Wisior [P N] & Incoming [P N] & Kromak [P N] vs. Y2K [KOMORNIC] & Antharas [KOMORNIC] & szajka [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] & NoSkill [KOMORNIC] ~ 1242777.33% top 5 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wisior [P N] & Incoming [P N] & Kromak [P N] vs. Y2K [KOMORNIC] & Antharas [KOMORNIC] & szajka [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] & NoSkill [KOMORNIC] ~ 1242777.33% top 5 ACS

    Witam!

    przedstawiam RW do którego wierzcie, bądź nie, ale doszło :P mimo ze statystyki tego nie pokazują - dlaczego? pojęcia nie mam i nie za bardzo chciałbym wchodzić w ta dyskusje tu na forum.
    Do RW doszło przez błąd obrońcy, który trochę zepsuł FS, a PN , jak to PN wykorzystał sytuacje ;)

    Ze swojej strony dziękuje wszystkim którzy pomagali intensywnie przy realizacji tego starcia, w szczególności Andre, Malory, Wisior, Celestial, Incoming, Misiu, Radim, - bez was tego RW by nie było ;)

    @Incoming : w końcu coś większego. pozdrawiam sojuszników w szczególności ekipę całego zamieszania, buddy.
    @Wisior :eh te stocznie :)

    Co do obrońcy, to nie wiem co mam za bardzo napisać? SZO ? :D chyba nie na miejscu :P ale tak od siebie życzę trochę więcej dystansu i mniej fantazjowania ;)

    Obrońca zebrał zaraz po rw chyba 27 mld surki? swoimi, zezłomowanymi reckami? chyba jakoś tak to było :P


    Dnia 29-03-2021 12:29:22 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Wisior [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.017.605
    Ciężki myśliwiec 1.917.817
    Reaper 176.152
    Okręt wojenny 305.623
    Pancernik 486.808
    Krążownik 1.426.574
    _________________________________________

    Agresor Incoming [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 29.000.000
    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 40.258.581
    Krążownik 7.198.190
    Pancernik 4.054.942
    Reaper 1.001.522
    Pathfinder 2.031.880
    _________________________________________

    Obrońca Y2K [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.567.669
    Duży transporter 65.000
    Lekki myśliwiec 11.205.801
    Ciężki myśliwiec 119.560
    Krążownik 1.800.000
    Okręt wojenny 600.000
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 1.800.002
    Sonda szpiegowska 71.018
    Bombowiec 11.079
    Niszczyciel 21.084
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 950.000
    Reaper 94.048
    Pathfinder 500.000
    Wyrzutnia rakiet 29.347
    Lekkie działo laserowe 992
    Ciężkie działo laserowe 45
    Działo Gaussa 34
    Działo jonowe 2.356
    Wyrzutnia plazmy 43
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________

    Obrońca Antharas [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 6
    _________________________________________

    Obrońca szajka [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 100
    _________________________________________

    Obrońca zygunia [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 10
    _________________________________________

    Obrońca NoSkill [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 10
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Wisior [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 12.071.836 ( -1.945.769 )
    Ciężki myśliwiec 1.773.880 ( -143.937 )
    Reaper 176.152 ( -0 )
    Okręt wojenny 305.122 ( -501 )
    Pancernik 486.250 ( -558 )
    Krążownik 1.410.893 ( -15.681 )
    _________________________________________

    Agresor Incoming [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 25.120.896 ( -3.879.104 )
    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 34.777.244 ( -5.481.337 )
    Krążownik 7.129.000 ( -69.190 )
    Pancernik 4.050.860 ( -4.082 )
    Reaper 1.001.516 ( -6 )
    Pathfinder 2.009.432 ( -22.448 )
    _________________________________________

    Obrońca Y2K [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Antharas [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca szajka [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca zygunia [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca NoSkill [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    44.488.496 Metalu, 18.375.436 Kryształu i 411.658.807 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 50.246.777.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 288.767.864.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 64.677.281.685 metalu i 36.812.077.118 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 474.522.739 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    26.400.000.000 Metalu i 26.400.000.000 Kryształu
    12.445.826.809 Metalu i 7.083.735.189 Kryształu
    2.076.780.306 Metalu i 1.182.031.693 Kryształu
    9.250.000.000 Metalu i 9.250.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    50.172.607.115 Metalu i 43.915.766.882 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 13.395.584.611
    Kryształ: 30.927.922.318
    Deuter: -7.387.193
    agresor zyskał łącznie 44.316.119.736 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -161.297.811.496
    Kryształ: -99.717.129.436
    Deuter: -28.227.445.807
    obrońca stracił łącznie 289.242.386.739 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
    Nie wiem co to za pomysł: drażnić Kromaka? Kolonizacje, próby atakowania, niszczenia, itp. Nie wiem z którego uni przyszedł Y2K, ale szkoda, że nikt mu nie wytłumaczył, że Kromak na prawdę jest dobrym graczem, a nie tylko tytularnie, w ankiecie dostał taką rangę . Już Y2K w paranoje popadł, wszedzie Kromaka widział. Nie był w stanie zaakceptować, że jest ktoś lepszy i nie da się 'na siłę' zezłomować, bo tak Y2K chce. No, ale zwrócił swoją uwagę, latał do nas, psuł jako takie, dobre relacji miedzy sojuszami. Może na Forum Kromak pisze oszczędnie, ale w grze robi swoje i robi to dobrze i tym sposobem jest 2:0 :) . Kromak szacunek za całokształt. Incoming, to wiadomo, że potrafi latać, ale i Wisior potrafi poprawnie flotę dołączyć i nie zepsuć :D . Graty wszystkim za udanego ACSa.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Jeszcze Kromak mam 900 k recka więcej niż tutaj w rw. Więc nie zezlomowanymi. Ticketa sam napisałem. I czekam na decyzję.
    Nom niestety nie wiem jak to zrobiłem ale puściłem fs stacjonuj na kolonie. Dużo zrobić nie mogłem. Trudno :)

