koparka [KOMORNIC] & Y2K [KOMORNIC] vs. Tyka [TEMPLARS_1] ~ 520198.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • koparka [KOMORNIC] & Y2K [KOMORNIC] vs. Tyka [TEMPLARS_1] ~ 520198.15%

    Cała akcja zasługa Koparki, ja tylko dołączyłem zabawki.

    Fajnie wyszło Dzięki za zapro !

    do bilansu dochodzi dok :)

    Pozdro Komornicy !




    Dnia 22-05-2021 xxx następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor koparka [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.990.370
    Okręt wojenny 207.987
    Pancernik 1.997.745
    _________________________________________

    Agresor Y2K [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 678.149
    Pancernik 2.319.202
    _________________________________________

    Obrońca Tyka [TEMPLARS_1]
    ________________________________________________

    Krążownik 1
    Recykler 5.000
    Sonda szpiegowska 100
    Gwiazda Śmierci 11.664
    Pancernik 1
    Wyrzutnia rakiet 5.000
    Lekkie działo laserowe 5.000
    Działo Gaussa 100
    Działo jonowe 200
    Wyrzutnia plazmy 100
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor koparka [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.868.567 ( -121.803 )
    Okręt wojenny 195.266 ( -12.721 )
    Pancernik 1.876.070 ( -121.675 )
    _________________________________________

    Agresor Y2K [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 636.771 ( -41.378 )
    Pancernik 2.177.181 ( -142.021 )
    _________________________________________

    Obrońca Tyka [TEMPLARS_1]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 3.771.827 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 29.192.387.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 116.768.634.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 28.460.578.000 metalu i 23.559.237.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.771.827 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    13.760.578.000 Metalu i 8.859.260.400 Kryształu
    14.700.000.000 Metalu i 14.700.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    28.460.578.000 Metalu i 23.559.260.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 15.679.183.000
    Kryształ: 11.347.314.400
    Deuter: -4.195.274.173
    agresor zyskał łącznie 22.831.223.227 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -58.395.610.000
    Kryształ: -46.695.807.000
    Deuter: -11.680.988.827
    obrońca stracił łącznie 116.772.405.827 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • u nas dużego płaczu z tego powodu niema,
    jesteśmy ponad tym - inne podejście do gry;
    A czemu to byłego sojusznika tak bardzo cieszy to st ? - może z tego powodu że wtedy zamiast całą surkę Tyka wysyłać na Twoje konto (wówczas Wruma) to budował te gsy , jeśli tak to mnie powinno bardzo nie cieszyć to st bo i moje surowce szły na Twoje obecne konto...
    procent zacny wyszedł ;) - Tyka się postarał, jak widać :D
    za kare ma postawić litre whisky i będzie gitara

    ps. przynajmniej w tym st nie będzie podejrzeń, że padło konto kupione przez komorników i st jest ustawiane !
    ps2. zaczynaliśmy się martwić że komorniki nie wstawią tego st na boarda... :P i ruszy fala podejrzeń...
  • Moje gratulacje!
    Nie jeden raz były przymiarki do Tyki, ale bardzo dobrze się pilnował. Wam się udało, więc jak widać nie ma takich co nie popełniają błędów. Gratuluję Y2K, że mimo dwóch potężnych złomów pozbierałeś się i pokazałeś, że determinacji w osiągnięciu celu Tobie nie brakuje. Szacunek.
    Tyce Szybkiej odbudowy zabawek!

    ABW - Uni 68

  • Atakierom tradycyjne GRATULACJE !
    Szkoda że takie grube starcie nie zasłużyło na jakiś opis, a może po prostu nie ma co opisywać?
    To ja dodam od siebie:
    Skan - lot - BUM
    czyli tradycyjnie błąd typu- flotka na bFS i wynik jak w temacie :)
    Nie dla tych latawców jeszcze jestem tutaj, a dla ludzi z którymi fajnie jest poklikać i pogadać.
    Bawimy się dalej.
    • Mężczyzna
    • Użytkownik od 28 Lip 2005
    Wiesio, Tiamant, LazyGreg [CDnDR] vs Tyka, K_Pax [CDnDR] & kpt Matthew[DeathRow]- 29k % pożegnalna ustawka U 20
  • Gratulacje za ubicie stada gąsek jak najbardziej się należą, tyka niezle się pilnował ja te gąski widziałem tylko raz.

    Tyka gratulacje postawy po złomie, sojusz pewnie pomoze

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Po pierwsze - graty stejka, chociaż Tyka raczej zawsze po 17 odbierał fsy, no ale farcik jak widać - graty ;)

