Panciorek [TANK] vs. MARCIN [ARMADA] & kruchy [P N] ~ 78557.47%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Panciorek [TANK] vs. MARCIN [ARMADA] & kruchy [P N] ~ 78557.47%

    Yooł :smiley163:
    miało wyjść tak jak powinno- krzykacz na PZcie :] więc reszta rzeczy już mniej istotna.
    złomu z tego raportu faktycznie zebrałem ~ 5,5kkk a nie tak jak jest w RW, będzie na drobną odbudowę po pięknym lagu serwera przez który straciłem podobną wartość floty do tego w tym RW :evil: (tak wleciałem sam w siebie, mimo że floty zostały zawrócone ponad 5 sek przed )
    taka strata nie jest dla mnie problemem i już ją odrobiłem a taki @Pancior będzie musiał pół roku latać po satkach i idlakach żeby odrobić :E
    Dziękuje Marcinowi za zaufanie i paru dobrym chłopakom za pomoc logistyczną i techniczną.
    Pozdrawiam PN i znajomych
    agresorowi szo nie mówię bo jeszcze jest co rozwalić, ale życzę żeby mu tej piany z pyska mniej leciało XD



    Dnia 19-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Panciorek [TANK]
    ________________________________________________

    Pancernik 200.000
    Krążownik 200.000

    _________________________________________

    Obrońca MARCIN [ARMADA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 63
    Duży transporter 211.100
    Recykler 715
    Satelita słoneczny 3.152
    Gwiazda Śmierci 32
    Crawler 2.000
    Wyrzutnia rakiet 100.000
    Lekkie działo laserowe 3.850
    Ciężkie działo laserowe 60
    Działo Gaussa 395
    Działo jonowe 35
    Wyrzutnia plazmy 320
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca kruchy [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.999.305
    Mały transporter 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Panciorek [TANK]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca MARCIN [ARMADA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 54 ( -9 )
    Duży transporter 191.448 ( -19.652 )
    Recykler 684 ( -31 )
    Satelita słoneczny 2.588 ( -564 )
    Gwiazda Śmierci 32 ( -0 )
    Crawler 1.634 ( -366 )
    Wyrzutnia rakiet 82.012 ( -17.988 )
    Lekkie działo laserowe 3.204 ( -646 )
    Ciężkie działo laserowe 52 ( -8 )
    Działo Gaussa 393 ( -2 )
    Działo jonowe 34 ( -1 )
    Wyrzutnia plazmy 320 ( -0 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca kruchy [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.999.299 ( -6 )
    Mały transporter 1 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 22.800.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 277.582.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.047.660.800 metalu i 3.808.086.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -10.000.000.000
    Kryształ: -9.400.000.000
    Deuter: -3.400.000.000
    agresor stracił łącznie 22.800.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 3.891.470.800
    Kryształ: 3.687.498.400
    Deuter: -804.000
    obrońca zyskał łącznie 7.578.165.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kruchy1916 ().

  • Panciorek napisał pewnie do supportu jak to możliwe że ktokolwiek mógł się pod niego podstawić. Tak się w grze nie da !
    Hehehe Graty ubicia, zyski nie zawsze się liczą, lepsza jest frajda dopadniecia takiego pewnego gracza.
    Zbawiciel napisz szczegóły, lag falangi ? :D hihi

    Kruchy czekamy na forum na drugie st w stylu kamikazze :D .
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • jego to nie boli bo sam nie robił tej floty to ma wywalone cohones a fakt fafluhtania na forum sprawia mu większą frajdę :D
    co do starcia hmmm takie niesmaczne trochę czyżby Marcinek pogodził się z PN po tych złomach ? :roll:
    nie moja brocha róbta co chceta ja po kibicuje :popcorn:
    Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby.
    [/size][/color]
  • Fajna akcja i skuteczna co najważniejsze, gratulacje pomysłu, chęci i wykonania :thumbup: .
    Co do tych lagów to niestety są teraz na każdym kroku, więc nie ma co się przejmować wtopą w drugim starciu, chociaż właściwie i wtopiłeś i wygrałeś je, więc sama nie wiem czy to porażka czy wygrana :D . Straty już odrobione więc nie ma o czym mówić ;).
    Agresorowi to najlepiej skasowania konta bo w kradzież, wybaczcie, nie wierzę :) .
  • Genek napisał(a):

    Graty kruchy ;) wyszedłeś może na zero przez te lagi, ale graty ;)
    Wychodzi na to, że nie tylko mnie nękały :/ szkoda bo fajne %ty się przez to zwaliły.
    Prawda jest taka że na tego trolla to każdy chętnie by się zasadził bez względu na tagi :P
    dlaczego trola??
    To że latam po waszych multikontach nie oznacza, że jestem trolem. Proszę nie brać tej gry tak na serio. Proszę z uśmiechem na twarzy do niej podchodzić, wszak to tylko gra. :thumbsup:
    Wiem, że niektórzy z Was matke by sprzedali, aby być namber łan. Nie mniej jednak zawsze to pozostanie tylko grą i podnoszenie Waszego Ego cyfarkami na dłuższą metę jest wątpliwe.

