BlackLatteCoffee [SKY] vs. Spawacz_36 [RoG] ~ 337.518 ,86% Top 1 Solo

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • BlackLatteCoffee [SKY] vs. Spawacz_36 [RoG] ~ 337.518 ,86% Top 1 Solo


      Dnia 26-06-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce:
      Od czego by tu zacząć :D
      Może od tego ,że lot kosztował mnie > 2 mld dexu :E

      Polowanie na Pana spawacza rozpoczęło się od tego farmingu ,zdarza się najlepszym :)
      byłem świeżo po urlopie ,wypoczęty więc pomyślałem ,że trzeba pokazać Panu spawaczowi jego miejsce w szeregu :D
      Kilka dni obserwacji ,planowania (nawet miał być ACS) koniec końców stanęło na tym ,że Pan Spawacz gra dość chaotycznie i robi różne fsy w różnych miejscach.Raz własny pz ,na kolejny dzień -dłuższe kolonizuj , Jak na lotnika miał bardzo małe zasoby deuteru co dawało sygnał,że może mieć problemy z robieniem kosztownych fsów
      Tak czy owak nie było sensu liczyć czegokolwiek ,bo za dużo zabawy z tym .

      Padł pomysł obławy na kilka moonów , niestety tylko chorzy emeryci zostali :P i ekipa się wykruszyła -miało paść 6 moonów padły tylko 3
      Ja wbiłem dwie lotki w losowe układy ,i marsic niszczył w swoim układzie. Ostatecznie na fali pusto(śmieci) , 3 moony mniej ,ale i 350 moich gąsek poszło w piach -Ryzyko zawodowe
      Nie ma tego złego . Pomyślałem ,że zanim postawi nowe telepki to za kilka dni ściągnę mu kolejne dwa moony -będzie wieksze prawdopodobieństwo trafienia tego z flotą
      Ale nic z moich dalszych planów nie wyszło , bo Pan spawacz zostawił konto na noc :thumbsup:

      Najpierw zobaczyłem jego wpis na forum , o 2 30 w nocy i pierwsze co mi przyszło do głowy "aha Pan spawacz spożywa alkohol ":D
      po chwili zapaliły sie minutki , poszły skany na wszystkie pozycję .
      Flota znaleziona, niestety bardzo daleko....Wybrał sobie najgorsze kordy z możliwych
      pierwsze ataki w układach weszły (jakieś resztki floty)
      3cia w nocy minęła , wszystkie kalkulatory na pełnych obrotach :D 2 mld dexu potrzebne na podniesienie floty.;/
      Oczywiście dex mam zawsze przygotowany ,ale nie na lot przez galę ,albo 200 układów i do tego 700k recków :E
      Moja flota w 7 gali , Pan spawacz stoi w 3g
      jak na złość u mnie na moonie w 3g tylko 500mln dexu
      ale na 2g i 4g po 800mln -tu już jakiś światełko się zapaliło :D
      telep z 7g na 2g wysłałem ile mogłem za cały dostępny deuter ,na mniejszy% z niszczarkami plus trochę recków
      ponad 2godziny lotu ,ale to dopiero połowa floty jaką muszę wysłać
      Trzeba było czekać aż telep wystygnie ( na5 lvl 36min ) i kolejny telep reszty floty na 4g
      I już był całkiem ładny ACS .tyle że czas lotu znowu się wydłużył
      recki poleciały z 2g i4g ale nadal brakowało 400k i znowu czekać na telep. Na szczęście pomyślałem wcześniej i zostawiłem na 7 gali 400k recków (nowy moon telep na 1 lvl)
      Po około 20 minutach , recki z 7g były na 3g i poleciały na łowy

      wszystko udało się wysłać ,dla zabicia czasu odpaliłem netflixa .
      nerwówka była przed dolotem , czy aby Pan spawacz po chamsku się nie pojawi na 5 min przed wlotem
      Ale, ja to piszę a On dalej śpi :P więc jak widać było sporo czasu :P

      A teraz odpowiedz na post :popcorn: :popcorn:

      Spawi napisał(a):

      polowanie na spawacza teraz
      polowanie na spawacza - koniec -czas od rozpoczęcia 5h

      Spawi napisał(a):

      A ten drugi debil.... po 2 tygodniach obserwacji , - 12 dni



      Może i więcej .....wprowadził się w dwa układy moje i moony poszły ....

