B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

  • Strasznie dawno tu nie zaglądałem, a podziękować za to możecie moim kochanym wykładowcom z uczelnii, którzy stwierdzili, że nie ma to jak nowy rok zacząć od kilkunastu zaliczeń i paru egzaminów :D. Tyle w ramach wstępu i usprawiedliwienia, a teraz czas na pytania :].

    @HypnOS

    HypnOS napisał(a)
    Kochasz swoich modków i modki?

    Dlaczego boisz sie naszych pytań?
    Dlaczego jak pomyśle Zubrzyk, to wyobraza mi sie taki duzy Pan z batem (batem, dosłownie, bez skojarzen:P), ktory stoi nade mna i tylko zapycha mnie do pracy...?


    Czy kocham? A czy od odpowiedzi na to pytanie jest uzależniona codzienna porcja wazeliny na linni Gambit - Hypnos - Żubrzyk :D? Powiem tak - trzymacie mnie przy życiu paskudy. Któż inny potrafiłby mnie tak profesjonalnie molestować, któż inny miałby mi tyle do powiedzenia za każdym razem jak się na IRC pojawię, któż inny stroiłby sobie ze mną żarty o Arcie :D. Tylko Wy mordeczki moje koffane :*:D.
    Waszych pytań nie tyle się boję, co nigdy nie jestem pewien z której strony nadlecą i jak mocno nimi oberwę ^^. Mając w ekipie takie gwiazdy jak hypnos, Gambit, Munio, Goldi, czy jethu trzeba być zawsze gotowym na wszystko i trzymać gardę wysoko - zarówno z przodu, jak i z tyłu :P.
    Co zaś się tyczy dużego pana i bata, to pogrążyłeś się wraz ze słowem "zapycha" ^^ - dalszy komentarz jest zbędny - mogę jeszcze tylko dodać -


    @Jeshua

    Jeshua^^ napisał(a)
    rock czy metal?
    google czy yahoo?
    PiP czy SiO? SiO :]
    jezioro czy morze?
    bagno czy kałuza?
    woda czy snieg?
    gołab czy mewa gołąb :P
    ulubiony troll[SIZE=3] i dlaczego ja?[/SIZE]
    to tyle pozdrawiam i wesołych^^


    1. Rock czy metal? Cóż - ja wybieram......dobrą muzykę. Więc po co się ograniczać, skoro można cieszyć się podwójną dawką dobrej muzyki :]?
    2. Jako student po przejściach, mogę udzielić na to pytanie tylko jednej odpowiedzi - google, google uber alles :D.
    3. Jak moczyć tyłek, to ino w jeziorze - kajaczki, dlugie pływanie, wyciąganie glonów z kąpielówek :D. Jednak jak szaleć to tylko nad morzem - nie ma to jak porządnie sobie pofikac w falach. To co słońce nie zrobi z kolorem skóry na klacie przez cały dzień - kilka morskich bałwanków załatwi to w 5 minut ^^.
    4. Wszystko jedno - byle kaczki po tym nie brodziły :D.
    5. Jako, że naparzanie się balonami z wodą wymaga od człowieka więcej zaangażowania, niż pacnięcie kogoś śnieżką, to jednak postawię na śnieg :].
    6. W sumie żadna różnica - i tak do przydrożnych wietnamskich budek z żarciem nie zaglądam ^^. Aczkolwiek, jako, że do akwenów wodnych mi daleko, to zostańmy przy łosrańcu dachowym :D.
    7. Ulubiony troll - Tołdi z Gumisiów :P.


    @Elessar GroM

    Elessar GroM napisał(a)
    Ehh... jak tu starego SModa zadowolić :P... ale tak do rzeczy to chyba jest tak jak było :)


    Czemu od razu starego? W przeliczeniu na Żubrze lata, to jestem w kwiecie wieku :D. Jesli chodzi o zadawalanie mnie - cóż ^^. Hypek ostatnio próbował, ale skończyło się to dla niego nadgodzinami moderowania w Spamie ^^. A przecież wystarczy tak niewiele - dobra książka i zimne piffko :].

    Elessar GroM napisał(a)
    Hmm, a to dobre... a tak nawiasem mówiąc przez Romcia mam teraz w szkółce mały reality show bo zainstalowali nam kilkanaście kamer, a sekretarka w roli Wielkiego Brata, siedzi i nas tylko podgląda :D... trochu przerypane :D


    Hohoho - współczuję ;). Btw - ja słyszałem, że nic tak nie podnosi oglądalności jak mały pożar, albo zamieszki :D. Use the Force EGM ^^.


