#100. SowiakWFormie [RiO] vs. Seryjny Samobojca [TIME] ~ 1400%

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • #100. SowiakWFormie [RiO] vs. Seryjny Samobojca [TIME] ~ 1400%

      Chyba czwarty raz u tego Pana na kawie .



      Dnia 24-07-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor SowiakWFormie [RiO]
      ________________________________________________

      Krążownik 12.000
      _________________________________________

      Obrońca Seryjny Samobojca [TIME]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 50.000
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor SowiakWFormie [RiO]
      ________________________________________________

      Krążownik 12.000 ( -0 )
      _________________________________________

      Obrońca Seryjny Samobojca [TIME]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!

      Agresor przejął:
      1.449.853 Metalu, 879.413 Kryształu i 483.341 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 200.000.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 105.000.000 metalu i 35.000.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 2.812.607 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



      Podsumowanie zysków/strat:



      Podsumowanie agresor

      Metal: 106.449.853
      Kryształ: 35.879.413
      Deuter: 483.341
      agresor zyskał łącznie 142.812.607 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -151.449.853
      Kryształ: -50.879.413
      Deuter: -483.341
      obrońca stracił łącznie 202.812.607 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2

      Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • SeryjnyS napisał(a):

      olszyn4 napisał(a):

      SeryjnyS napisał(a):

      Nie no szacun. Nie wiem jak się po tym otrząsne
      nie przejmuj się ,jakoś dasz radę ,poproś sojusz o wsparcie :D
      Przynajmniej je mam nie to co u was :D
      Nie ma u nas takich farm,żeby trzeba było surowcem wspierać jak w Twoim przypadku :D

      Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • SeryjnyS napisał(a):

      BonDziorno napisał(a):

      olszyn4 napisał(a):

      Nie ma u nas takich farm
      a jakie są?
      dada, Xsi, ProSKaner, Tafit to chyba jedne z takich bardziej systematycznych :)
      okej, ale co ugrales na :

      Dada - oprócz jego satelit ? Pokaż.

      Xsi - oprócz jego satelit ? Pokaż.

      Skanner - w ogóle pokaż ? :D

      Tafit tak ,ale on umie się sam odbudowac ,za rączkę go nie trzeba prowadzac jak Ciebie?

      4x w moich rekach,skonczylbys płakać :E

      Xalynth [N-A] OFF 99 ST
      Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
      Izar [N-A] OFF 30 ST
      Quaror [N-A]
      OFF 68 ST
      Dorado [TOR]
      ON 48 ST
    • @olszyn4 to tak :) jesli chodzi o dada, Xsi co za różnica czy z satelit czy nie? z satelit i pełzaczy też można na Plus wyciągnąć i to nawet więcej niż te 2kk surki które mi ostatnio sfarmiłeś :), a co do Skanera, chyba 2 razy mu wleciałem po 20kk surki :) Tafita ja osobiście okazji nie miałem farmić. A co do pomocy z sojuszu i tematu że tafit się umie sam odbudować to nie rzucaj oskarżeń że moja odbudowa jest niesamodzielna skoro nie masz na to dowodów, bo owszem na początku jak zaczynałem na uni jakąś tam pomoc otrzymałem głównie surka na badania, ale ostatnio wszystko co zbudowałem od złomu od Ciebie zrobiłem sam bez żadnej pomocy :) No ale nie wiem Czy jest sens Cie przekonywać bo przecież Ty wiesz lepiej :)
    • SeryjnyS napisał(a):

      BonDziorno napisał(a):

      olszyn4 napisał(a):

      Nie ma u nas takich farm
      a jakie są?
      dada, Xsi, ProSKaner, Tafit to chyba jedne z takich bardziej systematycznych :)
      miałem nie odpowiadać na te wypociny jakiegoś topowego gracza ogame, który zasłynął z finezyjnych starć :E :E
      ostatnio defekt wleciał w moona, sfarmił trochę dexu, wielkie mi halo ]:-D
      najlepsze jest to, że jakiś noname seryjnyS wyzywa innych od farm, a sam na tym uni nic nie pokazał ]:-D dlatego podnieca się wlotami w dexówkę, jakby zrobił jakieś topowe starcie.
      Póki co to MY jesteśmy w topowych starciach solo, i Twoi koledzy w top1 ACS bo DOSTALI zaproszenie XD
      był czas, że DT z dexem stały na moonach całymi nocami i nikt nie miał jaj żeby polecieć :E
      graty Szyna, małe ale cieszy :)

      P.S.
      strach sie bac

      SeryjnyS napisał(a):

      a co do Skanera, chyba 2 razy mu wleciałem po 20kk surki
      hahaha, ale wyczyn, wlot w planete bez obrony po dobową albo nieco ponad dobową produkcję - BRAWO TY