      A floty spawacza nie ma!
      A no nii ma :D :D już nii ma :E

      Spawi napisał(a):

      Tak ....latte . ty kretynie -ja nikogo nie obrażam



      Bo o tobie tu mowa

      Możesz szpiegować ..... pocić się

      Kabinowac
      No trochę było kOMbinacji z dexem , ale tak poza tym ?? nie spociłem się nic a nic :)


      Spawi napisał(a):

      Latać po mnie w nocy...
      w sumie to nad ranem :P


      Spawi napisał(a):

      Mysl i się wkurzaj glabie -znowu obraza :P


      A tam gdzie się wprowadziłeś to zapomnij ze coś znajdziesz
      Nooo to raczej oczywiste .. :P chociaż najciemniej pod latarnią .Gdybyś tak skrócił telep, przesłał flotę i go wyburzył to pewnie nigdy bym tej floty nie znalazł :D


      Spawi napisał(a):

      Chyba ze moje Gowno

      Bo właśnie mi się srac za chciało
      Skoro o 2 30 w nocy ,chciało ci się srać a wstałeś przed 8 rano :cursing: :cursing: :cursing:
      polecam dobry detergent i płyn do płukania pościeli


      Spawi napisał(a):

      I tez mam plan co do was wy brzydkie dziewczyny
      Jeżeli ten plan przewidywał ,albo nawet był częścią tego ,że dostałeś złoma to odwołuję wszystko co złego powiedziałem i czekam na ciąg dalszy tego planu



      --------------------
      dla tych co mają sztyl w dupie * cały post ma charakter żartobliwy i nie ma na celu nikogo obrażać - bardzo szanuję Pana Spawacza i to co wniósł na to uni

      życzę odbudowy i dalszych podbojów ,następnym razem może lepiej bez alko%%
      a kto wie może polatamy kiedyś razem (i się czegoś nauczysz :P )


      I coś dla oka poniżej :D :D




      Agresor BlackLatteCoffee [SKY]
      ________________________________________________


      Lekki myśliwiec 3.338.797
      Ciężki myśliwiec 955.422
      Krążownik 481.565
      Okręt wojenny 357.120
      Pancernik 516.362
      Niszczyciel 62.279
      Reaper 332.665
      Pathfinder 43.461

      _________________________________________


      Obrońca Spawacz_36 [RoG]
      ________________________________________________


      Mały transporter 485.744
      Duży transporter 21.673
      Lekki myśliwiec 1.867.665
      Ciężki myśliwiec 105.331
      Krążownik 347.603
      Okręt wojenny 117.599
      Statek kolonizacyjny 32
      Recykler 115.684
      Sonda szpiegowska 1.969
      Bombowiec 47.792
      Niszczyciel 104.543
      Gwiazda Śmierci 40
      Pancernik 361.539
      Reaper 155.713
      Pathfinder 18.547

      _________________________________________



      Po bitwie...


      Agresor BlackLatteCoffee [SKY]
      ________________________________________________


      Lekki myśliwiec 1.292.384 ( -2.046.413 )
      Ciężki myśliwiec 483.049 ( -472.373 )
      Krążownik 353.298 ( -128.267 )
      Okręt wojenny 323.815 ( -33.305 )
      Pancernik 493.679 ( -22.683 )
      Niszczyciel 61.630 ( -649 )
      Reaper 331.287 ( -1.378 )
      Pathfinder 31.161 ( -12.300 )

      _________________________________________


      Obrońca Spawacz_36 [RoG]
      ________________________________________________


      Zniszczony!
      _________________________________________



      agresor wygrał bitwę!


      Agresor przejął:
      47.308.927 Metalu, 0 Kryształu i 4.257.228 Deuteru


      Agresor stracił łącznie 21.238.385.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 103.938.017.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 16.747.020.681 metalu i 11.041.699.722 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 51.566.155 jednostek.