    @fAtkOs

    fAtkOs napisał(a)
    Rolnicy bronią krów przed rozochoconymi żubrami

    [URL=http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,wid,8662692,prasaWiadomosc.html]link[/URL]

    i wszystko sie wydalo ;) :D


    No wiesz Chmurek - słabo sie starają o ochronę Żubrów, to trza samemu zadbać o przetrwanie gatunku ^^. Poza tym takigo niewiniątka nie zgrywaj, bo się z góry wszystkiemu przygladałeś fmurko paskudna :P - dzięki Ci chociaż za to, że nie zjadłeś nic niestrawnego i piorunami prykać nie zacząłeś, bom rogi w górze miał :D.
    Mógłbym tu jeszcze wiele ciekawych historii opowiedzieć, gdyby nie jeden szczegół - "opisuje Fakt" :fgrin:. Fakt przewidział także spisek kogutów przeciw kaczkom, oraz lądowanie marsjan pod belwederem :P.


    @Atriades

    [i]Atriades napisał(a)

    HEHE :D Zapowiada się na kolejną SEKS-AFERE :) Tym razem w Ogame Team'ie :D Żuber co masz na swoje usprawiedliwienie? Tylko nie kłam :) SB jest wszędzie :D Nawet w Twoim Stadzie :D Wiemy wszystko :D


    Ja nic nie zrobiłem - kopytka mam tutaj :D. Jak nic to Wnica chce wymusić na mnie odszkodowanie za tą zjedzoną szarlotkę ^^ (+popitka), a gdzie Wnica nie da rady, tam Żubra pośle :P.


    @Lupu_s

    Lupu_s napisał(a)
    Najlepszy opis jaki widziałeś u siebie?

    AQQ czy GG?

    Kolor drzwi wejściowych?:D


    Opisy u mnie, to zazwyczaj cytaty z piosenek, adekwatne do mojego nastroju, choć zdarzyła się też seria "super opisów", "nowych opisów", "takich opisów jakich jeszcze nie widzieliście", itd :D. Uznajmy też, że odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna z odpowiedzia na to drugie - giegie rox ^^.
    Kolor drzwi wejściowych? Różowo-pomarańczowy odblask w zielone kropy, z namalowaną tarczą i fotką vH w samiusieńkim środku :D.
  • hmmm, a to ciekawe, pomyślimy nad tym pożarem ;)... a tak pozatym to mam do Żubra "w kwiecie wieku" małe pytanie, otóż, czy Żubr znalazł sobie już jakąś żubrzyce, z którą mógł by mieć małe stadko... dobra nie kontynuuję dalej ale na odpowiedź czekam :D

    edit:
    takie małe pytanie, co zrobibyś gdybyś kochał jakąś piękną żubrzyce i był z nią szczęśliwy, a twoi rodzice krzywili by się na to? pytanie to jest u mnie bardzo na czasie bo właśnie jestem w takiej sytuacji i czuje się troszkę bezradny...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elessar GroM ().

  • co mozna spotkac po drugiej stronie roga :>

    jaka trawka smakuje ci najbardziej :P

    gdzie stonka nie moze tam ... ??? :D

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • Jak to zwykle u mnie bywa, znów opóźnienie w odpowiedzi na Wasze pytania :D. Tym razem jego sponsorami są hypek i Goldi, oraz ich zamiłowanie do mojego prv ^^. No to lecimy z tym koksem ;).


    @Goldi

    Goldbluszcz napisał(a)
    Ulubiony kształt lodu? (żeby nie napisać kostek lodu :P)


    Wszystko zależy od funkcjonalności danej rzeczy, tak więc i tutaj kształt lodu zależeć będzie od potrzeb :D. Jeśli na przykład będę potrzebował ostudzić zapędy jetha względem zbyt częstego mrrrrruczenia, wtedy koniecznie kosteczki (jak to z psiakami bywa) ^^. Jeśli miałbym chartować Bluszcza przed surową zimą, co by mu listki wszystkie nie opadły (ze względów moralno-etycznych :D), to wtedy długie sopelki ^^. W końcu, jeśli miałbym wymusić na Wnicy szarlotkę, to wtedy kuleczki lodowe (bo kulką najłatwiej trafić w miotłojeta3000 ^^).


    @EGM

    Elessar GroM napisał(a)
    hmmm, a to ciekawe, pomyślimy nad tym pożarem ;)... a tak pozatym to mam do Żubra "w kwiecie wieku" małe pytanie, otóż, czy Żubr znalazł sobie już jakąś żubrzyce, z którą mógł by mieć małe stadko... dobra nie kontynuuję dalej ale na odpowiedź czekam :D

    edit:
    takie małe pytanie, co zrobibyś gdybyś kochał jakąś piękną żubrzyce i był z nią szczęśliwy, a twoi rodzice krzywili by się na to? pytanie to jest u mnie bardzo na czasie bo właśnie jestem w takiej sytuacji i czuje się troszkę bezradny...


