TOP2 ACS RAFUS1973r [BHW] & Mrozu [KGH] vs. yyy urlop [FAoE] & jumek1916 [Veto] ~ 261331.4% - Nieudana Kontra Generała Rafusa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP2 ACS RAFUS1973r [BHW] & Mrozu [KGH] vs. yyy urlop [FAoE] & jumek1916 [Veto] ~ 261331.4% - Nieudana Kontra Generała Rafusa

    Dawno nie było ST z elementem pułapki i postanowiliśmy urozmaicić dział o ten element.

    A jak Rafus ma ochote podzielić się szczegółami ze swojego punktu widzenia to niech to zrobi po przez swój wpis

    :lool: Rafus co do mojego przydupasa jak to go nazwałeś to mógł byś się wiele nauczyć między innymi jak prawidłowo kontrować :lool:
    Pozdrawiamy sojuszników dostawców paliwa oraz wszystkich znajomych
    :smiley168:

    :smiley165:


    Dnia 10-04-2021 23:01:35 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor RAFUS1973r [BHW]
    ________________________________________________

    Reaper 100.006
    Pancernik 1.044.628
    _________________________________________

    Agresor Mrozu [KGH]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca yyy urlop [FAoE]
    ________________________________________________

    _________________________________________

    Obrońca jumek1916 [Veto]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 20.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor RAFUS1973r [BHW]
    ________________________________________________

    Reaper 15 ( -99.991 )
    Pancernik 163 ( -1.044.465 )
    _________________________________________

    Agresor Mrozu [KGH]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca yyy urlop [FAoE]
    ________________________________________________

    _________________________________________

    Obrońca jumek1916 [Veto]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 20.000 ( -0 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 104.778.086.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 11.949.842.327 metalu i 14.183.297.474 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    773.965.000 Metalu i 773.965.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    760.019.000 Metalu i 760.019.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    760.019.000 Metalu i 760.019.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    760.019.000 Metalu i 760.019.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    760.019.000 Metalu i 760.019.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    760.019.000 Metalu i 760.019.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    760.019.000 Metalu i 760.019.000 Kryształu
    781.185.000 Metalu i 781.185.000 Kryształu
    222.468.327 Metalu i 1.297.569.673 Kryształu
    0 Metalu i 1.158.359.051 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    11.024.842.327 Metalu i 13.258.302.724 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -39.833.185.000
    Kryształ: -47.278.106.000
    Deuter: -17.666.795.000
    agresor stracił łącznie 104.778.086.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 11.024.842.327
    Kryształ: 13.258.302.724
    Deuter: 0
    obrońca zyskał łącznie 24.283.145.051 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • No już imponująca ilość drobiu :D
    Szkoda, że szerszego opisu akcji nie dałeś, bo pozostaje niedosyt i w sumie brak odpowiedzi na pytanie "co tu się odjaniepawliło?". Ilość złomu, nawet jeśli do podziału, imponujący. Także przetopu i wincyj takich akcyji poproszę!
  • Konkret starcie-pułapka z gsami rzadko się udaje-a tutaj nie dość że spadło konkretne stado pancków i reaperów, to jeszcze udało sie to zrobić bez strat własnych-gratulacje!
    Próbowałem tej sztuczki wcześniej pod innego zawodnika kilka razy, ale nie dał się naciągnąć... ;(
    Tutaj zagrało, mimo że agresor popełnił błąd w liczeniu i miał naprawdę duuuużo czasu by te gsy wyskanować :)
    Miłego przetopu dla obu obrońców, agresorowi SzO. Lekko nie będzie, bo strata spora, ale Rafus to aktywny gracz, z zacięciem, więc da radę.
    P.S. Czasem fajnie tak pograć incognito, co nie, yyy urlop :E ?
  • No niestety dałem się złapać ,choć pisałem w sojuszu ze zapewne to podpucha ,ale zaryzykowałem ,a że pisałem z kilkoma osobami miedzy czasie o różnych sprawach sojuszowych , to mnie trochę wybiło z rytmu i nie puściłem skana przed samym dolotem , widząc później raport po ataku ,to wychodzi na to że obrońca też leciał na innym %cencie , a że jumas to i tak zorganizował jako podpuchę to zapewne GŚ wlatywały na obronę dosłownie przed moją flotą ,taka była moja myśl ,więc i tak nie miałem szans zawrotki , coś jednak było inaczej bo obrońcy floty którą próbowałem kontrować po wlocie na sojusznika nie ma w raporcie , w sumie nic to nie zmienia , flota spadła , cześć odda dok ,odbudowa będzie i bawimy sie dalej , pogratulował bym obrońcom gdyby to nie były konta klepane z kombinacjami ,a tak niech mają i do następnego .
  • Gratulacje dla obrońców za udaną akcję, zgrać wszystko żeby się udało to nie takie proste.
    Jak urlop wrzucił raport w sojuszu to w pierwszym momencie rozkminiałem skąd on ma 20k Gs.
    Brawo za wykonanie, konkretny procent i mega zysk.
    Mam ciało boga. Szkoda tylko, że Buddy.
  • Gratki Jumek i obronca
    Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu.
    Przetopu zycze
    Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi.
    Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora ;) Ale
    Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym :)
    Uczcie sie na bleddach Rafusa ;) Bo on jak widdac nie wyciaga wnioskow


