B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

  • @Dziadek Party
    Dziadek Party napisał(a)
    Kto Cię uziemił w SPAM'ie :D?? Pewnie Sirius, będziesz tam miał z nami trudno, powodzenia, tylko nie banuj jak posterunkowy :D


    W spamie to mnie pewna tajemnicza osoba uziemiła :D. Przyszła dnia pewnego, SŁONECZNEGO do mnie i rzekła, trzepocząc przy tym powiekami, niczym głodne kociątko i rzekła:
    - Żubrze miły, smrodeczku mój koffany, przyjdź do Spamu i pomóż biednej Sunny.
    - Ależ moja droga, pomóc Ci byłbym wielce rad, jednak z HP do Spamu, jest drogi szmat.
    - Kiedy ja Cie prosze ślicznie i milusio - przecież modki się razem trzymać muszą.
    - Czekaj chwilkę, zrobie adkowi małą psotę i się spytam czy na Spam ma ochotę.

    No, ale, że żaden modek chętny nie był, to jednak Żubr sobie odchłanie Spamu zwiedził :D. I mimo, iż opór stawiał nasz dzielny adek, to jednak przywlókł się do spamu i jego zadek. Teraz siedzimy sobie w 3 w Spamie i biegniemy na pomoc, gdy zabrzmi na mailu wezwanie :D.

    No i tak oto Żubr do spamu został przykuty ^^.

    @Sunny
    Sunny napisał(a)
    Nooo Zuber :D No pochwal sie kto Ci uziemil w spamie ^^


    Chwalić się nie będę, bo to nieładnie, jednak uprzejmie donosze, że w związku z moim pobytem w spamie, dołoże wszelkich starań, by wreszcie rozpocząć śledztwo, kto mnie tak urządił. Obiecuje też, że wynikiem śledztwa, będzie ukaranie winnego nadgodzinami w pracy, podczas których skazaniec będzie wachlował swego smod'a, gdy ten będzie rozmyślał nad dalszym procesem dogodzenia samemu sobie :D.

    P.S.
    Nie proście mnie - i tak Wam nie powiem, że to Sunny ^^.

    @Account
    Account napisał(a)
    Dlaczego chcesz zmienic mi rozstaw posladkow?
    Dlaczego uzywasz Windowsa?
    Dlaczego uzywasz Opery na Windowsie?

    edit:
    Dlaczego nie chcesz odswiezonego avka?
    edit2:
    Widze, ze ogladasz moj profil, czemu jeszcze nie dales mi warna?


    Pingwinek - no byłem ciekaw, kiedy wreszcie i Ty się tu wpiszesz :D. Jak widze i banik wreszcie odnalazł swą droge do Ciebie ^^. No to poczekam, aż wrócisz na nowym koncie :]. A co do pytań:
    1. Żebyś mogł celebrować każdą chwilę spędzona w pozycji siedzącej, żeby słowo "obstrukcja" budziło lęk w Twoim sercu, żebyś pomyślał 2 razy, zanim weźmiesz głęboki wdech :D.
    2. Bo Ty używasz Linuxa :D.
    3. Bo FireFox wypalił mi dziure na pulpicie i kłóci sie z moją myszką ^^.
    4. Bo mi szkoda tych wesołych pikselków, co skaczą radośnie po moim obecnym avku :].
    5. Powiedział człowiek o statusie "zbanowany" ^^.

    @Sunny
    Sunny napisał(a)
    Account napisał(a)
    Dlaczego chcesz zmienic mi rozstaw posladkow?



    Eeeeee ... ja nic z tym nie mialam wspolnego =) ^^


    A świstak siedzi i się nudzi, bo pingwin podprowadził mu sreberka :D.
    Pozdro Account ^^.
  • B.H. 23:

    @Account
    [2]Account:
    Dlaczego chcesz zmienic mi rozstaw posladkow?
    Dlaczego uzywasz Windowsa?
    Dlaczego uzywasz Opery na Windowsie?

    edit:
    Dlaczego nie chcesz odswiezonego avka?
    edit2:
    Widze, ze ogladasz moj profil, czemu jeszcze nie dales mi warna?


    Pingwinek - no byłem ciekaw, kiedy wreszcie i Ty się tu wpiszesz :D. Jak widze i banik wreszcie odnalazł swą droge do Ciebie ^^. No to poczekam, aż wrócisz na nowym koncie :]. A co do pytań:
    1. Żebyś mogł celebrować każdą chwilę spędzona w pozycji siedzącej, żeby słowo "obstrukcja" budziło lęk w Twoim sercu, żebyś pomyślał 2 razy, zanim weźmiesz głęboki wdech :D.
    2. Bo Ty używasz Linuxa :D.
    3. Bo FireFox wypalił mi dziure na pulpicie i kłóci sie z moją myszką ^^.
    4. Bo mi szkoda tych wesołych pikselków, co skaczą radośnie po moim obecnym avku :].
    5. Powiedział człowiek o statusie "zbanowany" ^^.


    0. ta-daaaaaam, nowego konta nie bedzie :P
    1. :*
    2. ile razy powtarzac... nie Linuxa... Linuksa!!
    3. ile razy powtarzac... nie FireFox (FF)... Firefox (Fx)!! ;P
    4. jakie skaczace pikselki? grasz z TurboTetrisa? ^^
    5. nie mialem rangi "zbanowany". nigdy. ;>

    B.H. 23:
    @Sunny
    [2]Sunny:
    [3]Account:
    Dlaczego chcesz zmienic mi rozstaw posladkow?



