Fuzja 2021

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Fuzja 2021

      Tak sobie wszedłem na temat fuzji na nowym forum, ostatnie kilka stron. Napotkałem tam na informacje innych, że fuzja ma być uni Taurus z uni 68 i nekkar?
      To jest prawdą? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć któremu idiocie podziękować za tak głupią decyzję. No i chciałbym wiedzieć kiedy to nastąpi.
      Bo ciekawi mnie kiedy spadnę ze swojego top 60, do 580-590 - mega [ciach] ze strony GF, dlatego chciałbym wiedzieć kto za tym stoi?
      Ty @Art ? dlaczego nie zwrócisz uwagi na to ?

      edit:
      To już trzeba było wybrać mniejsze zło i nas do Ksantusa wrzucić a nie takie coś nam robić.Słabo ze strony GF, kto to wymyślił?
      Powiedzcie mi, komu podziękować za udzuiał w tym projekcie na którym zakończę przygodę z ogame. [ciach]
      "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
      Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
      Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

      Brytyjski lingwista David Crystal
    • @TaurekGary a co nie pasuje ci w u68 i nekkar?
      mi by tam pasowało takie połączenie, w końcu top 10 we wojsku by musieli ruszyć tyłek z planet do robienia fs`ow a nie tak jak koval 80-100% floty non stop stoi na jednej planecie i nikt go nawet nie ruszy...
      przynajmniej by się coś działo.
      dla mnie jest chore połączenie by taurusa wysłać do xsanthusa czy kij wie jeszcze gdzie indziej czy jeśli nawet takiego kalisto.
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Stety, albo niestety wg większości danych bardziej pasujemy do 68/nekkar. Ciap ładnie to przedstawiła w liczbach. Choć pytanie czy 68 w ogóle weźmie udział w uf, bo to uni jest fenomenem jeśli chodzi o aktywność i tak na prawdę nie jest mu potrzebne.
      Czas pokaże, nie ma co płakać. Decyzje i tak już zapadły
    • W sensie co? Mielibyśmy tylko iść na Nekkar? Fajnie jakby Taurusowcy mieli prawo wyboru czy chcą na:
      a) u68
      b) Nekkar
      c) Xanthus
      W przeszłości były już takie ruchy, że można było z uni exodusowego wybrać te docelowe. To dlaczego teraz nie dać graczom tej możliwości.

      Ale tak jak @Sobieski mówi: nie ma co za wcześnie się spinać.
      Ale z drugiej strony czy potem nie będzie za późno na spinanie?
      "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
      Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
      Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

      Brytyjski lingwista David Crystal
    • a czemu by nie połączyć tak jak w wielu przypadkach 3 uni...
      skoro u68 jest podobno fenomenem w tej sytuacji to czemu ta nie połączyc taurua z nekkar i xanthus...
      wiele się słyszalo ze ma by połączone u68 z taurus i nekkar...
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?
    • Tak !
      Ale jak ktoś przez 10 lat budował sobie konto ...
      Nie przespane nocki ...zero wakacji
      Doszedł do top powiedzmy 15 eco
      I po fuzji z silniejszym starszym uni spadnie na top 200
      To czy takieMu graczowi będzie chciało się dalej grać ?
      Chyba nie !
      Jak starsze mocniejsze uni chcą połączyć z naszym
      to dlaczego naszego nie połączą ze słabszym
      Chore to jest
      I żeby czasem nie stracili na tym
      Bo większość zakończy ta zabawę
      Tak myśle ...
    • Spawi napisał(a):

      Tak !
      Ale jak ktoś przez 10 lat budował sobie konto ...
      Nie przespane nocki ...zero wakacji
      Doszedł do top powiedzmy 15 eco
      I po fuzji z silniejszym starszym uni spadnie na top 200
      To czy takieMu graczowi będzie chciało się dalej grać ?
      Chyba nie !
      Jak starsze mocniejsze uni chcą połączyć z naszym
      to dlaczego naszego nie połączą ze słabszym
      Chore to jest
      I żeby czasem nie stracili na tym
      Bo większość zakończy ta zabawę
      Tak myśle ...

      Jako gracz Nekkar dziwie się że chcą was wrzucić do Nas, ale pamiętajcie że to tylko plotki graczy, oficjalnego info nie ma, bo @Art woli reklamować gry zamiast skrobnać kilka zdań i wyjaśnić na czym stoimy jeśli chodzi o fuzję. Co do spadków to przed poprzednią fuzją byłem top 40. Spadłem na 260 miejsce. Teraz znów jestem top 30. Tak więc trochę samozaparcia i da się znów wbić dobry poziom.
      Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
    • Widzisz Qnick trafiajac na lepszych od siebie czegos sie uczysz i na tym to polega, , daliby Nas do Xanthusa to tez tam nie ma lekko, gralem chyba ze wszystkimi z tych Uni wyzej wymienoych :) niech cos robia ,bo inaczej wpadniemy w jakas rutyne ..
      a placzki niech dalej placza :D
      Ja jednak jestem za nekkarem i u68,ale jak bezie Xanthus to tez dobrze :D
    • Z jednej strony mamy statystyki graczy na "słabszym" uni, a z drugiej brak aktywności na obu uniwersach. Ta druga wartość jest ważniejsza.

      Poza tym jeżeli chodzi o statystyki to nie traci tylko top30-50 z mocniejszego uniwersum. Fuzja przesuwa też "do tyłu" graczy mocniejszego uniwersum, którzy nie są w ścisłym topie, a którzy są wypychani ze swoich pozycji przez topkę młodszego uniwersum.

      Podsumowując: można się cieszyć tym, że jest się w top 30 na uniwersum, na którym aktywnie gra 100 osób. Sam gram na u68 od 3 lat, konto założyłem od 0 punktów i kierowałem się aktywnością uniwersum, a nie tym, że przez rok będę poza top 1000. Wyboru nie żałuję. Sporo się tutaj dzieje.

      No i mentalność Kalego: jak mają mnie łączyć ze starszym uni to będę cierpiał, więc niech łączną nas z młodszym i niech cierpią inni :E
    • rzadkością jest to bym się zgodził i to jeszcze z dzikim... :D (w ogóle nie przypomina sobie bym kiedy kolwiek to zrobił)
      dla kogoś kto ma ochotę na grę będzie grał dalej nie ważne czy nas połączą z xanthus czy u68, faktem jest to że grałem na wszystkich wyżej wymienionych uni...
      osobiście wolę by nas połączyli z u68, przynajmniej nie powinno być pustki już po roku jak przy poprzednich fuzjach, zresztą nie ważne jaki styl kto ma jak ktoś w miarę gra aktywnie a będzie miał gorsze top po fuzji w miarę szybko ogarnie konkretniejsze top.
      dla ważne jest to żeby jak najszybciej połączyli tą naszą pustynię z jakimś innym uni może być nawet xanthus nie jest też złym wyborem, przynajmniej dla tych co rzadziej wchodzą na konto i ważne jest by być na wysokim top :P
      ja chce robić dym i zamierzam robić nie ważne gdzie :P
      Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

      Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
      Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
      Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
      Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
      Czym jestem?