B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

  • No i znów roboty sporo, a czasu mało i mój biedny temacik, oraz moi oddani fani :D zostali zepchnięci prawie na sam dół strony :). Śpiesze więc na ratunek ;).

    @lord_vader13
    lord_vader13 napisał(a)
    z tego co przeczytalem to lubisz metal :D


    Metalu - wybiórczo. Nie wiem - moge się mylić - ale moim skromnym zdaniem słucham głównie rocka :D. Ale wiesz - moge mieć kiepskie źródła informacji, więc zdam się na Twoją opinie - kto wie - może faktycznie ten paskudny Żubr to metalu jednak słucha :D.

    @Sith
    Sith napisał(a)
    Która reklama '' Żubra'' jest Twoim zdaniem najlepsza? :]


    Sith - jak możesz mi takie pytania zadawać. Czy widziałeś te olśniewające ujęcie rogów z profilu, te szumiące na wietrze futro? Zapewne widziałeś - i tutaj też jest ukryty sekret tych reklam, który sprawia, że wszystkie stoją na wyrównanym, wysokim poziomie. A jest nią osoba pewnego skromnego Żubra :D. Poza tym taki jest to już naturalny cykl - Żubr uprawia zapasy na zime, występuje w puszczy, a do tego jest zawsze za rogiem. Bedąc w takim układzie "nigdy sie nie nudzi" i suszy się na wiosne, tylko po to by na lato powstać z jeczmienia :D. Ech tak - CUDA NATURY :D.

    @Elessar GM
    Elessar GM napisał(a)
    Jacku (o ile mogę się tak do Ciebie zwrócić) zyskałeś sobie u mnie wielki szacunek za dogłębną znajomość Historii :], a także za SOAD ;)


    Wydało się - teraz już wszyscy wiedzą. Przyznaje się - Jacek jestem - teraz już wszystko przepadło. Wniczka się dowiedziała i wie pod jaki adres przyjść po 2 futro ^^, miodzio poznał je wreszcie i nutka tajemniczości prysła, cruelka też już wie i się skończy Żubrzykowanie ^^. Czemu, ależ czemu zostało mi nadane imie? Chyba po to bym wiedział, że do mnie się mówi - więc ocierając łzy i łakając powiem, że chyba zły nie będę jak zwrócisz się do mnie po imieniu :D.
    Co do historii - to takie niewinne hobby :). Poza tym to zawsze odstresawia mnie po lekturze kolorowych czasopism :D.

    Elessar GM napisał(a)
    czytając wnikliwie wszystkie posty tego tematu moją uwagę przykół fakt, że lubisz fantastyke, a w dodatku czytałeś Tolkiena (super :D ), więc tu rodzi się moje pytanie
    -Jaką postać z Władcy Pierścieni lubisz najbardziej??


    Fantasyke lubie - ale wybredne ze mnie zwierze jak na gatunek zagrożony wyginieciem :D. Ale faktycznie - dzieło Tolkiena to jak nowe futro po wiosennym Wniczkowaniu, to jak dźwięk odkapslowanego i wypuszczanego na wolność Żubra z butelki :D.
    TAK - uwielbiam "Władce Pierścieni" :). Ale teraz jest kłopot z doborem ulubionej postaci :). Jakoś nigdy sie nad tym nie zastanawiałem ;). Zawsze była do Drużyna Pierścienia i wszystko to co sie wokół niej dzieje :). Ale pamiętam, że czytając 1 raz książkę - jeszcze na długo przed wypocinami pana Jacksona :D od razu zafascynowała mnie postać Aragorna :). Czemu? Któż to wie - może przez to, że docenił zalety kaptura :D, może dlatego, że z tajemniczością mu do twarzy, może dlatego, że jeszcze wtedy nie widziałem jego odpowiednika w filmie :D. Nie mniej jednak postawiłbym na niego :). W rezerwie postawiłbym Faramira :D.

    Elessar GM napisał(a)
    A tak btw. jeszcze jedno pytanie...
    -Jaka jest twoja ubiona postać historyczna?


