na zielono, to się dowiedziałem o sposobach awansowania, mobbingu, perwersjach ukrytych i swej rogatej osobowości ^^.


    @Baltazar

    ..::Baltazar::.. napisał(a)
    LoS Czy MB4E a Może B4E ??


    Popatrzcie państwo - ludzi z uni7 przywiało :D. Na zawsze B4E - nigdy nie grałem z tak zżytym składem i tak przyjaxnie do siebie nastawionym, ale jako, że powoli większości zaczynało brakowac czasu na grę, to gonzior w swej błyskotliwości zrobił fuzję sojuszu i powstało MB4E, szybko rozpadło się i LoS jest LoS, a B4E istnieje co prawda dalej, ale juz tylko jako symbol ). Pozdrówka dla ochlajmordy gonziego, złego i wuwuwu ;).


    @Arni

    Arnhem napisał(a)
    i jak żuberku gdzie spędzasz sylwek ^^ :> a wczoraj dosłownie piłem żubrówkę :D :E


    Sylwek mimo planow wyjazdowych do Krakowa jednak spędzę w Wawie z małą grupką znajomych ;). Konkretnie rzecz ujmując na Pradze :). Jak się uda, to po drodze LeeLoo lekko zmolestuję ^^.
    Co do Ciebie Arni - to siedź, pij i chwal imię polskich futerkowcow rogatych :D.


    @iasie

    iasie napisał(a)
    Wesołych Świąt ^^
    czy pierwsze piwo ktore piłeś to był wlasnie Zubr?
    jak się zyje w puszczy ?
    w jakim stopniu jestes uzalezniony od internetu :O ?
    Iasie.... <= napiszesz coś tutaj ?


    Wzajemnie wesołych - i aby nastroj ten udzielił się na każdy kolejny dzień do świąt nastepnych ;).

    Jak piłem pierwsze piwo, to to jeszcze nie byl Żubr i nie miał obecnej etykiety, a widniało to jako Browary Dojlidy ;). Nie pamiętam jakie było pierwsze piwo, ktore wypilem ze smakiem, ale zdaje się, że albo Żywiec, albo Królewskie :]. Na Żubra przerzucilem się po zobaczeniu pierwszej z reklam z Żubrami mruczącymi w puszczy :D. Pomyślałem wówczas, że nie zaszkodzi spróbować no i przy rogatych kapslach już pozostałem ;).

    W puszczy żyje się całkiem fajnie - obecnośc kaczek znikoma, to i da się jakoś pożyć i pobrykać ^^. Neostrady i tutaj dostatek :D.

    Lubie korzystać z netu i uważam, że to fajny sposób, by odpręzyć się czasami. Stąd zainteresowanie naszym forum się pojawiło :). Czy uzalezniony jestem? Trochę na pewno, ale jakby mi Nya kabelek odłaczyla to bym tylko troszke szlochał ^^.

    Rzecz jasna do tematu sie wpisałem :D.


    @Szoszon

    ..::Szoszon::.. napisał(a)
    Karp już dostał w czajnik młotkiem
    już choinka stoi w oknie
    już spirytus jest kupiony
    i makowiec upieczony.
    Dużo szczęścia, pomyślności żarcia, picia no i gości :D

    :*


    Moja być pokojowy roślinożer i karpi nie biję, ino jak prawdziwy miejski łowca (choć z puszczy :D) kupuję mrożonki. Bohaterstwo moje kiedyś przejdzie do historii ;).

    na choinke ino lampki zarzuciłem i na tym mój udzial się skonczył, jako, że mopja matula ma małego fioła na punkcie choinki i co roku pół dnia ubiera ją w 1000000 bombek jakie zdążyła nakupoac przez ostatnich kilka lat :D. Muszę jednak przyznać, że wynik końcowy robi wrażenie ;).

    U mnie w rodzinie ani w wigilję, ani też w święta nigdy alkoholu się nie piło i ja raczej tego sie trzymam ;).

    Sam ledwo potrafie jajecznice na patelni utrzymać, a już o wypiekach ciast nie wspomnę :D. Na szczęście babcia napiekła ciast, ciasteczek i innych frykasów tyle, że do nowego roku z domu ruszać się nie muszę :D.

    Tobie tez najlepsze życzenia z okazji świąt :).
  • Żubrzyk wrócił, więc na pewno się ucieszy jak mu temacik otworzę i pospamuję od razu xD.

    Jak minął urlop?
    Wiesz, że nikt nie umie tak doradzić jak Ty?
    Jeszcze raz oficjalnie dziękuję :*.
    Znalazłeś tą piosenkę?