    Spokojnej niedzieli :fkiss:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Na wstępie graty kruchy za fajny pomysł na akcje, jak i wzorowe wykonanie. Na lagi wpływu niestety nie mamy.

    Kamikazze_ napisał(a):

    Panciorek napisał pewnie do supportu jak to możliwe że ktokolwiek mógł się pod niego podstawić. Tak się w grze nie da !
    Hehehe Graty ubicia, zyski nie zawsze się liczą, lepsza jest frajda dopadniecia takiego pewnego gracza.
    Zbawiciel napisz szczegóły, lag falangi ? :D hihi

    Kruchy czekamy na forum na drugie st w stylu kamikazze :D .
    Pewnie napisał, że przez lag wtopił w 37 sekundzie a nie 35 :D

    Selavi napisał(a):

    [...]
    co do starcia hmmm takie niesmaczne trochę czyżby Marcinek pogodził się z PN po tych złomach ? :roll:
    nie moja brocha róbta co chceta ja po kibicuje :popcorn:
    Do miłości daleka droga, ot chwilowe zbieżne interesy ;)


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Graty Kruchy!!! :smiley165:
    Pokazałeś skilla, a taki Pancior dostał to na co zasłużył, kiedy wchrzanil Ci się we wcześniejszą akcje.
    Dogadales się elegancko z obrońca i wyszła fajna akcja. Szkoda tylko, że okupiona strata części floty przez lagi.
    Jedyne co support powinien Ci oddać to szacunek, że w części pozbyles się floty największego forumowego trolla jakiego na świat wypuściła matka Ziemia;)
    Dodatkowo lag to nie Twoja wina, zrobiłeś wszystko jak należy i powinieneś odzyskać stracone zabawki. Tak czy inaczej satysfakcja napewno jest mimo wszystko :D

    ABW - Uni 68

  • kruchy, ech kruchy... nie patrz na Vana, Maćka i Hete, bo to nie jest dobry kierunek :) . Im to uchodzi, bo oni mają inny zysk z tego, że nie mają zysku ;) .
    Poza tym elegancko, duży procent i ładna podstawka. Widać, że masz umiejętności i możliwości. Tylko tak jak napisałem, na tych niektórych kolegów naszych ulubionych, którzy ci źle podpowiadają to nie patrz i nie słuchaj ich kuszących podszeptów :D .
    Gratulacje obrońcom :)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • No pochwal się tym 2gim starciem :E

    Graty podstawki, widzę stało się to popularne w ten weekend :P

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Pancior napisał(a):

    oj czekałem na to RW z utęsknieniem.
    Czekam na odpowiedź z support :thumbsup: Więc zdarzyć się może wiele.
    Gratuluje nie mniej za akcje ze swoim multikontem MARCIN [ARMADA].
    Paciorek sam jestes multikontem :E
    Ja nigdy nim nie byłem i nigdy nie będę...

    nie umiesz sie pogodzić że umiałem sie dogadać z Kruchym i popsuliśmy ci zabawki, nie umiesz tego przezyć ? :thumbdown:

    Tak, Tak, lataj po moich satelitach, tyle możesz...
    powodzenia, i jak zwyczaj mówi - SzO :quasi:
  • marcinzkatowic napisał(a):

    Pancior napisał(a):

    oj czekałem na to RW z utęsknieniem.
    Czekam na odpowiedź z support :thumbsup: Więc zdarzyć się może wiele.
    Gratuluje nie mniej za akcje ze swoim multikontem MARCIN [ARMADA].
    Paciorek sam jestes multikontem :E Ja nigdy nim nie byłem i nigdy nie będę...

    nie umiesz sie pogodzić że umiałem sie dogadać z Kruchym i popsuliśmy ci zabawki, nie umiesz tego przezyć ? :thumbdown:

    Tak, Tak, lataj po moich satelitach, tyle możesz...
    powodzenia, i jak zwyczaj mówi - SzO :quasi:
    Ty sam wiesz kim jesteś, pół uni sie domyśla, a support wie na 100%.
    Czekam na odpowiedź i wtedy ja sam będę wiedział kim lub czym Ty jesteś :ocb:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • MisiuGD napisał(a):

    Graty Kruchy pomysłu i wykonania


    Jak za pierwszym razem oglądałem raporty na tel, zgłupiałem


    Dziwnie się czytało jak zezłomowałeś w 2 ST sam siebie.