    Luke Skywalker ^^, bo "Force will be with him - always", a także dlatego, że "Obi-wan has taught him well" :D. No ale jeśli mamy pozostać przy tych sztywniakach z podręczników historii ^^, to ciężko mi jest się ograniczyć do 1 osoby, więc ułatwie sobie zadanie i zawęże zakres do WWII :). Tutaj będą to George Patton i Douglas MacArthur :).
    Mówiąc tak na marginesie - to słowa Pattona na temat tego, na czym polega wojna to jeden z moich ulubionych cytatów :). Żałuje - ale na forum nie moge go zaprezentować w oryginalnej wersji :).

    Elessar GM napisał(a)
    Może jeszcze jedno:
    - Kto jest dla Ciebie autorytetem??

    Pozdrawiam smakosza Żubrzego Piwa :]


    Może to zabrzmi banalnie - ale mój ojciec ;). Czemu? Bo podziwiam ludzi, którzy z życia pełnego przeszkód potafia wyjść na prostą i czerpać z niego przyjemność :).

    Pozdrawiam również :).

    @_Czekotubka_
    _Czekotubka_ napisał(a)
    1 od kiedy grasz w ogame
    2 co cie zaciekawilo w ogame


    1. Dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami, a i pewie gdzieś 7 rzek by się też trafiło :D... lub alternatywnie - "long time ago, in the galaxy far, far away" (niepotrzebne skreślić ^^). I w tym momencie wchodzimy z "był sobie dzielny Żubr student, który miał za dużo czasu między jedną sesją, a drugą. Wtedy to los zesłał mu ogame dnia pańskiego 01.11.2005" :D - data przybliżona ;).

    2. Co mnie zaciekawiło? To, że człowiek może zarwać noc gapiąc się w uciekające cyferki i być z tego w dodatku zadowolonym :D.
  • "Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka ... lepiej się czujesz, gdy nie liczysz ile ich już masz na swoim koncie."


    wszystkiego najlepszego Zubrzyku =)


    ps. chcialam dac inne zyczenia ale miodek ocenzurowal :P
  • Stoooo Lat Stooooo Lat... Niech żyje żyje nam..

    kto?

    nasz Kochany Modek Futerkowy :* :* :*

    p.s. Nodi się dołancza do życzeń ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez An ().

  • Bardzo Wam wszystkim dziekuje za życzenia i za pamięć :). Skromnie tylko dodam, że mam nadzieje, że się spełnią :). Teraz ja poczekam, aż Wy się zestarzejecie to kolejny rok :D.
  • B.H. 23 napisał
    Mówiąc tak na marginesie - to słowa Pattona na temat tego, na czym polega wojna to jeden z moich ulubionych cytatów :). Żałuje - ale na forum nie moge go zaprezentować w oryginalnej wersji :).


    "Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawic by tamci [...] zgineli za swoją" - Czyżby o tym cytacie była tutaj mowa??

    Następne pytanie: Kiedy otrzymam obiecany kupon do fryzjera?? :>

    A tak wogóle to się gniewam, bo zaniedbałeś ten nasz wspaniały temat :P


    edit: Ulubione kawałki SOAD'u?? oraz ulubiona płytka tegoż zespołu??

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elessar GroM ().

  • Może troche spóźnione życzonka, ale też składam ;) Zapytam się tylko jak to jest mieć do dyspozycji wszelkie puszcze, być pod ochrona leśników, i musieć się martwić o pchły w futrze (bez futra).


    pozdrawiam
  • Równiez musze pogratulowac awansu.

    Mam nadzieje że z Akodo nie zrobicie z naszego działu jakiegoś snobowiska tylko dalej zostanie tak jak jest czyli na loozie :)

    Pozdro i jeszcze raz graty !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _Kurgan_ ().