    Eeeeee ... ja nic z tym nie mialam wspolnego =) ^^


    A świstak siedzi i się nudzi, bo pingwin podprowadził mu sreberka :D.
    Pozdro Account ^^.


    A pingwin siedzi i się nudzi, bo wszystkie wirusy poszły do Żuberka :D.
    Pozdro Żuber ^^.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ekąt ().

  • Jakbyś się czuł zostając pierwszym Żubrzykiem sań Świętego Mikołaja

    Co robisz gdy łapie cie nostalgiczny nastrój

    Sen który zapadał ci w pamięc :)

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • Żuber napisał
    Wszystko zależy od nauczyciela, tak więc Lama się uczy szybko :D . Mimo iż matematyk ze mnie jak z pingwina szybowiec, to jakoś sobie poradziliśmy z zagadnieniem całek :D .


    a co to są całki? 8o
  • LadyMakbet napisał(a)
    Żuber napisał
    Wszystko zależy od nauczyciela, tak więc Lama się uczy szybko :D . Mimo iż matematyk ze mnie jak z pingwina szybowiec, to jakoś sobie poradziliśmy z zagadnieniem całek :D .


    a co to są całki? 8o


    LaMo, całki to takie wstretne paskudztwo którym została pokarana ludzkość za swoje grzechy ;)

    Żubrzyku, a udzielasz korepetycji z całek? bo ja zwątpiłam w to że sobie z nimi kiedykolwiek poradze :P
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin

  • Gdzieś tam wcześniej (hmm... 1 strona?) pisałeś, że lubisz NIEBIESKI kolor :) A zauważyłem, że w Avku ŻUBRZYKA nie masz :D
    Znalazłem coś dla Ciebie:



    Czyż nie jest słodki? :D Niczym miodeczek ;)
    Ech... Dobrze posiedzieć przy Żubrze ;)
  • buhahahhaa niebieski Żuber :D :lol:

    /me wyciaga golarke :D

    no dobra zuber zagadka :D

    "Fred często interesował sie szerokim światem. Codziennie zazdrośnie spoglądał przez szybe na świat, którego nie mógł poznać. Wtem pewnego dnia stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Chłopcy bawiący się na zewnatrz przypadkowo stłuki szybe. Fred natychmiast pożałował swojej ciekawości. DLACZEGO?"

    :D

  • Wnica napisał(a)
    buhahahhaa niebieski Żuber :D :lol:

    /me wyciaga golarke :D

    no dobra zuber zagadka :D

    "Fred często interesował sie szerokim światem. Codziennie zazdrośnie spoglądał przez szybe na świat, którego nie mógł poznać. Wtem pewnego dnia stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Chłopcy bawiący się na zewnatrz przypadkowo stłuki szybe. Fred natychmiast pożałował swojej ciekawości. DLACZEGO?"

    :D


    Hmmm... Wiem, że ta zagadka nie jest do mnie kierowana ale mam ciekawą odpowiedź:
    Fred zobaczył jaki świat jest okrutny... Dlatego pożałował swojej ciekawości

    /niestety zla odpowedz ;] czekamy czy zuber dobrze odpowie ;] Wnica
  • A ja znam opowiedź :D

    [SIZE=7]Bo Fred był rybą pływajcą w akwarium[/SIZE] :]

    No ale B.H., nie czytaj tego, sam masz zgadnąć ;]


    Właśnie, słyszałem, że GameForge przenosi siedzibę do Krakowa na ul. Orlą 171 (ciekaaaawe co tam jest...). Chcą być bliżej gwiazd.

    Co o tym sądzisz i dlaczego to Ty podpisałeś papiery o przeniesienie jako prezes GF?
  • No i znowu mam opóźnienie w odpisywaniu w swoim temacie - ech. Ale to wszystko wina Wniczki - co ja chce coś napisać, to ta bierze miotłę i post Żubra na szufelke i za serwer. Poza tym musi mieć coć z tym wspólnego Account - jeszcze nie wiem co, bo te słodkie ślepka go dobrze kamuflują, ale jak już się dowiem, to jade na sylwestra na Antarktyde, a pingwiny zaczną migracje na Sahare :D.

    @Acount

    Account napisał(a)
    0. ta-daaaaaam, nowego konta nie bedzie :P
    1. :*
    2. ile razy powtarzac... nie Linuxa... Linuksa!!
    3. ile razy powtarzac... nie FireFox (FF)... Firefox (Fx)!! ;P
    4. jakie skaczace pikselki? grasz z TurboTetrisa? ^^
    5. nie mialem rangi "zbanowany". nigdy. ;>


    0. Ech, szkoda - to stare konto już jakieś mało atrakcyjne się zrobiło, nawet warna Ci na nim nie mam ochoty dać. Trzeba coś zrobić, by znów odżył nasz stary związek user-mod, pełen emocji i cytatów z regulaminu :D.
    1. :*, albo nie - na przyjemność trzeba sobie zasłużyć :P.
    2. A powtarzaj ile chcesz, ale ja mam "hajlajta" na klawiaturze, przy "x-ie" :P.
    3. Ależ dziubku śniegowy - mój shift mnie tak lubi, że czasami zanim zdąże palucha zabrać, jeszcze na chwile go przyciągnie do siebie :D.
    4. Ostatnio grywam w "Antarctica on Fire(fox) - Operation Penguin Warn" :D.
    5. Wszystkiego trzeba w życiu spróbować - wystarczy poprosić - dla kolegi wszystko ^^.

