Beleth [N_O] vs. Ddav [D T] ~ 41665.52%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Beleth [N_O] vs. Ddav [D T] ~ 41665.52%

    Chyba nie odebrał FS :)

    Kończy podobno więc powodzenia w realu :)

    Pozdro NO :D



    Dnia 28-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Beleth [N_O]
    ________________________________________________

    Pancernik 200.000
    Pathfinder 17.000
    _________________________________________

    Obrońca Ddav [D T]
    ________________________________________________

    Mały transporter 47.919
    Duży transporter 33.172
    Lekki myśliwiec 120.941
    Ciężki myśliwiec 6.533
    Krążownik 51.042
    Okręt wojenny 11.094
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 36.643
    Sonda szpiegowska 58.656
    Bombowiec 2.366
    Niszczyciel 1.584
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 16.416
    Reaper 1.148
    Pathfinder 4.364
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Beleth [N_O]
    ________________________________________________

    Pancernik 196.431 ( -3.569 )
    Pathfinder 12.879 ( -4.121 )
    _________________________________________

    Obrońca Ddav [D T]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    106.592.310 Metalu, 226.585.486 Kryształu i 143.711.601 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 431.116.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.148.386.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.500.253.700 metalu i 1.666.298.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 476.889.397 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.498.992.200 Metalu i 1.665.054.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.465.546.510
    Kryształ: 1.687.064.686
    Deuter: 57.208.601
    agresor zyskał łącznie 4.209.819.797 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.538.345.310
    Kryształ: -2.402.436.486
    Deuter: -684.493.601
    obrońca stracił łącznie 6.625.275.397 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Nie chce nic insynuować, ale tak:
    - beleth i ddav sa sojusznikami
    - beleth opuszcza sojusz i idzie do NO
    - ddav schodzi po urlopie zmienia nick opuszcza sojusz następnie wstępuje do DT (wrogowie NO)
    - ddav daje się trafić 2X belethowi w głupi sposób
    - beleth zyskuję cześć i chwałę jako pogromca opozycji

    Gratuluję starcia, przepraszam sojusz- to moja wina ze naciskałem za przyjęciem nowych nie znajac ich, bylo się hermetycznie zamknąć jak reszta

    Ps. Chciałbym nadmienic ze ddav w sojuszu nie udziela sie wcale, dzisiaj zszedl z urlopu dostal bombe i juz jest na urlopie- nic nie insynuuje rzecz jasna. Suche fakty dla fanów lektury
  • One Soldier Army napisał(a):

    Nie chce nic insynuować, ale tak:
    - beleth i ddav sa sojusznikami
    - beleth opuszcza sojusz i idzie do NO
    - ddav schodzi po urlopie zmienia nick opuszcza sojusz następnie wstępuje do DT (wrogowie NO)
    - ddav daje się trafić 2X belethowi w głupi sposób
    - beleth zyskuję cześć i chwałę jako pogromca opozycji

    Gratuluję starcia, przepraszam sojusz- to moja wina ze naciskałem za przyjęciem nowych nie znajac ich, bylo się hermetycznie zamknąć jak reszta

    Ps. Chciałbym nadmienic ze ddav w sojuszu nie udziela sie wcale, dzisiaj zszedl z urlopu dostal bombe i juz jest na urlopie- nic nie insynuuje rzecz jasna. Suche fakty dla fanów lektury
    - nigdy nie miałem kontaktu z ddav :) Nigdy się nie udzielał w REX :)
    - trafiłem ddav tylko raz - moje konto przez pewien okres nie było przeze mnie prowadzone :)
    - nie moja wina, że nie odbiera FS :) Ty sobie może insynuować co chcesz - ba możesz nawet zgłosić to starcie do Go o ile już to nie zostało zrobione :)


    Dzięki :) Kiedy wracasz na kolejne podchody do nas z bana ?
  • A co ma moj ban do tego? Nie obracaj kota ogonem. Ja przedstawiłem fakty, kazdy oceni sobie sam. Nie odebral fs mowisz... Kazdy widzi na mmo kiedy zdjął urlop, kiedy dostał bombe itd.