    Ależ odpowiedź już była ;). Żubrunia jest, ale o małym stadku wolę póki co nie myśleć - niech jeszcze przez kilka najbliższych lat martwi się o to greenpeace i leśnicy :D. Mam nadzieję, że do tego czasu Żubrunia nie nabawi się nieustannego bólu głowy ^^.
    Co zaś do drugiego pytania, to na szczęście nie mam takiego problemu, ale jeśli taki by zaistniał, to przeczesałbym brodę, wypolerował rogi, tupnął kopytem i poszedł kupić 2 niezbędne do osiągnięcia celu atrybuty. Po 1 kwiatki dla owej "Żubrzycy", po 2 krem przeciw zmarszczkom dla rodziców, żeby im krzywienie na złe nie wyszło, bo przecież tak, czy inaczej się o nich troszczysz :D. Kapiszi :>.


    @miodzio

    miodzio napisał(a)
    co mozna spotkac po drugiej stronie roga :>

    jaka trawka smakuje ci najbardziej :P

    gdzie stonka nie moze tam ... ??? :D


    1. Druga strona roga to ta część Żubra, która hamuje tą pierwszą, żeby za bardzo nie hulała, a jednocześnie kiedy trzeba popędza ją, żeby puszcza zawsze do Żubrów należała :]. Mówiąc inaczej - druga strona roga to to, czego gołe oko nie zobaczy, a bez czego Żubr jako taki nie ma prawa bytu :D.

    2. Trwaka powiadasz :D. Nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. Trwaka taka przede wszystkim musi być hodowana naturalnie i podlewana 3 razy dziennie z intensywnością 2 kropli na 1 źdźbło. Istotne jest też jej przycinanie sierpem wykonanym ze srebra i złota przy każdej pałni ksieżyca, który wcześniej polewany jest miodem i czyszczony miotłą maczaną w szarlotce. Gdy ta już zostanie ścięta po 3 miesiącach należy ją zamarynować w butelkowanym Żubrze i podawać na zimno ^^.

    3. ...tam Żuber pomoże, a jak Żubr nie da rady, to ma swoich modków nie od parady i gdzie problem rośnie, tam Goldiego i hypka pośle ^^.


    @jeth

    jeth napisał(a)
    Dlaczego uwielbiasz się nade mną znęcać? :D
    czemu tak wcześnie chodzisz spać? :P
    czy mogę liczyć na skrócenie kary o jakieś pół roku po tym jak oddałem na ciebie głos w ankiecie na ulubionego moda? :D
    wazeliny nigdy dość^^


    1. Ja się nie znęcam dżeciu - taka już dola smoda, że musi powarczeć na swoich modków, co by oni mu się mruczeniem odwdzięczali :D.
    2. Żeby Wam w pracy nie przezkadzać ^^ i żeby zdążyć wstać rano, nim hypek wpadnie na jakiś innowacyjny pomysł :D.
    3. W nagrodę zamieniam te pół roku na działalność w roli mego asystenta - będziesz obslugiwał prv i dbał o to, by wszyscy na IRC myśleli, że Żubrzyk jest chwilowo offf ^^.
    4. Amen, halleluja, chwalmy jetha :D.


    @Gotenks

    Gotenks napisał(a)
    W jakie gry karciane lubisz grać ? :>

    Pozdrawiam!


    Kiedyś grałem w coś, co się zwie Magic the Gathering :D, jednak szybko opyliłem swoją talię, z nie małym zyskiem i teraz pozostaje przy najzwyklejszych kartach (od 2 po asa) i daję się ogrywać miodziowi w 1000 :D.
  • Żubrzyk napisał(a)
    Jak to zwykle u mnie bywa, znów opóźnienie w odpowiedzi na Wasze pytania :D. Tym razem jego sponsorami są hypek i Goldi, oraz ich zamiłowanie do mojego prv ^^.

    Pffff :P To nie prawda i zwykle klamstwo! Ja nigdy nie pisze do Zubra na priv. To on zawsze pisze do mnie. Jako przyklad podaje loga:
    <Zubrzyk> czesc niewolniku, jak sie masz?
    <hyp> znowu Ty?
    <Zubrzyk> przyszedłem cie meczyć
    <hyp> co za niespodzianka -.-
    <Zubrzyk> wiedziales, ze źródłem trójpeptydowego stwardnienia woreczków melatoninowych w sąsiedztwie skondensowanego mleka krowiego mogą być metasomatyczne zmiany w zewnętrznej, przykoronowej warstwie protosłońca?
    <hyp> -.- odczep sie, moderuje
    <Zubrzyk> wiem, dlatego ci przeszkadzam. dobry moderator musi umieć gadac z przelozonym i moderować jednocześnie


