Zuy sen [B-S] vs. Gamora [G-Z] ~ 104482.8%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zuy sen [B-S] vs. Gamora [G-Z] ~ 104482.8%

    No coz relacje moze nie najlepsze miedzy nami mimo to Gamora pogratulowała no i skoro faktycznie konczysz to powodzonka w realu :)
    troche Cie poganialismy z zapalem i trzeba przyznac ze dobrze sie pilnowałaś ale... no własnie czasem jeden mały bład i kończy sie to własnie tak :/

    Pozdrowionka dla sojuszników i znajomych !




    Dnia 20-03-2021 23:43:00 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 300.000
    Pancernik 1.000.000
    _________________________________________

    Obrońca Gamora [G-Z]
    ________________________________________________

    Mały transporter 623.893
    Duży transporter 96.176
    Lekki myśliwiec 102.626
    Ciężki myśliwiec 35.347
    Krążownik 83.511
    Okręt wojenny 30.066
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 6.521
    Sonda szpiegowska 2.590.698
    Bombowiec 4.607
    Niszczyciel 36.158
    Gwiazda Śmierci 49
    Pancernik 30.158
    Reaper 3.065
    Pathfinder 48.275
    Wyrzutnia rakiet 42.386
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 292.392 ( -7.608 )
    Pancernik 987.742 ( -12.258 )
    _________________________________________

    Obrońca Gamora [G-Z]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    632.493.227 Metalu, 192.518.385 Kryształu i 97.859.230 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.498.410.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 21.407.280.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.169.828.500 metalu i 5.278.451.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 922.870.842 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.092.221.727
    Kryształ: 4.866.529.385
    Deuter: -86.010.770
    agresor zyskał łącznie 9.872.740.342 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -10.346.832.227
    Kryształ: -10.144.990.385
    Deuter: -1.838.328.230
    obrońca stracił łącznie 22.330.150.842 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Duże gratulacje dla Ciebie Sorro za wyczucie momentu, bo Gamora bardzo ładnie potrafi się pilnować i nawet siedząc w układzie jest ciężko ustrzelić moment. Procent zacny, zysk też niczego sobie (chociaż cały czas szkoda, że cofnęli 70% złomu, które pierwotnie było na Yildun), może fuzja przyniesie jakieś korzyści dla lotników ;>

    Gamora - gratulacje wytrwałości, życzę wszystkiego dobrego w realu, zdrowia i radości z pociechy, która niebawem się pojawi. Na grę jeszcze przyjdzie czas, teraz masz inne priorytety i tylko to się liczy.

    Pozdrawiam serdecznie oby dwoje!

    Ps. Ja też już zakończyłem przygodę z Ogame. Nie jestem już właścicielem konta na Yildun, więc prosiłbym o wyrzucenie mnie z Buddy jeśli ktoś ma. Zdrowie odmówiło mi posłuszeństwa i nie wrócę już do gry, niestety, bo lubiłem się poganiać :/

    Pozdrówki wszystkim, wykorzystam tą odpowiedź do pożegnania się, sorki Sorro za zaśmiecanie tematu.
  • Dzięki za miłe słowa Michał :) w takim razie również powodzenia i zdrowia.
    Zuemu jeszcze raz gratuluję wyczucia momentu pierwszej od dawna chwili nieuwagi. Wykorzystana w 100%, nawet liczyłam na to, że trafimy z tym do top 10 solo.
    Pozostaje mi jedynie cieszyć się z "sukcesu" dwóch solidnych złomów na dwóch uni. Mało kto może się pochwalić byciem top1 w stratach na obu kontach jednego dnia, i to strat w sumie na 30 mln punktów
  • Zapalsky napisał(a):

    Duże gratulacje dla Ciebie Sorro za wyczucie momentu, bo Gamora bardzo ładnie potrafi się pilnować i nawet siedząc w układzie jest ciężko ustrzelić moment. Procent zacny, zysk też niczego sobie (chociaż cały czas szkoda, że cofnęli 70% złomu, które pierwotnie było na Yildun), może fuzja przyniesie jakieś korzyści dla lotników ;>

    Gamora - gratulacje wytrwałości, życzę wszystkiego dobrego w realu, zdrowia i radości z pociechy, która niebawem się pojawi. Na grę jeszcze przyjdzie czas, teraz masz inne priorytety i tylko to się liczy.

    Pozdrawiam serdecznie oby dwoje!

    Ps. Ja też już zakończyłem przygodę z Ogame. Nie jestem już właścicielem konta na Yildun, więc prosiłbym o wyrzucenie mnie z Buddy jeśli ktoś ma. Zdrowie odmówiło mi posłuszeństwa i nie wrócę już do gry, niestety, bo lubiłem się poganiać :/

    Pozdrówki wszystkim, wykorzystam tą odpowiedź do pożegnania się, sorki Sorro za zaśmiecanie tematu.
    Szczerze to szkoda, że oboje kończycie. Mogę się tylko wypowiedzieć o Was na podstawie wypowiedzi i podejścia to tej gry (w tych wypowiedziach). Zapalsky, mimo tego, że nigdy nie rozmawialiśmy w grze, czy w jakikolwiek inny sposób, mega szacunek za podejście i kulturę w stosunku do innych (w grze można być kozakiem, ale jak się nie ma w głowie, to taki ktoś nic nie znaczy). Życzę Ci zdrowia, a wszystko dookoła się poukłada i może jeszcze się zobaczymy w galaktyce !! :)

    Gamora, trochę wiadomości wymieniliśmy na disc, z resztą ludzi. Także wielki + za zdrowe podejście i szacunek. I także życzę zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. Nieprzespane noce będą, to może wrócisz :D

    Bez offtopu graty starcia !

    Trzymajcie się !
  • Zapalsky napisał(a):

    Duże gratulacje dla Ciebie Sorro za wyczucie momentu, bo Gamora bardzo ładnie potrafi się pilnować i nawet siedząc w układzie jest ciężko ustrzelić moment. Procent zacny, zysk też niczego sobie (chociaż cały czas szkoda, że cofnęli 70% złomu, które pierwotnie było na Yildun), może fuzja przyniesie jakieś korzyści dla lotników ;>

    Gamora - gratulacje wytrwałości, życzę wszystkiego dobrego w realu, zdrowia i radości z pociechy, która niebawem się pojawi. Na grę jeszcze przyjdzie czas, teraz masz inne priorytety i tylko to się liczy.

    Pozdrawiam serdecznie oby dwoje!

    Ps. Ja też już zakończyłem przygodę z Ogame. Nie jestem już właścicielem konta na Yildun, więc prosiłbym o wyrzucenie mnie z Buddy jeśli ktoś ma. Zdrowie odmówiło mi posłuszeństwa i nie wrócę już do gry, niestety, bo lubiłem się poganiać :/

    Pozdrówki wszystkim, wykorzystam tą odpowiedź do pożegnania się, sorki Sorro za zaśmiecanie tematu.
    dużo zdrówka życzę ,zapamiętam Cię jako mocnego gracza na tym uni na pewno ,jak zdrowie pozwoli ,wróć i morduj dalej :thumbup:

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST