DEFEKT MOTYLA [TIME] vs. Muadib U30 [GaF] ~ 8916.59% & vs. Zarzyk [Gang] ~ 1108.52%

• DEFEKT MOTYLA [TIME] vs. Muadib U30 [GaF] ~ 8916.59% & vs. Zarzyk [Gang] ~ 1108.52%

takie strzały zzz... :kawa: z pozdrowieniami dla TIME

mojemu ulubionemu cyferkowemu Muadibowi :gszo: Zarzykowi tez oczywiście :super:

wracajcie z urlopów lamusy :juzpotobie: XD

Dnia 26-08-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME]

Pancernik 333.333
      Pathfinder 55.267

Obrońca Muadib U30 [GaF]

Mały transporter 8.354
      Duży transporter 25.131
      Lekki myśliwiec 8.170
      Ciężki myśliwiec 294
      Krążownik 2.730
      Okręt wojenny 1.953
      Statek kolonizacyjny 5
      Recykler 9.009
      Sonda szpiegowska 2.047
      Bombowiec 61
      Niszczyciel 46
      Gwiazda Śmierci 37
      Pancernik 1.174
      Reaper 469

Po bitwie...

Pancernik 332.369 ( -964 )
      Pathfinder 54.919 ( -348 )

Obrońca Muadib U30 [GaF]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!

Agresor przejął:
      915.578.077 Metalu, 46.131.894 Kryształu i 60.678.441 Deuteru
      228.894.519 Metalu, 11.532.974 Kryształu i 15.169.611 Deuteru
      57.223.630 Metalu, 2.883.243 Kryształu i 3.792.402 Deuteru

Agresor stracił łącznie 92.728.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 1.287.437.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 506.794.399 metalu i 384.864.200 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 1.341.884.791 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.

Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      506.794.400 Metalu i 384.906.200 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 1.676.786.626
      Kryształ: 401.674.311
      Deuter: 62.396.454
      agresor zyskał łącznie 2.140.857.391 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -1.893.984.226
      Kryształ: -566.574.111
      Deuter: -168.763.454
      obrońca stracił łącznie 2.629.321.791 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2

Dnia 25-08-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Pathfinder 50.000

Obrońca Zarzyk [Gang]

Mały transporter 230
      Duży transporter 13.045
      Statek kolonizacyjny 6
      Recykler 45
      Wyrzutnia rakiet 13
      Mała powłoka ochronna 1

Po bitwie...

Pathfinder 50.000 ( -0 )

Obrońca Zarzyk [Gang]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!

Agresor przejął:
      245.971.501 Metalu, 146.942.303 Kryształu i 152.281.728 Deuteru
      61.492.875 Metalu, 36.735.576 Kryształu i 38.070.432 Deuteru

Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 158.556.000 jednostek.
      Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 158.594.000 jednostek.

Na polu zniszczeń unosi się 55.468.000 metalu i 55.384.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 681.494.415 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.

Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      54.568.000 Metalu i 54.498.000 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 362.032.376
      Kryształ: 238.175.879
      Deuter: 190.352.160
      agresor zyskał łącznie 790.560.415 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -386.768.376
      Kryształ: -262.817.879
      Deuter: -190.502.160
      obrońca stracił łącznie 840.088.415 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2
    • Pochowali do norek ?
      Paaanie ,ludzie mają wolne ,jak Wy byliście całym sojkiem na urlopie to było okej 8-)
      @loox, znalazłeś z urlopu po pół roku i piszesz o chowaniu się , to jest dobre :thumbsup: 8)

A ogólnie takiej amatorki jeszcze nie widziałem,żeby się ponad pół minuty powalić przy liczeniu stacji zawróconej na 23 min przed dolotem :thumbsup: :thumbsup:
      To było widzę za ciężkie na Wasze matematyczne główki.
      I ta magiczna technika na lot w jednym slocie na 12k Gs w obronie mhmmm, wyższa liga rapu ,takie rzeczy tylko w TIME ... ]:-D :E
      Graty sytych wlotów ,paczki już kupione ?? :D

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • olszyn4 wrote:

Paaanie ,ludzie mają wolne ,jak Wy byliście całym sojkiem na urlopie to było okej
      Mordo to ty w takim razie masz urlop cały czas , czego się dziwić jak mama z szafy nie wypuszcza :(
      I pyskaty jesteś jak na kolesia co chwali się 500 st w karierze ale na tej uni jakoś za bardzo wykręcić nie umie , no cóż nie spodziewamy się tutaj niczego po kolesiu co po ostatniej akcji narobił w pampersa że aż u nas zaśmierdziało i nagle dostał wolne to akcji na nim ciekawe to bardzo :D
      Brawo starcia zyski spoko więc top i czekaj na unijnego pampersa ;)
    • po prostu Szymon wrote:

olszyn4 wrote:

Paaanie ,ludzie mają wolne ,jak Wy byliście całym sojkiem na urlopie to było okej
      Mordo to ty w takim razie masz urlop cały czas , czego się dziwić jak mama z szafy nie wypuszcza :( I pyskaty jesteś jak na kolesia co chwali się 500 st w karierze ale na tej uni jakoś za bardzo wykręcić nie umie , no cóż nie spodziewamy się tutaj niczego po kolesiu co po ostatniej akcji narobił w pampersa że aż u nas zaśmierdziało i nagle dostał wolne to akcji na nim ciekawe to bardzo :D
      Brawo starcia zyski spoko więc top i czekaj na unijnego pampersa ;)
      ooooo jest i Szymon moja ulubiona Farma ,tłusta Bożena zdjęła kłódkę z klawiatury i widzę znowu biedny Szymuś wylewa żale na forum :thumbsup: :E

No okropny strach był rzeczywiście, mega akcja ze strony Time ,pomylić się tylko pół minuty na liczeniu, zdarza się .... ]:-D ]:-D

Teraz ukrywam się na urlopie , okropnie boje się, że znowu mnie wyliczycie hahahaha :thumbsup: :thumbsup:

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • Syneczku naucz się nie wylewać jakiś prywatnych żali tępy ćpunie bo za bardzo ci nie wychodzi , wyjdz z ciemni i powalcz coś bo puki co pokazałeś jak dać sobie moony spalić , osrałeś pampersa i uciekłeś na U z ziomkami , pro jak mało kto , zapomniałem jeszcze o oraniu idlakuw , super grajek i mega klasa kozak :D
      I nie wylewam zali , ale cóż jak ktoś czytać ze zrozumieniem nie potrafi to co się dziwić , nikt jesteś i pokazujesz to cały czas , zapomniałeś dodać wątku o 500 st w karierze tępaku :D

Syneczku naucz się nie wylewać jakiś prywatnych żali tępy ćpunie bo za bardzo ci nie wychodzi , wyjdz z ciemni i powalcz coś bo puki co pokazałeś jak dać sobie moony spalić , osrałeś pampersa i uciekłeś na U z ziomkami , pro jak mało kto , zapomniałem jeszcze o oraniu idlakuw , super grajek i mega klasa kozak :D
      I nie wylewam zali , ale cóż jak ktoś czytać ze zrozumieniem nie potrafi to co się dziwić , nikt jesteś i pokazujesz to cały czas , zapomniałeś dodać wątku o 500 st w karierze tępaku :D
      widzę bardzo zazdrościsz tych 500 st, że nie umiesz przestań o nich pisać 8)
      Pewnie Ci się w nocy też śnią stąd ten ból dupy u Ciebie ]:-D :thumbsup:
      A więc tak Szymku niepełnosprawny :

1. W Polsce piszemy ów, nie uw.

2. Nie wylewasz żali ?
      Tak Ci ten żal dupę ściska,że aż do ludzi obraźliwe PW piszesz ,jak do mnie, Fabiano czy kilku innych osób, którym po prostu zazdrościsz, bo też chciałbyś coś znaczyć w tej grze ale niestety jesteś zwykła farma ,2 minuty szukania i proszę jakie piękne dowody :

forum.pl.ogame.gameforge.com/f…i-vs-szymon-time-51892-8/

forum.pl.ogame.gameforge.com/f…-vs-szymon-time-57664-15/

Dotąd podziwiam Twoja klase i styl gry hahaa Farmo Ty jedna, lodówkę Ci farmi Bożena, surke Ci farmi każdy kto tylko chce i Ty jeszcze płaczesz ?? XD ]:-D :D

3. Jeśli masz zamiar wymyślać farmazony na mój temat o jakimś ćpaniu, to proszę bardzo, też popuszczam parę ploteczek o Tobie a jak będzie trzeba to i niestety do tłustej Bożeny będę musiał zadzwonić ,bo widzę za bardzo ci na głowę siada jak ostatnim razem kiedy dzownila do lodzika ,że nie możesz już grać go jesteś agresywny w domu ,pijesz i ją bijesz 8)

Takim właśnie jesteś 'człowiekiem', ta gra nie jest dla Ciebie bo po pierwsze nie umiesz w nią grać ,a po drugie niedługo przez to stracisz rodzinę.
      Kiedyś to było dla mnie smutne ,ale widzę jak w to dalej idziesz i po malu robi się śmieszne 8)

Bardzo mi Cię szkoda.
      Szkoda mi Cie bo widziałem jakie smsy piszesz Fabianowi .
      Jakie PW piszesz mi i innym osobom.
      Niepytany, nieproszony.
      Po prostu masz mega kompleksy ,zacznij się leczyć Szymon, naprawde.

Skoro twoja żona dzwoni do Twoich kolegów ,żeby ci skasowali konto ,to chyba coś tu nie gra..

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • I to pisze syneczek co próbuje mi żone obrażać ? ty tępy imbecylu jesteś lama i tyle , do tego unijna pokraka bo na U siedzisz z majtkami obsranymi ;)

I co mam się przykurczyć bo ktoś mi pojechał eko latajki ? co za idiota , popatrz lepiej na moje st z europy to czegoś się nauczysz miernoto , 500 st i 170 k % pb na reckach ja 110 st i 360 k % , pokrako liczby mówią same za siebie ;) tego nie znalazłeś ? oj to frajer jesteś , w sumie zawsze byłeś ;) , nie zapomnij dodać że większość tych super st to smarki na pare % z początku uni albo mielenie się na defach na % baranie :)

I żale wylewasz ty a że ja takie proso lubię ustawiać to i zawsze cię pokrako wyjaśnię ;)

A twoje smarki z fabianem mnie nie interesują , naucz się osób trzecich nie wciągać w dyskusje , bo smarkasz na około ale nic z tego nie wynika nawet st zrobić nie potrafisz ;)

olszyn4 wrote:

3. Jeśli masz zamiar wymyślać farmazony na mój temat o jakimś ćpaniu, to proszę bardzo, też popuszczam parę ploteczek o Tobie a jak będzie trzeba to i niestety do tłustej Bożeny będę musiał zadzwonić ,bo widzę za bardzo ci na głowę siada jak ostatnim razem kiedy dzownila do lodzika ,że nie możesz już grać go jesteś agresywny w domu ,pijesz i ją bijesz
      Wymyślaj coś bardziej zgodnego z prawdą niedorozwinięty kretynie , powiedz mamusi żeby cię z lodówki wypuściła bo łeb ci lasuje , ale co się dziwić , koledzy po ostatniej akcji cię wyjaśnili , na u musisz siedzieć bo za wiele sobie nie poklikasz to widzę nosi prostaka :D

olszyn4 wrote:

Skoro twoja żona dzwoni do Twoich kolegów ,żeby ci skasowali konto ,to chyba coś tu nie gra..
      No do cb dzwoniła ale stwierdziła że z prostakami nie gada ;)
    • Dzowni do mnie i odwiedza regularnie,zgadza się, bo ponoć nie dajesz rady jej zadowolić i wolisz trzepać pod ogeja :D :thumbsup: ]:-D

Jesteś największą pierdola og a wiesz czemu ?
      Bo tylko paplasz,ty piszesz posty a ja w tym czasie 10 st zrobiłem na twoich kolegach z time.

1. Bijesz żonę
      2. Żona dzwoni po kolegach żeby Ci konto skasowali.
      3. Nie musisz się kurczyć ,już dawno jesteś na kolanach farmo co widać na forum ,co drugi byle gracz już Cie miał w swoich reckach i dymal twoje latajki :D
      4. Ty kogoś wyjaśnisz ?
      Ty podałeś adres w środku pola jak mieliśmy się spotkać hahaha .
      5. Twoi koledzy kogoś wyjaśnili ?
      To gdzie jest st?
      Twoi koledzy nie potrafią liczyć, ale mogę ich nauczyć jak to zrobiłem z waszym kolega krisdim moja kolejna farma :thumbsup:
      6. Gdzie te ST z początku uni, pokaż ,udowodnij ,że wreszcie napisałeś coś zgodnego z prawdą .
      7. Zgadzam się ,liczby mówią same za siebie ,ile to już gongów przyjales na klatę pochwal się :D

8. Napisałem Ci to w punktach jak dziecku, żeby Ci ułatwić wypowiedź, bo jak zwykle nikt Cię nie kuma zbytnio i myślimy o co Ci chodzi...
      ZERO dowodu samo bla bla bla ,cały ty.
      Dobrze ,że jest nas tylu, w miarę szybko poszło ^^ ]:-D

P.s.

Nie pisz już ludziom ,że jesteś moim kolegą bo cię za takiego nigdy nie uważałem .
      Jesteś co najwyżej moja ulubiona Farmą ,tak jak chłopaków na innych uni :D
      I nie wysyłaj mi więcej zdjęć jak zapluwasz monitor ,to nie mój fetysz Szymuś :E ]:-D

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • olszyn4 wrote:

1. Bijesz żonę
      2. Żona dzwoni po kolegach żeby Ci konto skasowali.
      To to chyba kurwa ze swojej dupy wziąłeś jebany prostaku i nawet szkoda komentować , czego spodziewać się po koledze fabiana :)
      3 jebany idioto jak grałem flotą byłem nie do ruszenia dlatego fabian skasował mnie jak szmata bo to wiedział a teraz gram na lajcie poza tym jak 3 złomy to dla cb farma to jesteś pierdolone ważywo ale w sumie jesteś więc spoko
      4 i 5 Tak wyjaśniam cb bo jedyne co zjebie potrafisz to pyszczyc a guwno sobą reprezentujesz , st zrobić teraz nie potrafisz a swoją nieudolność tłumaczysz kupowaniem paczek przez TIME , gówno jesteś , grać nie potrafisz to i jesteś pod miotłą po ostatniej akcji gdzie twoje miejsce
      6 Ty jesteś ekspertem od st to przeglądaj archiwum tępa pokrako , z quaoar mieliłeś defy lamami bo pz 80 % , st zrobiłeś i połowę uni pozdrawiałeś pokrako :D
      7No jak dla cb żałosne 170 k % w usie jest lepszym osiągnięciem niż 370 k % przez 60 us to widać inteligencje poziomu gówniaka jakim jesteś , a to że teraz 3 razy na pz byłem z ekspedycyjną to ty to gongiem nazywasz ? debilu włącz myślonko , ale właśnie dlatego zawsze będe przed takim warzywem jak ty ;)
      8 Masz ponumerowane debilu to akurat był dobry pomysł , bo mógł byś się pogubić jak bym ci naraz napisał :)
      I kiedyś graliśmy razem co błędem ale nikomu nie pisze że jesteśmy kolegami , bo jedyne czym dla mnie jesteś to tępym warzywem i toną gnoju :D
      I nie wiem co ty tam zapluwasz , pewnie klawiature bo osrałeś nie na U i boisz się zejść , co zrobić ;)
    • olszyn4 wrote:

Ale nie bij już żony okej
      ..?
      Wyjdz z lodówki synek , zaraz koniec wakacji , przedszkole ci otworzą więc i z kolegami się pobawisz bo w grze ci nie idzie ;)

BonDziorno wrote:

wjeżdżasz @po prostu Szymon z butami w życie prywatne, dlatego że wytyka ci styl i jakość gry?
      Daj spokój , parę skrętów za dużo zajarał to i styki się przegrzały , nic nowego ;) , grać nie potrafi to niech chociaż sobie pogada :P
    • BonDziorno wrote:

olszyn4 wrote:

..?
      @olszyn4 zasięgnij porady specjalisty, prowokujesz, wjeżdżasz @po prostu Szymon z butami w życie prywatne, dlatego że wytyka ci styl i jakość gry? słabe, odpocznij trochę parę wdechów, spacer na świeżym powietrzu, to na początek proponuje:)
      czy Ty sobie jaja robisz ?
      Ja się do niego nie odzywam w ogóle ,co do prowokacji, to może spytaj Szymona co wypisuje z nudów ludziom na pw m.in mi, najpierw zanim zamiescisz swojego mądrego posta następnym razem .
      Zablokowałem go w grze ,to mi wypisuje PW z trzeciego konta na forum, ogarnij się motyl to
      Będziesz wiedział kto prowokuje i pisze do ludzi, którzy nim gardzą regularnie co jakiś czas.

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST

olszyn4 wrote:

..?
      Wyjdz z lodówki synek , zaraz koniec wakacji , przedszkole ci otworzą więc i z kolegami się pobawisz bo w grze ci nie idzie ;)

BonDziorno wrote:

wjeżdżasz @po prostu Szymon z butami w życie prywatne, dlatego że wytyka ci styl i jakość gry?
      Daj spokój , parę skrętów za dużo zajarał to i styki się przegrzały , nic nowego ;) , grać nie potrafi to niech chociaż sobie pogada :P
      napisał top2 Farm polskiego OGame ,jeszcze trochę i dogonisz osame Farmo nasza ulubiona :D

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • Efel D wrote:

Tak na marginesie... wkleje motto RiO

Między innymi :

Co nas odznacza?
      Wysoka kultura

Kurtyna :E
      następny co myśli, że biednego Szymona wszyscy krytykują i prowokują, a chyba nie widział szymkowych PW i nawet SMS jak na PW się nie odpisuje :D
      Poza tym to motto jest nieaktualne jeśli chodzi o Szymona,.widniało już w sojuszu jak tam doszedlem.
      Dla ludzi zawsze mam kulturę, z Panem Sowiakiem czy Looxem da.sie normalnie pogadać.

Ale mam zero szacunku dla śmieci, którzy biją swoje kobiety i kozacza w necie, a poproszeni o adres, dają adres środka pola.
      Taki wielki z Szymona wyjaśniacz :D

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • olszyn4 wrote:

następny co myśli, że biednego Szymona wszyscy krytykują i prowokują, a chyba nie widział szymkowych PW i nawet SMS jak na PW się nie odpisuje
      Ty jebany kasztanie do cb nigdy sms nie wysłałem bo telefonu było by mi szkoda , jedynie kiedy z tobą gadałem to za czasów quaoar co się chwaliłeś że skręty jarasz jebany wieśniaku , a moich pw z fabianem nie wywołuj bo chuj cię to interesuje pierdolona poczwarko ;)
      Nie czytasz ze zrozumieniem więc napisze raz jeszcze , nauczysz się pisać bez wywoływania osób trzecich padlino ? ;)

olszyn4 wrote:

następny co myśli, że biednego Szymona wszyscy krytykują i prowokują, a chyba nie widział szymkowych PW i nawet SMS jak na PW się nie odpisuje
      Ty jebany kasztanie do cb nigdy sms nie wysłałem bo telefonu było by mi szkoda , jedynie kiedy z tobą gadałem to za czasów quaoar co się chwaliłeś że skręty jarasz jebany wieśniaku , a moich pw z fabianem nie wywołuj bo chuj cię to interesuje pierdolona poczwarko ;) Nie czytasz ze zrozumieniem więc napisze raz jeszcze , nauczysz się pisać bez wywoływania osób trzecich padlino ? ;)
      nie nauczę się, póki Ty nie oduczysz się pisać chorych smsów i innych pw ludziom po wstaniu rano lewą nogą Farmo moja :D

Aj bardzo Cię chyba zabolało,że tak przeklinasz, to Ciebie nie podobne jak patrzę na Twoje zdjęcia :D

Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • Bo żałosne jest wywoływanie spraw prywatnych jebany idioto , to co pisałem do fabiana chuj cię interesuje jebana padlino , pilnuj swojej jebanej mordy i będzie git , ale puki co na U siedzisz więc poszczekać sobie możesz
      A że ty dalej nie potrafisz pisać bez wywoływania osub trzecich a to co pisze jak grochem o ściane to szkoda ryja strzępić , , a do farmy to chyba mi daleko , chyba że latanie po produkcji po 3 w nocy żeby wiedzieć że na pewno jest się OFF i to po godzinie od skanu to skil że nie pogadasz :D
      Gówniak jesteś i nie mój poziom , poucz się troche , naucz składni i potem smarkaj z nosa ;)