    :D :D :D

    Ułożone by kasai <3
  • Atriades, oj Żubrzyk się po prostu przyzwyczaił, kiedyś mu zaproponowałem przemalowanie włosów jego Avka, a on się tylko zadem odwrócił zaśmiał się z lekka i na odczepnego rzucił kuponem do fryzjera bez pokrycia na dodatek... ehh gdzie ta sprawiedliwość...
    a tak btw.
    Zubrze kochany powiedz mi wyżywasz się bardzo na swoich podwładnych?? bo z tego co widzę to masz troszkę ( tak tyci tyci ;) ) sadystyczne podejście do co niektórych (żart, żebyś się czasem nie obrażał, ale na pytanie jednak odpowiedz :), wiesz dlaczego o to pytam :D)
  • Żubrzyk napisał(a)

    Dziadek Mamut napisał(a)
    Skad pomysł na nick?
    Dlaczego masz taki avek a nei inny?


    1) Ech - pomysł na nick to po prostu wytwór wyobraźni - nic więcej. Chciałbym, żeby to było zainspirowane wielogodzinną historią opowiedzianą przez dziadka, lekturą opasłego tomiska, który się pochłonęło w 1 wieczór, lub filmem kipiącym od nadmiaru gwiazd. Ale niestety jest to zwyczajna, pospolita, Żubrza :D wyobraźnia, która pozwoliła sobie potem dodać pare rozwinięć do tego skrótu :) - kto grał na uni 11 ten wie, kto nie - niech złoży odpowiednią ofertę, a może się dowie ^^.



    Jak winna wygladac odpowiednia oferta? Czy nalezy przeslac zalaczniki w postaci reprezentacji Zubra w innych niz 2 nozna postaciach?

    Ile razy widziales Zubra nie bedacego wytworem istot ludzkich?

    Odpoczynek - miasto (jakie?)/laczki/lesne zacisza?

    Zubr unosi sie na wodzie?

    Czego Zubr do paszczy nie wezmiez plynow pitnych z zawartoscia?
  • Po raz kolejny mam monstrualne opóźnienie w odpowiedzi. Na kogo by tu tym razem winę zwalić? Hypciu - zostałeś ochotnikiem ^^. No to jedziemy z pytankami :].


    @Hypek

    HypnOS napisał(a)
    Żubrzyk napisał(a)
    Jak to zwykle u mnie bywa, znów opóźnienie w odpowiedzi na Wasze pytania :D. Tym razem jego sponsorami są hypek i Goldi, oraz ich zamiłowanie do mojego prv ^^.

    Pffff :P To nie prawda i zwykle klamstwo! Ja nigdy nie pisze do Zubra na priv. To on zawsze pisze do mnie. Jako przyklad podaje loga:

    .......

    :D :D :D


    Wiesz jak to bywa Hypciu na tym świecie - różne źrodła, różne wersje przedstawiają. Ja z bardzo wiarygodnych wyciągnałem ten sam dialog, ale o nieco innym zabarwieniu. Btw - słyszałem też, że Ty lubisz kolorowanki :D.

    <Zubrzyk> witaj szanowny moderatorze
    <hyp> znowu Ty?
    <Zubrzyk> przyszedłem przypomnieć Ci, że zobowiązałeś się dbać o forum, userów i mnie dopóki Admin nas nie rozłączy.
    <hyp> Byłem pijany wypowiadając te słowa. Pijany miłościa do moderacji, pjany wazeliną dla Ciebie. teraz gdy wrócił Akodo nie mogę się ograniczać tylko do Ciebie.
    <Zubrzyk> Słyszałem, że za mocne tarcie roga może być przyczyną ślepoty - więc na Twoim miejscu dawki wazeliny bym nie zmniejszał.
    <hyp> Czy musimy teraz o tym rozmawiać. Teraz gdy masz urlop?
    <Zubrzyk> Nawet na urlopie pragnę Ci przekazać niezbędną wiedzę lenia, kompendium obiboka i podstawowe umiejętności szanującego się lesera, byś kiedyś w przyszłości godnie mnie zastępował w dręczeniu swych hypopodobnych, jetholubnych ofiar.
    <hyp> Dzięki Ci o Żubrze, mądrość płynąca z twej sierści (nie mówiąc o zapachu) powala mnie na kolana. Teach me master

    :D:D:D


    @Account

    Account napisał(a)
    Żuber, no właśnie? (patrz sig) ^^


    Za siga to mi możesz podziękować. Podziekować też mogą Ci wszystkie niewinne duszyczki z tego forum. teraz każdy widzi czym się kończą rozmowy z Żubrem na IRC po 24.00 :D.
    Swoją drogą muszę teraz poszukać kogoś, żeby się z nim kimnąć, nim Twoja sygnatura dojdzie do nicków rozpoczynających się od "ż" :D.