    Mino wszystko tak jak przedmówcy pisali, nie zawsze liczy się zysk


    Straty odrobiłeś więc zapewne ostatniego słowa nie powiedziałeś
    wielki mi pomysł.
    Multi Marcin [Armada] skasował księżyc na którym stacjonuj robił Kruchy. Dzizus wiedziałem że tak może być biorąc pod uwage kogo w US ma Kruchy... a jakże Marcina [Armada]. Odczepiłem 200k pionierów i leciałem dalej. Efekt powyżej. Notabene wiecej stracił Kruchy w tym ST, a Wy sie podniecacie.
    Support myśli i myśli i pewnie coś wymyśli. Najlepiej jak by oddał każdej ze stron to co stracili i tyle ( ban dla Marcina i Kruchego za multi nie jest konieczne ;} )
    Od cały "majstersztyk" :ocb:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • W ogóle to dosyć ciekawa sytuacja, bo kruchy złomował Marcina 26 stycznia 2021 r., ale najwyraźniej Marcin nie chowa o to urazy i montuje akcje w obronie. Marcin to w ogóle dosyć specyficzny zawodnik. Od złoma do złoma (tak chyba średnio raz w miesiącu) spawa flotę, którą nie lata. Co chłop zbuduje to mu zaraz zniszczą.

    prnt.sc/10rw0yp

    Ale on się nie zraża. To chyba jedno z najrzadziej chodzących na urlopy kont na uniwersum

    prnt.sc/10rw1mn

    Oj Marcin , gdybyś ty ten cały czas szedł w eco to już byś w top 10 był ;)


    Graty, a agresorowi więcej rozwagi w doborze celów

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez @Piciu ().

  • @Piciu napisał(a):

    W ogóle to dosyć ciekawa sytuacja, bo kruchy złomował Marcina 26 stycznia 2021 r., ale najwyraźniej Marcin nie chowa o to urazy i montuje akcje w obronie. Marcin to w ogóle dosyć specyficzny zawodnik. Od złoma do złoma (tak chyba średnio raz w miesiącu) spawa flotę, którą nie lata. Ale co kto lubi.

    Graty, a agresorowi więcej rozwagi w doborze celów
    tutaj nie wiadomo czyje multi atakujesz. Nie mniej jednak dziekuje za dobrą rade :thumbsup:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • @Piciu napisał(a):

    W ogóle to dosyć ciekawa sytuacja, bo kruchy złomował Marcina 26 stycznia 2021 r., ale najwyraźniej Marcin nie chowa o to urazy i montuje akcje w obronie. Marcin to w ogóle dosyć specyficzny zawodnik. Od złoma do złoma (tak chyba średnio raz w miesiącu) spawa flotę, którą nie lata. Co chłop zbuduje to mu zaraz zniszczą.

    prnt.sc/10rw0yp

    Ale on się nie zraża. To chyba jedno z najrzadziej chodzących na urlopy kont na uniwersum

    prnt.sc/10rw1mn

    Oj Marcin , gdybyś ty ten cały czas szedł w eco to już byś w top 10 był ;)


    Graty, a agresorowi więcej rozwagi w doborze celów
    spakowałem też Marcina 2 tygodnie temu, szybki kolon-tp, pospadały moony , była liczona zawrotka obrońca jednak nie postawił nowych moonów więc o nic się nie bałem i został spakowany. oczywiście na pałę podłączył się zbawiciel i w efekcie końcowym wleciał w ustawiony przeze czas mnie prawie połową floty. pewnie nawet nie ogarnął że większość slotów była opóźniana pod dokładny czas na mniej niż minutę przed wlotem. przez lagi nie dofarmiłem tak jak powinienem i w dodatku głupek ukradł mi złom. specjalnie nie wrzucałem starcia na forum bo miałem plan ponownej akcji tym razem we współpracy z obrońcą który nie do końca na początku wierzył w moje dobre intencje ale się udało. Chciałem odzyskać swój ukradziony złom no i popsuć kilka zabawek obrońcy bo że podczepi się na rzepa wiedziałem od początku :) a jak uważasz że jestem bardziej w plecy niż ty to naucz się liczyć baranie.
    żegnam i bez odbioru , bij dalej piane z pyska :E
  • To ze Panciorek to lama, ktora regularnie traci swoje statki w ataku to jedno. Zycze kolejnych wtop!!!
    A to ze swoje konta najpierw sie ubija, a pozniej uzywa do podstawek, to juz inna bajka. Co tu komentowac, niektore rzeczy, a raczej stejki swiadcza same za siebie, chociazby ten:
    kruchy [P N] & Incoming [P N] & Van II [P N] & Radim [P N] & Selene [P N] vs. MARCIN [ARMADA] ~ 32538.51%