      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      ________________________________________________


      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      1.620.498.017 Metalu i 1.068.431.982 Kryształu
      1.973.235.802 Metalu i 1.301.000.196 Kryształu
      3.000.000.000 Metalu i 3.000.000.000 Kryształu
      3.600.000.000 Metalu i 3.600.000.000 Kryształu
      10.147.020.681 Metalu i 4.441.699.722 Kryształu


      Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
      20.340.754.500 Metalu i 13.411.131.900 Kryształu



      Podsumowanie zysków/strat:


      Podsumowanie agresor

      Metal: 6.415.561.427
      Kryształ: 6.877.722.900
      Deuter: -728.216.772
      agresor zyskał łącznie 12.565.067.555 jednostek.

      DOK
      Lekki myśliwiec 765.394

      Ciężki myśliwiec 176.894
      Krążownik 47.981
      Okręt wojenny 12.433

      Niszczyciel 240

      Pancernik 8.415

      Rozpruwacz 516

      Pionier 4.649



      5.224.553.000
      2.442.047.000
      273.299.000


      =20.504.966.555
      Podsumowanie obrońca

      Metal: -53.877.321.927
      Kryształ: -38.170.364.000
      Deuter: -11.941.897.228
      obrońca stracił łącznie 103.989.583.155 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2


      Moderator Neferet:
      Poprawiłam wulgaryzm

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

    • Bobro- spawi nie loi tylko przy weekendzie
      Poszły 4 dębowe
      Miałem wziasc urlop ,ale ostatnie pare dni
      Rozkręciła się fajna zabawa , polowanie na spawacza :)
      Miałem pewien plan co do tej nocki
      Ale po ciężkim tygodniu... ciężkiej pracy
      Popełniłem kolejny raz ten sam błąd
      Zmęczenie materiału , położyłem się na chwile
      W oczekiwaniu na pierwsze skany
      I zasnąłem
      Miała być fajna zabawa a wyszło jak wyszło
      Trudno mój błąd !
      A co do latte....
      Starcie wyglada fajnie
      Ale nie było tu jakiegoś wysiłku
      Flota sobie stała przez 6h

      to i mój 5(cio) letni syn
      Potrafił by ja zbić , jak by miał silniejsza flotę
      Co do latte flociarza nic nie mam
      Tylko do jego pushowskiej gry
      Bo ja tak samo latam po słabszych
      Farmie ich ile wlezie
      Tez mnie nie lubia wiem
      Ale na tym polega ta gra
      Jedni zbierają surke i woza , a drudzy ich okradają ...


      Dorwales flotę stacjonująca - czapki z głów
      Ale floty wracającej z twojego push konta plazogadoptak nie potrafiłeś wychwycić
      Coś tam policzyłeś ....
      Ale zleeeee

      tak samo po dwóch tyg obserwacji
      Zniszczyłeś nie te moony co trzeba -haha

      no teraz ci się udało -gratulacje
      Przez moja głupotę dni które ty miałeś już policzone
      Musza zostać przesunięte w inny termin
      Ale jak zwykle powiem to samo
      Ja nie uciekam i nie płacze
      Powoli dopne swego.
      Teraz chwilowo włączę urlop
      Bo jak zauważyłeś jeszcze tego nie zrobiłem

      Odpocznę chwile , wypoczne wyluzuje
      I jak wrócę to na jeszcze większej kur.....
      Bo ja jestem spawacz a nie jakaś pi.....
    • Spuszowana flota to kazdy glupi potrafi, przesiadz sie na slabe konto i pokaz, wtedy moze moze ale to bardzo moze, pogratuluje.
      Zysku masz na oko jakies 2kkk ,takze rewelacji nie ma , ale wiadomo , powodzianom trzeba pomaga i Marsic juz leci z ddostawa surkow,bo sam Latte, juz jest taki wygodny ,ze sam by sobie nie poradzil.

      Zrob moze sobie ranking uczciwych t,a tych z spushowanymi flotami, bedziesz mial odpowiedz, gdzie tak naprawde jest Twoje miejsce

      Ludzie tak naprawde nie znaja grazca Latte z tej jego drugiej strony i chetnie mu gratuluja, bo on przeciez moze kulturalnie napisac, jes mily itd, zas to jego drugie oblizcze,pokazuje kim naprawde jest, oszust zlodziej i klamca,, zrobi wszystko dla paru cyferek, klamstwa na porzadku dziennym, czy jest sie czym szczycic, maja takiego kolege? to juz niech sobie kazdy sam odpowie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Last Samurai ().