    @Atriades

    Atriades napisał(a)
    Dlaczemu jeszcze nie zmieniłeś AVKA w profilu na jakiegoś słodkiego Żuberka? :D Jak zwykle, poszperałem w sieci i mam coś dla Ciebie :D


    Hrhrhr - widząc taką maskotkę, powinniśmy zmienić hasło na "dobrze poleżeć przy Żubrze" :D. Osobiście nie miałbym żadnych sprzeciwów względem tej zmiany ;).
    Atriades - pozostaje tylko pytanie w jakich kłaczkach mi lepiej, bo ten niebieściutki kudłacz też był wyczesany w kosmos :]. Hmmmm - może zrobię sobie po prostu niebieskie pasemka :D.


    @dżecik

    jeth napisał(a)
    Jak ci się podoba mój nowy avek :D
    jest zrobiony jako przejaw protestu przeciwko wrednemu wykorzystywaniu i znęcaniu się nad pewnym psiakiem. W dodatku czyni to pewien smod ^^
    wiesz coś o tym? :D
    idę protestować do łóżka ^^
    dobranoc ^^


    Avek nowy zniknął, nim ktokolwiek zdążył go zobaczyć. Ja już Ci kiedyś powiedziałem, że odchudzę Cię od kilka organów, jak wyrzucisz ze swojego avka tego psiaka co jest tam obecnie :D. Jednak southparkowy jeth z koszulką z southparkowym Żubrem był fajniusi. Wyglądałeś na nim trochę jak gwiazda rocka zza Uralu :fgrin:.
    Poza tym o jakim znęcaniu się mówisz? Ja nie przypominam sobie takiego zjawiska ;). Nie moja wina, że jesteś uzdolniony muzycznie (wtajemniczeni wiedzą o co kamon :D).


    @EGM

    Elessar GroM napisał(a)
    Zubrze kochany powiedz mi wyżywasz się bardzo na swoich podwładnych?? bo z tego co widzę to masz troszkę ( tak tyci tyci ;) ) sadystyczne podejście do co niektórych (żart, żebyś się czasem nie obrażał, ale na pytanie jednak odpowiedz :), wiesz dlaczego o to pytam :D)


    Nie wierz w to co Ci Hypek i jethu mówią. Oni lubią się tak zgrywać, żebym później drapał ich za uchem :D. Aczkolwiek lekka perwersja jeszcze nikomu nie zaszkodziła (tylko hypkowi raz, ale jego wina, że nie patrzył gdzie siada :lol:). Tego typu sytuacje budują jednak przyjaźń na twardej jak pośladki Goldiego podstawie ^^.
    EGM - wiem, dlatego wszystkich kart odkryć nie mogę :].


    @Zgredzia

    Zgredo napisał(a)
    Jak winna wygladac odpowiednia oferta? Czy nalezy przeslac zalaczniki w postaci reprezentacji Zubra w innych niz 2 nozna postaciach?

    Ile razy widziales Zubra nie bedacego wytworem istot ludzkich?

    Odpoczynek - miasto (jakie?)/laczki/lesne zacisza?

    Zubr unosi sie na wodzie?

    Czego Zubr do paszczy nie wezmiez plynow pitnych z zawartoscia?


    "Odpowiednia oferta" jest stwierdzeniem innym dla każdej osoby. Dla przykładu Gambit musiałby mi podrzucić koszulkę Del Pierro, oraz swoją fotkę dokumentującą, że żeczywiście nie ma dostepu do panelu i dlatego nic nie modkuje :D. W przypadku Munia byłyby to jego wyjarane i oczoklepne cichobiegi, zwane przez nas pieszczotliwie "neonkami" :D. W nich powinna się znaleźć karteczka z historią wyjaśniającą jeden z jego opisów gg ^^. Zgredzia - co zaś się Ciebie tyczy - hmmmm....niechaj będzie to wizyta w Wawie i wyściskanie całej ekipy teamowej z tejże wioski :].

    Tego typu Żubry moje oczy miały szczęście oglądać kilka razy. Dobrze jednak, że byłem w przebraniu smoda, to mnie nie rozpoznały i nie porwały do puszczy na piwo :D.

    Jeśli odpoczywać to tylko Tatry, albo Kaszuby. Narty - AM, kajaczki - AM :]. Zapraszam w grudniu do Zakopanego - zakładam się, że jeszcze nie widzieliście jazdy po stoku na kopytach, z których każde jest obciążone przynajmniej 1 promilem :D.

    Żubr nie tylko unosi się na wodzie, ale Żubr lubi to robić :D. Z Żubrem jest tak jak z gwiadami pokroju Pameli Anderson - są niezatapialne, jako, że tłuszcz ma podobne właściwości do silikonu w tym względzie ^^.

