Panciorek [TANK] vs. MARCIN [ARMADA] & kruchy [P N] ~ 78557.47%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kruchy z Tym liczeniem bym nie pouczał, bo niestety jak nie wiesz kto ma więcej pkt ja czy atas to lepiej za liczenie się nie bierz :D
    Dowaliłeś do pieca matematyku:D
    Jedynie Graty za pokonanie Zbawiciela się należą :)
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • Nie wiem po co tworzyć narrację, że Marcin to czyjeś multi, bo też nie wiem czyje by miało być, skoro starcia z nim zaliczyły wszystkie większe sojusze i to z różnym skutkiem. Ja nie latam, a mimo to wiem, że Marcin moze i sporo traci na starciach, ale też często kampi i czasami uda mu sie kogoś w pułapkę złapać i chyba z tego właśnie ma radość i motywacje do dalszej gry :) . RW wstawiał na Forum. Można poszukać ;) .

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Selene, mozesz jasniej? bo nie wiem do czego i kogo to przypiac ?(

    Selene napisał(a):

    tutaj jednak nie brał udziału w ST więc.. ?
    No wlasnie patrze na komantarze, szczegolnie te wczesniejsze w tym ST, komentarze @Kamikazze_e, @Selavi czy @dawcy punktow z gratulacjami ubicia Panciorka, i bez srania w temacie kruchemu .
    Zabolalo to chyba kruchego , bo gdyby uzyl mozgu a nie zwieraczy, to by tak nie bolalo, bo po samych dofarmach kazdy odrobine rozgarniety flociarz rozpozna ze dofarmy sa niedograne, robione na spontanie i ze ogromna ilosc sury zostala u obroncy. Inaczej zupelnie wyglada to w ustawionych dofarmach kruchego.
    No wlasnie, ciekawe od ktorego podworka nalezalo by zaczac to sprzatanie?

    Selene napisał(a):

    Spójrzcie najpierw na siebie

    Tez uwazam ze slabiutko, oj bardzo slabiutko to wyglada, bo sprawa dotyczy tych dwoch ST i konkretnych osob ktore te ST zrobily, a Ty swoja wypowiedzia probujesz w to wmieszac cale sojusze
  • @zygunia oczywiście to pierwsze zdanie nie tyczy się Ciebie tylko Twojego sojusznika. Nie wiem jak można jaśniej napisać - jest atas stroną w tym ST? nie? ma swój temat? .
    Wmieszałam się dopiero gdy Ty wmieszałaś się pomiędzy niby konkretne osoby i konkretne ST powołując się na ST w którym brałam również udział ja i inni sojusznicy - sama wciągasz w to całe sojusze.
    A kogo zabolało i co to chyba widać po reakcjach.
  • Widzisz @Selene jest mała różnica między nami, kruchy powiedzmy trafił sobie panciorka w obronie swojej farmy, mało kto w to wierzy ale ja nawet jestem skłonny uznać ze spoko, farma napisała, obronie ją bo to przecież moja farma a nie panciorka. Parę osób z komornik pogratulowało, spoko, jak ktoś ma ochotę to gratuluję, jak nie ma ochoty to tego nie robi.
    Natomiast śmiesznym jest ze atas trafia gościa który przyszedł z cmentarza, wcześniej był obok mnie, szajki, noskilla dokładnie 2-3 układy obok go rzuciło i zaczyna się gówno burza która rozpoczyna kruchy
    Każdy ma coś takiego jak mmo i może sprawdzić co się działo
    Tutti Frutti bo taki miał nick kolega, najpierw zaczął topić flotę, jak zobaczyliśmy ile ma surki to liczyliśmy na okienko i w 7 gali też tam przepaliłem, szajka przepalił, gość uciekł do 9 gali, gdzie go nawet nie skanowalem bo się pilnował, bo nowy gracz etc etc
    Zamieniłem z nim też parę pw jak się,, pokazał,, na uni, niestety nie chciał powiedzieć na jakim uni grał.