    • Spawi napisał(a):

      Poszły 4 dębowe
      Zrozumiałe :) sam czasami przysypiam przy piwku :piwko:

      Spawi napisał(a):

      Ale nie było tu jakiegoś wysiłku
      Nieprzespana noc to zawsze wysiłek ;)


      Spawi napisał(a):

      Coś tam policzyłeś ....
      Ale zleeeee
      pochwal się co Ty policzyłeś / dobrze albo zle, nieważne tylko pokaż CO próbowałeś liczyć :popcorn:


      Spawi napisał(a):

      tak samo po dwóch tyg obserwacji
      Zniszczyłeś nie te moony co trzeba
      Ile moonów zniszczyłeś w swojej karierze ? :D
      bo ja przestałem liczyć i sporo z nich było nie trafionych ze stratą mnóstwa gąsek

      Spawi napisał(a):

      to i mój 5(cio) letni syn
      Potrafił by ja zbić , jak by miał silniejsza flotę
      Tu, nie mogę się zgodzić , posiadanie silniejszej floty wcale nie oznacza,że latanie nią jest proste .Samo posiadanie i utrzymanie takiej ilości paliwa jaką ja posiadam jest trudne.I wymaga poświęcenia przyrostów na rzecz tego ,że kiedyś ten dex się może przydać .Oczywiście gdybym nie miał dexu na lot a miałbym taką pewność jaką miałem przy tym starciu (że śpisz ) to możliwe,że wydałbym "trochę" antymateri i poleciał tak czy siak, ew obudziłbym w nocy kogoś innego do Acs-a . To że tygodniami a nawet miesiącami transportuję ,przenoszę i fsuje ten dex jest podyktowane tylko tym żeby mieć się za co bawić .
      Jak zacząłem sie przygladać Twojej grze bardzo mnie zdziwiło ,że masz tak mało dexu na moonach.Sam zadawałem sobie pytanie, Jak Ty wgl latasz ,mając na monach po 50mln(albo i mniej) ,a co gdyby coś sie trafiło i musiałbyś posłać całą flotę?Miałbyś taką przewagę jak ja nad Tobą , wiesz,że gość może w każdej chwili sie zalogować ,ale nie masz dexu żeby podnieść flotę i zarobić 20mld.Zaczynasz kombinować , transportować ,przewozić ,szukać pomocy. Walczysz z czasem Jeden nie przemyślany teleport i po sprawie. Nie wysłane recki i jesteś w plecy .

      Latanie takimi flotami jak mamy wcale nie jest łatwe nawet na stojącą flotę.
      Mogę śmiało powiedzieć, że latanie na liczoną flotę,czy po zdjęciu moona jest łatwiejsze .
      Z jednego względu -że jesteś na to gotowy, wiesz wcześniej ,że polecisz . Możesz ustalić sobie wygodny dla Ciebie czas i kordy dograć recki ,przekazać sojusznikom żeby byli gotowi w razie czego. itd .

      Lecąc na stojącą flotę musisz być gotowy zawsze i wszędzie i tak jak ja,miesiącami kisić miliardy dexu na moonach

