TOP2 ACS RAFUS1973r [BHW] & Mrozu [KGH] vs. yyy urlop [FAoE] & jumek1916 [Veto] ~ 261331.4% - Nieudana Kontra Generała Rafusa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Stary nie będe się kłocił z Toba na temat tego ile razu leżałeś na pezecie, ale Twoje liczby są mocno zaniżone, nie pierwszy raz zresztą bajki piszesz...
    Zreszta, nie wiem o co sie obruszasz, zawsze jak jest gong, jest jakies magiczne wyjasnienie dlaczego sie zdarzył, albo nie stworzone historie - tego się nie da nie komentować, ja pewnie bym tutaj nawet nie wszedł jakby mi nie napisali w sojuszu "Rafus znowu na pezecie zobaczcie co wypisuje na boardzie"

    Wydaje mi się też że nie znasz znaczenia padawan, na szczeście te braki mozna szybko nadrobić wpisując odpowiednie słowo do wyszukiwarki.
    Mniej napinania sie Rafus, naprawde na dobre Ci to wyjdzie, ja nie jestem żadnym pro, za to Ty jesteś po prostu słaby, z tym się trzeba pogodzić i nie wydurniać się na boardzie.
    Nie rozumiem też liczby inwektyw w moim kierunku, masz natomiast racje jestem przerażony zbliżającą się fuzja, tyle razy byłem przez Ciebie że dostaje delirki.
    Koledzy uwagi na temat złomów dostają w sojuszu - chyba na chwile przed odejściem mieliśmy rozmowę na ten temat że nie kaja się własnego gniazda na boardzie - powinieneś pamietać te rozmowe, chyba dlatego odszedłeś ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Poziom po pierwsze od dawna zawyżasz moje statystyki wpadek ,nie wiem z kat masz takie wiadomości ,tym bardziej ze w tym uczestniczyłeś , nie chodzi o to ze milion razy się wpisywałeś pod te same Moje wtopy że one się odbyły też milion razy , ale mniejsza o to ,ja się nie tłumaczę że miałem wpadkę bo cos przypuszczałem czy też nie , obojetnie co bym napisał to i tak dla ciebie problem ze w ogóle coś napisałem , a może wypadało by coś napisać skoro w tym STarciu uczestniczyłem ? wpadłeś na to ? a że opisuję jak to było nie znaczy że piszę głupoty ,bo np. w tym STarciu podczas lotu pisałem też z kilkoma osobami że czuję że to podstawka i z sojusznikami też , z resztą nawet to potwierdzili we wpisach ,a to że Ty nie możesz tego ogarnąć że ktoś pisze prawdę to Twój problem ,a może po prostu Ty nie możesz sobie wyobrazić że ktoś może pisać prawdę ? To po prostu nie w twoim stylu ,potrafisz tylko przekłamać prawdę jak to masz w zwyczaju , niestety niema starego forum Uni1 czy też po 1 fuzji , na Nekaar to moja 1 wpadka ,no chyba że według ciebie jest ich też milion ? Ajak tak nie twiedzisz to za X lat i tak bedziesz tak twierdził i taka jest prawda , mieszasz w głowach naiwniaków i później wchodzą i pierdziela głupoty jak Ty . Jak zauważyłeś Ja nie wpisuje się w wasze Starcie i nie zawracam wam głowy wykłócaniem się kto jest jakiś ,Tylko ty łazisz za moimi STekami i płaczesz jaki jestem SŁABY ,szkoda że się nie wpisałeś w moich 100 ST zwycięskich . Prawda jest taka że szukasz [mniam] a po za tym ty jesteś SŁABY i zawsze byłeś . Nie możesz zdzierżyć że ktoś Ci mówi że jesteś leszczem ,może właśnie do tego ty powinieneś się ustosunkować a nie wtykać nos nie w swoje sprawy pajacu .Jak pisałem siedź na swoim Uni i czekaj aż ktoś cię zaprosi do lotu bo to potrafisz najlepiej .. Po za tym ,nadal się uczysz ,więc jesteś padawianem ,i nie wiem czy nim nie pozostaniesz .

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy i obrazę.
  • Rafus Ty czegos nie rozumiesz, nikt Tobie nie ubliza, tylko pisze ze jestes slaby w tej grze, no jakby nie patrzec to predzej czy pozniej wtopa i to z taka flota.
    Moze sie Tobie poddobac lub nie,ale to nie jest nic strasznego, taka prawda ;) mozesz sie tylko nauczyc
    Jakby ta gra miala 2lata to moze 100 st by robilo wrazenie.
  • Żenada..... współczuję Jumek bo zrobił Ci tutaj prywatną pogaduche na temat kto jest gorszy a kto leprzy. Ogarnijcie się panowie. Rafus padł to padł. Gratuluję i życzę odbudowy a nie tworzenie Fraszek na temat kto ile razy padł i jest słaby

    Wstydźcie się:p
    Wspo


    Niech nas nienawidza, tak mocno jak sie nas lekaja...
  • Raien napisał(a):

    Żenada..... współczuję Jumek bo zrobił Ci tutaj prywatną pogaduche na temat kto jest gorszy a kto leprzy. Ogarnijcie się panowie. Rafus padł to padł. Gratuluję i życzę odbudowy a nie tworzenie Fraszek na temat kto ile razy padł i jest słaby

    Wstydźcie się:p
    Wspo
    Prawidłowo stało sie i tyle!!! Polać dla Raina :E Grać panowie nie marudzić nie ma sensu spinać się o pierdol ety bo was wszystkich zacznę wyjaśniać po kolei ;P .....
  • Najeźdźcy Rafusa. Dla mnie to frajda jak to wszystko czytam. Gram w te literki 14 lat. Rafus zaryzykował broniąc w kontrze sojusznika. Dla mnie bezcenne, że ma jaja bronić sojusznika ryzykując wtopą. Pomoc w odbudowie jest. W czym problem?

    Stare przysłowie mówi. Kto nie lata, nie wtapia.

    Pozdrawiam wszystkich nieserdecznych, niech im ktoś podłoży świnkę ;)
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Nie nie jumas do jubileuszowego -100tnego ST to mi daleko ,w historii OGame padłem 5 czy 6 raz , jednak nie tak wiele co ? jak trąbicie z przydupasami , a lat trochę w to gram , a że dwa razy z twojej ręki , bywa , jak się nic nie robi to się nic nie zrobi ;) dobre pułapki ,jakoś innej opcji nie dałeś rady zrobić :)
    eh jacy Wy jesteście dziwni po co się puszyć - @RAFUS1973 po co miał coś innego Jumek wymyśleć?? jak to było skuteczne.
    mi wystarczył BFS aby Cię zełomować i nic nie musiałem wymyślać... Nie rozumiem waszego puszenia, wystarczy pogratulować bez uszczypliwości i robić swoje, to jest gra wojenna i prędzej czy później każdemu może się zdarzyć większa lub mniejsza wtopa
    Graty za fajną akcje Jumas a Tobie Rafus życzęco tam sobie chcesz bo odbudowany już jesteś, no może podchodzenia do niektórych komentarzy z przymrużeniem oka i nie obrażanie kogoś kto gratuluje nazywając go przydupasem bo to trochę nie przystoi graczowi starej daty jakim jesteś Ty!

    pozdro i bez spiny aaa i Ku chwale Veto!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421