    Gratuluję akcji. Fajnie ogólnie wam wyszło !

    Czy flotę GO zabierze czy nie, powolutku stanę " na nogi ". Więc spokojnie.

    Edit:
    Canaan nie odpadną skany ode mnie :D za dobrze by było:)
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • Gratuluje akcji. Ogame to gra błędów. Przyznam, że dość długo myślałem ze Wisior solówkę zrobił.

    P.S Edytowałem wpis bo nie wiem co mam życzyć obrońcy, normalnie życzyłbym szo, ale wyjść na + przy własnym złomie. Ciekawy jestem kiedy coś się wyjaśni.
    P.S 2 A więc jednak życzę szo

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Kolejne topowe starcie do kolekcji :) brawo ekipa! Bardzo ładne zgranie, obserwacja, kombinacja. Finalny wynik całkiem dziwny... ale skoro udało się raz, czemu nie miałoby się udać kolejny- tym razem w 100% skuteczny ;)
    Pomimo tego, że flota obrońcy padła, ale nie zniknęła z galaktyki bardzo mnie to ST cieszy. Po raz kolejny udowodniliście, że nie ma rzeczy niemożliwych. Gratulacje dla zespołu złomującego.

    A obrońcy nie ma co życzyć SzO, odbudował się szybciej niż leciał fs :E :E :E i pewnie jeszcze o nim usłyszymy w tym dziale
  • SZo IGREK to tylko cyferki i pamiętaj:

    [mniam]


    Administrator Forum kasai:
    Upominam za link z wulgaryzmami.

    UNI 10 K
    S O L O ----> 14989,16% A C S ----> 916,06%
    UNI 35 k
    S O L O ----> 20782,66%
    A C S ----> 37711,88% + top 1 acs uni 35 26411,39%
    UNI 55 i
    S O L O ----> 3552,68% A C S ----> ?
    UNI 68
    S O L O ----> 91731,23 A C S ----> 50108,21%
    TOP 1 ogame pl Thrall [3 X] vs koparka [T2D] - 86533,37% top1 solo
  • Co prawda robiłem tylko za doping ale bardzo fajne starcie. Kulisy akcji pokazują niezwykle wysoki poziom przygotowania do całej operacji. Brawo Kromak za ogarnięcie, brawo ekipa za zgranie, nawet recki Wisiora wróciły pełne... ten pierwszy raz musiał być pod okiem Kromki :D szkoda tylko, że po stronie opozycji nic się nie zadziało - byłoby troche więcej pikanterii.

    y2k odbudowy.


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Pięknie ;)
    Dzięki za zaprzęgnięcie emeryta do orki, nawet jeśli nie załapałem się do ST ;) chociaż 10k% też mógłbym wkleić :E
    Ogarnięte rewelacyjnie. Mieć siłę a potrafić jej użyć to dwie całkiem inne kwestie. Nie jest top1, ale organizacyjnie niezaprzeczalnie. Tyle wariantów perfekcyjnie zabezpieczyć... szacunek.
    Aż mi powoli wraca ochota do latania :E

    BTW takich bugów jak skonowanie się całej ubitej floty Y2K chwilę po starciu i Wisiorowe recki zbierające PZ jeszcze nie widziałem :thumbsup:
  • Gratulacje ekipie złomującej, jak widać u nas są bardzo dobrzy flociarze i już udowodnili to nie raz, jak usłyszałem że lecą na Y2k to myślałem że to jakiś kawał i nawet nie pisałem w tym temacie a tu taki piękny BUM , utarcie nosa Komornikom.