    Jumas popraw sie, to nie jest ACs tylko solo ;) top6 -5 bodajze ;) minimum 10% floty obroncy musi byc

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Last Samurai ().

  • Last Samurai napisał(a):

    Gratki Jumek i obronca
    Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu.
    Przetopu zycze
    Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi.
    Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora ;) Ale
    Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym :)
    Uczcie sie na bleddach Rafusa ;) Bo on jak widdac nie wyciaga wnioskow


    Jumas popraw sie, to nie jest ACs tylko solo ;) top6 -5 bodajze ;) minimum 10% floty obroncy musi byc
    To była obrona spojusznika , a raczej kontra po ataku agresora , pewnie nigdy nie broniłeś sojusznika a nawet ci to pewnie przez myśl nie przeszło ,ale szczekać potrafisz (bynajmniej tak myślisz ) co do latamnia ,latam jaki mi się podoba ,a ten który nie lata nie pada ,czyli jumas ,np.
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Last Samurai napisał(a):

    Gratki Jumek i obronca
    Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu.
    Przetopu zycze
    Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi.
    Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora ;) Ale
    Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym :)
    Uczcie sie na bleddach Rafusa ;) Bo on jak widdac nie wyciaga wnioskow


    Jumas popraw sie, to nie jest ACs tylko solo ;) top6 -5 bodajze ;) minimum 10% floty obroncy musi byc
    To była obrona spojusznika , a raczej kontra po ataku agresora , pewnie nigdy nie broniłeś sojusznika a nawet ci to pewnie przez myśl nie przeszło ,ale szczekać potrafisz (bynajmniej tak myślisz ) co do latamnia ,latam jaki mi się podoba ,a ten który nie lata nie pada ,czyli jumas ,np.
    Ludzie z tego co wiem, to nie szczekaja , a przynajmniej nie mam wiedzy na ten temat.
    Popelniles duzy blad, jezeli kontrowales,to czemu nie ma floty obroncy?czyzby miss click? Latasz jak Tobie sie podoba i widac, ja sobie obserwuje i pisze jak chce :)
    Jak sie Tobie mega nudzi to polecm starcia uTau , 66-64-33-37-fornax, itd itd ;) Troche cos tam wybronilem ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Last Samurai ().

  • RAFUS1973 napisał(a):

    Last Samurai napisał(a):

    Gratki Jumek i obronca
    Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu.
    Przetopu zycze
    Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi.
    Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora ;) Ale
    Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym :)
    Uczcie sie na bleddach Rafusa ;) Bo on jak widdac nie wyciaga wnioskow


    Jumas popraw sie, to nie jest ACs tylko solo ;) top6 -5 bodajze ;) minimum 10% floty obroncy musi byc
    To była obrona spojusznika , a raczej kontra po ataku agresora , pewnie nigdy nie broniłeś sojusznika a nawet ci to pewnie przez myśl nie przeszło ,ale szczekać potrafisz (bynajmniej tak myślisz ) co do latamnia ,latam jaki mi się podoba ,a ten który nie lata nie pada ,czyli jumas ,np.
    Zapomniałem dodać z tego co mi wiadomo to Jubileuszowe ST naszego @RAFUS1973 Gratulacje 100
  • Nie(L)ot napisał(a):

    RAFUS1973 napisał(a):

    Last Samurai napisał(a):

    Gratki Jumek i obronca
    Agresor pomylil odwage z odwaznikiem, majac taka flote i pewne poddejrzenia , nie lata sie ot tak, bo pozniej szkodda zmarnowanego czasu.
    Przetopu zycze
    Rafus chyba notorycznie dostaje, niezaleznie od stanu posiadanej floty i pewnej przewagi.
    Dziwwne i zaskakujace wnioski agresora ;) Ale
    Ale co mu trzeba przyznac,to to ,ze pokazuje jak nie powinno sie sie latac i byc nachalnym :)
    Uczcie sie na bleddach Rafusa ;) Bo on jak widdac nie wyciaga wnioskow