      Kiedy graliśmy bardziej aktywnie na tym uni , było planowanych sporo akcji typu -obrona ,kontra itd .
      Były rozmowy "chodź ja się wystawie tam i tam. zostawię flotę. liczyłem to będziemy do przodu .On wyleci i kontrujemy" .
      w 80% przypadków było jedno ale ."On nie poleci ,nie poderwie całej floty ""mówię ci że poleci, nie będzie mnie na koncie ,zero aktywek" ."Nie poleci bo on nie ma tam dexu "
      I jak tu zmusić kogoś żeby przewiózł sobie tam dex ?
      Tak więc Panie spawaczu to nie jest takie hoop siup ,stała flota i już nie stoi.
      Bo gdybym miał przewozić dex przez galę ,albo dwie , z kilku pozycji .zajęłoby to 4godziny dtkami (o ile wgl bym się podjął transportu widząc ile to trwa)
      później lot 2,5h . I te 6h o których Pan pisze , to już wcale nie tak długo :)
      Były sytuacje gdzie floty stały po kilka godzin ale nie było komu lecieć , telefony dzwoniły non stop " nie mam dexu" "mam dex na 50kpanrer jak coś"
      "mogę mieć tam dex za2godziny "
      Podobna sprawa z acsami ,do mnie nie trzeba dzwonić z pytaniem "Ty masz dex na 1 gali ?, bo ściągnąłem moona , mam flotę na fali ale byś się dołączył jak będą bronić"
      Ja zwykle muszę informować wcześniej ludzi z soja :P :D że za dwa dni planuje lecieć tam i tam -ogarnij dex w razie czego :cisza:
      Ja mam dex zawsze ,nawet jak jestem na fsach , na moonach budują się teleporty ,na 6 -7 lvl (około 15tygodni) zawsze to 120mln dexu zamrożone .
      Chodzi o to ,że takie starcia to są okazje i grając flotą musisz być na te okazje przygotowany
      .Nie będę sypał nickami ludzi-flociarzy z naszego uni którzy nie mają na całym koncie dexu na podniesienie nawet połowy tego co mają ,tylko budują żeby budować

      Trochę sie rozpisałem ,tak przy wolnej niedzieli :)




      Spawi napisał(a):

      Ja nie uciekam i nie płacze
      Powoli dopne swego.
      Bardzo mnie to cieszy .
      zawsze mówiłem ,że jeżeli masz cel w ogame. Np wybudowanie 5k gąsek i go osiągniesz,to wygrałeś ogame .nie ważne jaki masz top ,i ile punktów ,
      założyłeś konto i stwierdziłeś że wybudujesz 5k gąsek zajmie ci to miesiąc , rok , 5 lat .nie ważne .Wygrałeś

      Spawi napisał(a):

      Odpocznę chwile , wypoczne wyluzuje
      I jak wrócę to na jeszcze większej kur.....
      Bo ja jestem spawacz a nie jakaś pi.....
      Bardzo dobre podejście , z kolejną nauczką wrócisz na pewno mądrzejszy

      I tak jak pisałem na priv .masz u mnie spokój ,usuwam lotki z Twoich układów i masz zapewniony całkowity brak skanów do czasu aż będziesz miał 150mln floty
      względnie do czasu kiedy mnie przyfarmisz :P


      Spawi napisał(a):

      Tylko do jego pushowskiej gry
      Do tego też się muszę odnieść
      .Miałem chwile czasu i coś sprawdziłem
      od 1.06.20. do dzisiaj
      Przyjmijmy że to rok (plus urlopy) miałem przyrost we flocie około +- 121mln, w badniach 15,9 w eko około zera ::P ( tz jest przyrost 70mln w eko ale to jest Dok z nagród )

      Flota plus badania , przez rok dają przyrost około 137 mln pt
      moje marne eko to zysk tygodniowy około 100mln mety , 25mln krysi i 20mln dexu - z jednej planety
      co daje miesięcznie 400mln mety ,100mln krysi i 80mln dexu
      rocznie 4,8mld mety 1,2mld 0.96 mld dexu
      przez większość minionego roku miałem 10 planet stałych plus lotki
      10 planet , wszystkie z podobnym marnym eko
      dają wydobycie
      48mld mety 12mld krysi i 10mld dexu
      nawet nie licząc dexu
      to daje 60 mld surowca , co przekłada się na 60 mln punktów -Wydobytych z kopalń

      Czyli mój przyrost w ciągu ostatniego roku 137mln minus 60 mln
      co daje 77 mln punktów z niewyjaśnionego źródła ,nazywanego przez większość puschem
      Otwarłem sobie wszystkie moje wklejone starcia tytanów od czerwca zeszłego roku
      i wygląda to tak, - wartości zbliżone i podane w mld czystego zysku ( mniejsze omijałem )
      3,6 / 1,3 / 1,1 / 3,5 / 3,0 / 3,0 / 2,2 / 1,7 / 2,9 / 1,7 / 0,6 / 1,2 / 1,9 / 29 -maniak / 6,0 / 8,0 /3,0 /1,2 /13 /11 /4 /5,6
      to są wklejone raporty na forum każdy możne sprawdzić i ocenić który z nich był pushem (i może sobie odjąć jak chce ) najnowszych nie liczę bo jeszcze nie wydałem.

