Przyrosty Antharasa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przyrosty Antharasa

    cześć
    Proszę o racjonalne wytłumaczenie przyrostów @Antharas :popcorn:
    @Art czy doszło do złamania zasad gry?? Czy jest jakiś nowy bug??
    Proszę o info jak można w jeden dzień mieć przyrost 900kk punktów -_- czyli przeklikać (za anty. Sic...) 900kkk surowca....

    Może oponenci Komorników sie wypowiedzią.. @Wisior @Kromak @Selene itd.

    @powyginany drucik co Ty na to?? Byłaś namber łan i w jeden dzień poszło wszystko w pi s d u O_O masz jakiś pomysł?? Jak to @Antharas zrobił??
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pancior ().

  • no taa
    doniosłeś do władz o podejrzanych przyrostach, to może byś im dal działać, a nie teraz liczysz ze ci ktoś jakieś info sprzeda, żeby znowu w podskokach i śpiewem na ustach na komendę za pierd a lac

    ha tfu konfituro jedna :E
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Smell my Farts napisał(a):

    no taa
    doniosłeś do władz o podejrzanych przyrostach, to może byś im dal działać, a nie teraz liczysz ze ci ktoś jakieś info sprzeda, żeby znowu w podskokach i śpiewem na ustach na komendę za pierd a lac

    ha tfu konfituro jedna :E
    nie doniosłem XD mam to głębiej niż Ty :E
    Z ciekawości pytam bo chciałbym też tak :popcorn:
    I zastanawiam się na ile ta zagrywka jest uczciwa :popcorn:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Pancior napisał(a):

    Smell my Farts napisał(a):

    no taa
    doniosłeś do władz o podejrzanych przyrostach, to może byś im dal działać, a nie teraz liczysz ze ci ktoś jakieś info sprzeda, żeby znowu w podskokach i śpiewem na ustach na komendę za pierd a lac

    ha tfu konfituro jedna :E
    nie doniosłem XD mam to głębiej niż Ty :E Z ciekawości pytam bo chciałbym też tak :popcorn:
    I zastanawiam się na ile ta zagrywka jest uczciwa :popcorn:
    Coś tak czułem że taki temat założysz ^^ Zamiast snuć teorie spiskowe i jak za czasów PRL uprzejmie wszędzie donosić to najlepiej zapytać u źródła, może samo się pochwali.

    bagietka_czosnkowa napisał(a):

    może poświęcił jedną wypłatę i wpakował ją antymaterię a za nią surowce i przeklikiwanie flotki. poszło ile, z 8k-9k pln na to?

    wydaje się, ze tej opcji nie wziąłeś pod uwagę. :)
    Pieron wie, może dodali taką opcję - kup 1kk punktów za 1k PLN i nikt jeszcze o tym nie wie prócz Antharasa :D

    A tak na poważnie, jak coś byłoby nie tak, to stawiam że już by poleciał jakiś ban bądź blok na czas wyjaśniania, a że Antharas dalej żyje i ma się dobrze to widocznie był to przyrost zgodnie z zasadami. Biorąc pod uwagę fakt, że ja jako górnik czasem ciułam 2-3 tygodnie na jakieś większe badanie, które po pół roku dopiero wpada w punkty to tutaj mnie wcale nie dziwi jak Antharas ciułał surowiec dłuższy czas i czekał na jakiś event (typu -25%), a potem wykorzystał miliony itemów przyspieszających produkcję w stoczni.

    @Pancior zamiast płakać na lewo i prawo, pogratuluj i baw się dalej w cyferki :)
  • gratuluje @Antharas :ocb:

    @BardockPL nie płacze. Zastanawiam się tylko.jak to możliwe od tyle :thumbsup:
    Pakować tyle kasy w gre hmm kto komu zabroni...tylko zastanawiam się czy to jest tylko taki przekaz dnia, a prawda jest zupełnie inna mianowicie bug na klonowanie floty :E tak jak to miało miejsce w lutym 2020. Jest o tym mowa w innym temacie <X
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • a może nadublował sury, gdy było to jeszcze możliwe i nauczony na błedach z virgo siedział cichutko jak mysz pod miotłą, by w momencie jak wszystko ucichnie przemielić surę :)
    Zapewne teraz GF logów już nie ma i nic nie zrobi a antharas w miesiąc? podskoczył zdaje się, że pinad bańkę, bo nie zapominajcie o tym, że wcześniej przeklikał astro :)