    Jumas popraw sie, to nie jest ACs tylko solo ;) top6 -5 bodajze ;) minimum 10% floty obroncy musi byc
    To była obrona spojusznika , a raczej kontra po ataku agresora , pewnie nigdy nie broniłeś sojusznika a nawet ci to pewnie przez myśl nie przeszło ,ale szczekać potrafisz (bynajmniej tak myślisz ) co do latamnia ,latam jaki mi się podoba ,a ten który nie lata nie pada ,czyli jumas ,np.
    Zapomniałem dodać z tego co mi wiadomo to Jubileuszowe ST naszego @RAFUS1973 Gratulacje 100
    Nie nie jumas do jubileuszowego -100tnego ST to mi daleko ,w historii OGame padłem 5 czy 6 raz , jednak nie tak wiele co ? jak trąbicie z przydupasami , a lat trochę w to gram , a że dwa razy z twojej ręki , bywa , jak się nic nie robi to się nic nie zrobi ;) dobre pułapki ,jakoś innej opcji nie dałeś rady zrobić :)
  • Zawsze i Wszedzie Rafus najlepszy bedzie ...
    Zawsze i wszędzie

    Boże ile lat mnie to bawi, setne starcie - ten licznik się nie zatrzyma !!
    Zawsze ta sama wymówka, Zawsze
    Padałeś 5 czy 6 razy na samej jedynce, wliczając pierwsza fuzję, w samym PN-ie pakowali w rece Cie 3-4 razy o czym Ty stary piszesz? Z czego 2x Templarsy.
    Jaka ta pamięc bywa zawodna, weź stary sobie zapodaj bilobil, przebiśniegiem nie jesteś, może to demencja?
    Obrona sojusznika, kontra agresora, do tego skończył Ci sie internet i musiales jechac na stacje benzynowa - o czym My mówimy !!

    Ja nawet nie rozumiem juz Twoich wpisów :pwned:

    Gratulacje :D


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • priesten napisał(a):

    Zawsze i Wszedzie Rafus najlepszy bedzie ...
    Zawsze i wszędzie

    Boże ile lat mnie to bawi, setne starcie - ten licznik się nie zatrzyma !!
    Zawsze ta sama wymówka, Zawsze
    Padałeś 5 czy 6 razy na samej jedynce, wliczając pierwsza fuzję, w samym PN-ie pakowali w rece Cie 3-4 razy o czym Ty stary piszesz? Z czego 2x Templarsy.
    Jaka ta pamięc bywa zawodna, weź stary sobie zapodaj bilobil, przebiśniegiem nie jesteś, może to demencja?
    Obrona sojusznika, kontra agresora, do tego skończył Ci sie internet i musiales jechac na stacje benzynowa - o czym My mówimy !!

    Ja nawet nie rozumiem juz Twoich wpisów :pwned:

    Gratulacje :D
    W samym PN spakowali mnie 2x , z tego raz w bezpiecznym układzie (tak zwanym)gdzie nic nie mogliście zrobić, bo ci co lecieli mieli większą siłę przebicia , pamięć to tobie szwankuje warzywo(bu....) po za tym jeszcze 2x i teraz ,wiec zluzuj poślady , ciebie nikt nie spoakował bo po prostu nie latasz , siedzisz na urlopie albo popuszczasz w gacie jak masz gdzieś polecieć , jak ktoś cię zaprosi do ACSa to ruszasz dupsko lub da ci cel 100%towy bo ma daleko albo mu się nie chce lecieć , więc co ty wiesz o ryzyku latania padawianie . A tak po za tym, siedź sobie spokojnie na tym swoim U68 puki możesz ,,bo jak wiesz ,niedługo fuzja i znów będziesz płakał że cię biją i surkę wywożą z moonów ,albo będziesz siedział na urlopie i czekał aż ktoś cię gdzieś zaprosi na pewniaka ,i i będziesz tylko szczekał jaki to ty jesteś fajny a Rafus daje się złapać , nielocie . Dalej jesteś takim samym burakiem jak byłeś widzę , Ja zaglądam często na boarda U68 obserwuję i nie szczekam jak twoi koledzy padają ,ciekawe kiedy im to wypomnisz leszczu .

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.