    Mniejsza w to, wasz przyjaciel rozpoczął gówno burze to nie ma co się dziwić ze u nas też są ludzie którzy dostrzegają pewne sprawy

    P. S. Kruchy królu dobrych manier, nie wyzywaj ludzi bo widzę że panciorek i halok mogą się od ciebie uczyć :)

    P. S. 2 gratulacje pięknego starcia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Antharas ().

  • pavilus!!! napisał(a):

    Gratulację kruchy za spakowanie najlepszego, najmilszego, najwspanialszego, po prostu naj gracza naszej unii :)

    Już jeden krystalicznie czysty gracz niejaki Halok wylądował na banie :) czekam kiedy inni wylądują

    pozdrawiam znajomych z urlopu :)
    też czekam na @kruchy1916 i MARCINA.
    Super operator gry ma nielada wyzwanie bo od 19 marca ogarnia 4 zgłoszenia :ocb:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • No niestety Marcin nie jest naszym kontem, a że sie dogadał z kruchym - cóż swego czasu jeszcze w czasach u1 polowa soja latała na Olesia a połowa miała z nim napa, sa osoby które potrafia liczyc zyski i pomimo tegoe ze dotały od kogos gonga poprosza o pomoc, zwykla kalkulacja.
    Chyba sie postarzałem - bo nawet ciezko komentowac cała tę kłotnie...


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • priesten napisał(a):

    No niestety Marcin nie jest naszym kontem, a że sie dogadał z kruchym - cóż swego czasu jeszcze w czasach u1 polowa soja latała na Olesia a połowa miała z nim napa, sa osoby które potrafia liczyc zyski i pomimo tegoe ze dotały od kogos gonga poprosza o pomoc, zwykla kalkulacja.
    Chyba sie postarzałem - bo nawet ciezko komentowac cała tę kłotnie...
    myślę, że co do uscciwości to jesteś ostatnią osobą, której bym uwierzył w co kolwiek :ocb:
    Także oszczędź i już nie komentuj. Super operator gry rozstrzygnie spór i po sprawie :thumbsup:
    Każdy zobaczy co i jak po pojawieniu się bądź nie literki "g" przy nicku :ocb:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • priesten napisał(a):

    No niestety Marcin nie jest naszym kontem, a że sie dogadał z kruchym - cóż swego czasu jeszcze w czasach u1 polowa soja latała na Olesia a połowa miała z nim napa, sa osoby które potrafia liczyc zyski i pomimo tegoe ze dotały od kogos gonga poprosza o pomoc, zwykla kalkulacja.
    Chyba sie postarzałem - bo nawet ciezko komentowac cała tę kłotnie...

    Dokładnie, uważam podobnie. Z pewnością Kruchy uciszy wszystkich wrzucając screena jak Marcin się zwraca o pomoc.No chyba, że tak się zżyli od tych wlotów Kruchego, że ma już jego numer telefonu i po prostu zadzwonił.
  • spadło dzidzi kilka zabawek i teraz liczy że literkę ''g'' zobaczy przy moim nicku :D
    nigdy to jeszcze nie miało miejsca i nigdy miejsca mieć nie będzie bo zawsze grałem czysto nawet będąc top1 na innym uni więc nie wiem o co masz jakieś pretensje do supportu odnośnie tego starcia... :] wiadomo, cały support to moja rodzina dlatego brak banów :)
    żegnam padawana i jeśli można to proszę o zamknięcie tematu bo ból dupy tego typa nie przestanie lać się na forum a tym bardziej w tym starciu x_x
  • @kruchy1916 nikt nie ma bólu dupy ewentualnie MARCIN może mieć :ocb: , ale jemu chyba sie to podoba że wystawia się Tobie regularnie :O

    Mi to lotto Twoje puszówki Twój problem. Ja tylko zgłosiłem po przez support, aby sprawdzili czy Wy z MARCINEM aby się nie szczepiliście i nie wołacie o wiadro zimnej wody :ocb: od tyle.