  • Żubrzyku ty.. przepraszqam..:D za:
    -zapomniane posty w tym teacie
    -za brak pw
    -za zyczenia( chyab cos miaeles^^)
    - za brak aktywnosi w HD:D

    gratuluje
    - awansu
    :)
    zybrzyk.. ehss... wiesz co sie zacznie 4 wrzesnia??[SIZE=7](czyt. PW do cbiebie:D)[/SIZE]
  • OMG - ależ warstwa kurzu się uzbierała na tym temacie :D. Już zaczął mchem porastać, bo właściciel zaniedbał, a tu prosze - znaleźli się ogrodnicy-archeolodzy i temat wypielili :D. Dziękuje :*.

    @Chomikowy Boss
    Chomikowy Boss napisał(a)
    ja sie zestarzeje dopiero 19 czerwca :D to juz bede mial 14 lat 8o ja Cie, ale stary bede :D


    Zaczniej już lepiej odkładać na fundusz emerytalny i spodziewaj sie podwyższenia składek na ubezpieczenie zdrowotne. Jeszcze kilka lat i będziesz ząbki mył, trzymając je w ręku, a jedyne co do czesania Ci zostanie to włosy na klacie :D. Niestety mój drogi - starość, nie radość. Ale nie martw się - sędziwy wiek ma też swoje błogosławieństwa, takie jak skleroza - dzięki niej i tak nie będziesz pamiętał ile tak naprawdę masz lat ;).

    @Anoonim
    Anoonim napisał(a)
    Wszystkiego najlepszego Drogi Żubrzyku !

    Pytania:
    - czy byłeś w Puszczy Białowieskiej ?
    - co sądzisz o Cimoszewiczu i jego żubrach?
    - czy jedziesz w zimie do Zakopanego na narty ?


    Co prawda dobiły mi kolejne 2 miesiące, powodując przyrost siwych włosów, ale za życzenia serdecznie dziękuję :D.

    A co do pytań, to w Puszczy Białowieskiej raz gościłem, na grillu u kolegi. Sami wiecie jak to jest - polanka, ognisko, oraz karma w płynie, czuli Żubr butelkowany :D. I tak oto zasiadło sobie rogate towarzystwo tuż za rogiem w puszczy i ryczało do oporu, żeby dnia nastepnego się podnieść z jęczmienia (o ile sił starczy ^^) :].

    O Cimoszewiczu staram się wcale nie myśleć i to samo tyczy się reszty naszej plejady gwiazd świata polityki. Toż tam gorszy zwierzyniec, niż w puszczy, a w puszczy przynajmniej jakieś zasady obowiązują, a nie wolna amerykanka. A to Renatka podwędziła koniu owies i podrzuciła go PiS'owi. A to kaczorki stwierdziły, że mamy nadmiar mundurów i ktoś to musi nosić, więc nawet Żubry sciągnięte będą do wojska. A to znów Romuś zostawił mnie za bramą na swym spocie, bo nie hasam radośnie na uczelnie wymachując workiem z bucikami i co gorsza (panie miej nas w swej opiece) słucham rocka! Dlatego też Żubry nakładają na parlament embargo i dostawy polityki do puszczy są wstrzymane ;).

    Ostatnio w sylwestra wybrałem się do zakopanego wraz z przyjaciółmi. Ugościł nas stok "Nosal", wykończyły nas Krupówki, a sylwester pozbawił nas troski o pieniądze ;). Było biało, było wesoło, a w sylwestra kolorowo :). Tak więc kto wie, może i tej zimy belke siana i jęczmienia zarzuce na plecy i zobaczycie, jak Żubr sunie po stoku stylem rozpaczliwym i orząc śnieg rogami :D.

    @Adalbertus GroM
    Adalbertus GroM napisał(a)
    B.H. 23 napisał
    Mówiąc tak na marginesie - to słowa Pattona na temat tego, na czym polega wojna to jeden z moich ulubionych cytatów :). Żałuje - ale na forum nie moge go zaprezentować w oryginalnej wersji :).


    "Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawic by tamci [...] zgineli za swoją" - Czyżby o tym cytacie była tutaj mowa??