    Hmmm - sądzę, że wolałbym oszczędzić sobie szorowania ząbków autovidolem, lub wodą po goleniu, ale kto wie jakimi płynami droga przede mną jest usłana, czy raczej może skąpana :].
  • Zuber - leniu smierdzacy :D - żebym ja ci musiał podbijać temat paskudo pierońska

    <w tym miejscu znajduje sie emot z gg - dobrze wiesz jaki :D >


    a pytanie - hmmmm

    Jaki napis chciałbys zobaczyc pod kapslem z tymbarku :]

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • No fakt - lekkie opóźnienie wynikło, ale to przez to, że 1,5 tygodnia netu nie miałem, a wcześniej było tornado, trzęsienie ziemi i inne takie duperele co mi uniemożliwiły odpisanie w temacie :D.

    @Goldi

    Goldbluszcz napisał(a)
    Jak smakują niezapominajki ?


    Smakują tak jak liście świeżego bluszczu skąpane w porannej rosie, podawane z zaczarowaną szarlotką polaną miodem :D. Swoją drogą mój drogi gloniku, będziesz mógł mi jedna postawić jak już przyjedziesz do wawy :].

    @miodzio

    miodzio napisał(a)
    Zuber - leniu smierdzacy :D - żebym ja ci musiał podbijać temat paskudo pierońska

    <w tym miejscu znajduje sie emot z gg - dobrze wiesz jaki :D >


    a pytanie - hmmmm

    Jaki napis chciałbys zobaczyc pod kapslem z tymbarku :]


    Hrhrhr - nie ładnie tak. Wiesz, że mam słabość do tej emotki w Twoim wykonaniu i bezwzględnie to wykorzystujesz. Zaprawde powiadam Ci, że któregoś dnia, jak rękę rozbujam to ta emotka Ci tak napuchnie, że w drzwiach się nie zmieścisz :D. Wtedy pozostanie Ci zgłosić się po pomoc do Masełka vel Delmy. Nikt Ci nie nada takiego poślizgu jak nasz Szmalczyk ^^.

    Jaki tekst chciałbym zobaczyć? Hmmm - może "hypek idzie na bezpłatny urlop" :D. Chociaz równie dobre mogłoby być "poturlaj baryłkę, wyciągnij miodzia" ^^.
  • Ci dam gwiazdę rocka zza uralu.. pffff ^^ jeśli myślisz że moje zastrzyki mają coś wspólnego ze szczepieniami to grubo się mylisz ^^ nawet nie wiesz jakie rzeczy mogę roznosić ^^ nie pytaj.. pijany byłem..
    kiedy dostane w końcu swojego championa? ^^ i kiedy do grzyba pierona jasnego pójdziemy na wystawę? ^^
    Żubeeer, a ty jesteś rasowyy? ^^
  • @jeth

    jeth napisał(a)
    Ci dam gwiazdę rocka zza uralu.. pffff ^^ jeśli myślisz że moje zastrzyki mają coś wspólnego ze szczepieniami to grubo się mylisz ^^ nawet nie wiesz jakie rzeczy mogę roznosić ^^ nie pytaj.. pijany byłem..
    kiedy dostane w końcu swojego championa? ^^ i kiedy do grzyba pierona jasnego pójdziemy na wystawę? ^^
    Żubeeer, a ty jesteś rasowyy? ^^


    Nie wiem dżeciu co Ty tam roznosisz, ale może gazetkę z rana dla Żubra do kawusi :D? Nie pogniewałbym się też na zimne piwko tuż po przyjściu do domu ^^. Natomiast, co roznosisz wraz ze śliną, kłaczkami i innymi dżecimi atrybutami, tego nie wiem i za bardzo wnikać w to nie chcę, aczkolwiek postawiłbym na "spamioze pospolitą" i "marudność uporczywą" :D.

    Championa już dostałeś, a, że był zaminowany, to już inna sprawa ^^. Co do wystawy, to wpierw muszę pocerować sobie nogawki, po tym jak ostatnio razem rozmawialiśmy ^^. Nie pokaże się przecież ludziom w takim stanie, poza tym będziemy też musieli wcześniej jakoś i Ciebie upkięknić. Co powiesz na kłaczki model "le pudel" z kokardkami i delikatnym przybraniem z płatków róży :D?

    Ja mój miły panie jestem ponad wszelkimi rasami - jestem tak bardzo rasowy, że nie ma rasy do której się kwalifikuję, dlatego specjalnie na moje potrzeby została stworzona nowa, zwana "pijący z rogami" :D.