    Mam nadzieję, że teraz wróciłeś już na dłużej.

    Pozdrawiam ciepło.
  • Dlaczego Pan spamuje w Spamie, a tutaj nie odpowiada? Bo na tyłek dam :bicz:.

    Nowych pytań nie zadaję, bo na poprzednie jeszcze nie odpowiedziałeś ^^.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hellgirl ().

  • Żubrzyk już nam nie odpowie na pytania :(.

    Jak przyszłam pół roku temu do HP, to Ty już tam byłeś. Właśnie z Tobą kojarzył mi się zawsze ten dział. Z Twoim poczuciem humoru i cierpliwością. Cieszę się, że mieliśmy okazję się poznać i wspólnie być opiekunami WiP. Mój numer GG masz, także mam nadzieję, że nie zapomnisz o mnie i się odezwiesz kiedyś tam. Zawsze umiałeś mnie rozbawić, więc rób to nadal ^^.

    Powodzenia Jacek :*,

    zamykam.
  • Hellgirl napisał(a)
    Żubrzyk już nam nie odpowie na pytania :(.


    A jednak odpowie :D.

    Żuuuubeeeeer \o/

    Otwieram i na razie nie zadam Ci nowych pytań, żebyś miał czas odpowiedzieć na stare :P.
  • Hellka nie zada nowych pytań, ale ja zadam.

    Kiedy i za ile zamierzasz przekupić Wnicę, żeby zzieleniała na nowo? :D

    Czy wesprzesz mnie w szatańskim pomyśle zrobienia z ungrima moda handlu? :D :D :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez David ().

  • David - ja tam Wnicy pewnie nie przekabacę, ale w sumie to ona może nawet być ex-em, byle dalej jej szarlotka wychodziła jak do tej pory :D.
    Co zaśsię ungrima tyczy, to on jest już modkiem, a nawet smodkiem jednego i jak najbardziej słusznego dla niego i jego zapału działu :D.

    Helluś - o co mnie ciekawego spytasz? :D
  • Żubrzyk napisał(a)
    Co zaśsię ungrima tyczy, to on jest już modkiem, a nawet smodkiem jednego i jak najbardziej słusznego dla niego i jego zapału działu :D.


    A tam, w tym dziale się nic nie dzieje, jedynie posty i wątki dochodzą :D O,o,O - szarlotka Wnicy... Hmm, ciekawe czy myślała o eksportowaniu jej na Śląsk :)
  • David - ruszcie pupy z południa, to może się Wnicę da namówić na wypieki z okazji Waszej czasowej migracji :D.


    Isabelle napisał(a)
    Żubrzyk =D ale Ciebie w HP brakowało =D

    No to pytania =D

    Komu mam podziekowac żeś znowu zzieleniał?
    I dlaczego to tak długo trwało? <:


    Dziękuję, mi HP (a więc ludzi tam się udzielających) rownież :).

    Ja nigdy nie chciałem odchodzić, zmuszały mnie do tego różne okoliczności. Po prostu zazwyczaj czasu już brakowało. Teraz pojawiła się możliwość powrotu, wraz z nieco innym rozkładem zajęć w pracy i na uczelni ;). Dlatego wróciłem do zielonych mordek, do których tęskno mi było i do HP właśnie ;).
  • Żubrzyk napisał(a)
    Helluś - o co mnie ciekawego spytasz? :D


    Hmm, tutaj to raczej nie mogę zapytać o ciekawe sprawy, bo by mnie musieli zbanować od razu :D.

    Lubisz anime? Oglądałeś w ogóle jakieś :O?
    Kiedyś miałeś nick B.H. 23 - co on oznaczał?
    Czy Żubry gubią futro na wiosnę :O?
    Jakbyś musiał wybrać jedną jedyną piosenkę z tych, o których ostatnio gadaliśmy, to która by to była :D?
    Skrzynka już kupiona :D?

    Mua ^^.
  • @Pawcio

    Wrócę, wrócę - powoli ogarniam na nowo całość :D. Zależy których spamerów - bo jeśli nadal panuje tam ta sama "stara gwardia" co za czasów mojego tam pobytu, to jak najbardziej. Jeśli zaś "młodzi gniewni" się pojawili - to będziemy musieli ich wybadać wpierw :P.


    @Hellcia

    Eeeeetam od razu zbanować - to byłyby tylko pytania. Nie Twoja wina, że najprawdopodobniej udzieliłbym zboczonych odpowiedzi, które Hypciowi cofnęłyby grzywkę o kilka centymetrów :D.