      EDIT:
      pierwszy i ostatni post w tej rozmowie :E szkoda klawiatury.
      uIZAR - [OFF] 165 ST
      uWEZN (UF) - [
      ON] 8 ST
      uDorado - [
      ON] 21 ST
      Poprzednie konto - ProSkaner


    • ProSkaner. napisał(a):

      Twoi koledzy w top1 ACS bo DOSTALI zaproszenie
      nie ośmieszaj sie,
      - konto dostałeś od jakiegos spuszowanego dziada,
      - decyzja o locie na puchatka to tak raczej ze wspólnej dyskusji wynikła wiec sobie zaproszeniami gęby nie wycieraj,
      - zaprosić to może mogłeś lame tortino co sie woził jak ciotka na imieniny (już wtedy cos mi nie grało z tym ...),
      - sam przebieg to juz nie komentuje bo fajnie było, ale po starciu tez nie szarpnąłeś się na jakieś refleksje typu coś przeliczę coś ogarnę,
      raczej poczekałeś aż sie za ciebie robote odwali i tylko ze sromością sure przytuliłeś
      - a twoja klasa wyszła jak @ZDOBYWCA1 wyliczyłeś na 5 min coś tam, darował Ci to ST wiec miałeś szanse sie wykazac drugim wspaniałym wlotem w to samo miejsce jak juz stał bfsem,
      -a juz creme de la creme to była obrona u mnie przy akcji osamy dno dno dno i mułu nie widać, taki z ciebie prograjek, czekaj może ktos lepsze konto ci sprezentuje pasztecie,
      wiec na razie proponuje mordeczke w kubeł i obczajaj tam jakieś temaciki jak takis mocny albo zawijaj na urlop jak umiesz najlepiej,

      bym zapomniał, : gratuluje pięknego wlotu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BonDziorno ().

    • BonDziorno napisał(a):

      -a juz creme de la creme to była obrona u mnie przy akcji osamy dno dno dno i mułu nie widać, taki z ciebie prograjek, czekaj może ktos lepsze konto ci sprezentuje pasztecie,
      wiec na razie proponuje mordeczke w kubeł i obczajaj tam jakieś temaciki jak takis mocny albo zawijaj na urlop jak umiesz najlepiej,
      no płaczu trochę było przy próbie "obrony" u Ciebie, gdzie z góry było wiadomo, że nie będzie opcji tego wybronić, zwykłe marnowanie czasu.
      o wcześniejszych ponawianych zaproszeniach do wspólnej gry nie wspomnę :)
      teraz dorobiłeś się zabawek, udało się Wam trafić kolonizuj na powrocie i zgrywasz kozaka :E
      teksty typu "ktoś lepsze konto ci sprezentuje pasztecie" - rozumiem, że zabierali Ci kanapki w szkole, to musisz w necie odreagować, marnymi tekstami z gimbazy, rozumiem, co zrobić.
      a co do urlopów - nic Ci do tego, mam ciekawsze rzeczy do robienia w wakacje, niż siedzenie na wymarłym uni i wlatywanie po kilka kk surowców
      i tym postem definitywnie kończę jakiekolwiek rozmowy z Tobą, bez pozdrowień.
      uIZAR - [OFF] 165 ST
      uWEZN (UF) - [
      ON] 8 ST
      uDorado - [
      ON] 21 ST
      Poprzednie konto - ProSkaner


    • @ProSkaner. - pasztet:

      "potrawa przyrządzana z jednolitej masy przygotowanej z surowego, gotowanego lub pieczonego mięsa, podrobów, drobiu, dziczyzny z warzywami, grzybami, rybą, soją lub serem. W celu połączenia rozdrobnionych składników dodaje się jajka, bułkę tartą lub mąkę"

      spójrz w lustro popatrz w styl twoich wypocin, pasuje Ci z tym? wg mnie tak,

      zabełtałes spuszowane konto, nic tu nie pokazałeś, poza bfsami i jeszcze lepisz sie do klawiatury na forum udajac pro-nie-wiadomo, idź lepiej kup troche anty, to akurat umiesz i se kliknij co tam se marzysz:)

      a co do nagłówka to naprawde piekne ST czekamy na wiecej, Seryjnemu SzO

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BonDziorno ().

    • SeryjnyS napisał(a):

      BonDziorno napisał(a):

      olszyn4 napisał(a):

      Nie ma u nas takich farm
      a jakie są?
      dada, Xsi, ProSKaner, Tafit to chyba jedne z takich bardziej systematycznych :)
      Ze niby dwa razy mnie motyl przyfarmil i jestem farma? Ty mi satelit na pewno nie przyfarmiles bo takowych nie posiadam nawet i ani razu nawet na mnie nie lecialeś.Ta systematyczność to prędzej u Ciebie :popcorn:

      <: Uni 43 Top 9 (off) | Drako Top 50 (off) | Quantum Top 60 (off) <:

      :juzpotobie: Ogame pl: 281,357 % :juzpotobie:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cry ().