      ile to jest razem ? (TYLKO WKLEJONE RAPORTY )

      105,5 mld
      to podliczmy to sobie

      77 mln z niewyjaśnionego źródła minus 105,5 mln z działu st
      CO DAJE KOSMICZNĄ WARTOŚĆ PUSHU NA MINUS 28,5mln



      czyli tak SUPER prowadzę to konto , tak idealnie rozdysponowuję surowce i do tego się pushuje ,że jestem prawie 30 mld surki w plecy ,

      nie wiem , jakaś dziura w systemie podatków ? ktoś mnie okrada z vatu- nie mam pojęcia

      morawiecki by się przydał

      To by było na tyle , każdy sobie swoje zdanie wyrobi i może to sprawdzić

      Miłego niedzielnego wieczoru i nie marnujcie czasu na czytanie tego :P
      [/size]

      Moderator Neferet:
      Poprawiłam wulgaryzm

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

    • Skoro juz jestes przy statystykach to przypomnij i wytlumacz wszystkim graczom jak doszedles do takiej floty, przywrocmy sie do momentu zlomu od Bryka, w jakies 4tygodnie odbudowales flote warta 36kkk co byl jakis szok,ale wiadomo, wtedy kupiles kilka kont, i "legalnie" sobie przeylales surke, nie bede analizowal Twojej gry na poprzednim uni,ale caly czas tak samo wyglada, dopiero od kilku miesiecy nie masz przyrostow,bo ktos sie trafil kto nie jest ameba umyslowa,
      Konto Kamisia przez dlugi czas bylo o 1 pozycje wyzej od Twojego, korzystales ile mogles z naplywu surki, ktos kto buduje flote miesiacami, TY sobie to robissz w 2-3tygodnie, do tego kradniesz i klamiesz, musisz blagac Marsicia o surowce, zreszta ten kto zna historie uni Kallisto, ten wie kim jestescie, rzygam na Was
      kupujecie konta i probujecie udawac rycerzy na bialych koniach...
      Spawacz jest jaki jest, nayebie sie ,gada glupoty,ale jest uczciw.
      Wiec drogi przyjacielu mojej kozy, drogi Latte, nie mialbys takiej floty gdyby nie oszustwa i kretactwa. To st nie mialoby miejsca

      Ps co do analizy budowy floty, nawet w przypadku kleski Spawacz moglby obrzydzic atak Latte, budujac wiecej gs i lm , do tego zdecydowanie za malo reckow, chyba,ze mial gdzies ukryte

      Moderator Neferet:
      Połączyłam posty
    • To Starcie to jest tylko i wyłącznie mój błąd
      Jak bym normalnie wysłał fsa to by do niczego nie doszło
      Pewnie by latte moony mi dalej niszczył
      Aż w końcu może by trafił
      Ale przez mój błąd
      Akcja - spawacz zakończyła się szybko i bez kombinacji
      Spawacz sobie spał
      A latte zrobił swoje
      Wiekasza flota uderzyła w mniejsza
      I ot.... cała filozofia
      Nie mam żalu do latte
      I nie ma co tu nikogo obrażać
      Gram tak samo jako flociarz
      Dziki lata po rog a ja po ira
      Bo nie ma na tym uni celów
      Starcie uważam za zapomniane ....
      I koniec tematu
      Trzymam fason i przyznaje się do błędu
      Jedyne co mogę teraz napisać
      To dla latte - gratulacje
      Nocka pewnie na adrenalinie czy czasem spawacz nie obudzi się na siku
      Patrz - nawet siku go nie obudziło
      Dałeś radę ....spoko
      Ja teraz korzystam z życia
      Nic nie muszę .... ide spać kiedy chce
      Na nic nie czekam
      Nic nie sprawdzam
      Można powiedzieć ze mnie chłopie wyleczyłes z nałogu
      A już byłem potężnie zaawansowany
      Nie przespane nocki
      Nie aktywny w pracy
      Wszystko przez jebany ogame
      Teraz mam urlop
      I chyba wieczny
      Pozdrawiam
      I bawcie się dalej