    Account napisał(a)
    A pingwin siedzi i się nudzi, bo wszystkie wirusy poszły do Żuberka :D.
    Pozdro Żuber ^^.

    A wirusy mają polewke, bo Linux'a nic nie tyka - poza FireFox'em :D.


    @miodzio
    Miodzio - dawno nie było Cię tutaj - już się bałem, że baryłka się zassała i nie wyjdziesz znów do nas :D.

    miodzio napisał(a)
    Jakbyś się czuł zostając pierwszym Żubrzykiem sań Świętego Mikołaja

    Co robisz gdy łapie cie nostalgiczny nastrój

    Sen który zapadał ci w pamięc :)


    1. Po pierwsze, żeby wogóle móc dorobić sobie u Mikołaja, musiałaby mi wreszcie Wniczka futro na rzadsze przeglądy jakości brać i powstrzymać się od działań profilaktycznych, przy użyciu golarki - bo inaczej jedyne czego bym sie dorobił to katar :D. No, ale jeśli zapewniłbym sobie odpowiednie ogrzewanie futerkowe, to pewnie przede wszystkim, aby tradycji stało się zadość, jako 1 Żubr w saniach zadbałbym o czerwony nochal :D. Ale to nie problem - albo przed odlotem na odwage, strzeliłbym sobie kilka ekchm... miodków :D, albo dałbym się dziabnąć Lamie w nochala - w końcu od tego, lubi bardziej, tylko zabawy z porem ^^.

    2. Ach nostalgio - bądź przeklęta - tak łatwo nieraz Ci złapać Żubra w swe uściski. No, ale nie jestem znów taki bebronny wobec tej paskudy :D. Żubr bowiem już dawno przekonał się, że nie ma to jak dłuuuuuugi spacer z psem, przez jakieś "odludkowo większe", ze słuchawkami w uszach :]. Wtedy też, mimo iż nadal stąpam po naszej ziemi, przesiąkniętej szarością kolejnego dnia, to jednocześnie widzę ją zupełnie inaczej, w barwach zachęcających do powrotu do domu i działania w myśl zasady "show must go on" ;).

    3. Heh - ja i sen ostatnio rzadko sie widujemy :/. No ale w umowie o pracę, nie ma wzmianki o tym, że "praca u nas jest gwarancją słodkich snow" :D. Nie oznacza to jednak, że snu nie lubię. Chrapałbym chętnie i za dnia i w nocy, czasami nawet nie robiąc sobie przerwy między poranną drzemką, a wieczornym spańskiem :D. Długo tak pewnie bym nie wyrobił, bo nie lubie mieć uczucia straconego dnia - ale przez pierwszy tydzień wrósłbym pewnie w łóżko ^^. Co do snów - to sen mam ciężki i nawet kompania czołgów na manewrach pod moim oknem by mi zbytnio nie przeszkadzała, wieć snów pamiętam mało :), a te, które pamiętam przypominają raczej połączenie dzieł Picassa, z ruchem ulicznym w Warszawie z samego rana :D.

    * Zubrzyk slaps miodzio around a bit with a large trout
    :*


    @Lama

    LaMa napisał(a)
    a co to są całki? 8o


    To moja droga jest dobra wymówka, żeby Ci zacząć udzielać korepetycji domowych :D.


    @Lady Claire

    Lady Claire napisał(a)
    LaMo, całki to takie wstretne paskudztwo którym została pokarana ludzkość za swoje grzechy ;)

    Żubrzyku, a udzielasz korepetycji z całek? bo ja zwątpiłam w to że sobie z nimi kiedykolwiek poradze :P


    Eeeeetam paskudzwo. Całki są całkiem fajne, gdyby nie to, że dopiero 3.0 pozwala na zaliczenie ^^.
    Ja korków udzielam tylko na specjalne zamówienie :D. Aby dostać formularz ze zgłoszeniem musisz udać się do Abi, by ta po wydzieleniu prac społecznych na forum, dała Ci zaświadczenie i skierowała do Wniczki i cruelki, na tydzień sortowania teamowych maili, po których to dostaniesz skierowanie do Lamy, gdzie poskrobiesz trochę porów i otrzymasz w końcu porządany dokument. Formularz proszę wypełnić w 100 egzemplarzach i do każdego załączyć inną fotkę :D.

    @Atriades

    Buahahahaha - niebieski Żubr :lol:. Podoba mi się - chyba czas, żebym futro przefarbował :D. Ale coś czuję, że jak strzele sobie niebieski image, to Wniczka mnie może zacząć napastować :D. Ale chyba mogę czuć się bezpieczny, dopóki nie zacznę biegać po puszczy na sygnale :D. Żuber Patrol - prawie jak prewencja ^^. Wniczka :*.