    RYBKA79 napisał(a):

    u nas dużego płaczu z tego powodu niema,
    jesteśmy ponad tym - inne podejście do gry;
    A czemu to byłego sojusznika tak bardzo cieszy to st ? - może z tego powodu że wtedy zamiast całą surkę Tyka wysyłać na Twoje konto (wówczas Wruma) to budował te gsy , jeśli tak to mnie powinno bardzo nie cieszyć to st bo i moje surowce szły na Twoje obecne konto...
    procent zacny wyszedł ;) - Tyka się postarał, jak widać :D
    za kare ma postawić litre whisky i będzie gitara

    ps. przynajmniej w tym st nie będzie podejrzeń, że padło konto kupione przez komorników i st jest ustawiane !
    ps2. zaczynaliśmy się martwić że komorniki nie wstawią tego st na boarda... :P i ruszy fala podejrzeń...
    Po drugie - rozumiem chęć zabłyśnięćia wiedzą i wytarcia sobie mordy moją osobą, ale jak już piszesz debilizmy to chociaż ubierz je prawidłowo. Obecnie Wielebny siedzi na koncie Kayako, na jego koncie natomiast siedzi Hapal, a na koncie Hapala gonsiorek czy ktoś tam (poprawcie mnie jeśli się mylę). Sposób, który wymyśliłem na grę 3(!) lata temu po dziś dzień jest wykorzystywany przez sojusze, które grają zespołowo, tudzież mają nieco większe ambicje niż pierdzenie w stołek oraz oglądanie jak im cyferki w metalu podskakują co wprawia ich w ekscytację równą wygranej pisu (hehe pisowcu).

    Po trzecie, jak już o tym wspominasz, należałoby również wspomnieć, iż kilkukrotnie pisałem, że surowiec należy słać innym, nie mnie - nawet tym wyżej ode mnie w statystykach bo... ;) ja sobie poradzę, szkoda, że tego sobie nie przypomniałeś w swej zatwardziałości oraz ignorancji. Tyka jak to Tyka, gość już chyba ledwo na oczy widzi co zresztą przerzuca się również na zdolność myślenia i bez wchodzenia w temat zaczął mnie obrażać, nie spodobało mi się - napisałem na czacie sojuszniczym co napisałem i odszedłem :) dziwnym trafem, najaktywniejsi ludzi w sojuszu również wyszli... kurczę, ciekawe dlaczego? na pewno zrobiłem im pranie mózgu! :E

    Po czwarte, największymi beneficjentami programu surowiec + został Selavi i Hapal, którzy obecnie siedzą w komornikach, o wielebnym, jego płaczu o surowiec oraz poziomach astro wybugowanych w grudniu żeby przestał kłapać dziobem bo irytował już dosłownie wszystkich w pizzerii nawet nie wspomnę :E

    Po piąte i ostatnie, dostałem od Ciebie tyle surowca ile sam zechciałeś wysłać bo nigdy się o nic nie prosiłem ;] To, że ten surowiec należy liczyć w co najwyżej trzy miliardowych wartościach już nie wspomnę, bo przecież jesteś najhojniejszy i najmądrzejszy ze wszystkich, a Ci, którzy wypowiadają się wbrew temu co usłyszałeś w telewizji zaczynasz mieszać z błotem, no ale co ja tam mogę wiedzieć.
  • Pogratulować ubicia ładnego stada gęsi :) kransoludy będą miały co przetapiać. Obrońcy BSzO i gratuluję postawy. Najważniejsze to zdrowe podejście do tej gry - i tu racja, od dawna w OG ludzi trzymają znajomi, a nie gra. Gdyby nie ludzie to ta gra upadła by w miesiąc.
  • Guderian es numero uno napisał(a):

    Po trzecie, ......Tyka jak to Tyka, gość już chyba ledwo na oczy widzi co zresztą przerzuca się również na zdolność myślenia i bez wchodzenia w temat zaczął mnie obrażać......
    Co siedzi takiego w ludziach, że nawet to co powinno być zabawą, powoduje taką złość i frustrację.
    Jestem ostatni do obrażania, a jeśli uważasz że cię czymś obraziłem to pokaż/udowodnij.
    To raczej to co zacytowałem można uznać za obraźliwe, ale po tobie niczego innego spodziewać się raczej nie można.
    A wniosek prosty: skoro dałem radę przeczytać twoje złośliwości to jeszcze nie tak źle z moim wzrokiem :D
    (w tajemnicy ci powiem - optyk mi pomógł)
    Pozdrawiam wszystkich aktywnych graczy i proponuję wszystkim więcej luzu: to tylko gra. :thumbsup:
    • Mężczyzna
    • Użytkownik od 28 Lip 2005
    Wiesio, Tiamant, LazyGreg [CDnDR] vs Tyka, K_Pax [CDnDR] & kpt Matthew[DeathRow]- 29k % pożegnalna ustawka U 20
  • Wzrok może i tak, niestety widzę ze czytanie ze zrozumieniem u niektórych nadal leży :E ale czego się spodziewać po kimś, kto pisze swoje mądrości nawet nie czytając wątku tylko po to aby komuś wbić szpilę albo pokazać jaki to on fajny nie jest ^^ nie mam potrzeby niczego udowadniać, zainteresowani sprawa dokładnie sobie zdają sprawę jak nasze rozstanie wyglądało i dlaczego w ogóle się zdarzyło ^^
    Zwyczajnie - jeśli macie zamiar przywoływać juz moja osobę, radzę opierać się na faktach, a nie domniemaniach nawet w żaden sposób nie sprawdzonych ^^ oczywiście, ze to tylko gra, lecz grają w te grę realne osoby, które lepiej bądź gorzej się znają, jeśli chcecie prowadzić politykę manipulacji oraz niedopowiedzeń (jak wasza ulubiona partia) tworząc jakiś bełkot, nie dziwcie się, iż ktoś uderza w was faktami ^^

    //upominam za obraze i offtopic
    /kasai