    Ps. Zawsze mnie śmieszy jak przecinki nabieraja pary dochodzac na wygranym uni do wygranego sojuszu- ale wyjaśnię moze ze nikt nawet na ciebie uwagi nie zwraca- jak pisalem wyzej przecinek.

    Bez odbioru
  • One Soldier Army napisał(a):

    Nie chce nic insynuować, ale tak:
    - beleth i ddav sa sojusznikami
    - beleth opuszcza sojusz i idzie do NO
    - ddav schodzi po urlopie zmienia nick opuszcza sojusz następnie wstępuje do DT (wrogowie NO)
    - ddav daje się trafić 2X belethowi w głupi sposób
    - beleth zyskuję cześć i chwałę jako pogromca opozycji

    Gratuluję starcia, przepraszam sojusz- to moja wina ze naciskałem za przyjęciem nowych nie znajac ich, bylo się hermetycznie zamknąć jak reszta

    Ps. Chciałbym nadmienic ze ddav w sojuszu nie udziela sie wcale, dzisiaj zszedl z urlopu dostal bombe i juz jest na urlopie- nic nie insynuuje rzecz jasna. Suche fakty dla fanów lektury
    nie insynuuj bo nie masz czego, niewiele się u nas udzielał, kręcił ze oddaje konto i nowa osoba zdecyduje, jednak grał dalej on...
    wkurzył mnie pójściem do was totalnie... od początku miał dystans i my do niego też...

    graty @Beleth_01 przetapiaj :bdb:
    CZOWY LAMOREC
  • One Soldier Army napisał(a):

    A co ma moj ban do tego? Nie obracaj kota ogonem. Ja przedstawiłem fakty, kazdy oceni sobie sam. Nie odebral fs mowisz... Kazdy widzi na mmo kiedy zdjął urlop, kiedy dostał bombe itd. bez odbioru
    To, że pierwszy jesteś do szczekania, a swojego nie widzisz ;) Zabrakło by mi znaków jakbym zaczął wymieniać ile u Ciebie było podobnych "czystych" strać Ty nasz kryształku :)
  • Bunny a Ty taki wygadany sie zrobiłeś po banie za bota czy przed? Mowie o normie- tak zaprzecz, nie grales tam, Twoi byli sojusznicy kłamią znając życie. Kirov kryształ bana za bota tez mial za free i az sobie skonfigurowal go tak zeby logował na puszczanie ekspow. Sami mistrzowie ale najwięcej do powiedzenia ma gość ktory klika dzien w dzień jakies tp zeby kogos odstrzelić a pojecie o grze ma takie ze zglaszal mnie do go i wyzywal publicznie za multi ktorym rzekomo zbieralem pz z piratów twierdząc ze general zbierac tego pz nie moze, o ile bunnego noobem nazwac nie moge tak tego śmiesznego hipokryte kirova bez zastanowienia- jego gra to kasa kasa kasa kasa ale do czyjegoś portfela bedzie zaglądał, smiech na sali
  • One Soldier Army napisał(a):

    Bunny a Ty taki wygadany sie zrobiłeś po banie za bota czy przed? Mowie o normie- tak zaprzecz, nie grales tam, Twoi byli sojusznicy kłamią znając życie. Kirov kryształ bana za bota tez mial za free i az sobie skonfigurowal go tak zeby logował na puszczanie ekspow. Sami mistrzowie ale najwięcej do powiedzenia ma gość ktory klika dzien w dzień jakies tp zeby kogos odstrzelić a pojecie o grze ma takie ze zglaszal mnie do go i wyzywal publicznie za multi ktorym rzekomo zbieralem pz z piratów twierdząc ze general zbierac tego pz nie moze, o ile bunnego noobem nazwac nie moge tak tego śmiesznego hipokryte kirova bez zastanowienia- jego gra to kasa kasa kasa kasa ale do czyjegoś portfela bedzie zaglądał, smiech na sali
    Do Ciebie nic nie mam. Pisałem o Kilerze, który jest wybitnym pajacem.