    @Wniczka

    Wnica napisał(a)
    buhahahhaa niebieski Żuber :D :lol:

    /me wyciaga golarke :D

    no dobra zuber zagadka :D

    "Fred często interesował sie szerokim światem. Codziennie zazdrośnie spoglądał przez szybe na świat, którego nie mógł poznać. Wtem pewnego dnia stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Chłopcy bawiący się na zewnatrz przypadkowo stłuki szybe. Fred natychmiast pożałował swojej ciekawości. DLACZEGO?"

    :D


    /me ucieka na Wniczej miotle, silnik rzęzi ostatkiem sił :D

    Fred występował w Truman Show Extra Edition, ale on to kochał i jak chłopcy zbili obiektyw kamery, ogladalność spadła, a on tego pożałował :D. Chociaż z 2-ej strony, może chodzić o to, że Fred mieszkał na 30 piętrze i zawsze oglądał wschód słońca oparty o parapet, ale zapomniał, że dnia poprzedniego stłukli mu okno i jeszcze nowego nie wstawiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiili :D. Prawdopodobne jest też to, że Fred był z Marsa i naukowcy sądząc, że mu głowa utknęła w szklanej kuli, zbili ją, a Fred zrobił wieeeeeeeeelkie oczy ^^. Najmniej prawdopodobne wydaje się rozwiązanie takie, że Fredzio był maluteńką rybka akwariową, która wraz z pęknięta szybką zmieniła imię na sushi'moto :D.

    @Al

    Al Ganonim napisał(a)
    A ja znam opowiedź :D

    [SIZE=7]Bo Fred był rybą pływajcą w akwarium[/SIZE] :]

    No ale B.H., nie czytaj tego, sam masz zgadnąć ;]


    Właśnie, słyszałem, że GameForge przenosi siedzibę do Krakowa na ul. Orlą 171 (ciekaaaawe co tam jest...). Chcą być bliżej gwiazd.

    Co o tym sądzisz i dlaczego to Ty podpisałeś papiery o przeniesienie jako prezes GF?


    Na Orlą 171 powiadasz mój ulubiony studencie astronomii :D? Hmmm - nie wiem co nimi kierowało, ale pewnie natłok gwiazd tamtędy się przemieszczających, lub też może macie tak silne pole grawitacyjne, że nawet GF nie mógł się Wam oprzeć :D. Sądzę jednak, że to wina pewnej małej planetoidki zwanej ALganonima, która uderzając w malutki księżyc GF zwany MOD, spowodowała zakłócenie cyklu biologicznego na planecie GF :D.
    Ja prezesem GF? Nie, nie mój drogi - ja jestem tylko skromnym obserwatorem pańskich poczynań w dziale Nauka :D

    Full mrok, cały rok :D
  • Specjalnie na żubrze zrzędzenie Elessar wraca do dawnego Avatara
    Tylko jeszcze czeka jak mu nick na forum zmieni jakaś modkowa mara :P

    Pozdrawiam :], napatrz się prosze na ten post skoro tak dawno nie widziałeś żadnych pism ode mnie :D

    A takie pytanie na czasie:
    Byłbyś za czy przeciw delegalizacji "sympatycznej" i jakże przeze mnie "lubianej" Młodzieży Wszechpolskiej??

    a tak btw. to faktycznie się zaniedbałem na tym naszym forum... ale ty tez nic nie piszesz w przeglądanych przeze mnie tematach Normandia 1944 to już się na twoim komputerku pokryła centymetrowym kurzem :)

    Pozdrawiam

    edit: Żubrzyk ratuj :( jakiś zły i bezduszny mod zakłódkował Normandie ;( !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elessar GroM ().

  • Żubrzyk napisał(a)
    Buahahahaha - niebieski Żubr :lol:. Podoba mi się - chyba czas, żebym futro przefarbował :D. Ale coś czuję, że jak strzele sobie niebieski image, to Wniczka mnie może zacząć napastować :D. Ale chyba mogę czuć się bezpieczny, dopóki nie zacznę biegać po puszczy na sygnale :D. Żuber Patrol - prawie jak prewencja ^^. Wniczka :*.


    /me slaps zuber miotłą :D
    musialbys pozyczyc czololatarke :D a i tak wtedy bym sie powaaaażnie zastanawiała :P


    Żubrzyk napisał(a)
    @Wniczka
    Wnica napisał(a)
    buhahahhaa niebieski Żuber :D :lol:
    /me wyciaga golarke :D
    no dobra zuber zagadka :D
    "Fred często interesował sie szerokim światem. Codziennie zazdrośnie spoglądał przez szybe na świat, którego nie mógł poznać. Wtem pewnego dnia stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Chłopcy bawiący się na zewnatrz przypadkowo stłuki szybe. Fred natychmiast pożałował swojej ciekawości. DLACZEGO?":D


    /me ucieka na Wniczej miotle, silnik rzęzi ostatkiem sił :D

    Fred występował w Truman Show Extra Edition, ale on to kochał i jak chłopcy zbili obiektyw kamery, ogladalność spadła, a on tego pożałował :D. Chociaż z 2-ej strony, może chodzić o to, że Fred mieszkał na 30 piętrze i zawsze oglądał wschód słońca oparty o parapet, ale zapomniał, że dnia poprzedniego stłukli mu okno i jeszcze nowego nie wstawiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiili :D. Prawdopodobne jest też to, że Fred był z Marsa i naukowcy sądząc, że mu głowa utknęła w szklanej kuli, zbili ją, a Fred zrobił wieeeeeeeeelkie oczy ^^. Najmniej prawdopodobne wydaje się rozwiązanie takie, że Fredzio był maluteńką rybka akwariową, która wraz z pęknięta szybką zmieniła imię na sushi'moto :D.