    Następne pytanie: Kiedy otrzymam obiecany kupon do fryzjera?? :>

    A tak wogóle to się gniewam, bo zaniedbałeś ten nasz wspaniały temat :P


    edit: Ulubione kawałki SOAD'u?? oraz ulubiona płytka tegoż zespołu??


    Cytat dokładnie ten i choć ze mnie potulne zwierzątko futerkowe jest, to jak już wiecie, maniak WWII ze mnie i cytat swą bezpośrediością, oraz prostotą, sprawił, że zastanowiłem się trochę nad tymi słowami :).

    Co do kuponu do fryzjera - cóż - ciężko teraz z tym będzie. Fryzjer wziął urlop okresowy, jako, że Żubr pozbawiony na zime futra musiałby dorabiać jako dziewczynka z zapałkami, żeby mu rogi nie odmarzły :D.

    No temacik nasz już spadł nisko bardzo, a ja coraz mniej wolnego czasu mam, by znów usiąść, zapalić lampke, posiorbać kawą i posprzeczać się o to, jak głęboka była woda przy brzegach Point du Hoc, w dniu 6 czerwca 1944 roku :). Ale może jak w końcu pokończe wszsytkie projekty na uczelni, to rzuce naszemu wątkowi posta ratunkowego :).

    Co do SOAD, to płytki ulubionej chyba nie mam, to samo tyczy się Offspringa, czy Linkin Park. Po prostu wrzucam CD i ciesze się tym, co mówią do mnie słuchawki ;). Utwory zaś ulubione to: Aerials, Boom, Lonly Day :).

    Widze także, że nick zmieniłeś - pozdrawiam EGM :).

    @ganondorf999
    ganondorf999 napisał(a)
    Może troche spóźnione życzonka, ale też składam ;) Zapytam się tylko jak to jest mieć do dyspozycji wszelkie puszcze, być pod ochrona leśników, i musieć się martwić o pchły w futrze (bez futra).

    pozdrawiam


    Podziękowania moje tak punktualne jak i PKP, ale jednak mam nadzieję, że dotrą do celu :). Przepustek niestety do puszcz jakie nam nasz polski skrawek ziemi oferuje nie mam. Jam jest Żubr z miasta Warszawa, tu jest moje miejsce i tu jest mój dom, na tych ulicach ślady mych kopyt ;). Inne puszcze zwiedzam w ramach przeglądu forumowej fauny i flory. A to zobacze, jak Ogórki się zielenią w Katowicach, a to poobserwuje, jak się Bluszcze wiją wokół Rzeszowa :D. (pozdro Akodo i Goldi :)).
    Z tymi leśnikami to też różnie bywa. Trafi się jakiś, co stwierdzi, że mu ornamentu nad kominek brakuje, albo, że żonie zimno w stopy w salonie i pif paf i Żubr musi ze śrutu czyścić futro, a i z siadaniem też są problemy :D.
    O pchły i kontrole zazwierzęcenia mojego futra dba mgr. Wnica :D, regularnie dokonując postrzyżyn w celach sanitarnych :D. Potem jeszcze odprawia rożne uroki "taś taś, kici kici" i Żubra cielsko wolne jest od pasażerów na gape ^^.

    @Chomikowy Boss
    Chomikowy Boss napisał(a)
    gratuluje awansu :] co bedzie Super Modowal?? :D
    lubisz gry na Netbusie??
    czy Wnica dobrze gotuje?? :D
    jaki jest Twoj ulubionyśrodek na pchły??


    A dziękuje bardzo - będę się starał urozmaicać życie Akodo w Między Nami :D.

    Czy Wnica dobrze gotuje? Cóż - narazie ofiarą Wniczkowej szarlotki padł 1 pingwin z piekłarodem (pozdro vonHell):D i brygada ratunkowa z komisariatu głównego policji w Warszawie :D. Wszyscy odzyskali przytomność i do tej pory koczują u niej pod domem ^^. Ja także się staram o miano Szarlotkowicza, ale Wniczka póki co wzięła urlop, co by miotle włosie wymienić :].

