NoSkill [KOMORNIC] & szajka [KOMORNIC] & Antharas [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] & Y2K [KOMORNIC] vs. Panciorek [HARIBO] (Hej [nara])~ 1723244.58% TOP 2 solo x1 Ogame.pl i u68

  • Można pogratulować wyczucia czasu, bo jak by nie było atak się udał i zysk super.

    Ale co to z przyjemność nakupować floty i latać, zbyt proste aby czerpać satysfakcje i przyjemność z tej gry i mieć poczucie rywalizacji z graczami na tym unii, moim zdaniem w twoim przypadku żadna :popcorn:

    Jeszcze trochę i nawet nie będzie ci się chciało latać, bo będziesz wolał kupić surowce niż tracić czas na zdobywanie ich.

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Nie chce mi się wchodzić z tobą hamer w dyskusje, każdy wie jak wygląda ogame, a jak ma być szczery to wolę sobie kupić surowce niż prowadzić parę kont które później sobie trafię, co kto lubi
    Od Grubego kupowało pół z czego też twój sojusz, nicków pisał nie będę bo nie chce mi się robić syfu, zapytaj w sojuszu
    Swoją drogą nie raz w waszym ulu było widać transporty na falandze jak szły z,, zaprzyjaźnionych kont,, tyle że trochę wyżej w statach

    Ale wszyscy jesteśmy kryształowi, a to jest najważniejsze

    P. S. Może dzięki takim wpłata ta gra jeszcze trochę pociągnie, albo zatrudnia nowe osoby do robienia aktualizacji
  • Antharas napisał(a):

    Nie chce mi się wchodzić z tobą hamer w dyskusje, każdy wie jak wygląda ogame, a jak ma być szczery to wolę sobie kupić surowce niż prowadzić parę kont które później sobie trafię, co kto lubi
    Od Grubego kupowało pół z czego też twój sojusz, nicków pisał nie będę bo nie chce mi się robić syfu, zapytaj w sojuszu
    Swoją drogą nie raz w waszym ulu było widać transporty na falandze jak szły z,, zaprzyjaźnionych kont,, tyle że trochę wyżej w statach

    Ale wszyscy jesteśmy kryształowi, a to jest najważniejsze

    P. S. Może dzięki takim wpłata ta gra jeszcze trochę pociągnie, albo zatrudnia nowe osoby do robienia aktualizacji
    Nie ma jak dobra wymówka ;). My nie musimy bo przecież ktoś tam też tak robi albo jest gorszy :). A sami nie jesteśmy lepsi prawda? Tylko nie każdy jest top1 na uni, ale w sumie nie każdy top1 musi mieć jakieś większe aspiracje, gra się zmieniła, top1 może mieć teraz każdy kto jest gotów wydac więcej pieniążków (legalnie i nielegalnie) niz obecny top1 i jako tako umie przynajmniej wysyłać fsy :).
    Tak więc Hamer nie ma co wchodzić w dyskusję, jedni mają satysfakcję gdy zrobią coś sami, inni wolą kupić gotowe, zupełnie jak w życiu.
    Gratulacje sporego procentu, trzeba było poczekać aż będzie z tego top1 ;).

    edit: ojej gracz poniżej troszkę się zdenerwował nie wiadomo czym, przecież przytaknęłam w zasadzie temu co napisał inny gracz: "co kto lubi" . Swoją drogą jakaś obsesja na punkcie Kromaka? Bo inni wydają pieniążki, kombinują a Kromak swoją grą jeszcze nadąża? choćby i po cieciej? no jak tak można, faktycznie, zły Kromak xd. Teraz jak już pieniążki wygrały to chyba nie trzeba być zazdrosnym o niego? :)
    Edit2: @Antharas a ja się po Tobie spodziewałam więcej ale widocznie niepotrzebnie;). Co do gratulacji to nie wiem o co Ci chodzi bo widzę ich trochę z PN, nie obchodzi mnie na co wydajesz pieniążki, ale właśnie w dobie gry za kasę, klonowan itp. mam prawo docenić graczy, którzy potrafią osiągnąć coś inaczej. I tylko tyle.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Selene ().