    O tych panach z tucana tez mówili, że krocie wydają, a oni po prostu dublowali surę :)


    Od jakiegoś czasu ta gra polega na szukaniu błędów nadających się do wykorzystania do własnych celów :)


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • @Avinashi on podskoczył prawie miliard punktów w jeden dzień :ocb:

    Tak masz rację ta gra polega tylko na oszustwie i szukaniu błędów... Szkoda tylko, że administracja gry np. Taki @Art nic nie może i jest tylko figurą piastującą jakieś tam stanowisko w hierarchii -_-


    :ocb:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pancior ().

  • Po 4 miesiącach z wami sam zaczynam dostrzegać, że skok na kasę, którego dokonał Gameforge niestety zabił piękno dawnego Ogame'a.
    Zniknął jawny pręgierz, który sprawiał, że najzwyczajniej wstyd było oszukiwać. Zniknęła potrzeba wymiany surowców pomiędzy graczami, ponieważ korzystniej jest przywołać handlarza. Atakowanie aktywnych graczy stało się wybitnie ryzykowne, bo nie ma znaczenia, czy ma wszystkie sloty zajęte czy lecisz sekundę po powrocie. Surowce można kupić i postawić za to obronę albo złom najzwyczajniej pozbierać za antyrecki.
    Trochę przykro patrzeć na ten mnożnik eko, który umniejsza "dokonania" starych kont i bonus odkrywcy.
    O relokacji planet za dolary szkoda się rozpisywać. Mistrzostwo dosprzedaży.

    Szkoda tym bardziej, że rozwiązania takie jak Dok (gracz po złomie nie zaczyna od zera), czy zmiany w badaniach jonowej, plazmowej, astro czy technologii nadprzestrzennej pojawiły się za późno. Dla mnie dawny Ogame był krok od ideału. Brakowało tylko utrzymania rzeszy graczy na uniwersum.

    Rzekłbym, że obecnie gramy w 0-game i jestem niezwykle ciekaw po jakim czasie się zanudzę.
    Nie poruszam kwestii Antharasa. Nie wiem co się zdarzyło i zapewne taki pionek jak ja się nie dowie. Jednak czy to bug czy to Pay2win - aktywny gracz z takim skillem jak Antharas, który potrafi wstać przed kogutami i polować, sam mógłby dojść do tronu o własnych siłach.
  • Pancior napisał(a):

    @Avinashi on podskoczył prawie miliard punktów w jeden dzień
    nie no w jeden dzień miał +811kk :P
    tak ogólnie to od stycznia (w 4 miesiące) przybyło mu 2kkk punktów :E
    podczas, gdy pozostałe 970kk zdobywał 5(?) lat :popcorn:

    w takie czary to nawet dziecko by nie uwierzyło ....


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • PANCIOR trza szukać celi i latać na graczy. Niektóre moje rw nie mieszczą się w st wklejam w sojusz. Po prostu satelity nie dają tyle przyrostów co ataki na porządne cele. Zaraz będzie mowa o lewych kontach. Jedyne lewe konto to Twoje. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości że niektórzy po prostu grają czysto. Mam jedno konto,dużo skanów ,dużo lotów , masz przyrosty. Ile w półtora tygodnia ukradlem surowca od sąsiadów? 50 mld ? Może dlatego tak rosnę:D
    Musisz nowe tematy na forum utworzyć i dalej robić z siebie osobę co maluje całą twarz na biało i rozśmiesza dzieci :)
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • @Kamikazze_ sam wiesz jak jest. Właśnie Twoje wpisy powodują uśmiech u dzieci i wszystkich graczy ( oczywiście nie wliczając Komorników). Każdy wie w jaki sposób odbudowałeś się po złomie i ile kont było w taangażowanych (tych lewych też).
    Support nie ma jaj, aby ukrócić Wasze przekręty... Może też ma w tym jakiś interes <X
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Kamikazze_ napisał(a):