    Środek na pchły mam 1 i jest niezawodny - tak jak wyżej pisałem, jest to Wnicza kuracja odfutrzająca - 100% skuteczności - plecam :D.

    @Sunny
    Sunny napisał(a)
    Yo Zuber :D Graty graty :D Tos sie wyzar tera :P


    No Sunny, teraz mam wgląd do Twojego FC w Spamie, oj będzie się działo :D. Dziękuje bardzo :*.

    @LeeLoo
    LeeLoo napisał(a)
    Gratki Zuberku :) obys sie dobrze zajmował moimi działami :D


    Liluś :*. Dziękuje - PoO właśnie ma małą rewolucję za sobą i chyba póki co, z pomocą Roślinka, Sejka i Łosia panujemy nad sytuacją, jednak czegoś, kogoś tam brakuje. Wracaj do nas szybko :).

    @Abnega
    Abnega napisał(a)
    Gratuluje awansu, kolejna osoba, na ktora mozna zrzucic sigi i zmiane nickow :D


    Hrhrhr - jak powiedziała, tak zrobiła :D. Nożyczki wirtualne stały się integralną częścia mojego IP, a panel musze studzić co jakiś czas, bo bym go zapingował na śmierć :D. Taka prawda mili państwo - FA każe, SMod zrobi, Mod sie popatrzy ^^.

    @Sith
    Sith napisał(a)
    Żubrzyku no ładnie gratuluję awansu, oby Ci się wiodło na tym nowym stanowisku:P


    Jeszcze jeden i jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękuje Wam :). Spoko Sicik, jakby co zwale winę na Was i na to, że macie 1 gwiazdke mniej pod nickiem :D.

    P.S.
    Gratuluje 7000'ego posta ^^.

    @Lord Lewatywa
    Lord Lewatywa napisał(a)
    Graty awansu

    Jakie uczucia przechodzę cię gdy oglądasz reklamę żubra :P
    Czy żubronie to twoi bliscy kuzyni ?? :D


    Pozwole sobie raz jeszcze użyć słowa "dziękuje" :D.

    Jakie uczucia? A co Ty czujesz patrząc w lustro :D? Poza tym przypomina mi się castingowy koszmar. Połóż sie w jęczmieniu, powstań z jęczmienia, sadzaj tyłek w trawie puszczy, właź za róg - ciągle tylko ta robota. Ale to i tak nie było najgorsze, natomiast te zimowe zapasy Żubra mnie wykończyły - jeszcze mam blizne po rogu kumpla pod żebrem :D.

    Co się kuzynów tyczy, to ja tam szukać daleko nie musze - wpadam do pierwszego, lepszego sklepu spożywczego i od razu przynajmniej z jedną z półek wymieniam pokłon kapsla :D.

    @_Kurgan_
    _Kurgan_ napisał(a)
    Równiez musze pogratulowac awansu.

    Mam nadzieje że z Akodo nie zrobicie z naszego działu jakiegoś snobowiska tylko dalej zostanie tak jak jest czyli na loozie :)

    Pozdro i jeszcze raz graty !


    Słowo dziękuje wejdzie mi chyba w nawyk :D. I co to będzie?
    - Żubrze - jesteś zwolniony, możesz więcej nie wstawać z jęczmienia.
    - Dziękuję, Wy butelkowane odrzuty z eksportu :D.
    Nie mniej jednak - dziękuję serdecznie :).

    Co do Między Nami, to razem z Akodo staramy się jak możemy, choć z tym luzem u naszego Ogóraska może być ciężko, jako, że niedawno jedna z wielbicielek koloru zielonego zaobrączkowała go na własność :D.

    @pawel1600
    pawel1600 napisał(a)
    Żubrzyku ty.. przepraszqam..:D za:
    -zapomniane posty w tym teacie
    -za brak pw
    -za zyczenia( chyab cos miaeles^^)
    - za brak aktywnosi w HP:D

    gratuluje
    - awansu
    :)
    zybrzyk.. ehss... wiesz co sie zacznie 4 wrzesnia??[SIZE=7](czyt. PW do cbiebie:D)[/SIZE]


    Ty nie przepraszaj, tylko zacznij posty smarować, bo jakem teraz SMod, zwarnuje Cię za niską aktywnośc na forum :D.
    A PW już otrzymałem, ma skrzynka, znów pracuje na pełnych obrotach ;).