    dobrze :D musze cos innego wymyslec ;]

  • Wszyscy zamykają sobie Temaciki nieładnie

    a ten aż sie zakużył pora doświeżyć Gratuluje Smod'ostwa

    Kogo z Team najbardziej Lubisz?
    Kogo z FA Lubisz Najbardziej ?
    OW Czy LM ?
    Sojuszu Czy bez sojuszu ?
    Ogi Czy Art ?
    Jaką Zupę Lubisz najbardziej?
    Książka Ulubiona?
    Najlepsza chwila w życiu ?
    Nalepszy kawał jaki znasz (opwiec naturalnie) ?
    Jak Ciężka jest Praca Smoda ?
  • No i znów był taki okres na uczelni, że nawet odpisać we własnym temacie czasu nie miałem. Chyba to już się stanie tradycją, że będę odpisywał z opóźnieniem. Całe szczeście, że żaden brzydki mod (pozdro Goldi, Sejku :*) nie zauważył, że temat jest nieaktywny i kłódk na nim nie powiesił. Może dlatego, że im jakiś paskudny smod zabronił? Ale to tylko przypuszczenia :D. No ale do rzeczy, przejdźmy do pytań :].

    @jeth

    jeth napisał(a)
    Jaki jest niezawodny sposób na przywołanie Żubra ^^ bo mi to nie da spokoju ^^
    I kiedy wpadniesz na spam ^^


    Sposób ten jest tylko jeden, a właścicielką patentu na okrzyk nazwany "zew bizona" jest Wniczka :D. Do niej składajcie prośby o możliwość przetestowania tej broni sonicznej grubego kalibru na Żubry ^^. Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że możecie też spróbować wywabić rogacza z puszczy napojem, przy którym warto posiedzieć, wiadomo z kim :D.
    Do Spamu wpadne.......hmmm.......a co mi tam - jeszcze dziś, bo przecież nie mogę pozwolić, by członkowie mojego FC poczuli się zaniedbani. Jethu - odkurzaj temat - Żubr is back in da hałs ^^.

    @Goldbluszcz

    Goldbluszcz napisał(a)
    Słyszałem że zima to sezon godowy żubrów :D

    Jak tam poszukiwania pani żubrówki ? :P


    Zima dobra, jak każda inna pora roku. Na gody nigdy nie jest za późno, ani też za wcześnie. Podstawą jest dostosowanie się do warunków klimatycznych i zapewnienie odpowiedniego nastroju, adekwatnego do aury na zewnątrz :]. Na przykład, jakbym miał Ciebie zwabić do siebie w środku zimy, to zapewne usłałbym Ci drogę świeżutkim nawozem, a w domu już czekałby na Ciebie grzaniec z anty-chwasta :D. Na końcu zaprowadziłbym Cię do doniczki z wmontowanym termoforem i utulił do snu w mini-szklarni ^^.
    Poszukiwania żubrówki nigdy nie ustają - tak to już jest, że jak się jedną skończy, to człowieka suszy i sięga po drugą :D. Poza tym każdy powód jest dobry żeby się napić. No ale jeśli mowa o Żubrzuni :D, to poszukiwania już zakończone i Żubr powoli staje się zwierzęciem domowym ^^.

    @David

    David napisał(a)
    A właśnie Żuber - pani żubrówka z sokiem jabłkowym, czy sama? :D


    No wiesz Davidku - są różne perwersje :D. Ale ja tam sobie cenię naturalne piękno i obędzie się bez różnych wyuzdanych dodatków :D. No, ale jeśli pytanie to miało na celu wybadanie, co będziemy spożywali podczas sylwestra, to sprawa jest CZYSTA, że tak to ładnie ujmę :].

    @Atriades

    Atriades napisał(a)
    Chyba z miodówką :D
    To jak Żuber? Kiedy zmieniasz kolor futra?
    Będziesz bardzo SEXI dla pani Żuberkowej :)


    No cały czas się zastanawiam nad wprowadzeniem lekkiego zamętu wśród moich wielbicieli i przefarbowaniem kłaczków na niebiesko. Zaiste będzie to miało swoje zalety, chociaż obawiam się, czy nie spowoduje to rozprzestrzenienia się tej MODy, a wtedy mi przyślą z kampinosa rachunek z pralni za kilkadziesiąt futer ^^.

    @Account

    Account napisał(a)
    Nareszcie Żubrzyk ;P


    Ja też tęskniłem Ekącik :*. Chociaż spamowanie tutaj to nie to samo, co nasze kółko wzajemnej adoracji na IRC :D. Btw - może zaprosimy kiedyś vonHell'a do uczestniczenia w naszych perwersyjno-informatycznych obrzędach :D?

    Account napisał(a)
    Nadal chcesz zostać niebieskim Żubrem? ^^


    Bycie niebieskim Żubrem to już kolejny krok bliżej do zostania opiekunem projektu ^^. Ale znając życie zostanę co najwyżej maskotką Ogiego :D. No, ale pożyjemy, zobaczymy, poki co dobrze mi w oryginalnych, naturalnych kolorkach :].