    Na Virgo nigdy nie grałem - kilkanaście osób już prostowałem z tego.
  • One Soldier Army napisał(a):

    Bunny a Ty taki wygadany sie zrobiłeś po banie za bota czy przed? Mowie o normie- tak zaprzecz, nie grales tam, Twoi byli sojusznicy kłamią znając życie. Kirov kryształ bana za bota tez mial za free i az sobie skonfigurowal go tak zeby logował na puszczanie ekspow. Sami mistrzowie ale najwięcej do powiedzenia ma gość ktory klika dzien w dzień jakies tp zeby kogos odstrzelić a pojecie o grze ma takie ze zglaszal mnie do go i wyzywal publicznie za multi ktorym rzekomo zbieralem pz z piratów twierdząc ze general zbierac tego pz nie moze, o ile bunnego noobem nazwac nie moge tak tego śmiesznego hipokryte kirova bez zastanowienia- jego gra to kasa kasa kasa kasa ale do czyjegoś portfela bedzie zaglądał, smiech na sali
    Pokaz mi jeden post gdzie zagladam kilerowi do kiermany i mowie ze to zle ze kupil flote. Wreszcie znalazl konto w ktore legalnie moze wlozyc hajc i cokolwiek znaczyc a i tak to wszystko bedzie nasze XD po drugie nie zglaszalem cie za zadne multi. Polecialy 3 tickety z czego wylapales 2 bany XD co do bota, dziwne ze wtedy był ban a teraz nie ma chociaz moj styl gry nie zmienil sie w ogole, z reszta ci z ktorymi grałem badz gram wiedza ze nie musze siegac po takie rzeczy ;) nastepna sprawa tak jestem noobem, ale na tle waszych dokonań to kurna mozecie mowic do mnie sensej parobasy XD ty na ta chwile pokazales tylko latanie na bfs, płacz i ból pleców. aa i bym zapomnial o tym zlomie, nie musze wiedziec wszystkiego, wiem natomiast ze konta ktore lataly na twoj pz zostaly pozniej zbanowane. Ps powiesz ile tam przytuliles tego siana z mateusza? 50, 100kk krychy? :lool: :lool: :lool:
    To musi byc smutne ze nie potraficie spakowac typa ktory ma blade pojecie o grze....... :dno:
  • One Soldier Army napisał(a):

    Ps. Zawsze mnie śmieszy jak przecinki nabieraja pary dochodzac na wygranym uni do wygranego sojuszu- ale wyjaśnię moze ze nikt nawet na ciebie uwagi nie zwraca- jak pisalem wyzej przecinek.
    Powiem Ci, że wolę być takim jak to nazwałeś przecinkiem, niż tak fałszywą i zakłamaną personą jaką jesteś Ty :)

    Wróć i pokaż na co Cię stać :) Skoro jesteś taki mocny ;) push goni push chłopie, Ty dalej szczekasz i szczekasz a Twój przydupas tylko za Tobą klaszcze :)

    BEZ odbioru.
  • Bunny napisał(a):

    Nie kłuć się z tym imbecylem. Nie zniżaj się do jego poziomu. Ciota nigdy nic nie pokazała oprócz latania po pusz kontach
    Ty się leszczu nie udzielaj banowany za bota, albo grasz wiecznym urlopem bo nie masz odwagi grac normalnie, ja nie siedzę na urlopie ujadając na forum tak jak ty,
    Co do moich steków można sobie wbic mój nik w wyszukiwarke, nie mam się czego wstydzić, dzwony też były, a czym Ty możesz się pochwalić ? pajacu
  • Leo napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Nie kłuć się z tym imbecylem. Nie zniżaj się do jego poziomu. Ciota nigdy nic nie pokazała oprócz latania po pusz kontach
    Ty się leszczu nie udzielaj banowany za bota, albo grasz wiecznym urlopem bo nie masz odwagi grac normalnie, ja nie siedzę na urlopie ujadając na forum tak jak ty,Co do moich steków można sobie wbic mój nik w wyszukiwarke, nie mam się czego wstydzić, dzwony też były, a czym Ty możesz się pochwalić ? pajacu
    O prosze ciota sie odezwala xD Zyj dalej w swoim wyimaginowanym swiecie :)