    @Dance4Me

    Dance4Me napisał(a)
    1.ulubione piwo :D

    2. ulubiona reklama :>

    3. ulubiony przedmiot na "informatyce" ;)

    4. ulubiona userka :>

    5. ulubiony dzial :D


    1. Uznam, że to pytanie sie wogóle tu nie pojawiło :D. Nie chciałbym wyjść na zarozumialca, ale trzeba powiedzieć, że nie ma to jak browarek prosto z puszczy ^^. Tutaj właściwie mógłbym przestać o tym mówić, ale skoro już nieszczęśniku o tym wspomniałeś, to teraz dowiedz się dodatkowo, że nie ma browara ponad Żubrzego browara :D. Poza tym dobrze wpływa na....hmmm...w sumie nad tym się nigdy nie zastanawiałem, ale chyba pierwsze na tej liście byłoby samopoczucie :D.

    2. Baunsujące Żubry na skraju puszczy, robiące zapasy na zimę, przy których zawsze warto psiedzieć :D. Zawiedzeni? A czego się spodziewaliście :P? Oprócz powstających z jęczmienia stworów puszczy, lubie też reklamę Kit-Kat, za to, że podsunęli mi pomysł wcierania batoników :D, a także ze starszych reklamę Mountain Dew, za to, że im łańcuch nie spadł :].

    3. To są takie na tym kierunku? Dobrze wiedzieć - znaczy, że za słabo szukałem ^^. No, ale jeśli miałbym wybierać, to chyba Zarządzanie Systemami Komputerowymi, Budowa i Zarządzanie Sieciami i ostatecznie Architektura Komputerów. Niestety między lubieniem, a zaliczeniem danego przedmiotu za chiny ludowe nie mogę już VI semestr wstawić znaku równości :D.

    4. Co bym nie powiedział to i tak stanę przed sądem - jak nie posądzony o szowinizm, to o zdradę, jak nie o zdradę, to o molestowanie :D. Więc ja tam zostaję przy hypku - tu sprawa jest prostsza - idzie się na piwo i wszystko jasne :D.

    5. HP -> i nie ma Żubra w puszczy :D.
  • Żubrzyk napisał(a)



    Dance4Me napisał(a)
    1.ulubione piwo :D

    2. ulubiona reklama :>

    3. ulubiony przedmiot na "informatyce" ;)

    4. ulubiona userka :>

    5. ulubiony dzial :D


    1. Uznam, że to pytanie sie wogóle tu nie pojawiło :D. Nie chciałbym wyjść na zarozumialca, ale trzeba powiedzieć, że nie ma to jak browarek prosto z puszczy ^^. Tutaj właściwie mógłbym przestać o tym mówić, ale skoro już nieszczęśniku o tym wspomniałeś, to teraz dowiedz się dodatkowo, że nie ma browara ponad Żubrzego browara :D. Poza tym dobrze wpływa na....hmmm...w sumie nad tym się nigdy nie zastanawiałem, ale chyba pierwsze na tej liście byłoby samopoczucie :D.


    to kiedy na żubrzyka idziemy :D ;) ;)

    2. Baunsujące Żubry na skraju puszczy, robiące zapasy na zimę, przy których zawsze warto psiedzieć :D. Zawiedzeni? A czego się spodziewaliście :P? Oprócz powstających z jęczmienia stworów puszczy, lubie też reklamę Kit-Kat, za to, że podsunęli mi pomysł wcierania batoników :D, a także ze starszych reklamę Mountain Dew, za to, że im łańcuch nie spadł :].


    czemu nie jestem zaskoczony ;)

    A ta druga nudna była reklamą :rolleyes: ;)

    3. To są takie na tym kierunku? Dobrze wiedzieć - znaczy, że za słabo szukałem ^^. No, ale jeśli miałbym wybierać, to chyba Zarządzanie Systemami Komputerowymi, Budowa i Zarządzanie Sieciami i ostatecznie Architektura Komputerów. Niestety między lubieniem, a zaliczeniem danego przedmiotu za chiny ludowe nie mogę już VI semestr wstawić znaku równości :D. :fgrin: ;)


    A idź mi z tą architekturą :D ostatnio maja=ąc 3 h tego wykładu 2 przespałem :rolleyes: :D :P

    4. Co bym nie powiedział to i tak stanę przed sądem - jak nie posądzony o szowinizm, to o zdradę, jak nie o zdradę, to o molestowanie :D. Więc ja tam zostaję przy hypku - tu sprawa jest prostsza - idzie się na piwo i wszystko jasne :D.


    kręcisz coś :D ;)

    Masz plusa do samoprzyznania się :D ;)

    5. HP -> i nie ma Żubra w puszczy :D.


    a jest takowy 8o 8o 8o 8o

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arnhem ().

  • czyli nierasowy ^^ tak myślałem ^^ które rasowe stworzenie by mnie tak traktowało ^^
    Gazetkę to ci mogę łaskawie podać do kawusi jak już skończę ją czytać ^^ oczywiście odbiór za pobraniem ^^
    i kup sobie nowe spodnie ^^ te mi się już przeżuły ^^
    Nie pokaże się przecież ludziom w takim stanie, poza tym będziemy też musieli wcześniej jakoś i Ciebie upkięknić. Co powiesz na kłaczki model "le pudel" z kokardkami i delikatnym przybraniem z płatków róży ?

    yyyyy.. Żuber.. czy ty się aby dobrze czujesz?... a chcesz zobaczyć jak wygląda Żubr "le pudel" ^^ to byłoby ciekawe zjawisko ^^
    Idziemy na Żubry kiedy? :D [size=1]zapolować ^^[/size]
    dobrej nocy ^^
  • @Dance4Me

    Dance4Me napisał(a)
    A idź mi z tą architekturą :D ostatnio majaąc 3 h tego wykładu 2 przespałem :rolleyes: :D :P


    Architektura komputerów nie taka zła - trzeba mieć tylko do tego odpowiednie podejście, albo bardzo ciekawą gazetę na wykłady :D. Każdy bowiem szanujący się student jest przygotowany na wszelkie wypadłości i mieć ze sobą powinien żelazny zestaw awaryjny: książka, gazeta, termos z kawą ^^. Dodatkowo na duże aule zalecany jest odtwarzacz mp3 :].


    @Goldi

    Goldbluszcz napisał(a)
    Gustujesz w krzewach nisko czy wysoko piennych? i co do tego ma siłowania? :D


    Osobiście gustuje w roślinach badylasto-wijących :D. Tutaj jestem zmuszony Tobie podziękoać za to - w życiu bym nie pomyślał, że taki gibki Krzaczorek potrafi dęba zgrywać w okresie godowym ^^.

    Siłownia ma tyle do tego, ile Wnica do czysto rekreacyjnego podejścia do niej :D. Khe, khe - kłaczek ^^.


    @jeth

    jeth napisał(a)
    czyli nierasowy ^^ tak myślałem ^^ które rasowe stworzenie by mnie tak traktowało ^^
    Gazetkę to ci mogę łaskawie podać do kawusi jak już skończę ją czytać ^^ oczywiście odbiór za pobraniem ^^
    i kup sobie nowe spodnie ^^ te mi się już przeżuły ^^


    Ano niestety nierasowy, ale jak widać na załączonym obrazku swój do swego ciągnie :D. Co do tej gazetki, to jeśli nie zaplujesz jej championem, to mogę poczekać, aż skończysz oglądać obrazki ^^. Ostrzegam jednak - jak znajde choćby plamkę tuszu na Twoim pyszczku - idziesz na mielonkę :D.

    Spodnie zostawiam póki co, te co mam obecnie. Przywiązałem się do nich, poza tym lubie patrzeć jak się krztusisz frędzelkami z pociętych nogawek ^^. Khe, khe - frędzelek :fgrin:

    jeth napisał(a)
    Idziemy na Żubry kiedy? :D [size=1]zapolować ^^[/size]


    Oby jak najszybciej - upolujemy całą kratę :D.


    @..:: Princess::..

    ..:: Princess::.. napisał(a)
    Wolisz sardynki w czekoladzie czy robaki z serem?
    Jaki masz dzisiaj kolor skarpetek? (ze szczegolami :D)
    Ulubiony kolor krzesla? :P


    Wolę Dzika podsmażonego na Delmie z sałatką z Bluszczy i Ogórków, w polewie z miodu :D. Pozdrowienia dla kolegów z ZŻU i towarzysza udręki Akodo (Ogóraska) 8).

    Są granatowe tak, że już bardziej być nie mogą, z małymi szarymi plamkami powstałymi w wyniku ślinienia się mojego psa, który najlepsze miejsce do wypoczynku znalazł pod moim biurkiem :D. Żałuje, że nie są tak oczostrzelne, jak pasiaste skarpetki Wnicy, ale obiecuje poprawę ^^.

    Zawsze chciałem mieć krzesło w Żubry, ale, że takiego do tej pory nie znalazłem, to musze się zadowolić czarnym krzesełkiem biurowym ;).
  • ..::Princess::.. napisał(a)
    czy nie przytlacza Cie Dance4Me (bo mnie tak :P)


    co ty masz do mnie :>

    może jeszcze założ najlepiej temat o mnie :rolleyes: :tongue:

    sorki za offtop :P

    p.s Żubrzyk ulubiona planeta albo księżyc w naszym układzie słonecznym i czy ma jakieś szczególne znaczenie dla Ciebie :P ;)