    @Al Ganonim

    Al Ganonim napisał(a)
    Coś Ty zrobił?! :D
    Nie bedzie obiadu :P


    No coś muszę robić, żeby choć stwarzać pozory, że posiadanie 5 gwiazdek na forum oznacza wielką odpowiedzialność i jeszcze większy wysiłek ^^. Ja po prostu jestem dobry w PR :]. Co do obiadku, to nie masz wyjścia - jesteśmy umówieni na obiad studencki - gorący kubek + kisielek :D. Popitka na mój koszt ^^.

    @Elessar GroM

    Elessar GroM napisał(a)
    Specjalnie na żubrze zrzędzenie Elessar wraca do dawnego Avatara
    Tylko jeszcze czeka jak mu nick na forum zmieni jakaś modkowa mara :P

    Pozdrawiam :], napatrz się prosze na ten post skoro tak dawno nie widziałeś żadnych pism ode mnie :D

    A takie pytanie na czasie:
    Byłbyś za czy przeciw delegalizacji "sympatycznej" i jakże przeze mnie "lubianej" Młodzieży Wszechpolskiej??

    a tak btw. to faktycznie się zaniedbałem na tym naszym forum... ale ty tez nic nie piszesz w przeglądanych przeze mnie tematach Normandia 1944 to już się na twoim komputerku pokryła centymetrowym kurzem :)

    Pozdrawiam

    edit: Żubrzyk ratuj :( jakiś zły i bezduszny mod zakłódkował Normandie ;( !


    Nooooo - stary avatarek RULEZ :D. Od razu wiem z kim rozmawiam. To samo tyczy się nicka, choć nadal nie powrócił on do swej pierwotnej formy ;). Po prostu są na tym świecie i na tym forum rzeczy, które zmianom nie powinny podlegać i być dopisywane do kategorii "oldschool" i "stara gwardia" :D.
    Co do posta, to miło znów widzieć Twoją klawiaturę w akcji :]. Wydrukuje sobie ten pościk i oprawie w rameczke. Pod spodem umieszcze napis "Post złożony przez EGM'a w temacie poświęconym mym rogom i futerku. Niechaj avatar mu się przyklei do profilu i niechaj płodny będzie po wsze czasy" (mowa oczywiście o postach :D).
    W kwestii Młozieży Wszechpolskiej, to mogę powiedzieć tylko tyle - :fgrin: :fgrin: :fgrin: - Giertychjugent, mimo, że się ich wyrzekł niedobry Roman, nadal pozostaje jedną z moich "ulubionych" organizacji. Wszechpolacy się przegrupowują i szykują do ponownego szturmu na ministerstwo edukacji, ale coś czuję, że ciężar oświaty nieco przerasta ich poprostowane zwoje mózgowe ^^.
    Jeśli zaś chodzi o temat dotyczący Normandii, to kwestie jego zamknięcia już omówiliśmy sobie na PW, ale fakt faktem pozostaje, że kurz nadal na nim osiada :(. Postaram się coś zaradzić na ten stan rzeczy, ale nie wiem kiedy - choć teraz po świętach powinienem być nieco mniej zajęty odgrywaniem trzecioplanowej roli studenta :D.

    @Wnica

    Wnica napisał(a)
    /me slaps zuber miotłą :D
    musialbys pozyczyc czololatarke :D a i tak wtedy bym sie powaaaażnie zastanawiała :P


    Wleje w posiadacza czołolatarki 2 Karmi i świecidełko ubezpieczeniowe będzie moje :D. A Ty się nie zastanawiaj, tylko patrz, czy spod czarnej czapeczki przypadkiem blond włoski nie wystają ^^. Poza tym nie wiem czy wiesz moja droga, ale Żubry z natury są brunetami :D.

    Wnica napisał(a)
    dobrze :D musze cos innego wymyslec ;]


    Myśl, myśl, to podobno odstrasza panów w odblaskowych dresach ^^. Możesz na przykład pomyślać w jaki najlepszy sposób zaserwować mi szarlotkę :D.

    @jeth ponownie :D

    jeth napisał(a)
    Żubrzyk, co mi dasz na mikołaja? ^^


    Hmmm - co mógłbym dać swojemu ulubionemu spamerowi? Sznur od żelazka, rogi żubra, które mógłbyś domontować do wybranego pluszaka, panel moda po tuningu, używaną oponę do Stara, choinkę o zapachu spamu do wilczego pyszczka :D. No sam nie wiem, tyle opcji, a czasu tak mało. Ale chyba zdecyduje się przydzielenie Ci pomocnika w Spamie - tego z fikuśnymi uszkami :D.

    @David reaktywacja :].