    @vonHell
    vonHell napisał(a)
    jak rozwiazales swoj gdanski dylemat ? czym sie rozni amortyzator od wahacza ? co sadzisz o J2ME i jak bardzo pojetna (albo i nie :P) studentka jest LaMa ? :D


    vonHell - dylemat łatwy do rozwiązania nie był, ale od czego ma się rogi? Dorobiłem kilku osobom dodatkowe dziurki do oddychania, to i chętni pomocy udzielić się znaleźli ^^.
    Między amortyzatorem, a wahaczem jest zasadnicza różnica w tym wypadku drogi Pingwinku - drzwi windy posiadaja amortyzator, natomiast na wahacz leją świeżą rdzą :D.
    Wszystko zależy od nauczyciela, tak więc Lama się uczy szybko :D. Mimo iż matematyk ze mnie jak z pingwina szybowiec, to jakoś sobie poradziliśmy z zagadnieniem całek :D.

    @Gotenks
    Gotenks napisał(a)
    To ja zrobię up, bo mam dwa pytanka :)

    Twój największy % solo i ACS ? :>

    Kiedy odpoiwesz na moją PW ? :>

    Pozdrawiam!


    Hmmm - jako, że ze mnie już emeryt ogamowy i siwa broda już dawno przykryła rozkład lotów floty bojowej, to dokładnie nie pamiętam. Ale, że mnie zawsze był lepszy górnik, co w wolnym czasie farmy uprawia, więc nie były to oszałamiające liczby :). Zazwyczaj RW krążyły w granicach 5-30% :D. Ale solo najwięcej udało mi sie 89% wykrecić, a w ACSie zaledwie 75%, jako, że ACS na wszystkich uni wszedł chwile przed mym rozstaniem z uni 11 i 37 :).

    Odpowiedź na PW pośle kilka dni temu :D.

    @Sunny
    Sunny napisał(a)
    Hej Zuberek :)

    Czemu nie zmienisz sobie nicka na forum ?


    No i kolejna paszkuda, która mnie o to dręczy :). B.H. 23 jest związane z początkami mej przygody z Ogame i z sentymentu, ten właśnie nick pozostaniew mym profilu forumowym. A, że ma Żubrza natura jest aż nader widoczna, więc lansować się nickiem nie musze :D. Poza tym brzydcy i źli GA zabrali sobie rogi do swoich nicków ;(.

    @David
    David napisał(a)
    Sunny napisał(a)
    Hej Zuberek :)

    Czemu nie zmienisz sobie nicka na forum ?


    No właśnie... I co jest fajnego w byciu Żubrem? :D


    Davidku - za długo, by wymieniać :D. Bycie Żubrem z natury oznacza obowiązek bycia wesołym, szczęśliwym i zakręconym ;). A, że mam to zaprogramowane w genach, to właściwie zdjęcie Żubra można by wkleić w słowniku PWN przy definicji słowa "fajny" ^^.

    @Sunny
    Sunny napisał(a)
    * Sunny slaps Zubera Zuberem - nie spij :P


    chrchrchrAUĆ - co, gdzie, jak? Ależ Słoneczko drogie, ja proszę Ciebie, nie slapuj - jeszcze gwiazdy świecą na niebie. Przed końcem zimy nie budzić Żubra, niech mu słodka cisza w uszach gra :D.
  • Dlaczego chcesz zmienic mi rozstaw posladkow?
    Dlaczego uzywasz Windowsa?
    Dlaczego uzywasz Opery na Windowsie?

    edit:
    Dlaczego nie chcesz odswiezonego avka?
    edit2:
    Widze, ze ogladasz moj profil, czemu jeszcze nie dales mi warna?

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ekąt ().