    PANCIOR trza szukać celi i latać na graczy. Niektóre moje rw nie mieszczą się w st wklejam w sojusz. Po prostu satelity nie dają tyle przyrostów co ataki na porządne cele. Zaraz będzie mowa o lewych kontach. Jedyne lewe konto to Twoje. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości że niektórzy po prostu grają czysto. Mam jedno konto,dużo skanów ,dużo lotów , masz przyrosty. Ile w półtora tygodnia ukradlem surowca od sąsiadów? 50 mld ? Może dlatego tak rosnę:D
    Musisz nowe tematy na forum utworzyć i dalej robić z siebie osobę co maluje całą twarz na biało i rozśmiesza dzieci :)
    Patrząc obiektywnie, od trzech gongów (włącznie) zniszczyłeś 133,7kk pkt floty i defa, bardzo optymistycznie to jakieś 53,5kkk sury patrząc na 40% pz jak wynika stąd, choć chyba zbyt wiele z tych gongów nie zebrałeś :E Jeszcze bardziej optymistycznie załóżmy, że wyfarmiłeś 2x tyle sury, daje to 160,5kkk sury. Natomiast ten sam okres to 934kk straconych pkt w Twoim wykonaniu, na dzień dzisiejszy jesteś 112,5kk pkt w plecy, a w ogólnym rozrachunku, na moje oko 821kkk =/= 160kkk sury... ale ja tam Ci wierzę, tak samo Antharas seems legit XD

    Jak dla mnie temat do zamknięcia
  • Avinashi napisał(a):

    tak ogólnie to od stycznia (w 4 miesiące) przybyło mu 2kkk punktów
    Pragnę doprecyzować że:

    01.01 - 12.02 - w tych dniach zrobił 113kk i jakoś nie odbiega to od innych. Dodatkowo osoby które zrobiły od niego więcej np. Kromak ma tyle samo zniszczonych co on.

    Dlatego oddzieliłabym to od tych 4 miesięcy i wychodzi:

    W 2,5 miesiąca zrobił 1,9kkk.


    :popcorn: :popcorn: :popcorn:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • powyginany drucik napisał(a):

    Avinashi napisał(a):

    tak ogólnie to od stycznia (w 4 miesiące) przybyło mu 2kkk punktów
    Pragnę doprecyzować że:
    01.01 - 12.02 - w tych dniach zrobił 113kk i jakoś nie odbiega to od innych. Dodatkowo osoby które zrobiły od niego więcej np. Kromak ma tyle samo zniszczonych co on.

    Dlatego oddzieliłabym to od tych 4 miesięcy i wychodzi:

    W 2,5 miesiąca zrobił 1,9kkk.


    :popcorn: :popcorn: :popcorn:
    dość dużo w 2.5 miesiąca 1,9 kkk :ocb: pewnie bomba termobaryczna lub inne parówki ;)
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Wisior napisał(a):

    Widzę, że @Ruda nie zdążyła jeszcze wyczyścić, ani nawet zamknąć :)

    @Pancior nie wiem po co mnie wywołujesz. Jakby @Antharas bugował to by @Art i @Adanio na pewno to widzieli w logach :) Nie mam zamiaru wylewać żali na forum z tego powodu :) Jak wyleci z banem to wtedy wrócimy do tematu :P

    Pozdrawiam
    Wisior
    Właśnie miałem pisać, że mnie to grubo dziwi że albo nie ostro przeczyszczony temat przez @Ruda albo wcale zamknięty bo offtop totalny się zrobił, a tematy polityki to już 3 metry pod poziomem mułu...



    @Pancior jak byś pykał dla fun (tak jak ja) to byś nie płakał na forum o przyroście Antharasa. Jak ludzie robili wały na lewo i prawo jako Odkrywcy albo skupowali na rynku flotę to myślisz że płakałem to tu to tam że ktoś tak robi? Jak ktoś ma ochotę wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na OGame to jego decyzja - może dzięki niemu mamy jeszcze ten fun bo GF nie wyłączy tak szybko serwerów. A jak ktoś gra na 2, 3 czy 10 kont co każdy łowca teorii spiskowych lubi przywoływać - ja podziwiam takich ludzi że mają czas i chęci na to. Ja mam jedno konto i nie mam czasu i chęci na więcej, nawet na granie na 2 uni jednocześnie :P