  • hahaha hamer selen kupcie i miejcie . Zazdrość u was jest mocna ! Gratuluję wam oboje głupoty. Skończcie głupie dyskusje . Wasz kromaczek albo Wy z anty nie korzystacie, przenoszenie planet, dopalacze skracacze badań szybki telep. Skonczcie z Tym i piszcie wtedy wasze wywody że bez pieniędzy gra sprawia wam satysfakcję!!
    Jedni wrzucają w to inni w surowiec. Jedno jest pewne nie można być zazdrosnym i o to płakać.

    Edit :

    I Lepiej surowce kupić legalnie niż pushować się na Myśliwym :D:D

    Bije do Ciebie selen, z 2 strony podobno skończyłaś grę i pieniążki na konto wpłynęły od nowego gracza :) więc zajmij się sobą. A dopiero o kimś pisz.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kamikazze_ ().

  • Akurat się z Tobą nie zgodzę odnośnie sprzedania konta przez Beatę . Obstawiam na 1000 % że oddała swoje konto Finkowi za darmo. Mimo sympatii do Ciebie - Selenka nie jest taka - ona kont nie sprzedaje. Tu staje w jej obronie i to murem. Twój post odbieram w formie żartobliwego żartu i niech tak zostanie.
    A st zajebiste O_O

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic
  • Za dużo po tobie się Selene nie spodziewam , różowe okulary , szukanie podtekstów to twoja specjalność , no i święty sojusz PN
    nie napisałem że jesteśmy lepsi , bany leciały i po jednej stronie i po drugiej, niektórzy wracali z permów a niektórzy nie , zarówno z PN jak i z Komornic
    swoją droga myślę że mój portfel to moja sprawa , nie wiem co masz do moich aspiracji , mówisz o grze, o życiu ? zarówno w jednym i drugim idzie mi dobrze i poprzeczkę stale sobie podnoszę w obu "światach"
    Zapomniałaś jeszcze dodać że "inni mają satysfakcję gdy dostaną dobry push. Śmieszne jest rzucanie się kamyczkami w dobie sklonowanych flot, zbugowanych surowców które myślę że jeszcze przez pewien czas będą wychodzić
    "Cichych strzałów"
    ale cieszy mnie jedna rzecz , że aż taki ból sprawiło kupienie sobie top1 i że trochę się pozmieniało we flotach a raczej w rozkładzie sił
    zapewne niezmiernie cieszyliście się jak Y2k zrobił źle fs , nie było to do obronienia przed waszym zergiem i napompowanymi flotami
    teraz przynajmniej jest jakaś "równowaga" między sojuszami


    pancior8k napisał(a):

    gratuluje :)
    Nie gram już od dawna tylko fs fs fs fs fs
    Wiedziałem, że tak to się skończy :E


    Pozdrawiam wszystkich z którymi grałem:
    Sojusze: Komornic, Misie, Angels, Haribo !!!
    Osoby: Filu, Ezeq, Gangrena

    Dzięki za grę
    Najpierw pozdrawiasz a później obrażasz, ale czego można się spodziewać po kimś takim, czy to podniosło moje ego ? raczej nie
    Nie będę Ci tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej bo i tak 80% nie zrozumiesz
    Wydane pieniądze ? mój portfel moja sprawa , ale zapewniam Cię że dla mnie nie był to wydatek z kosmosu
    nie mam zamiaru ubliżać twojemu portfelowi ,ale jak tak Cię to boli to proponuje pomyśleć co zrobić ze swoim portfelem by nie zaglądać innym

    Edit. swoją drogą nie rozumiem też jednej rzeczy, Pn zrobi st , Komornicy potrafią pogratulować , jak jest odwrotna sytuacja to najlepiej się pluje
    ale czego się można spodziewać

    @kasai jak możesz to proszę wyczyść , zamknij temat i też będzie fajnie , bo nie chce mi się czytać dzikich żali i nie chce mi się rzucać kamykami

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrazę.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Antharas ().