    Y2K nie życzę odbudowy bo już ją dostał, co będzie dalej niech decyduje GO, powiem tylko że skoro było starcie i flota została zezłomowana to tak powinno być, przynajmniej surowca by nie zwędził zezłomowanymi cerkami, w tym starciu Y2K jeszcze wyjdzie na duży plus, zebrał 27kkk surowca i dok jeszcze zwróci sporo , to raczej nie powinno mieć takiego finału

    A ekipie z PN jeszcze raz wielkie gratulacje i czekam z niecierpliwością aż i ja gdzieś będę brał udział w złomowaniu na wagę miliona % Niesamowite uczucie być w PN :piwko:

    :juzpotobie: wszyscy kiedyś dostaną lanie :papa:

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Kilka lat temu wydarzyła się niemal identyczna sytuacja, acs w ataku, doszło do walki rw powstało agresorzy zebrali złom a obrońca nietknięty, wtedy GO GA itp itd nie zrobili nic, stwierdzili ze taka gra i po prostu obrońca ocalał agresorzy zarobili i każdy został szczęśliwy a rw wstawione jako ciekawostka :)
    Także można po gratulować chyba wszystkim, obrońcy niesamowitego farta a agresorom tego RW :)
    Kolejnych życze obu stronom :)
  • Antharas napisał(a):

    Powiem tak
    Los tak chciał, flota Y2k ocalała, pny trafiły, panciorek na banie
    Piękny hat-trick xd
    oby var nie został sprawdzony bp mogą pewnych bramek nie zaliczyć :D
    gratuluje agresorom akcja zgrana i dopięta na pełnej profesce :D szkoda że na sojuszniku :/ ale z jego podejściem to ten złom napędza go do większego złomowania :D
    na szo jeszcze za wcześnie ale mogę życzyć miłego przetopu :D
    Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby.
    [/size][/color]
  • graty panowie akcja pierwsza klasa szkoda ze na sojuszniku ale co zrobic bywa dzis y2k jutro ktos inny :P tak ze jeszcze raz graty obserwowałem cała akcje jak sie potoczy i dopieta na 100% co prawda jak by y2k troche sie nie pospieszył mozna by było jeszcze cos ugrac :P no ale to tylko gdybania teraz tak ze jeszcze raz graty a tobie y2k szo :)
  • Pancior napisał(a):

    @Wisior Jestem :ocb:
    Ban za nazwe planety na dwa dni dostałem, gdyż nazwałem planetę MarcinToGej :ocb:

    Graty się należą @Kamikazze_. Spakowany drugi raz w przeciągu chwili :E

    Ze mnie też niezły procent bedzie :XP: :E
    chyba że też % ze starcia ukradniesz szkodniku :ocb: Że cię jeszcze nie wytruli tu XD i Covid cię nie ubił ... widać podobna bakteria jesteś że cię nie atakuje ...

    Agresorom gratulacje ... z tym kunsztem to się nie podniecajcie ... zawrócone stacjonuj nie jest jakimś mega wyczynem a przy tym starciu było łatwiej sporo... Kromak robisz się na Boga tego uni widzę :P

    Tak czy inaczej starcie było ... % gratuluję a reszta zostaję do wyjaśnienia :)
  • KALIBER napisał(a):

    Pancior napisał(a):

    @Wisior Jestem :ocb:
    Ban za nazwe planety na dwa dni dostałem, gdyż nazwałem planetę MarcinToGej :ocb:

    Graty się należą @Kamikazze_. Spakowany drugi raz w przeciągu chwili :E

    Ze mnie też niezły procent bedzie :XP: :E
    chyba że też % ze starcia ukradniesz szkodniku :ocb: Że cię jeszcze nie wytruli tu XD i Covid cię nie ubił ... widać podobna bakteria jesteś że cię nie atakuje ...
    Agresorom gratulacje ... z tym kunsztem to się nie podniecajcie ... zawrócone stacjonuj nie jest jakimś mega wyczynem a przy tym starciu było łatwiej sporo... Kromak robisz się na Boga tego uni widzę :P

    Tak czy inaczej starcie było ... % gratuluję a reszta zostaję do wyjaśnienia :)

    Jak się zna tylko ogólniki to zawsze można popisać farmazony ;) skoro obie strony twierdzą, że akcja fajnie wykonana to może było tam coś więcej niż tylko klikanie fali i wysyłanie floty?


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Kaliber nie wiem o co Ci chodzi z tym bogiem. Nie za wiele na forum sie udzielam, wiec nie rozumiem co to za dziwne wnioski masz. Co do Rw no moze bylo troche zawirowan w tym starciu, aczkolwiek nie jest to tylko moja zasluga. Pawda jest taka ze razem z Andre i Mallorym tu najwiecej wspolnie rozkminialismy co i jak. I to jest grupowy sukces. Radim tez zauwazyl pewien blad w pore i cale szczescie ;) w sojuszu PN jest wiele osob ktore sa poorostu dobrzy w ta gre i co najwaznie te osoby umia ze soba wspolpracowac. Co mnie osobiscie bardzo cieszy i motywuje, bo fajnie razem cos ogarnac ;)
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%