    Także ten teges czekam na info :thumbsup:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • @Piciu napisał(a):

    priesten napisał(a):

    No niestety Marcin nie jest naszym kontem, a że sie dogadał z kruchym - cóż swego czasu jeszcze w czasach u1 polowa soja latała na Olesia a połowa miała z nim napa, sa osoby które potrafia liczyc zyski i pomimo tegoe ze dotały od kogos gonga poprosza o pomoc, zwykla kalkulacja.
    Chyba sie postarzałem - bo nawet ciezko komentowac cała tę kłotnie...
    Dokładnie, uważam podobnie. Z pewnością Kruchy uciszy wszystkich wrzucając screena jak Marcin się zwraca o pomoc.No chyba, że tak się zżyli od tych wlotów Kruchego, że ma już jego numer telefonu i po prostu zadzwonił.
    Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w tej całej akcji ;) Tak jak Poziom napisał, miały tu miejsce tylko partykularne interesy. Marcin dopiął swego (a nie był na tym stratny, tak jak większość insynuuje), pancior jest uboższy o kilka statków więc wszyscy zadowoleni. Ot tyle z gówno burzy.

    Jeszcze raz gratulacje kruchy - bo pomysł fajny.


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Selene napisał(a):

    jest atas stroną w tym ST? nie? ma swój temat? .
    a kruchy jest strona w ST atasa ? przychodzi po to zeby nasrac, a pozniej dziwi sie ze to gowno spada na niego? nie ma swojego tematu?

    Selen, naprawde uwazasz ze dopiecie sond sojusznikow czy tam innych osob powoduje zmiane charakteru ST z SOLO na ACS? Bralas udzial w podziale zysku z tego ST? Zagrabilas cos tymi sondami? Nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma, bo dobrze wiesz ze nie nalezysz do osob z ktorymi mialabym ochote sie klocic i nie osob ktore dopiely sondy dotyczy glowna tresc watku. A przytoczone przeze mnie ST nalezy do kruchego, bo on tam jest tak naprawde atakierem marcina. I na tym skoncze tutaj dyskusje z Toba, bo reszte mozemy wyjasnic sobie na pw.

    Po reakcji kruchego faktycznie mozna wywnioskowac kogo i co zabolalo , strata 50 mld sury z lewego konta to juz nie bagatela
  • The Pawelec napisał(a):

    Pancior dostał to na co zasłużył, kiedy wchrzanil Ci się we wcześniejszą akcje.

    Dogadales się elegancko z obrońca i wyszła fajna akcja.

    kruchy1916 napisał(a):

    spakowałem też Marcina 2 tygodnie temu, szybki kolon-tp, pospadały moony , była liczona zawrotka obrońca jednak nie postawił nowych moonów więc o nic się nie bałem i został spakowany. oczywiście na pałę podłączył się zbawiciel i w efekcie końcowym wleciał w ustawiony przeze czas mnie prawie połową floty. pewnie nawet nie ogarnął że większość slotów była opóźniana pod dokładny czas na mniej niż minutę przed wlotem. przez lagi nie dofarmiłem tak jak powinienem i w dodatku głupek ukradł mi złom. specjalnie nie wrzucałem starcia na forum bo miałem plan ponownej akcji tym razem we współpracy z obrońcą który nie do końca na początku wierzył w moje dobre intencje ale się udało. Chciałem odzyskać swój ukradziony złom no i popsuć kilka zabawek obrońcy bo że podczepi się na rzepa wiedziałem od początku :)
    W kwestii skąd się wziął Kruchy w obronie u Marcina, powyżej jest wszystko wyjaśnione ;)

    @Piciu napisał(a):

    Kruchy uciszy wszystkich wrzucając screena jak Marcin się zwraca o pomoc.No chyba, że tak się zżyli od tych wlotów Kruchego, że ma już jego numer telefonu i po prostu zadzwonił.
    Nie wiem, może jakoś prościej napiszę:
    Zbawiciel/Panciorek wcinał się w akcje kruchemu już wcześniej, obserwował gdzie i kiedy i jak spadał księżyc i widać było coś na fali, to leciał pierwszy, kradł złom, generalnie trolował i czuł się bezkarny.
    Tym razem kruchy dogadał się z Marcinem, żeby trafić Zbawiciela/Panciorka na podstawce. Kruchy poleciał znowu na atak, Panciorek/Zbawiciel również posłał atak, tylko tym razem nadział się na resztę floty Kruchego na podstawce u obrońcy. Nie do pomyślenia? :) Są gracze przeciw którym "pół uni" by się zgodziło na taką współpracę :) . Nikt nikogo nie musiał prosić, dzwonić o pomoc w obronie, wszystko zaaranżował kruchy, ustalił z Marcinem i zrealizowali plan od początku do końca prowokując Zbawiciela do lotu. Mnie się akurat ta akcja bardzo podobała. :)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso napisał(a):

    The Pawelec napisał(a):

    Pancior dostał to na co zasłużył, kiedy wchrzanil Ci się we wcześniejszą akcje.

    Dogadales się elegancko z obrońca i wyszła fajna akcja.

    kruchy1916 napisał(a):

    spakowałem też Marcina 2 tygodnie temu, szybki kolon-tp, pospadały moony , była liczona zawrotka obrońca jednak nie postawił nowych moonów więc o nic się nie bałem i został spakowany. oczywiście na pałę podłączył się zbawiciel i w efekcie końcowym wleciał w ustawiony przeze czas mnie prawie połową floty. pewnie nawet nie ogarnął że większość slotów była opóźniana pod dokładny czas na mniej niż minutę przed wlotem. przez lagi nie dofarmiłem tak jak powinienem i w dodatku głupek ukradł mi złom. specjalnie nie wrzucałem starcia na forum bo miałem plan ponownej akcji tym razem we współpracy z obrońcą który nie do końca na początku wierzył w moje dobre intencje ale się udało. Chciałem odzyskać swój ukradziony złom no i popsuć kilka zabawek obrońcy bo że podczepi się na rzepa wiedziałem od początku :)
    W kwestii skąd się wziął Kruchy w obronie u Marcina, powyżej jest wszystko wyjaśnione ;)

    @Piciu napisał(a):

    Kruchy uciszy wszystkich wrzucając screena jak Marcin się zwraca o pomoc.No chyba, że tak się zżyli od tych wlotów Kruchego, że ma już jego numer telefonu i po prostu zadzwonił.
    Nie wiem, może jakoś prościej napiszę: Zbawiciel/Panciorek wcinał się w akcje kruchemu już wcześniej, obserwował gdzie i kiedy i jak spadał księżyc i widać było coś na fali, to leciał pierwszy, kradł złom, generalnie trolował i czuł się bezkarny.
    Tym razem kruchy dogadał się z Marcinem, żeby trafić Zbawiciela/Panciorka na podstawce. Kruchy poleciał znowu na atak, Panciorek/Zbawiciel również posłał atak, tylko tym razem nadział się na resztę floty Kruchego na podstawce u obrońcy. Nie do pomyślenia? :) Są gracze przeciw którym "pół uni" by się zgodziło na taką współpracę :) . Nikt nikogo nie musiał prosić, dzwonić o pomoc w obronie, wszystko zaaranżował kruchy, ustalił z Marcinem i zrealizowali plan od początku do końca prowokując Zbawiciela do lotu. Mnie się akurat ta akcja bardzo podobała. :)
    A później Atas trafił kruchego push konto i nerwy chłopakowi puściły :) zapomniałeś dodać.
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • @Antharas nie bardzo wiem dlaczego tłumaczysz tutaj starcie atasa, kiedy właśnie to nie jest ten temat i pisałam o tym w poprzednim poście kiedy to Twój sojusznik nawiązał do niego po raz pierwszy a jest na to inny temat.
    @zygunia to samo - nie będę odnosić się tutaj do atasa bo to nie ten temat :).
    Z ACSa który przytoczyłaś nie miałam żadnego zysku oczywiście ale chyba przecież można się domyśleć że odniosłam się do tego tylko po Twoim komentarzu jakobym mieszała całe sojusze do tej kulturalnej wymiany zdań. Poza tym skoro uważasz że Marcin to nasze konto a ja również brałam w tym udział to jednak może dotyczy to mnie? może to moje konto bo różne słuchy do mnie dochodzą :).
    A i oświadczam że wszystko co napisałam, napisałam w swoim imieniu ;).

    Ale racja, nie ma co dalej drążyć, przecież wiemy że tylko Twojemu sojusznikowi wolno obrzucać błotem mojego sojusznika przy każdej okazji od dłuższego czasu a mojemu sojusznikowi nie wolno mieć raz własnego zdania na temat jakiegoś ST.