    David napisał(a)
    Żuber, a skąd się wziął Twój poprzedni nick: B.H.23? :)
    I skąd -słuszna poniekąd- decyzja o zmianie nicka na "Żubrzyk" ? :)
    Kiedy wpadniesz na Śląsk na Żubra? :D


    To pierwsze pytanie zadają mi wszyscy, duzi i mali, starsi i młodsi, zieloni i nie zieloni. Każdy zachodzi w głowę, coż onzacza to B i to H. Pojawiło już się nawet takie pytanie w tym temacie i wtedy także oznajmiłem, to co i teraz oznajmić zamierzam. B.H są dostosowywane do konkretnej sytuacji. Obecnie mamy święta, więc jestem Bardzo Happy :D. Natknę się na jakiś spamik w HP, to będę Bizon Hardcorowiec ^^. Tak więc B.H ma więcej niż jedno znaczenie, a tyczy się za każdym razem mej niepowtarzalnej i jakże skromnej osoby :D.
    Skąd zmiana nicka? Cóż - naciski na padjęcie takiego kroku miałem z wielu stron, ale dzielnie się broniłem przez wiele miesięcy. Niestety, opozycja sciągnęła posiłki i tak oto siły szturmowe w składzie: Lamcia, Wniczka, cruelka, Abi, Piet i ungrim przerzuciły ostatecznie B.H. 23 na rogatą stronę mocy :].
    Na Śląsk powiadasz - a któż to wie - jak tylko czas pozwoli, bo chęci to są nie od dzisiaj ;).

    @Jeefo

    ..::Jeefo::.. napisał(a)
    Żubrzyk :)

    Jak Ci idzie na u11 i u37 ?:)


    Kariera moja zrówno na uni11 (chlip), jak i uni37 się już zakończyły dawno temu (jakieś 5-6 miesięcy temu). Na 11 grałem długo i nadal zaglądam do ST, Wojen i DiD popatrzeć co się dzieje na starych śmieciach :). Obecnie powróciłem do gry na uni7, gdzie pasiemy oweczki wraz z Muniem, gonzim i Todim :].
    Tutaj musze też zrobić małą dygresje w stronę ogólnie niektórych graczy. Podziwiam bowiem ludzi, ktorzy w wigilijny wieczór mają chęć i ochotę skanować innych i patrzeć jak się cyferki przemieszczają po monitorze :]. Osobiście wolę popatrzeć jak skaczą pierożki po patelni, albo z jakim zacięciem ludzie ślą znalezione w necie wierszyki z okazji świąt każdemu, kogo mają na liście gg i w ksążeczce adresowej swojego telefonu ^^. No ale cóż - wszystkim maniakom ogejma - wielkie sz/o :].

    @szev

    szev napisał(a)
    Wszyscy zamykają sobie Temaciki nieładnie

    a ten aż sie zakużył pora doświeżyć Gratuluje Smod'ostwa

    Kogo z Team najbardziej Lubisz?
    Kogo z FA Lubisz Najbardziej ?
    OW Czy LM ?
    Sojuszu Czy bez sojuszu ?
    Ogi Czy Art ?
    Jaką Zupę Lubisz najbardziej?
    Książka Ulubiona?
    Najlepsza chwila w życiu ?
    Nalepszy kawał jaki znasz (opwiec naturalnie) ?
    Jak Ciężka jest Praca Smoda ?


    Za gratki dziękuję uprzejmie, ale nie zdziałałbym tego bez pomocy Piet-ti, który tak bardzo za mną tęsknił każdego dnia, że w końcu postanowił mnie zrobić SModem ^^. No, a teraz przejdźmy do pytań :).
    1. Jeśli chodzi o 2 pierwsze pytania to za takimi nie przepadam :). W teamie jest tak wielu ludzi, których szanuje i cenię jako przyjaciół, że pewnie Goldi, albo Sejku wlepiliby mi warna za flood. Co zaś się tyczy ludków, których nie lubie - hmmm - na szczęście, póki co nie spotkałem się z osobą, którą mógłbym tak okreslić, dlatego więc pozostańmy przy tych, z którymi Żubry pykają sobie wieczorami fajeczkę pokoju, zapijając każdą wygłoszoną myśl łyczkiem chłodnego Żubra :D.
    2. OW czy LM? Co jak co, ale chyba jednak LM nie ma tyle polotu, co poczciwa owieczka, więc jednak OW. Choć dla takiego ogejmowego laika jak ja, nie robi to większej różnicy ;). Poza tym i tak każdy wie, że najlepsza jest SW (Szarlotka Wnicy :D).
    3. Nie jestem raczej typem samotnika, ale bez sojuszu też pewnie udałoby mi się zostać małą faremką na zakręcie odległej galaktyki :].
    4. Może to kwestia tego, że bardziej lubię niebieski, może tego, że Ogi ma jedną gwiazdkę więcej, ale zagłosowałbym na niego. Mimo, iż Art kusi mnie tym swoim szczurkiem w avatarze :D.
    5. Pytanie o ulubioną książkę już się pojawiło w którymś poście i wymieniłem tam kilka pozycji, ale jako, że ostatnio przeczytałem świetną książkę "Cean" Alexandra McKee, więc należałoby ją dodać do tamtej listy. Wymienić też mogę oczywiście "Kompanię Braci" i "D-Day" Ambrosa, "Cyfrową Twięrdzę" i "Anioły i Demony" Dana Browna, czy "Iwo Jime" Newcomba :]. No i nie mógłbym zapomnieć o "Władcy Pierścieni" ;).
    6. Mam taką naturę, że staram się cieszyć każdą chwilą. Dlatego szczęście niosą ze sobą różne momenty w moim życiu - od sukcesów osobistych, poprzez spotkania z przyjaciółmi, aż po rzeczy tak proste i błahe jak muzyka :).
    7. Mam ten problem, że większość z tych dowcipów, jakie właśnie mi do głowy przyszły, nie nadaje sie do publikacji na forum, ale chyba znajdzie się choć jeden kawał, który mógłbym tu zamieścić, choć nie będzie on zapewne "tym najlepszym" ;).
    Pyta znajomy znajomego:
    -Z kim jedziesz nad morze w tym roku?
    -Z żoną, dziećmi i z teściową.
    -Z teściową? - pyta zdziwiony.
    -A niech się franca do piachu przyzwyczaja.
    :D:D:D
    8. No o tym, to możnaby było epopeje napisać. Nawet nie wiesz ile siły kosztuje smoda zagonienie modków do pracy i znajdywanie im coraz to nowszych zadań do wykonania, żeby się nie nudzili, bo jak się nudzą, to wtedy zawsze mają do człowieka jakieś pytania :D.
  • rock czy metal?
    google czy yahoo?
    PiP czy SiO? SiO :]
    jezioro czy morze?
    bagno czy kałuza?
    woda czy snieg?
    gołab czy mewa gołąb :P
    ulubiony troll[SIZE=3] i dlaczego ja?[/SIZE]
    to tyle pozdrawiam i wesołych^^
  • Żubrzyk napisał:

    Nooooo - stary avatarek RULEZ :D. Od razu wiem z kim rozmawiam. To samo tyczy się nicka, choć nadal nie powrócił on do swej pierwotnej formy ;).


    Ehh... jak tu starego SModa zadowolić :P... ale tak do rzeczy to chyba jest tak jak było :)

    Żubrzyk napisał:
    Po prostu są na tym świecie i na tym forum rzeczy, które zmianom nie powinny podlegać i być dopisywane do kategorii "oldschool" i "stara gwardia" :D.


    I ty się też Żubrze nie zmieniaj :D!!

    Żubrzyk napisał:
    Co do posta, to miło znów widzieć Twoją klawiaturę w akcji :]. Wydrukuje sobie ten pościk i oprawie w rameczke. Pod spodem umieszcze napis "Post złożony przez EGM'a w temacie poświęconym mym rogom i futerku. Niechaj avatar mu się przyklei do profilu i niechaj płodny będzie po wsze czasy" (mowa oczywiście o postach :D).


    No ja mam nadzieje :] na pierworodnego mam nadzieje jeszcze długo poczekam ;)... chociaż kto wie ??

    Żubrzyk napisał:
    W kwestii Młozieży Wszechpolskiej, to mogę powiedzieć tylko tyle - :fgrin: :fgrin: :fgrin: - Giertychjugent, mimo, że się ich wyrzekł niedobry Roman, nadal pozostaje jedną z moich "ulubionych" organizacji. Wszechpolacy się przegrupowują i szykują do ponownego szturmu na ministerstwo edukacji, ale coś czuję, że ciężar oświaty nieco przerasta ich poprostowane zwoje mózgowe ^^.


    Hmm, a to dobre... a tak nawiasem mówiąc przez Romcia mam teraz w szkółce mały reality show bo zainstalowali nam kilkanaście kamer, a sekretarka w roli Wielkiego Brata, siedzi i nas tylko podgląda :D... trochu przerypane :D

    Żubrzyk napisał:
    Jeśli zaś chodzi o temat dotyczący Normandii, to kwestie jego zamknięcia już omówiliśmy sobie na PW, ale fakt faktem pozostaje, że kurz nadal na nim osiada :(. Postaram się coś zaradzić na ten stan rzeczy, ale nie wiem kiedy - choć teraz po świętach powinienem być nieco mniej zajęty odgrywaniem trzecioplanowej roli studenta :D.


    Miejmy nadzieje i tak na zapas... Szczęśliwego Nowego Roku, wszystkieo naj naj i pokaźnych zapasów Żubra w lodówie :D
  • Rolnicy bronią krów przed rozochoconymi żubrami


    Koszmar rolników ze wsi Bućwinka pod Giżyckiem zaczął się drugiego dnia świąt. To wtedy po raz pierwszy pod ich zagrody podeszło z pobliskiej puszczy stado rozochoconych żubrów. Chłopi kijami i widłami odparli atak królów puszczy, chętnych do amorów z jałówkami - opisuje "Fakt".

    Chłopi zapowiadają, że gdy żubrom znów zbierze się na amory, to nie będą przebierać w środkach: ubiją żubry i przerobią je na kiełbasy.

    Zdaniem nadleśniczego Janusza Jeznacha z Nowych Ramuk wszystkiemu winna jest pogoda. Przez to, że jest tak ciepło, zwierzęta myślą, ze to już wiosna i okres godowy - tłumaczy.

    A chłopi z Bućwinki żyją nadzieją, że wkrótce chwyci sroga zima i żubrom odechce się dybać na ich krowy - pociesza "Fakt". (PAP)



    [URL=http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,wid,8662692,prasaWiadomosc.html]link[/URL]

    i wszystko sie wydalo ;) :D
  • HEHE :D Zapowiada się na kolejną SEKS-AFERE :) Tym razem w Ogame Team'ie :D Żuber co masz na swoje usprawiedliwienie? Tylko nie kłam :) SB jest wszędzie :D Nawet w Twoim Stadzie :D Wiemy wszystko :D