    1. Nium. Aczkolwiek nie do przesady, do tego jeśli mam być szczery nie znam się na tym zbytnio :). Oglądałem za młodu DragonBall (później Z i GT) i kilka innych tytułów. Problem polega na tym, że choć pamiętam co się w nich działo, to już samej nazwy nie. Dawno to było - obecnie jeśli już mam nieco czasu, to najchętniej Simpsonów, albo Family Guy.

    2. Temat był już tutaj wielokrotnie poruszany. Tak samo jak wtedy, chociaż może w mniej rozbudowany sposób odpowiem - tajemnica. Aczkolwiek historia tamtego nicka jest prosta jak kłębek drutu :D. Jak mnie spijesz na zlocie, to może się przyznam :D.

    3. Nie - bo to wbrew naturalnej kolei rzeczy, wbrew mojej religii i przede wszystkim dlatego, że nie byłoby mnie po czym czochrać, a za porządne czochranko oddam duszę :D.

    4. Ciężkie pytanie, naprawdę :D. Może po prostu wybiorę tą, która z imprez za młodziaka najbardziej mi się kojarzy...hmmm...."Bo jo cie kochom" i chyba "Can't touch this" ze względu na ponadczasowość :D.

    5. Nie, ale ciągnie wilka do lasu :D.


    Mua ju tu :D.
  • Żubrzyk napisał(a)
    @Pawcio

    Wrócę, wrócę - powoli ogarniam na nowo całość :D. Zależy których spamerów - bo jeśli nadal panuje tam ta sama "stara gwardia" co za czasów mojego tam pobytu, to jak najbardziej. Jeśli zaś "młodzi gniewni" się pojawili - to będziemy musieli ich wybadać wpierw :P.

    Oj mało pozostało po 'starej gwardii'. Można rzecz , że jakieś resztki , niedobitki :E. Ale niektórzy dzielnie się trzymają :O (czyt.ja).

    Dobrze , żeby nie było offtopu troszkę pomęczę :D

    Primo:
    - Który będzie Robert Kubica na inaugurację F1 w Australii :>
    - Jaki będize wynik sobotniego meczu piłkarskiego reprezentacji Polski :>
    Duo:
    - Czy tęsknisz za dzecikiem?

    No to koniec pytań :O.
  • @Pawcio

    Z tego co popatrzyłem, to może nie z taką częstotliwością jak kiedyś, ale jeszcze parę spamozaurów buszuje tam :D.

    - Co się Kubicy tyczy, to fanem F1 nie jestem, a o osiągnięciach Kubicy słucham trochę z przymusu, bo wszędzie o tym trąbią i trochę dlatego, że jednak Polak w bolidzie F1 to nie taka codzienność ;). Myślę, że podium będzie, ale który jego stopień to już ciężko powiedzieć. Życzę mu jednak prostych zakrętów i gumowych drzew :D.

    - Troszkę kontuzji mamy wśród naszych reprezentantów, ale myślę, że jeśli chłopaki wytrzymają kondycyjnie powinniśmy 2:0 wygrać ;).

    - Na ten włochaty worek na pchły mam focha :P. Jednak miłoby było jakby pindorek do nas wrócił. Kto wie, być może moja nagła wizyta u niego na gg okaże się pomocna w podjęciu przez niego decyzji :D.

    Żubr znowu w puszczy. zamykam.
    cruella
  • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 753 dni temu. Temat może być już nieaktualny. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.



    \o/

    Otwieram za zgodą autora!

    Żuber! Powiedź mie:
    -ile kłaczków na centymetr powierzchni ma typowy przedstawiciel Twego gatunku?
    -czy myślisz, że Żuberowi z Twego avka rogi jeszcze urosną?
    -czy to prawda, że Żubery rozmnażają się przez pączkowanie?
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • @Mati

    - Około 100,ale wszystko jest zależne od tego jak się o nie dba i ile miłości dostają :D.
    = wszystko zależy od mojej żubrówny :D. Jednak wierzę, że coś tam mi może jeszcze urośnie.
    - Zwykła bujda, żubry rozmnażają się przez kasai :D.

    @Al

    Chciałem bardzo Hydepark Al, ale etaty pozajmowali, więc się skusiłem na ST, które już moderowałem przez długi czas kiedyś. Z resztą nie ma co narzekać, mogę sobie spamić w HP dowolnie i to inni będą musieli się ze mną męczyć jako userem :D.